В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 311
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026


         
     ТОВА СМЕ НИЕ-ПЛЕВЕНСКИТЕ МАМИ И ДЕЧИЦА    
                        

Miriel - Ралица, 27г.,  Виктория (25.07.05г.), Девети квартал
Merian - Марияна, 35г.,  Теодора (03.10.1991г), Николай (06.07.2005г.), пл. Македония
Снежка -     Константина (1г.),  Виктория (9г.), гр. Левски
daisy_g - Десислава, 27г., Валентин (20.08.02г.),  Деница (14.11.05г.), кв. Мара Денчева (войводите)
mama bobi - Боряна, 32г. , Елица (31.03.2005г.), кв. Мара Денчева
цветеслава - 23г., Мартин (03.12.05г.), пл. Македония
Tess - Диана,  Габриел (14.09.2000г.),  Карен (01.09.2005г.), кв. Сторгозия
Гретхен - Грета,  Димана (21.11.2005г.), Девети квартал  термин-23.09.2007г 
милка ленкова - 28г.,   Любомира , Млечна кухня
Miria - Мирена, 32г., Радослав (17.03.05г.), кв. Дружба
Diviana - Дияна, 35г., Велина (08.04.2003), кино Освобождение
denny kolevaРая (15.11.2005г.), ул. Шипка
sidi - Рая (2г), Карин (2м)
Таня-Плевен - 28г.,  Калин (15.04.1999г.), Белослава (22. 05.2004г.), ул. Шипка
plamsi - Любослав (18.07.2004г.), ул. Шейново
Eminka - Емилия, 23г,  Виктор (15.12.2004г.), Централ
ifka - 22г
adi02 - Аделина (3г.), кв. Дружба
diksi - Димитър (14.02.2006г.), кв. Сторгозия
elinkata - Ели, Виктор (10.04.2006г.), кв. Сторгозия
doritt - Зоя, 26г, Мирабел (28.01.2006г), Мюнхен (Плевен - кв. Дружба)
Z E - Зиная, Георги (19.01.2006г), Девети квартал
Iskrica_Nadejda Кристиян (21.01.1991г.), Пиер (04.10.1994г.), Калоян   (17.05.2003г.), ул. Гренадерска
6nolka - Мария, Maртин(14.06.2006),Бургас/Плевен
furor - Петя, 27г., Радост (19.04.2006г.)
mimeto80 - Мария, 26г., Кристина (02.10.2004г.), кв. Сторгозия
Валенцето - Валя, 27г., Бояна (28.06.2001г), Мария (07.10.2004г.), Мара Денчева (войводите)
suadkopufence - Мария,  Йоан , Плевен-София
ani dani - Ани, Катрин (09.03.1999г.),  Аделина (31.03.2005г.), Сторгозия
VIBORA_ - 20г., Кристиана (21.03.2005г.)
deshtovidi - Деси, 27г.,  Яна (19.06.2004г.), ул. Бяло море
valja- Валя,   Виктор(13.01.2004г.)
nia2003-Рая
katti79-Павлена
Atrakcia - Милена, 31г., Божидар (15.02.2006г.)
slanced- Детелина Магдалена (09.09.2006), Плевен-кв.Дружба
Lusmar-Людмила, 33 г.; Траяна (21, 05, 2006г.); ж-ка "Сторгозия"
arita-баба на Ема
kiselina-Емилия, 29 г., 9-ти квартал
Vall-Валерия; 24 г., ул. "Москва" № 1      термин-18.03.2007г.   
milena.venci-Милена, 28 г.; Mаксим  (20.12.2003)ул. Лозенка,








 
януари   
 13-  Виктор на мама valja
  19 - Георги на мама Z E
  21 - Кристиян на мама Iskrica_Nadejda
  28 - Мирабел на мама doritt
февруари   
  14 - Димитър на мама diksi
  15 - Божидар на мама Atrakcia
март   
  09 - Катрин на мама ani dani
  17 - Радослав на мама Miria
  21 - Кристиана на мама VIBORA_
  31 - Елица на мама mama bobi
  31 - Аделина на мама ani dani
април 
  08 - Велина на мама Diviana
  10 - Виктор на мама Elinkata
  15 - Калин на мама Таня-Плевен
  19 - Радост на мама furor
май 
  17- Калоян на мама Iskrica_Nadejda
  21-  Траяна на мама Lusmar
  22 - Белослава на мама Таня-Плевен
юни    
  14-   Мартин на мама 6нолка
  19 - Яна на мама deshtovidi
  28 - Бояна на мама Валенцето
юли 
  06 - Николай на мама Merian
  18-  Любослав на мама Plamsi
  25-  Виктория на мама Miriel
август    
  20 - Валентин на мама daisy_g
септември 
  01 - Карен на мама Tess
  09- Магдалена на мама slanced
  14- Габриел на мама Tess
октомври   
  02 - Кристина на мама mimeto80
  03 - Теодора на мама Merian
  04-  Пиер на мама Iskrica_Nadejda
  07- Мария на мама Валенцето
ноември 
  14 - Деница на мама daisy_g
  15 - Рая на мама denny_koleva
  21 - Димана на мама Гретхен
декември   
  03 - Мартин на мама цветеслава
  15- Виктор на мама Eminka



  
РОЖДЕНИТЕ ДНИ НА НАШИТЕ МАЙКИ

  08 ФЕВРУАРИ -   daisy_g
  11 АПРИЛ - Таня-Плевен
   03 МАЙ - Miria
  02 ЮНИ - deshtovidi
  17 ЮНИ- furor
  24 ЮНИ - Valja
  28 ЮНИ - slanced
  02 АВГУСТ - Гретхен
  12 ОКТОМВРИ - Atrakcia
 16 ДЕКЕМВРИ - Iskrica_Nadejda

Срещи: 
понеделник - 10,00ч - на фонтана в началото на градската градина
четвъртък - 17,30ч - на фонтана в началото на градската градина


ФОТО, МОЛЯ: виж ТУК  виж ТУК  виж ТУК  виж ТУК

Потребителско име: плевенски_мами  Парола: kaskada

 
   Плевен      Плевен      Плевен      Плевен      Плевен     Плевен     Плевен    Плевен





Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 11:11 от Atrakcia

# 1
  • Мнения: 801
потекоха ми лигите по тая мигаща марихуанка Mr. Green

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
ЕЕЕЕ аз май  първа  се разписвам в новата тема Joy
Атракция браво на теб,много хубаво си я направила.  bouquet
 

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
ААА Изненада докато реша какво да напиша и фурор ме е изпредварила newsm78

# 4
  • Мнения: 248
Валенце, пералнята е страхотна  Hug

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 239
няколко снимки и от мен в албумчето има вече. Grinning

# 6
  • Мнения: 77
Болните да оздравяват бързо!!!!  Naughty Аз отскочих до Бургас за бързо да видя как са нещата там, мъжо добре се справя, прал пердетата, чистил.... чака ни с нетърпение. Само дето  се чудя как ще се съберем в таз гарсониера всички!!!!  Laughing Ще е като Дядовата ръкавичка!!  hahaha И се хилехме, че Мартин като го сложим в проходилката ще може да седи само на 1 място!!!  Joy Joy Joy А иначе строежа на новата ни къща кипи!! Много се вълнувам и нямам търпение да се нанесем, само някакъв си кредит трябва да дръпнем!  hahaha  hahaha  Joy  Joy Може да посетим някоя банка през нощта!  Sunglasses Mr. Green
А в Балкана има сняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяягггг!!!!!!!!!  Mr. Green Беше прекрасно, пухкави клони и навсякъде бяло и чисто!!!  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 9 862
Валенце, пералнята е страхотна  Hug
Нали Laughing!
Шнолка,като каза за гарсониера и ми стана едно мило.Ние преди да си купим апартамента в Сф ,живеехме под наем в гарсониера.Това ни беше първият общ дом.Там се роди Буби и живяхме ,докато направи две годинки.Тогава си купихме апартамента и се направихме Мими Mr. Green.Но винаги ще ми е мъчно за нашата гарсониерак.Не бой се,не е проблем да се гледа едно дете в нея.Е,за две вече ще е трудничко Wink.

# 8
  • Мнения: 5 026
Хей, къде сте всички? Сигурно се разхождате в това слънчево време  Thinking А аз с тая бесотия Божидар не се наемам да излеза, че ще трябва да го нося на ръце. Надявам се сте здрави  Hug

# 9
  • Мнения: 248
Аз съм си в къщи и също тъпея. Гледаме се с Ники.
С тези гарсониери навяхте и в мен куп спомени. В началото и ние живеехме в гарсониера под наем в Бургас. Когато Теодора стана на 1 годинка си купихме по-голям апартамент. И докато го освободят хората, които живееха там ние започнахме да купуваме мебели. Така напълнихме гарсониерката, че малката не можа да проходи там. Все имаше на какво да се подпре  Laughing

# 10
  • Мнения: 262
Хайре иаз разпис в новата тема.
Валенце, сега към кексчетата от машината ще има и кафенце.
Шнолка, ама ти ти това Плевен - Бургас за нищо го нямаш. Голяма си пътешественичка.

Аз днес съм си определила деня за ходене по разно счетоводители и НОИ, за да видя какво ще става с моето майчинство.

Гарсониерите са хубаво нещо. Малки, но сплотяват семейството. И ние гедахме Димана една година в гарсониера.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 862
Гретхен,доколкото аз зная,когато се застъпват двете майчинства,както в твоя случай,ще взимаш само едно майчинство,това на бебето.Това го имам като информация от снаха ми-нейните деца са с подобна разлика.Така беше преди година,сега не знам,ще питаш за по-сигурно.
И даа,сега към кексчетата ще има и кафенце,че и изпрани дрехи. Mr. GreenСтарата ми пералня направо съвсем умря,сега пера на ръка,от два дни и не искам да ви казвам какъв кошмар е.Дано утре вземем новата и още утре вечер да я пробвам.Оххх,нямам търпение. Crazy

# 12
  • Мнения: 5 026
Мериан, как е Ники? От какво се е възпалила така пишата му? Дано минава по-бързо!
Гретхен, разкажи ми, моля те малко за овърдрафт-а. Що е това чудо?...

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 14:57 от Atrakcia

# 13
  • Мнения: 248
Един път и аз да си остана в къщи и интернета никакъв го няма. Изглежда правят нещо покрай нас, защото и кабелна телевизия нямаме  Cry
За Ники -  и аз не знам от какво стана. Лекарката каза, че може би се е получило от замърсяване. На мен не ми се вярва много, защото поддържаме много добра хигиена. Изчетох всичко във форума и ми направи впечатление изказването на един лекар - да не се употребяват памперс гащи. А ние сега се учим да си вършим работата на гърне и в събота цял ден бяхме точно с такива гащи. По лесно ми е с тях, но повече няма да купувам. Днес Ники е по-добре, само от време на време като пишка приплаква. Надявам се до утре всичко да отшуми.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Хм, не ми се вярва да е от пампес-гащите. По-скоро в стремежа си да поддържаш по-добра лична хигиена си го възпалила. Но ще се оправи. И аз съм го правила веднъж и оттогава гледам по-малко да пипам там.

# 15
  • Мнения: 262
b]Atrakcia[/b], образно казано, овърдрафта е кредит, който взимаш и не знаеш колко и кога връщаш. Това е в рамките на шегата, разбира се.

Определение :
Гъвкава форма на левов кредит, даваща правото на клиентите на банката с дебитни карти или разплащателни сметки да превишават салдото си по картова сметка или разплащателна сметка до предварително договорен лимит.

Значи, ако по картова сметка получаваш заплата 200 лв, може да се договорите с банката да ти отпусне лимит от ОЩЕ 200, 400 или друга сума. По тази сметка ТРЯБВА да имаш регулярни постъпления, например да си получаваш заплатата. Договора се сключва за срок от една година или повече. В края на договорения срок ти си длъжна да погасиш сумата, която ти е отпусната. За да подсигурят връщането на сумата обикновено банките правят запор на сметката от един или два месеца преди крайния срок. Което означава, че по нея могат да постъпват суми, но не могат да бъдат теглени. Запора обаче важи само до размера на овърдрафта. Например: Ако овърдрафта е 500 лв, в сметката ти има налични 400 и постъпи сума от 200, 100 отиват за погасяване на кредита, а 100 може да теглиш ти. ТОВА ВАЖИсамо ако си влязла в периода за окончателно погасяване на кредита. Не се договарят месечни вноски. Ти разполагаш с цялата сума, през цялото време. Е, има месечна лихва, която се удържа автоматично от месечните постъпления по сметката.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 16:56 от Гретхен

# 16
  • Мнения: 801
гретхен, ти кажи по-скоро овърдрафта прецакване ли е?

 уф, мериан, дано да мине по-бързо пишето на Ники

и на мен ми харесаха новите придобивки на Валенцето.... Party

# 17
  • Мнения: 2 070
joint  значи...  Laughing   Атракцията ще я пишем бг-мамма-дилър   Joy
Миленче как беше пътуването с двамата ви спътници? Любопитна съм. Днес не бях на работа,защото Яна в неделя беше почти цял ден с 39 ' 5 та резултати ще ти кажа утре може би, освен ако в офиса не са почнали вече да звънят на кандидатите. засега имаш абсолютно равен шанс с другото момиче от Плевен /не тази, с която пътува, нея я отсвириха/ и не знам как ще се развият нещата, ако ме питат за мое мнение ще съм за теб   bouquet

домъчня ми за вас значи и за Плевен, искам да си дойда

# 18
  • Мнения: 5 026

Миленче как беше пътуването с двамата ви спътници? Любопитна съм. Днес не бях на работа,защото Яна в неделя беше почти цял ден с 39 ' 5 та резултати ще ти кажа утре може би, освен ако в офиса не са почнали вече да звънят на кандидатите. засега имаш абсолютно равен шанс с другото момиче от Плевен /не тази, с която пътува, нея я отсвириха/ и не знам как ще се развият нещата, ако ме питат за мое мнение ще съм за теб   bouquet
Деси, много благодаря, че ми се обади за интервюто. Аз си мисля, че ще вземат тази Адела-прилича ми на ученичка....та се вписва в интериора на училището  Wink Аз съм някакси по-улегнала  CrazyАма ако не стане-здраве да е.
 Ами как пътувахме-като тръгнахме мацката започна да разпитва какво са ме питали мен, как тя преди време се явявала на подобно интервю, как са били впечатлени от грима й....ей такива "интересни" факти от живота й. И изведнъж, на Румънското посолство до нас спря ферарито с Метин и някакъв друг мъж вътре и тая като скочи и се развика на мъжа си да снима с телефона  #Crazy После звъня на дъщеря си да й каже, че е видяла Ферарито с Метин и после заспаха. Разговориха се около Ясен и така-кой от къде е.
 Дано детенце се оправя по-бързо! Лека вечер!
 А, ползваш ли Скайп? Като си дойдеш, ще ми е приятно да се видим отново.

 Гретхен, много благодаря за пояснението. Беше ми интересно да разбера какво е това и по-изгодно  ли от  заем- лихви и т.н. Вече може да даваш консултации във форума  Wink Аз имам и много други въпроси, но ще ти пиша на лични някой ден-стига да не те притеснявам и да не спамя темата.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 19:50 от Atrakcia

# 19
  • Мнения: 262
гретхен, ти кажи по-скоро овърдрафта прецакване ли е?

 

Не, не мога да кажа, че е прецакване. Овърдрафта по-принцип е един от нисколихвените кредити. Лошо е, ако не си направиш добре сметката за връщането, може месец-два да останеш без заплата. Но все пак всеки кредит трябва да се връща.
Ние лично сме свикнали да живеем с кредити. Така е в цял свят. Само в БГ ни е страх от кредитите. По разбираеми причини. Работата ни не е сигурна, най-вече. А може би това си ни е чистобългарска черта - да не дължим пари на никого.
Има една такава поговорка : "Чисти сметки - добри приятели!"


# 20
  • Мнения: 5 026
Е, пак никой не се включва тук. Аз се вписвам само, за да кажа , че в един от детските магазини (срещу долния Теодор), има 50% намаление на детски обувки. Намерихме жестоки за 10 лв-естествена кожа с велур-черни, но бяха малки за Божидар. Има хубавки. Ако някой има нужда, може да отиде да погледне и при повече късмет да обуе бебока си.

# 21
А по-големи има ли?
Не мога да си вляза в профила, тоя форум е избушил напоследък. И на Дивиана не мога да пиша на лични.
valja

# 22
  • Мнения: 5 026
А по-големи има ли?
Не мога да си вляза в профила, тоя форум е избушил напоследък. И на Дивиана не мога да пиша на лични.
valja
Тъкмо се опулих коя е с твоя ник  Shocked Имаше и по-големи. Останали са единични бройки на някои от моделите. Има доста уменки и домашни пантофки на Денди и Барт-по 6лв.са.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не знам какво се случи, но вече всичко е наред и  мога да влизам без проблем.

# 24
  • Мнения: 1 951
Хм, не съм се била разписала в новата тема  Thinking

Някой да е виждал и да ми каже от къде да си купя формички за изрязване на цветчета и други фигурки?Проверих в два магазина за домашни потрби и няма.Или пък ако има някой идея с какво друго бих могла да си режа - за тесто става въпрос.

Много съм дебела  Sick Да ви кажа сега си гледах снимки от април месец - два месеца след раждането - аз съм била по-слаба от сега  Cry Не знам ...имам си стабилен апетит и липса на воля за каквото и да е лишение от храна........но така не може да продължава вече.Идва пролет и ще трябва да захвърлям дебелото яке и какво...
Сега от "Красива мама" се запалих по един японски чай за отслабване.Пия го и в момента.Не, че без ограничение на храната ще стане нещо, но се надявам в комбинация с този чай  ...Rolling Eyes Нещо съм се депресирала от този факт и затова ви се оплаквам  Embarassed

# 25
  • Мнения: 248
Е diksi, и аз го пия този чай и се надявам на чудо. Наистина намалява апетита. Вече не ми се яде толкова, да видим дали ще намалеят и обиколките. Надявах се, че като започна работа ще отслабна, но нещо не се получава. Имам още 3-4 кг за сваляне, които не мърдат от лятото. А преди това правих първата диета в живота си - пак от Красива мама. Казваше се Страхотна диета - от доц. Байкова. Тогава за три седмици смъкнах 5кг, които и до сега не съм върнала. Скоро си мислех пак да я почна, но в това грипаво време, като че ли ме е страх.
Явно само аз не мога да кача снимки. Нещо не ме пуска или аз бъркам някъде. Дава ми грешно потребителско име или парола. По-късно ще пробвам пак.

# 26
Какво става с този форум  - постояно се логвам и отново ме изхвърля?

Атракция аз съм завършила '92 - Лазар Станев и '96 - Анастасия Димитрова. Опитах се да кача и други снимки, но много бавно става и понякога ми забива. Ще се опитам да кача още.
Свалих си доста интересни книжки от типа Направи си сам и сега си търся полимерна глина. Някой знае ли в Плевен дали мога да намеря подобро нещо.
Снега доста ми липсва. Мъжо въздиша всеки път щом дадат снежни картини по тв-то. Мислим да отскочим до Биклемето за да го видим най-накрая. Не ни не очертава скоро пътуване до Бургас за да минем през Шипка.


Аз съм Miriel

# 27
  • Мнения: 5 026


Много съм дебела  Sick Да ви кажа сега си гледах снимки от април месец - два месеца след раждането - аз съм била по-слаба от сега  Cry Не знам ...имам си стабилен апетит и липса на воля за каквото и да е лишение от храна........но така не може да продължава вече.Идва пролет и ще трябва да захвърлям дебелото яке и какво...

Това на мен ли го казваш. Преди носех дрехи номер 48, а вчера обикалях по магазините да си купя нещо за кръщенето-не ми става и 54 номер. Направо не мога да се търпя. От раждането до сега съм качила поне 10кг, а може и повече. Ама като още го кърмя този змей, не смея да пия нищо. Приличам на слон и не се харесвам  #Cussing out
 Не съм виждала никъде формички. Провери ли уличката от груцкия магазин към Астория. Там има едно доста заредено гаражче с битови стоки.
 Мириел, явно съм се припознала нещо-приличаш ми на една съученичка на сестра ми, но тя е доста по-голяма от теб.

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Добро утро на всички.
Аз също се боря с последните 5 кг. и ми е доста трудно. Разчитах Вики като тръгне да ходи аз да я гоня, но тя се оказа доста добро дете (засега де) и не ми е създавала никакви проблеми и ме слуша. Последните кг. може доста да си ги нося още Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 9 862
Не ми се говори за килограми.Винаги съм била дебела,оказа се,че имам гинекологични проблеми и от там идва всичко.обаче пък аз някак не мога да си се представя слаба.Иначе по време на първата бременност качих 10кг,а с втората-само 6,и сега съм си пак същата като преди.е,като момиче бях малко по-слабичка,де.ама какво да правя-пробвах всичко,и стигнах до извода,че по-добре сита и дебела ,отколкото гладна и дебела.Това е.
Момичета,може да ми честитите новите придобивки-пералня,кафемашина за еспресо и този блендер ли е,чопърли е. bowuuМного съм доволна!

# 30
  • Мнения: 262
Честито, Валенце, със здраве да си ги ползваш.

Ох, момичета, не ми говорете за кг и на мен. Аз пък искам да кача няколко. Ама все слаба си седя. Сега да видим с тази бременност как ще бъде.

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито, Валенце. Да си ги ползваш със здраве.
Гретхен, много мами ти завиждат в момента.

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 10:37 от valja

# 32
  • Мнения: 801
а аз ако ви кажа, че имам да свалям 8 кила, ще ме вземете на подбив.... Crazy
ама наистина е така...е, Мериан ме знае колко бях преди бременността

# 33
  • Мнения: 5 026
Валенце, честито! Със здраве да си ползвате всички придобивки!
 Фурор, ти пък къде имаш да сваляш? Я се виж каква си слаба! Хич да не се включваш в групата на страдащите от наднормено тегло  Wink
 Гретхен, радвай се, че си така слабичка. Повярвай ми-по-добрия вариант е!
Валя, утре май най-накрая ще дойдем, но ще ти звънна преди това.
 Мами,как свикнаха децата ви да ходят с обувки? Сега съм обула едни на Божидар и той е като патрав -много е смешен  Crazy и имам чувството, че му е гадно да е ограничен в обувки.

# 34
  • Мнения: 801
Атракция, и Радост е така в обувки, както описваш Бужи, направо ми е жал за дечковците......

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Защо мъчите дечицата с тези обувки, обуйте им домашни меки пантовки с по-твърда пометка,  да свикнат първо с тях и след това с коравите кожени обувки. Буйки не сте ли носили, с тях децата свикват много бързо да ходят. Защо бързате с тези обувки, цял живот ще ги носят?

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Да се разпиша и аз в новата тема.
Чета за килограми си споделяте, та да се оплача и аз. Имам 5-6 кг да свалям и се надявам до лятото поне 2-3 кг да ги няма, но дано не си остана само с надеждата.
Овърдрафт ползваме от 2 години и съм много доволна, даже от скоро започнахме да оставяме парички по него защото ще трябва да се погасява. Доколкото имам спомен е за 3 години.
Дикси, аз купих от книжарница "Пингвините" пластелин с мъничка точилка и формички. От пластмаса са, но се надявам за няколко пъти да станат. Хубавото е , че са мънички, дано ти свършат работа. Няколко вида форми има вътре, но сега не мога да ти кажа точно какви, зашото са в стаята, където Траяна в момента спи.
Отивам да посетя банята и да приготвя обяда на Тери, че после излизаме да се разходим!
Весел ден!

# 37
  • София
  • Мнения: 9 862
Я да ви питам,момичета,откъде в Плевен мога да си купя постелка за точене на тесто?Едни такива...силиконови ли са,не знам,но на силиконови приличат.Ако някоя е виждала да свирка.То моя въпрос май не върви на темата за килограмите Embarassed,но нищо.Трябва ми  постелка,че си съсипах масата направо.

# 38
  • Мнения: 2 070
А такааа! Аз кво съм чела недочела и съм изпуснала новината за бременността на Гретхен! И нещо от тая лентичка не ми е много ясно. Ама СУПЕР!!!
Дано всичко е наред... Ей просветна ми деня, както ми беше заспало и отвеяно.

# 39
  • Мнения: 83
Формички/железни/ имаше във всичко по лев на старата главна/бившия Локомотив/.А за точене на тесто ползвам постелките за хранене от тези големите -там пак има такива.  chef

# 40
  • Мнения: 801
Защо мъчите дечицата с тези обувки, обуйте им домашни меки пантовки с по-твърда пометка,  да свикнат първо с тях и след това с коравите кожени обувки. Буйки не сте ли носили, с тях децата свикват много бързо да ходят. Защо бързате с тези обувки, цял живот ще ги носят?
Атракция, и Радост е така в обувки, както описваш Бужи, направо ми е жал за дечковците......
ама аз за буйките точно говоря - краката на Радост така се кривят от тези буйки и ходи като все едно има бетон на краката......

# 41
  • Мнения: 262
Аз на фурор казах, ама пак да повторя. Димана проходи с терлички. Отдолу бях лепнала лейкопласт, че сме с паркет и много се пързаляше. Сега може вече да ходи с всякакви обувки.
Деси, питай, каквото не ти е ясно. Ще отговарям.

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте,
И аз да се включа в новата темичка, тези дни съм по улиците толкова прекрасно време и докато ви изчета.
Да ви се похваля купихме си легло за бебо и спално комплектче в същия тон  Simple Smile И количка съм си харесала, но след като се роди бебо.
Дикси на 18-ти март ми е термина и ще си имаме мъж.
На Валенцето да са й честити всички нови придобивки  Simple Smile
Искам да ви питам ако знаете добър стоматолог близо до хотел Балкан.
Приятна вечер!

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Веднага отговарям, за стоматолог.
Намира се на ул. "Карлово", в блокчето срещу детската консултация, има хранителен магазин отдолу. Млада и много внимателна зъболекарка. Цялото семейство ходим при нея. Това ме подсеща, че и аз трябва да отида скоро, ама пусти страх, все отлагам.

# 44
  • Мнения: 5 026
Аз на фурор казах, ама пак да повторя. Димана проходи с терлички. Отдолу бях лепнала лейкопласт, че сме с паркет и много се пързаляше. Сега може вече да ходи с всякакви обувки.

Той и Божидар е все с терлички. Понякога и с буйки,които събува непрекъснато. Иначе сега му купихме домашни, меки пантофки, с които няма проблем, но взехме и едни обувки за навън, защото залудяхме по време на разходка да събираме буйки по улицата.

# 45
  • Мнения: 1 951
Вал, малко време имаш още  Laughing Пожелавам ти леко раждане и спокойно и красиво бебе   bouquet
Лусмар, много ти благодаря за страхотната идея за формички от детски комплект.Аз мислих, мислих за нещо от детски играчки, но освен за формички за пясък за друго не се бях сетила  Crazy Ще отида днес до там и ще взема такъв комлект.
Валенце, да си ползваш със здраве новите придобивки.Искам и аз да си сменим пералнята.Нашата ни е подарък от кръсниците за сватбата (по стара българска традиция кръсника подарява прералня  Mr. Green ) и за нов дом - когато се оженихме се нанесохме в тази гарсониера.Но барабана й е много малък и трябва или да пускам пране  през ден, или на два пъти едно след друго.

Да ви се похваля, че в събота с Емо отиваме до Германия да си купи той един бус.Мислехме да се връщаме с него и да разгледаме Австрия и Унгария, но се оказа, че много разправия има по уреждането на документите за да се докара на ход до БГ и това ще отнеме време, а Миташки с сряда е рожденник и аз не искам да ни няма и затова ще го качи на автовоз и пак ще се приберем със самолет.Аз съм изумена от това, че с триста зора си намерихме билети за събота - а искахме в петък.Нито една агенция и нито една авиокомпания - българска, унгарска, австрийска и още един куп - нямат свободни места седмици напред.Много пътува народа.Казаха ми , че това е заради Св.Валентин  Shocked За събота само в един самолет имало 3 свободни места.А аз си мислех, че е лесно - решаваш и тръгваш - колко съм била заблудена  Embarassed Малко се страхувам да пътувам със самолет, особено като напоследък често по Нешънал Джиографик вечерите дават филми за самолетни катастрофи, но започнах да мисля по-философски , неща от рода "Каквото му е писано на човек......." и така се самоуспокоявам.

Аз на фурор казах, ама пак да повторя. Димана проходи с терлички. Отдолу бях лепнала лейкопласт, че сме с паркет и много се пързаляше. Сега може вече да ходи с всякакви обувки.

Той и Божидар е все с терлички. Понякога и с буйки,които събува непрекъснато. Иначе сега му купихме домашни, меки пантофки, с които няма проблем, но взехме и едни обувки за навън, защото залудяхме по време на разходка да събираме буйки по улицата.

А Митко го оставям бос - по чорапи.Само като сме на вън му обувам обувки или буйки.Много не ги харесва и само ги събува.
Леле, колко дълго стана..... Blush

# 46
  • Мнения: 814
Двама стоматолози-съпрузи има и на бул. "Русе", в блока до спирката на тролеите в посока към центъра. Единият е д-р Тупчев, ние също семейно го посещаваме и сме доволни от него. Мога да дам телефона му за предварителен контакт.

# 47
  • Мнения: 1 951
                                                              


Честит рожден ден на Дейзи ! Пожелавам ти здраве, усмивки и сбъднати мечти!

# 48
  • Мнения: 801
еей, добре, че има някой да следи календара с РД-та, дикси....

Честит Рожден ден, Дейзи..... newsm59  Gift

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЙЗИ!

Сторгозиянки, хайде на кафе по обяд, Дикси, Атракция .....какво ще кажете?

# 50
  • Мнения: 2 556
В събота сигурно аз ще гледам Кари и ще бъдем задължително в Холивуд около обяд. Ако някой е там по това време, ще се засечем.

През седмицата не ставам за кафе, на работа съм. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕСИ! ДА СИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И ЛЪЧЕЗАРНА!

 newsm59 newsm67  bigdance2 Tada

# 52
  • Мнения: 1 951
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЙЗИ!

Сторгозиянки, хайде на кафе по обяд, Дикси, Атракция .....какво ще кажете?

С голямо удоволствие, но в 12.30- 13.00 ще ходя на "обеден" рожден ден в работата ми. Ако утре обаче пак го дават 14 градуса може да се срещнем в Холивуд  Peace

еей, добре, че има някой да следи календара с РД-та, дикси....


Всичко следи и си води записки........

# 53
  • Мнения: 1 951
Гретхен, гледах ти лентичката и се "опитах" да посмятам малко...струва ми се, че термина ти трябва да е края на август...кажи да не е случайно 24-ти?Тогава и аз съм рожденничка.Не че е от значение, но вече ми стана любопитно  Grinning

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден, Дейзи!

# 55
  • Мнения: 5 026
 До мамите,които имат нужда от боти,бутуши и пр. за следващата зима! В синия комплекс, срещу фонтаните, на 2 етаж, в магазина за обувки има промоция-купуваш 1чифт, а получаваш-2 . Така днес си купих едни елегантни черни боти(69лв) и бонус към тях-едни кафеви от естествен велур(51лв)-така и двата чифта ми излезнаха за 69лв.
 Дикси, имам малко питанки около пътуването ви за кола, но ще пиша на лични.

# 56
  • Мнения: 2
Честит Рожден Ден и от мен на Дейзи !!!!
Много здраве и щастие   bouquet
Благодаря  ви за стоматолозите. Утре като излизам на разходка ще мина да видим дали ще ги открия.
Реших да раждам нормално с епидурална упойка да е безболезнено и мисля да говоря с д-р Аспарух Георгиев. Вие какво ще кажете  Thinking
Пожелавам приятна вечер на всички!

# 57
  • Мнения: 262
Деси, термина ми е 23.09. И аз исках бебе да е лъв, но ще бъде дева или везни. Ама както раждам по-рано, май ще е дева.

# 58
  • Мнения: 2 070
Ихххххх!
Ми не мога да  вляза в тая тема вече и да не се захиля до уши!!! Грета, новината още ми топли и наистина пращам хубави мисли към теб и много се радвам!!! везни, дева, все едно, здраве да е.

Яна също ходи и досега с терлички, има инциденти с пързабяне и падане заради паркета, но е рядко. По-стабилно се прохожда така, в смисъл, че е най-близо до босото.

Ако знаете как съм си оръфала дететоооо....  ooooh! КОШМАР. Сещате ли се за онази - Бебето - от Биг Брадър 2, ей такъв бритон има Яна, ужасен, на всичкото отгоре и наръфан и неравен. Беше и мокра косата, нямах гребен, тя се връткаше, изнервих се и съм клъцнала в повече. Представям се лелите в яслата как се бъзикат с лудите и родители и майка по-точно, ама карай, ще го преживеем.   #Crazy

Идвам си утре... Летяя със автобусааа.. дано е хубаво времето.

Дикси, приятно пътуване!!!

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Добро утро на всички.
Вики снощи имаше температура - 38,2. Милата, толкова беше унила. Искаше постояно да се гушка, а по принцип не обича това много и предпочита да тича и да си играе. Очичките й бяха "мокри" и изцяло отпусната. Дадох и панадол и сега малко е светнала:) Жалкото е че и днес времето ще е хубаво, а ние ще си останем вкъщи.

# 60
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Скорошно оздравяване на Вики. Неприятно е, но кагато децата имат температура са отпаднали и лежат и се гушкат, това ги плаши и най-сигурно е при мама. Ох, няма ли да минават тези вируси, да си заминават и да не се връщат повече. Ама то и как да стане, като и зимата ни не е зима, а вижте времето - навън е истинска пролет, даже и дръвчетата са напъпили, скоро ще се развият листните пъпки.
Атракция, намери ли си тоалет за рожденния ден и кръщенето? Нищо не каза за тоалета на Бужи (с неговите дрешки май е по-лесно)?
Валенце, довечера ще ти се обадя да се разберем за съботата.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 862

Валенце, довечера ще ти се обадя да се разберем за съботата.
Ще чакам!  bouquet
Скоро да оздравее Вики.Вече като чуя за температура напрова ...с тоя грип,дето карахме вкъщи.
След малко отиваме на градина.Положението там вече е нетърпимо,мисля,че е време да обърна другата страница.прекалино добра и толерантна бях дотук.

# 62
  • Мнения: 5 026

Атракция, намери ли си тоалет за рожденния ден и кръщенето? Нищо не каза за тоалета на Бужи (с неговите дрешки май е по-лесно)?

Напълно съм готова. А за Бужи-той е пич, стандартен е, за разлика от дебелата си майка Wink
Той е готов още преди 2 седмици.


След малко отиваме на градина.Положението там вече е нетърпимо,мисля,че е време да обърна другата страница.прекалино добра и толерантна бях дотук.

Валенце, отиди и се оплачи или подай жалба в Инспектората. Така не трябва да се държат с детето  Naughty Сцепи ги-има закони! Разръчкай навсякъде и постоянно ги притеснявай! Искаш ли да те свържа с Ивалина Иванова? Ако идеш, без да кажеш, че някой те праща, няма да ти обърне никой внимание-само ще те изслушат любезно. Ивалина е там следобед. Ние сега излизаме, но ако искаш да говорим-май ти пращах телефона си.

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Да побутна темичката, че хич на ми хареса като я намерих на втора страница!
Явно хубавото време е изкарало всички ни по разходки.
Дикси, днес може й да си ходила в "Холивуд", но Тери заспа по-рано и нямаше как да дойда към 12ч., но тепърва предстоят дни с хубаво време за да пием по кафе ! А тези от детската градина хич не ги жали!!!  #Cussing out
Валенце, забравих преди, но сега ЧЕСТИТО  за новите придобивки, със драве да си ги ползвате!
Приятен уикенд на всички!

# 64
  • Мнения: 801
 Радост newsm68, не ами направо тича......останах без крака, то по-добро от  newsm39 и вече малко ми се свличат панталоните.....сигурно  goodscale

ние утре пътуваме за Видин да оставим Радост, ще се пробваме да живеем 1 седмица без бебок, ей, напарво ми се е свило сърцето, как ще я оставя, но...трябва да свиквам да имам доверие и на други хора, особено на майка ми и баща ми, ей, като не съм се отделяла досега от радост и направо не знам какво ще правя без нея......
но с Драго имаме нужда от малко  newsm41 1dating luvbed cheers

# 65
  • Мнения: 5 026
Радост newsm68, не ами направо тича......останах без крака, то по-добро от  newsm39 и вече малко ми се свличат панталоните.....сигурно  goodscale
Aма тя ходи ли? Само Божидар ще проходи сигурно на 2 години  Wink
 Ние Бужи не сме го оставяли никъде повече от един ден-без приспиване. Когато дойде този момент, сигурно ще превъртя  Crazy

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, гарантирам, че до година и два месеца Бужи ще проходи. Пък после ще въртиш километри да го гониш.  Joy
В края на месеца ще ми трябват купончета, когато имате време ми вземете. Обаче има една особеност, трябва да се носи акта за раждане на детето.

# 67
  • Мнения: 5 026

В края на месеца ще ми трябват купончета, когато имате време ми вземете. Обаче има една особеност, трябва да се носи акта за раждане на детето.
ОК, но пак ще ме подсетиш,че нещо напоследък  съм... Crazy

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Това е от треската по организацията на важното събитие. Веднъж се става на 1 година, въпреки мнението на съпругът ти, че детето няма да има спомени от този ден и че нищо няма да разбере, не съм съгласна. Нямаш си на идея колко много ще се радва Бужи и на тортата и на свещичката. Не каза с какво ще се издокараш на кръщенето.

# 69
  • Мнения: 5 026
Не каза с какво ще се издокараш на кръщенето.
Ами костюма е черен панталон със сако-в него има сиво,бяло,черно, сива риза- бива. Харесах си кафяв костюм, който да не вярваш ми стана, но започна да се разшива още при първото обличане да го премеря-(илиците се разкапаха)  ooooh! Иначе много ми хареса,беше около 90 лв . Купих си и боти - по-официални и така. Остава да ида при Краси-записала съм си час на 17-ти и сме готови.
 Така като гледам, само двете с теб ще си пишем в тази темичка днес  Wink

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 10:06 от Atrakcia

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, щом като ще ходиш при Краси ще изглеждаш защеметяващо.
Валенце, за днес около 16.30 - 17.00 става ли?

# 71
  • София
  • Мнения: 9 862
Е, щом като ще ходиш при Краси ще изглеждаш защеметяващо.
Валенце, за днес около 16.30 - 17.00 става ли?
Идеално е!Сега ще ти пиша на лични адреса.

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
[ Така като гледам, само двете с теб ще си пишем в тази темичка днес  Wink
Аз отново съм на работа, толкова много неща са ми на главата, ама не ми се работи, което лошо. Този форум е моята слабост, някои пушат цигари, други пият аз пък в интернет, какво да правиш. Joy

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, щом като ще ходиш при Краси ще изглеждаш защеметяващо.
Валенце, за днес около 16.30 - 17.00 става ли?
Идеално е!Сега ще ти пиша на лични адреса.
Ти и да го напишеш аз няма да го намеря, хич не познавам улиците в района. Ще ти се обадя преди да тръгна.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 862
Добре.аз обаче вече го написах и ти го пратих,преди да видя,че и ти си неориентирана като мене Mr. Green.

# 75
  • Мнения: 262
Днес съм много радостна. Докато бях на разходка, срещнах 3 форумски мами. С Atrakcia и Валенцето се познавам вече, но се запознах и с Lusmar.
Нашият баща още твори из Трявна. Ще се върне чак утре. Ние двамата, откакто сме се запознали, по-точно откакто се срещнахме отново, не сме се разделяли. Само докато бях в Патологична и после за раждането не сме спали в едни легло. Но пък сме се виждали през деня. Много ми е гадно...
Но хайде, много мина, мъничко остана.
Фурор, вие ще бъдете младоженци с Драго, а!? Да не си спретнете някой Явор!?

# 76
  • Мнения: 5 026
Хайде да побутна темата напред, а дано и още някой се включи  Wink То с това хубаво време всички са навън по разходки.

# 77
Izvinete za kirilicata.Diksi sam.Tuk sam s nemska klaviatura.Vremeto e ujasno - vchera valia sniag, i dnes ot sutrinta vali.Temperaturata e -3 gradusa i veche mi lipsva toplata zima.Lipsva mi i Mitachko.Mnogo sam smotana.Za poreden pat se ubevdawam, che u nas si e naj-hubavo.
Hajde da ne vi tormozia poveche s latinicata.
Pozdravi.Diksi  Hug

# 78
  • Мнения: 262
Дикси, жалко, че е студено времето. И ние с Явор, като ходихме до Виена, беше един студ, не ставаше за разходки. Сега съм решила - екскурзии само лятото.

# 79
  • Мнения: 5 026
Ей,Дикси,жалко че не случихте на време. Дано останалото ви е успешно. Предполагам колко много ти липсва Миташки. Аз само като си помисля, че няма да виждам Божидар 1 ден се побърквам, а ти...но нищо,скоро се прибирате. Лек път насам!

# 80
  • Мнения: 2 070
Радост проходила значи!!! Петя, ти що не ги съобщаваш в кюто тия новини. Ама тя не е ли на около 10месеца? И тя като Йоан, той на 10 проходи, Яна точно на годинка, 5-6дни след рождения, на имения си ден.

Гретхен, днес мина покрай мен и Яна и отпраши бързо с количката, мислех, че ще те засека в градската и ще те настигнем, но лапето ме задърпа към Пингвините и влязохме да ме разори и после се моткахме, но никой не видях.

Аз пък искам точно седмица без нея, много добре ще ми дойде, някъде на планина със сняг и приятни хорица за раздумка и хилеж, колегите от университета например или други приятели, с които не съм постоявала за по-дълго време отдавна.

Дикси, отпусни се, кво ти пука за времето, вземи колкото можеш от разнообразието, което ти се предлага в момента, дори само като наблюдател.

# 81
  • Мнения: 814
Фурор, страхотно е, че Радост вече е проходила! Емичка още не смее да се отпуска, ако се държи за пръстите на двете ми ръце преплита крачета, но "гони" гълъбите и дечицата, отпуска се сама,изправена, за минута-две и сяда на дупето си. Ще ги учим ли през лятото да плуват в Дунава?

# 82
  • Мнения: 262
Деси, не съм те видяла. Не сме ходили до Градската, а ходихме в Кайлъка. Всяка неделя майка ми и баща ми взимат племенниците и нас и ни водят на разходка.

# 83
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз да се впиша тази сутрин. Започва ми гадно седмицата-отивам до кухнята да си оставя чашата от кафето и като се носи една миризма на бакелит...така се шашнах! Оглеждам, мириша от къде е и като съзирам-контакта, в който съм включила пералнята пуши-айде набързо изключих и сега съм я включила в един друг контакт, та дано изпера най-накрая.

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен! Ние с Люси бяхме малко на гости при майка ми и днес се завърнахме.От много крещене и дивеене е пресипнал и много смешно говори.Много сте изписали в темата.
Честито на Валенцето за новите придобивки, на Петя за проходилата Радост, на Дикси за пътуването,макар,че е случила гадно време. Радвам се,че всички сте добре.Аз нещо съм отвикнала да спя у майка ми и пет нощи изобщо не можах да спя, ту възглавницата не ми беше удобна, ту леглото, ту пък дребния се въртеше като луд и само го завивах или кучета лаеха отвън .Мечтая си тази нощ нищо да не ми пречи и да се наспя най-сетне. Hug за всички ви и лека нощ. smile3524

# 85
  • Мнения: 5 026
То се е видяло, че само аз си пиша тук, но ако някой чете и знае от къде мога да си купя антистатик, моля да напише. Като обуя панталон, ми се лепва по крака и става една грозотия...

# 86
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Хайде и аз да се включа. Да поздравя Радост и майка й за прохождането. Кога ще правите прощъпулника?
На Вики температурата се оказа от зъбите. Все се надявах малко да поспрат тези зъби, но те май искат да преизпълнят две годишния план за по малко време. Вече й ръсте седемнадесетия newsm78
Не мога да се откъсна от интересните теми в "Хоби". Сега мисля да направя няколко неща върху стъклени бутилки, да изпробвам декупажа, както и да нарисувам няколко неща. Като изброявам всичко това имам предвид доста голям отрязък от време. Вики не ме оставя дълго - привързва се все повече с всеки изминал ден. Постояно е около мен, дори сега се е лепнала отстрани на бюрото и постояно пуска и гаси монитора, отваря касетата на уредбата, а от няколко дни разучи копчето за отваряне на диска и намирам няколко скътани нещица вътре Laughing.

# 87
  • Мнения: 248
Atrakcia, в магазините за перилни и почистващи препарати "Финес" съм виждала Антистатик. Такива магазини има на пл. Македония, до нас, и около ВиК. Ако не си намериш мога да проверя довечера като се прибирам от работа.

# 88
  • Мнения: 5 026
Благодаря ти,Merian! Само там не бях проверила. Ще отида да проверя.

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, Вики иска само от твоя хляб  да яде и постоянно за момиченцата-кокиченца говори.  Hug

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 13:03 от valja

# 90
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте!Реших и аз да се разпиша днес,защото не съм писала от дълго време,но пък ви чета редовно.Вие повечето се познавате и има за какво да си пишете,пък и аз съм с най малко бебе от вас и нямам чак толкова време.
Лек ден на всички!!!  bouquet

# 91
  • Плевен
  • Мнения: 973
Атракция, отдавна не съм виждала, но преди ползвах спрей антистатик , който се пръскаше от вътрешната страна на дрехата. Пробвай да го изпереш и изплакнеш с омекотител с антистатичен ефект!

# 92
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
slanced толкова отдавна дъщеря ми беше на възраста на Меги. През това време все още са безпомощни. Прави ли опити да се обръща. Напиши нещо повече за нея. След време ще се опознаем. Аз също от време на време се включвам и наистина някои се познават много добре и имат общи теми.

# 93
  • Мнения: 801
А здрявейте, днес се завърнах в Плевен, едва тръгнах сутринта, ако баща ми не ми беше закупил предварително билет, щах да си остана там...Радост въобще не ми обръщаше внимание, все едно ме няма....майка ми и баща ми така я забавляват, че тя предпочиташе с тях да си общува, отколкото с мен - дето съм й омръзнала сигурно....добре ще й се отрази...........
учудващо колкото и да  ми липсва, се чувствам добре без нея в момента...........
с Драго ще отидем да си починем някъде на Балкан двамцата или с компания, все още не знаем засега....и на нас като на Деси, ни се ще да видим малко сняг до колене.......

# 94
  • София
  • Мнения: 9 862
Честит празник на всички влюбени!
Ех,момичета,колко време не съм писала,но беше по доста неприятни причини.Някои от вас са осведомени за тези причини-имахме сериозни проблеми в градината на Буби,позволиха си да ме обиждат,мен и детето ми,да настояват малката да стои само по час и то аз да стоя в коридора на градината.Следедин много неприятен разговор с управата на градината и след силни думи,казани от тях,аз не издържах.Благодарение на майки от форума за деца с увреждания,се свързахме с министерството в Сф и го запознахме с нашия случай.Е колко беше бърза реакцията не мога да ви опиша.Само за два дни свикаха комисия от специалисти,която реши-детето ще посещава градината до обдя,а ако желая аз и по цял ден,ще и се назначи и ресурсен учител,и най-хубавото,на госпожите ще бъде изпратен психолог,който да ги обучава как да се държат с деца като Буби,защото явно имат нужда.Въобще срещнах подкрепа на високо ниво.Искам оттук да благодаря на атракция и съпруга и,които също ме подкрепиха! HugТа така,оказва се,че ако човек не си търси правата,ще го тъпчат и мачкат...Но с мен не са познали.Това е.Надявам се положението в градината да се промени не само за моето дете,но и за всички деца с проблеми там.
Е,кой как ще празнува днес?Ние ще сме на ресторант,дано си изкараме хубаво!
Валенце, Вики иска само от твоя хляб  да яде и постоянно за момиченцата-кокиченца говори.  Hug

Еее,Валя,забравих да ти пиша-много се радвам,че хляба ви е харесал.Вики да не се е влюбил,ей hahahaНашия татко се е зарекъл да е строг към кандидат зетьовете,да знаеш.

# 95
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАЧЕТО! ДИКСИ, ДА ВИ Е МНОГО ЗДРАВ, ДА ПЪЛНИ ЖИВОТА В С РАДОСТ И ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ!  ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ НАС!


# 96
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАЛЯ, ВАЛЕНЦЕТО И ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ОБИЧАНИ!

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Димитър! Желая му много здраве и щастливо детство!

Честит имен ден на Валенцето и Vall!
На всички влюбени желая да прекарат една страхотна и незабравима вечер и да се обичат още повече!!!

Еее,Валя ........Вики да не се е влюбил,ей hahahaНашия татко се е зарекъл да е строг към кандидат зетьовете,да знаеш.
Вашият татко, ако беше видял зетя щеше да го хареса от пръв поглед. Hug Joy

# 98
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАШКИ! ДА Е ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА, ТАТИ И ВСИЧКИ, КОИТО ГО ОБИЧАТ!

  newsm59              newsm67           bigdance2

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАЛЕНЦЕТО, ВАЛЯ И ВАЛ! ДА СА ЗДРАВИ, ОБИЧАНИ И ОБИЧАЩИ!

  bouquet      bouquet         bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ! НЕКА ЛЮБОВТА НИКОГА ДА НЕ НАПУСКА СЪРЦАТА НИ!

 txtloves newsm76 txtloves Two Hearts txtloves Two Hearts

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН!

 Drunk Wine Glass


А навремето, когато бяхме съвсем в началото на празнуването на Св. Валентин се майтапехме, че 14 февруари е ден на влюбените в алкохола  smile3521

# 99
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Чак сега забелязвам новата ни заглавна страничка. Много свежо се е получило и по-лесно се откриват рожденниците. Поздравления, Атракция. Hug

Ей, как можах да забравя
Честит празник и на тези, които празнуват Трифон зарезан! И да не прекаляват с алкохола.

# 100
  • Плевен
  • Мнения: 239

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО И ОТ НАС. ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА !!!!!!!!!!!

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ !
И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ФОРУМСКИ ВАЛЕНТИНКИ!
[/size]

# 101
  • Мнения: 248
bdbaloni
Честит Рожден Ден на Димитър!
Да расте жив и здрав за радост на мама и тате!

baloni baloni baloni baloni baloni

Честит имен ден на всички празнуващи!

# 102
  • Мнения: 1 951
Благодаря на всички за пожеланията! Черпя ви с торта  - моето производство  Blush Снощи я правих до 0.00 ч. и пак не можах да я наглася така както си я представях, но другите опити дано са ми по-хубави  ooooh! http://s65.photobucket.com/albums/h227/diksi/?action=view&cu … SC01603Medium.jpg 

На всички влюбени пожелавам никога да не забравят това чувство !

# 103
  • Мнения: 5 026
Diksi,  welcome Как пътувахте? Успешно ли ви мина всичко?
Поздравления за тортата  newsm74 Майстор си!
Миташки осъзнава ли,че е рожденник  birthday? Как ви посрещна?

# 104
  • Мнения: 801

Честит първи рожден ден на Миташки!!!!!!!!!!

Честито на влюбените и загубените, и на


 А навремето, когато бяхме съвсем в началото на празнуването на Св. Валентин се майтапехме, че 14 февруари е ден на влюбените в алкохола  smile3521
, така, де почитателите......с червени носове

Честито и на мен, щото днес е професионалния празник на Археолозите, ако обърнете внимание почти всички археолози сме с червени носове, що ли не се чудя, че днес иманно ни е празник....хахахахахахах

# 105
  • Мнения: 5 026


Честито и на мен, щото днес е професионалния празник на Археолозите, ако обърнете внимание почти всички археолози сме с червени носове, що ли не се чудя, че днес иманно ни е празник....хахахахахахах
Ами да ти е честит професионалния празник! Ха, наздраве  Wine Glass  Wink
Нищо не разказваш за медената ви седмица-как мина,къде ходихте? Ха сега,разкажи ни...   ruporuu

# 106
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАШКИ! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И БЕЗГРИЖНО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан! Кой каквото му е по сърце! Пияни от любов бъдете всички!

Честит имаен ден на Валенцето, Валя, Вал!  newsm51

Фурор честит празник и на теб!  smile3525

Дикси, поздравления за тортата, много добре изглежда, а сигурно е и страхотно вкусна!!!   chef  bouquet

Черпя, моята майка вчера имаше рожден ден, днес има имен ден!

Весел ден и много приятни емоции !!!

# 107
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                        bdbaloni   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО newsm59
                                                            Да радва много мама и тати!!!





                                                                newsm51    ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ     txtloves

# 108
  • Мнения: 1 951
Diksi,  welcome Как пътувахте? Успешно ли ви мина всичко?
Поздравления за тортата  newsm74 Майстор си!
Миташки осъзнава ли,че е рожденник  birthday? Как ви посрещна?

Пътувахме добре, там свършихме основното за което бяхме отишли, но се оказа, че събота и неделя нищо не работи - дори хранителните магазини не отварят в неделя, така, че успях само на Митко да взема една играчка.времето беше много студено и дори за разходки не ставаше...абе... ooooh! Ние бяхме в Хановер, а самолета ни беше в берлин, така, че си и попътувахме - 350 км. в едната посока. Там е хубаво, чисто, подредено, но не е  страна в която бих се чувствала добре  Naughty  Радвах се, че си идваме.
Атракция, нямахме никаква възможност да ходим по автокъщи, не защото нямахме време, а защото дори и те не работят в събота и неделя.А иначе Емо искаше и той да обикаляме, но уви не стана.В понеделник вече му беше минал мерака.Не успях да ти събера информация  Embarassed Но се убедих, че без познат там не става.Ако бяхме сами нищо нямаше да свършим като хората.Там дори, нямат кочани с фактури  Shocked А на нас ни трябва фактура заради ДДС-то.Те ни гледаха като извънземни като им казахме.Предлагаха ни една хвърчаща бележка, като сметка в ресторант ако се сещате  Laughing Такъв чатал ни слага нашата държава, че не е истина, но...това е друга тема.Там всичко е облекчено.

Миташки изобщо не осъзнава естествено, че днес му е празник  Crazy Но на мен ми е весело и си припомням днешния ден преди една година.Даже се обадих на Пухо, да му пожелая да е жив и здрав  Blush Размекнала съм се...



# 109
  • Мнения: 801
и на мен ми хареса тортата, ммммм....браво дикси......

а медената ни седмица тепърва започва - от събота да съм по-точна......след това ще разказвам, засега се въргалям в къщи, но ми е скучно без Радост и това време, даже за разходка не става, няма с кой едно кафе да изпия.....брех.........хем съм свободна, хем се чудя кво да правя, ега ти работата, омързеливила съм се..........
с Драго си направихме подарък за днес- купихме си от Практикер едно канапе и вчера го изпробвахме....не скърца  Blush
той днес е дежурен редактор на вестника и кой знае кога ще се прибере, все него прецакват на този празник - и миналата година пак той реди вестника до 9 часа........исках да го изненадам довечера с някакво по-секси бельо, но съм се свряла под одеалото на канапето и не ми се мърда.......а камо ли да отида по магазините........

# 110
  • София
  • Мнения: 9 862
Честит Рожден Ден на Митко! Gift newsm59 newsm38
Дикси,честит празник на семейството ви!  bouquet

# 111
  • Мнения: 814
         На Митко честит първи рожден ден! Да расте жив и здрав с много лудории и красиво детство, много, много да радва мама и татко  newsm59   newsm38    nbirthday!

         На всички плевенски мами честит двоен празник с пожелание да бъдат пияни от любов и от любовта на съпрузите си, защото го заслужавате  smile3525 !
       

# 112
  • Мнения: 1 951
Ей, голям съм заплес - сигурно защото съм влюбена  Blush

Честит имен ден на Валя, на Валенцето и на Вальо на Дейзи!                                                      Да са живи и здрави и много, много щастливи!Поздравявам и Вал, като не съм сигурна дали имаш имен ден, според мен имаш, и ти пожелавам много здраве и красиво бебе!         
                                           


П.П. Дейзи къде се загуби  newsm78

# 113
  • Мнения: 262
Дикси, много хубава торта. Сподели как я направи.

ФУРОР, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ!  bouquet

А за изненадата на Драго, пак може да го изненадаш. Със секси безбельо! Laughing

# 114
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Честит рожден ден на Митко! Да расте жив, здрав и щастлив!

Весел празник на всички!

# 115
  • Мнения: 4 390
На патерица -

newsm38 newsm59  ura Tada

ЧЕстит рожден ден на Димитър!
ДА расте здрав и много щастлив!
Дикси, честит празник!  bouquet

Честит имен ден и на всички именици!  bouquet

# 116
  • Мнения: 1 951
Честит първи рожден ден на Божидарко! Пожелавам му да расте здраво, обичано и закриляно дете! Честит празник и на Атракция! Весело изкарване на днешния ден!                                 

# 117
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Добро утро!
Ох да ви се оплача от това какви хора има около нас.
В неделя, заедно с мъжа ми и една съседка, решихме да разчистим зелената площ до блока, която граничи с площадката за буклук. Имаше много буклуци и постояно ме обземаше яд за това, тъй като прозореца ми гледа точно там. Та излизаме ние с две гребла, мотика и лопата и започваме да чистим. След около 2 часа площа направо светна. Изчистихме всичко, посадихме семенца на едно растение, което расте високо и ще загради площадката и ще скрие неприятната гледка от контейнера за боклук. Сложихме колчета на всички малки дръвчета, разсадихме здравец, посадихме и луковички от пролетни цветя. Толкова беше хубаво станало.
И
Ставам аз вчера сутринта, дръпвам пердето и какво да видя. Боклук. Изсипан нарочно точно там където бяхме изчистили и посадили високите растения. Изсипан точно на сантиметри от площадката, разсипан така че да е от края до края на самата площадка - почти го е обргадила. Това ме наведе на мисълта, че това е направено нарочно. Методично разсипан с умисъл боклук.
Незнам какъв дебил трябва да си, незнам какъв човек и с каква култура си за да направиш такова нещо. Имам подозрение кой може да е. Това е направено през ноща, защото като си лягахме него го нямаше. Хората все обвиняват фирмите за чистота, но нищо не правят. Ние, трима човека, решихме да направим нещо хубаво. Чувствахме се толкова добре, доволни. Но някой хора, завистници, решават че трябва да бъде мръсно, забатачено.
Затова ние ще продължаваме да тънем в мрасотия.

Съжалявам за това мрачно настроение, но продължава да ме е яд. Днес отново ще събедем боклука, но съм сигурна, че някой сутрин ще осъмнем отново с отпадъци. Сега грейна слънцето, и вместо да се наслаждавам на приятната гледка, очите ми постояно срещат човешката глупост и завист.

# 118
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И ОБИЧАН ОТ МАМА И ТАТИ!  bdbaloni baloni baloni

А това е специално от Димана  newsm51


Мириел, това наистина е гадно. Като поговорката: "Я не сакам на мене да ми е добре, я сакам на Вуте да му е зле!" Понякога имам чувството, че някой хора живеят, за да правят мръсно, и в буквалния, и в преносния смисъл, на другите.


# 119
  • Мнения: 248
newsm59

Честит рожден ден на Божидар!
Да расте здраво и палаво дете и много да ви радва!


baloni baloni baloni

# 120
  • Мнения: 5 026
Много благодаря за пожеланията! Черпя - имам си двама рожденици-Божидарко и баща ми!
 

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР! ЗДРАВ, УСМИХНАТ И ЩАСТЛИВ!

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО НА АТРАКЦИЯ!

Ей сега видях, че има още един рожденник. ДА  Е ЖИВ И ЗДРАВ ДЯДОТО НА БОЖИДАРКО И НА ОЩЕ ВНУЦИ ДА СЕ РАДВА!

Miriel много гадна, но често срещаща се картинка. На скоро в новините мисля, че гледах как един кемт на едно село е "оправил" проблема с изхвърлянето на боклука в контейнерите, а не около тях. До контейнера за смет беше сложил табела с надпис - не запомних точно какъв - обръщението в нея беше "Селянино....." в смисъл къде е редно да изхвърля боклука. За момента има резултат. Измайсторете си табела, но я закрепете здраво, че то от такива злонамерени "дебили" незнае човек какво ще им роди миниатюрния мозък!

Приятен ден на всички!

# 122
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                            hbday    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР!!! nbirthday
                                      Да бъде здрав,весел и радост за всички около него!!!!! smile3510

# 123
  • Мнения: 801
ето тук едно БУ за БУЖКАТА, да е послушничък, да си го кара самичък и да не тормози мама и тати да го носят......

а за тези кретени с боклука  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
аз веднъж се скарах на един чичка, който си разхождаше кучето на детската площадка в градската градина, а той най-нахално ми каза, че само преминавал от там........

# 124
  • Мнения: 5 026
Ей, Гретхен, как забравих да благодаря специално на Димана-дамата на нашето сърце
 Diksi,  как мина купона ?

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 11:20 от Atrakcia

# 125
  • Мнения: 160
мами,
може ли да ми кажете какво ми трябва за бебо като дрешки за родилното в плевен и по колко чифта.аз ще раждам секцио и ще съм в болницата поне седмица.вие вече сте минали по този път и най-добре ще ме посъветвате-ританки бодита с дълъг или къс ръкав.немога да реша.дали да са по седем броя за всеки ден или и по-малко ще ми свършат работа.моля ви пишете,че деня наближава,а бебо май бърза да излиза по-рано.аз съм от велико търново и искам всичко да ми е готово,та като отида там да не разкарвам таткото по пътищата за всяка дреболия.
благодаря ви предварително  bouquet

# 126
  • Мнения: 2 556
clio, не се шашкай. Аз бях секцио и ме изписаха на 3-я ден, така че може и да не престоиш седмица  Mr. Green

Дрешките, които искат в родилното са: 4-5 комплектчета ританки + блузка с дълъг ръкав, както и от онези малки камизолки, дето се връзват отстрани или отзад на вратлето с връзчици. Носех и малки гащички, но не ги ползваха. Бодита НЕ искат. Поне на мен ми отказаха да вземат бодита, въпреки че аз и бодита носех. И разбира се, трябват ти памперси и мокри кърпички, защото от втория ден ти връчват бебето и както едвам ставаш от леглото, по-удобно е да го почистваш с кърпички, отколкото да го миеш на чешмата, като се наака  Mr. Green

Съвет от мен: купи си от аптеката 3-4 индивидуални комплекта за правене на клизма (извинете за темата, но е важно според мен), защото в противен случай ти правят клизмата с неизвестно какви маркучета  Sick Аз се бях уговорила предварително, но ти ако не си се уговорила по-добре си ги купи! След секциото поне 2 пъти ти правят тази гадна процедура, както и 1 път предварително и по-добре да се заредиш с тези неща.

Успех и леко раждане!!! Бъди сигурна, че щом е секцио няма как да е тежко  Simple Smile

# 127
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит първи рожден ден на Божидар! 
Да порастне голямо и умно момче и да радва много родителите си. Честит ви двоен празник, Милена!
за мама: за Бужи:

# 128
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Tess, леглото на Вики светна с новите чаршафи. Горещо препоръчвам на всички спално бельо с марка ТЕД. Hug

# 129
  • София
  • Мнения: 9 862
Честит Рожден Ден на Божидар! newsm59 newsm38  bigdance2
Много да радва мама и тати!
Tess, леглото на Вики светна с новите чаршафи. Горещо препоръчвам на всички спално бельо с марка ТЕД. Hug
Валя,я дай повече инфо,какви са тези чаршафи?Ние вкъщи сме с матраци ТЕД,но не знаех,че има и чаршафи.Пък аз сега търся един долен чаршаф,такъв с ластици,като калъф за матрака на Мими.

# 130
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, виж тук продуктите на ТЕД:
http://www.ted.bg/?page=cms_index&structure=product_group&am … 471e0d6559d0b47af
Аз имам вече два комплекта на ТЕД - горен и долен чаршаф и възглавници за спалнята и детското легло. Материята е много хубава (мисля, че е хасе). Не съм сигурна има ли от тези с ластиците, но като цветове в магазините има много по-голямо разнообразие отколкото в сайта на ТЕД.
Освен това на всички матраци съм сложила надматрачни стелки, много са практични - запазваш матрака от зацапване, ако случайно чаршафа се размести  и не ти се плъзга чаршафа по матрака..
http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=accessories&a … d564ae42308d4c69b

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 14:57 от valja

# 131
  • София
  • Мнения: 9 862
Валя,точно такава надматрачна стелка ще ми свърши идеална работа.Моля те кажи ми къде в плевен има такива. Heart Eyes

# 132
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Навсякъде, където продават продукти на ТЕД, но най-сигурно отиди в магазина на Tess, там ще намериш със сигурност, защото  има всякакви размери, а в другите магазини не е гаранция, че ще имат от твоя размер. Адресът е ул. Дойран 162, тел: 064 806037
Това е улицата до градската градина, ако тръгнеш от центално тото тази улица ще те заведе до историческия музей. До магазина има и магазин за мебели, за касови апарати, има и голяма табела ТЕД.

# 133
  • София
  • Мнения: 9 862
Сега се сещам къде е магазина,ама не знаех,че е на Тес Grinning.Ще го посетя обезателно.

# 134
  • Мнения: 814
  И от мен честит първи рожден ден на Божидар  newsm38   newsm59   nbirthday !
 


  Да е жив и здрав, много, много да радва всички, които го обичат!


  И на дядо му да е честит рождения ден! Какъв по-прекрасен подарък от това да го празнува на една дата с внучето си!

  Весел двоен празник!
 

# 135
  • Мнения: 1 951
мами,
може ли да ми кажете какво ми трябва за бебо като дрешки за родилното в плевен и по колко чифта.аз ще раждам секцио и ще съм в болницата поне седмица.вие вече сте минали по този път и най-добре ще ме посъветвате-ританки бодита с дълъг или къс ръкав.немога да реша.дали да са по седем броя за всеки ден или и по-малко ще ми свършат работа.моля ви пишете,че деня наближава,а бебо май бърза да излиза по-рано.аз съм от велико търново и искам всичко да ми е готово,та като отида там да не разкарвам таткото по пътищата за всяка дреболия.
благодаря ви предварително  bouquet

clio, няма нужда чак от седем комплекта - 1-те два дни бебетата са увити с пелените. бях взела камизолки за отдолу и комплектчета с горна блузка и ританки.Вземи и чорапки, да ги обуваш върху ританките, че им се свличат  Laughing Хавлийки имах две. Шапки, ръкавички и т.н. не съм носила. Имай предвид, че там е доста топло - поне на мен ми беше.
Ако се сетиш и друго - питай  Wink

# 136
  • Мнения: 2 556
Валя, много се радвам, че сте доволни  Simple Smile

Валенце, ако решиш да се отбиеш за стелка, аз почти винаги съм в магазина и ще се видим, ако не съм аз, другото момиче се казва Камелия и ще й кажеш, че си моя позната да ми се обади по телефона, че си дошла.  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 262
Valja, да си жива и здрава, че ни светна за тези неща. Аз, откакто сме си купили матрака, искам да сложа нещо на него, ама, на, като не знам, че има такива.
Тесс, още утре и аз идвам. Поне сте близо до нас.

# 138
  • Плевен
  • Мнения: 239

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР!
Да расте здраво и щастливо детенце и много да ви радва.
Весело изкарване на двойния ви празник.
И мен заинтригувахте с тези надматрачни истории.Ще ходя да гледам и аз. Peace

# 139
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ей го на. Tess, утре очаквай голямата навалица в магазина. Joy

# 140
  • Мнения: 262
Дайте да се разберем утре кой кога ще ходи. Аз между 11 - 11,30, тогава мога да излезна, с Димана естествено. Ако някой друг по това време ще ходи, да свирка. Ще направим едно "колективно" посещение.

# 141
  • Плевен
  • Мнения: 239
и аз мога тогава.и аз с люси. 11.15 пред магазина,става ли,за който иска да дойде?

# 142
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз също ползвам тези надматрачни стелки и съм много доволна! Също ви ги препоръчвам!
Бельо на ТЕД не съм ползвала, но при първа възможност ще отида да ги видя!

# 143
  • София
  • Мнения: 9 862
и аз мога тогава.и аз с люси. 11.15 пред магазина,става ли,за който иска да дойде?
Мен не ме чакайте,аз мога само вечер с таткото,иначе през деня нали ходя с Буби на градина.Ще ида другата седмица.


Валенце, ако решиш да се отбиеш за стелка, аз почти винаги съм в магазина и ще се видим, ако не съм аз, другото момиче се казва Камелия и ще й кажеш, че си моя позната да ми се обади по телефона, че си дошла.  Simple Smile
И какво да кажа,аз съм приятелка на Тесс hahaha.Не се притеснявай,ако си там ще е хубаво,тъкмо ще се видим,ако пък не тъкмо ще имам нов повод да дойда. Hug

# 144
  • Мнения: 262
Пламси, аз ще бъда там в 11,15.

# 145
  • Плевен
  • Мнения: 239
Гретхен,там съм. Peace

# 146
  • Мнения: 41
здравейте на всички мами.Аз знам че се включвам не по темата но много моля някой ако знае  ул.ген.ганецки на коя е преименувана моля пишете.аз не съм от Плевен но имам приятелка която искам да открия ,ако разбера дали са сменили адреса много благодаря предварително  bouquet

# 147
  • Мнения: 2 556
plamsi, не съм видяла, че ще сте в магазина днес към 11, но добре че ви хванах поне на излизане! Който идва в магазина, даже мен да ме няма, казвайте на Ками, че идвате при Диана и тя ще ми звънне  Simple Smile

# 148
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
shushu, защо мислищ, че улицата е преименувана? Мисля, че името е същото. Но в момента там  се строи,  както и в целия град, разрушават стари къщи и правят кооперации.

# 149
  • София
  • Мнения: 9 862
Хайде,де,момичета,казвайте-кой какво си купи? Wink

# 150
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мълчат си, не казват.
Атракция, ами ти защо нищо не казваш, как мина рожденния ден снимки няма ли да покажеш?

# 151
  • Плевен
  • Мнения: 239
е,ще кажем.то от тези деца няма време за компютрите.с Гретхен се сдобихме с по една надматрачна стелка и ние тази вечер ще я пробваме. иначе аз като спи дребния гледам някой филм и напоследък улучих два много хубави - "Кървав диамант" и "Илюзионистът".Препоръчвам ви ги.

# 152
  • Мнения: 5 026
shushu, ние имаме къща на улицата под Генерал Ганецки. Името със сигурност е същото.
Атракция, ами ти защо нищо не казваш, как мина рожденния ден снимки няма ли да покажеш?
Ами ще кача, ама нямам никакво време. Да мине и кръщенето утре, пък ще показвам накуп. РД мина добре, Бужа заспа в 8,30ч.-такова нещо не се случвало откато беше на 7-8 месеца. Щастлив беше, с много балони,шапки,торта, фойерверк,свещичка...На гости ни бяха само нашите родители, аголемия купон ще е утре. Дано не вали.

# 153
  • София
  • Мнения: 9 862
Момичета,я да ви питам-трябва ми една аптека -или се казва Валя Миразчийска,или просто е на тази Валя...Много ми трябва.

# 154
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Знаеш ли поне в кой район се намира аптеката? Ако не ме лъже паметта до у-ще "Иван Вазов" като, че ли имаше аптекарка с такова име - Валя, но за фамилията не съм сигурна. Thinking
Защо не напишеш името в търсачката GOOGLE, на мен срещу това име ми излезе  - Аптека "ВАЛЯ МИРАЗЧИЙСКА", ул. Драгоман 5А тел: 064/83 42 28. Дано да е това, което търсиш.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 09:20 от valja

# 155
  • Мнения: 2 556
plamsi, ама аз сега разбрах, че това с теб е била Гретхен  Embarassed Идея си нямах, мислех, че е някоя твоя приятелка не от форума.  Гретхен, много сте хубави с малката  Simple Smile

# 156
  • Плевен
  • Мнения: 239
оф,много съм заспала.аз изобщо не се сетих да ви запозная Embarassed.карай де,ще дойдем пак.този път за чаршафи. Grinning

# 157
  • Мнения: 262
Аптека на Валя Миразчийска има точно срещу нас. Казвай с какво те интересува.

Сложихме стелката.. Наистина е много удобна, не се събират изобщо чаршафите. А иначе сутрин се събуждах направо върху матрака. Сега вече мога и сатенени чаршафи да си купя.

Като сме почнали на вълна пазаруване, кажете ми откъде в Плевен мога да си купя шапка за баня. Всяка вечер си лягам с мокра коса. Сутрин приличам на разплетена дамаджана.

# 158
  • Мнения: 1 951
Аптеката "Валя Миразчийзка" е в една улица пресечка на "Дойран". Като се подмине дискотека "Ла Пиаца"  веднага в дясно.До нея има ключар.
Хубаво го обясних  Joy

# 159
  • София
  • Мнения: 9 862
Аптека на Валя Миразчийска има точно срещу нас. Казвай с какво те интересува.


Гретхен,дали ще ти е удобно да попиташ за едно сиропче,защото от фирмата вносител ми казаха,че в плевен зареждат само в тази аптека.Тъй като сиропа е скъпичък,трябва да се даде заявка.Значи,просто ако минаваш тези дни оттам,може ли да попиташ дали мога да поръчам при тях сироп Брайн Бустер,ето този
http://www.admedicine.co.uk/p_line2.asp?p=2
И да ти кажат каква е цената.Аз ако могат да го доставят ще ида да го поръчам.Ще съм ти много благодарна.  bouquet

# 160
  • Мнения: 2 070
Добро утро!
Ох да ви се оплача от това какви хора има около нас.
В неделя, заедно с мъжа ми и една съседка, решихме да разчистим зелената площ до блока, която граничи с площадката за буклук. Имаше много буклуци и постояно ме обземаше яд за това, тъй като прозореца ми гледа точно там. Та излизаме ние с две гребла, мотика и лопата и започваме да чистим. След около 2 часа площа направо светна. Изчистихме всичко, посадихме семенца на едно растение, което расте високо и ще загради площадката и ще скрие неприятната гледка от контейнера за боклук. Сложихме колчета на всички малки дръвчета, разсадихме здравец, посадихме и луковички от пролетни цветя. Толкова беше хубаво станало.
И
Ставам аз вчера сутринта, дръпвам пердето и какво да видя. Боклук. Изсипан нарочно точно там където бяхме изчистили и посадили високите растения. Изсипан точно на сантиметри от площадката, разсипан така че да е от края до края на самата площадка - почти го е обргадила. Това ме наведе на мисълта, че това е направено нарочно. Методично разсипан с умисъл боклук.
Незнам какъв дебил трябва да си, незнам какъв човек и с каква култура си за да направиш такова нещо. Имам подозрение кой може да е. Това е направено през ноща, защото като си лягахме него го нямаше. Хората все обвиняват фирмите за чистота, но нищо не правят. Ние, трима човека, решихме да направим нещо хубаво. Чувствахме се толкова добре, доволни. Но някой хора, завистници, решават че трябва да бъде мръсно, забатачено.
Затова ние ще продължаваме да тънем в мрасотия.

Съжалявам за това мрачно настроение, но продължава да ме е яд. Днес отново ще събедем боклука, но съм сигурна, че някой сутрин ще осъмнем отново с отпадъци. Сега грейна слънцето, и вместо да се наслаждавам на приятната гледка, очите ми постояно срещат човешката глупост и завист.

И мен ме хвана яд...  #Cussing out    #2gunfire

Гретхен, улицата не се ли казва Драгоман? Тази, която тръгва от първа Инвестиционна Банка /Дома на Модата/ Ла Пиаца и води към нас  Mr. Green  Перпендикулярна на Дойран и Бяло море. Жената, която е собственик е изключително любезна, много се радва на Яна когато ходим и ми обяснява подробно, ако питам нещо.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 10:32 от deshtovidi

# 161
  • Мнения: 262
Тя е. Има две аптекарки и двете са много любезни. От там си купувам доста неща. Ама е малко скъпичко.

# 162
  • Мнения: 801
да ви с еоплача, още сме в Плевен, понеже моя милост реши да се разболее, такава хрема ме е тряснала и все ми е студено, вече минаха 2 дни от почивката ни и ни още не сме заминали никъде...... Sad

# 163
  • Мнения: 5 026
Ето ме и мен! Привет на всички! Божидарко вече е християнин! Държа се мъжки, почти не рева, а после беше най-върлия купонджия  Wink Изкарахме си страхотно! Ето и снимков материал- от 1 рожден ден (малка семейна сбирка с нашите родители) и от кръщенето.

# 164
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Мамчета знаете ли къде има магазини за платове? Търся и филц. Praynig

# 165
  • Плевен
  • Мнения: 239
Atrakcia, айде вече честито християнче. Видно е от снимките,че доста добре се е държал.Браво на него. А как гледа тортата на едната снимка от кръщенето,много е сладък.
Miriel, магазин за платове има в Наркопа на първия етаж и в началото на главната до магазин "Европа" на ъгъла, до фотото.Аз тези знам.
Furor, голям късмет имаш, няма що. Ама то така дълго като плануваш нещо и накрая се разваля.При мен е така.
Днес ми е ужасно скучен ден. И по телевизията няма нищо, и времето гадно и студено. Sad

# 166
  • Мнения: 248
Atrakcia, честито ви християнче!
Този Божидарко много хубав бе! Колко ли женски сърца ще разтупти? Снимките са много хубави. Личи си, че добре сте си изкарали.
Ей Петя, оправяй се бързо  Hug
Сутринта каката ни се събуди с 38,5 температура. Нямат ли край тези болести! От две седмици в къщи все някой е болен.

# 167
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Божидар е много сладък.  Peace
Мериан дано да се оправите бързо. Това време е страшно променливо и е проводник на доста вируси.
Благодаря за отговорите за платовете.

# 168
  • Мнения: 262
Много сладък Бужи. Е, ние за това сме се и харесали де. Вече и той е християнче. да му е честито!
Магазин за платпве има и като тръгнеш към Пожарната от Съда, на втората пресечка в ляво. Доста са добри и цени, и платовете. Пише, че са внос от Гърция.
Ама вие ще ме оставите с мокра коса да си ходе. Никой ли не знае къде се продават в Плевен шапки за баня?
Петя, оздравявай. Не всичко е загубено. Може все пак да отидете някъде. Нали 2 шепи сняг си ми обещала.

# 169
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито на Божидар, много да слуша мама и тати. Да бъде добро християнче. По снимките личи, че сте си прекарали добре, а и Бужи не се  е уплашил от попа, както става най-често. Спомням си, че Вики заплака само, когато попа го поръси с китката здравец. Като гледам и Бужи не е останал доволен:
http://images13.snimka.bg/002213647.jpg
Много хубави снимки, а на тази сте прекрасни:
http://images13.snimka.bg/002213739.jpg

Ама вие ще ме оставите с мокра коса да си ходе. Никой ли не знае къде се продават в Плевен шапки за баня?
А в домашни потреби гледала ли си? Също и в търговския център до кукления театър на последния ртаж - там продават всичко за фризьорските салони - сигурно ще има и шапки. Да взема да ти подаря една, но е за еднократна употреба от тези, които ги дават по хотелите.

Фурор и бързо да оздравяваш.

# 170
  • Мнения: 1 951
Честито християнство на Божидарко! Атракция, хареса ли ви в "Корона"?
Грета, идея си нямам къде има шапки за баня........
Магазина за платове , който Грета е обяснила е на моя много близка приятелка.
Птяяя, и това твойто ако е късмет  Confused

# 171
  • Мнения: 5 026
Честито християнство на Божидарко! Атракция, хареса ли ви в "Корона"?
  Благодаря на всички за пожеланията! Да, хареса ни в "Корона" и  всички гости останаха много доволни. И обслужване и обстановка, и музика-всичко е много по-различно от доста други заведения.
 Валя, за кога искаш купончетата?

# 172
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря, Атракция, но от много места ми дадоха и сега имам до края на март месец  Mr. Green.  Тия от кухнята какво си мислят, хората са изобретателни, но лошото е, че по този начин ще накарат хората да ги фалшифицират, а това е толкова лесно при положение, че се печатат на обикновена вестникарска хартия  Close. Ако имам нужда ще ти се обадя.
не знам дали знаете, но служители от Общината се редят на опашка с бурканчета на пункта на млечна кухня, за да си вземат обяда. Как не ги е срам, а те самите измислят правилата на кухнята  #Cussing out.

# 173
  • Плевен
  • Мнения: 973
Атракция ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ!   bouquet
Много сте хубави на снимките. Личи си, че сте си изкарали добре!

# 174
  • Мнения: 1 951
не знам дали знаете, но служители от Общината се редят на опашка с бурканчета на пункта на млечна кухня, за да си вземат обяда. Как не ги е срам, а те самите измислят правилата на кухнята  #Cussing out.

За пръв път чувам, че служителите на общината имат храна  Shocked Майка ми работи в Общината повече от 10 години и никога не са им давали храна  Thinking

# 175
  • Мнения: 5 026
Мацки, спомням си, че в някоя тема коментирахте хомеопатични (или не) лекарства за засилване имунната система на децата. Моля, да публикувате пак какво давате-Мериан? На моята приятелка момченцето непрекъснато боледува-от Нова година изкара една вирусна инфекция,после грип, а сега пневмония + шарка. На право се е стопил, милият  Cry Кажете ми какво да й предложа да му купи да пие-заминали са му всички защитни сили вече...

# 176
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
За пръв път чувам, че служителите на общината имат храна  Shocked Майка ми работи в Общината повече от 10 години и никога не са им давали храна  Thinking
Не си ме разбрала правилно, Дикси. Някои служители се редят за храна все едно я взимат за децата си, но я консумират те. С голямата порция (големите бурканчета) спокойно може да се нахрани възрастен. Много пенсионери също го практикуват.

Атракция, има такива лекартсва (водят се хранителни добавки). Аз досега по предписание на лекар съм давала само Имунобор кидс х1 таблетка сутрин на гладно. Една опаковка струва около 15лв и в нея има 30таблетки. Има и сиропи, които се пият по схема пак за засилване на имунната система.  Вики като беше на година и половина ми изписаха Esberitox N (3 пъти по 15 капки). - растителен препарат за засилване на имунната система, но аз тогава не го купих.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 13:29 от valja

# 177
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Сега нали изискват Акта за раждане на детето. Може и да се поразредят неправилно ползващите детската кухня.
Аз откъдето взимам яденето на дъщеря си съм направо изумена от възпитанието на някои млади жени. Груби, невъзпитани и нахални. Ако не вземат първи яденето направо ще се поболеят. Винаги първи пред врата и потропващи с крак. Днес беше студено навън, а те влезли в помещението на топло, а една майка с бебче седеше отвън. Казах на една баба с малко внуче да отиде отпред, но тя отказа тъй като веднъж я били нахокали  за това. Понякога се чудя защо някой хора искат да им се правят компромеси, а те не ги правят.

# 178
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Сега нали изискват Акта за раждане на детето.
Точно заради това аз няма да мога да взимам храна от кухнята, защото Вики скоро направи 3г. А на мен ми трябват купончета, докато тръгне на градина от 01.06.2007г. Но ще се оправим, има и добри хора които да помогнат. В случая и аз съм сред нарушителите на правилата, но какво да се прави  Confused
Добре са се сетили да искат акт за раждане и да вадят книжка, в която да вписват кога и колко купони са купени. Предполагам, че ако се направи една статистика броя на купоните е много повече от децата в града ни.
В нашият пунк е същата история, ще си счупят краката кой да вземе по-напред и се пререждат. Но няколко пъти за храната бях пращала комшията (той е пенсионер) и бързо е въвел ред и дисциплина, докога ли ....

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:49 от valja

# 179
  • Мнения: 248
Atrakcia, давам на Ники от продуктите на Аквасорс - Колактив, Зелена енергия и ЕМК. 
Коластрата действа на принципа на ваксините. Носи в себе си антитела, които пазят организма.
ЗЕ помага за изграждането на  собствения имунитет, само че трябва време.
Есенциалните мастни киселини заздравяват лигавиците.
Има доста изписано във форума за продуктите.
На Ники ги давам от м. септември и мога да кажа, че чак през ноември започна да се забелязва някакъв ефект. Пак боледува, но по-рядко, в повечето случаи е хрема и кашлица, но без температура.
Какво става с този форум? От един час не мога да публикувам нищо

# 180
  • Мнения: 1 951
За пръв път чувам, че служителите на общината имат храна  Shocked Майка ми работи в Общината повече от 10 години и никога не са им давали храна  Thinking
Не си ме разбрала правилно, Дикси. Някои служители се редят за храна все едно я взимат за децата си, но я консумират те. С голямата порция (големите бурканчета) спокойно може да се нахрани възрастен. Много пенсионери също го практикуват.

[

 Joy Да, наистина разбрах съвсем друго.Извинявам се   bouquet Междудругото, аз също си мислех когато имах купони за кухня - един месец, че е възможно някой социално слаб или беден студент да се хранят там  Laughing

# 181
  • Мнения: 262
Отивам днес да взема храната на Димана от кухнята. Пред сградата, в която се помещава пункта, има паметник на Левски. Това е пред 2 ДКЦ, пощата, зала "Катя Попова". Едни оркестри, хора много. Естествено, храната закъснява. И чувам коментари на някои майки.
"Ами нали днес е ПРАЗНИК !!!!!??????????" Shocked Shocked Shocked
"Абе днес ЧЕСТВАМЕ !!!!!!!!!!!?????????????????? годишнина от обесването на Левски." и т.н.  #Crazy
Та се замислих. Какво ПРАЗНУВАМЕ и какво ЧЕСТВАМЕ днес.
Сигурно сме единствения народ, който празнува такива годишнини.
Така и не се научихме да казваме ОТБЕЛЯЗВА. Все пак това е едни скръбен ден.
А по темата за кухните. На мен пък винаги ми дават ред. Ама Димана много мрънка и сигурно ги подлужда, та искат да се отърват по-бързо от нас.

# 182
  • Мнения: 262
Побут темата, че я намирам на 2-ра страница.

# 183
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз да я дръпна напред. Ще ходите ли по разходки днес-какво е слънце...? За протокола да отбележа, че вчера се запознах с Валенцето и Пламси. 
 Дикси, Миташки проходи ли? Божидар все още е в застой  Wink А нови зъби имате ли? Ние си стоим на 2 долни.

# 184
  • Мнения: 1 951
Ами проходи е силно казано, но се придвижва сам по 5-6 понякога и повече крачки сам, но предварително трябва да си има набелязана цел, която да достигне и да се хване там. Когато ходи е още доста неуверен, поклаща се като пате, но предполагам , че до седмица - две вече няма да има спирачки  Laughing
А за зъбите, точно мислех днес да се пооплача  Mr. Green От неделя е станал много кисел, а вечер си е истинска лудница - рееееев, не иска дори да си пие млякото, бута шишето, хвърля залъгалки...не помага дори като го гушкам - бута и мен  Crazy Избиват два на веднъж в момента.
Давам Панадол и чакам да подейства, а и той се уморява от рев през това време и накрая заспива като посечен. всичко това продължава по около 1,5-2 часа. Да не се оплаквам, че да не стане по цяла нощ  Laughing

П.П. забравих да кажа, че когато му избива зъб, дупето му става огнено червено, като на онези маймуни с червените задници.Първо мислех, че е някакво съвпадение, защото когато му изби предния той пиеше и антибиотик, и аз мислех, че е от урината в памперса.Нооо сега вече съм 100% сигурна, че  е от зъбите.Много е червено и го боли и той непрекъснато се тътрузи по земята по дупе.Мажа го с цинк, с какви ли не други кремове, но не минава.Когато избият зъбите се оправя.Странна работа  newsm78 И една приятелка, която по едно време пишеше и тя тук (не се крий, Ани) ми каза, че и нейната дъщеря е била така. Наистина не намирам логика, но факт.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 11:11 от дикси

# 185
  • Мнения: 5 026
Ох,тия зъби-Бужи е кисел вече 2 месеца. Отдолу венците му са набъбнали и побелели, но нищо не избива. Очаквам всеки ден...Нощем се буди на всеки час  Tired За ходенето-той дори не иска да се задържи сам, страх го е явно. Днес реших да пробвам с каишка за прохождане-веднага сяда-явно като не ми усеща ръцете, го е шубе. То непроходил няма да остане, ама като чета и във февруарския-всички са проходили, само той се цепи от колектива  Wink
 Дикси, ръси му дупето с хума-100% изпитано- минава за ден,най-много два.

# 186
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси и Атракция, порадвайте се още малко на непроходилите си деца, защото след това ще падне едно търчане след тях, за да ги пазите да не се ударят и да не вземат някой опасен предмет. Hug

# 187
  • Мнения: 248
Дикси, и при нас беше същото положение с пробиването на зъбките и зачервеното дупе. Тръгваше ли да избива зъбче, дупето ставаше огнено червено. Като пробие, като че ли с магическа пръчка червенината изчезваше. Установих, че мазането с кремчета против подсичане само влошаваше положението. Единственото, което го облекчаваше беше обилното намазване само с бебешко олио. На Ники между годинката и година и един месец му пробиха цели 7 зъбчета  Laughing

# 188
  • Мнения: 252
Здравейте моми4ета, извинете ме, 4е нахълтвам така в темите ви, но съм родом от
 региона, а пък напоследък съм от темата за благотворителността. Преди години
 посетих дома в КруШуна(който е в  Плевенско), за рождествените празници помогнах
 по някакъв на4ин на Видинските мами, и се питах дали в Плевен се организира не6то
 за Великден, или пък изобЩто за домовете за изоставени де4ица в града и околията. Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми отгвори.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 16:55 от karlson

# 189
  • Мнения: 2 556
Аз изглежда нищо не разбирам, защото никога никакви промени не забелязвам във връзка с каквито и да е зъби.  newsm78 По-точно за мен обяснението, че заради зъбите детето било хремаво, нервно или каквото и да е не са задоволителни. Но моите и двамата не са се престаравали със зъбите, изкарват ги лека-полека, не по няколко наведнъж и може би затова.

# 190
  • Мнения: 1 951
Атракция, не се притеснявай, че Божидар не е проходил.И аз минах през този период четейки февруарската тема - кой се обръща, кой седи, изправя се, пълзи, даже едно-две говореха още преди половин година  Wink , а Митко далееееч от тези постижения.Но всичко си дойде на мястото и вече не се притеснявам.Всяко дете си е различно - някои са гении, а други като нашите по-малки гении  Laughing
С хума ще ръся тази вечер.
Мериан, това със седемте зъба за 30 дни ме разби.....ще ми дойде в повечко ако и при него е така  Crazy

# 191
  • Мнения: 248
Тогава се бяхме принудили с таткото да се редуваме кой ще спи вечер при него. Едната вечер аз спях в хола, на другата той, защото не се издържаше.
Tess, можеш само да се радваш, че имаш спокойни деца. При мен и двата пъти не се получи. Няма да пробвам трети път  Grinning

# 192
  • Мнения: 5 026
между годинката и година и един месец му пробиха цели 7 зъбчета  Laughing
То май и ние ще сме така.Отдолу  му е  побелелял целия венец...
 Merian,видяхме твоите болни днес в поликлиниката. Дано оздравяват по-скоро и Ники да не лепне нещо от тях! Теодора ви е много, много хубава!

# 193
  • Мнения: 801
аз се завърнах отпочинала и заредена с енергия......с драго във вторник хванахме пътя......автобуса за Ловеч, от Ловеч в Троян, от Троян отидохме до Троянския манастир.........много ни хареса, като откровение ни дойде, после се върнахме в Троян пак - изходен пункт все пак и бяхме изпуснали с 10 минути автобуса за чифлика, метнахме се на този за Шипково, но шофьора ни каза, че там не работи ни един басей и ние слязохме на разклона на с. Бели Осъм и тук започва одисеята на пътника......на табелата пише 6 км. до Чифлик....вървим, вървим, пот се лее от нас, стопираме, но никой не ни спира...........вървяхме час и селото не свършва.....Драго пита едни хора колко още има до нашата точка и ни казва 10 км.  Sick, а то вече 4 следобед, ужас, ние нито сме резервирали нещо, нито тел. на вили имаме.........вървяхме още шполовин час и един местен чичка с кола се смили над нас и ни шитна два километра до Чифлика, но от там пак пеша, дестинацията ни е хотел - Дива под Козята стена.......вървим, вървим, аз се изпотих зверски.......вървим, край няма - Драго пита един младеж колко осатва, той вика 15 минути, три завоя и сте там.......ужас, 15 минути, ама сигурно с кола.....вървяхме още 40 минути докато стигнем.........бяхме се запътили към станцията на Нефт и Газ, че евтинко, но нямаше свободни места, всичко фул.....а в хотелите на вечер 80 кинта........моткахме се с Драго, моткахме се, то вече 6 вечерта, аз гладна и потна.........качихме се до една вила,дето преди там ходехме, но на мен нещо не ми се нрави, тя една студена, пък и е за повече хора, собствениците са от съседното село, докато дойдат......добре, че видях една табела, че се дават квартири, та накарах Драго да влезе да пита......и Бай ти Еремия като ни каза, че е по 10 лв. на човек и че стаята си има бяна с топла вода и тоалетна, че даже и телевизор, и едно топличко вътре, парно, Арно, стархотно ни додйде...вечерта и звезди гледахме даже..............много е близо виличката до Хотелите и басейните, най-важното.....тази сутрин си напарвихме разходка до подножието на Козята стена, да видим поне малко сняг, макар и във висинето........и после в басейна на хотела - 5 кинта на човек за час.........супер си се наплувахме, напарихме и следобяд - айде пак на автобусите и до Плевен........

# 194
  • Мнения: 801
Здравейте моми4ета, извинете ме, 4е нахълтвам така в темите ви, но съм родом от
 региона, а пък напоследък съм от темата за благотворителността. Преди години
 посетих дома в КруШуна(който е в  Плевенско), за рождествените празници помогнах
 по някакъв на4ин на Видинските мами, и се питах дали в Плевен се организира не6то
 за Великден, или пък изобЩто за домовете за изоставени де4ица в града и околията. Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми отгвори.
аз ти отговарям, за сега не сме замислили никаква подобна акция за великден( май трябва да се организираме мами, какво ще кажете?), но преди няколко месеца няколко мами събрахме и занесохме( Дейзи, благодарим ти отново за превоза тогава) дрешки, памперси, играчки и спално бельо за дечицата в дома в ж-ка "Дружба".

# 195
  • Мнения: 801
гледам говорите за зъбоникнене - Радка се е сдобила с 3-ти зъб, майа ми се обади от Видин да ни каже.........при Радост никненето е съпроводено с болки в ушите и лека хрема, дупето й е добре......

# 196
  • Мнения: 262
Добре сте си починали, фурор. И аз как искам да отида някъде. Ама явор не може засега да излезе в отпуска. Намислила съм през пролетната ваканция, живот и здраве, да отидем до Пловдив. Ама не се каня много-много, да не ми мине котка път.

# 197
  • Мнения: 1 951
Петя, страхотно е било.Искам и аз ....така да се замотаем, че да не знаем на къде е Плевен и после морни, морни да се строполим в някаква виличка.Еееех... Crazy
Това ми желание обаче ще си остане несподелено от Емо.Той няма ли предварителна резервация никъде не тръгва.А едно време като бях  мома, като тръгнехме с приятели на море и по пътя решаваме къде ще отидем и на място си търсим квартира.А сега знам месец-два предварително къде ще почивам.Не, че е лошо, но си губи от очарованието.

# 198
  • Мнения: 814
  Ех, Фурор, искрено споделям тръпката ти, ти си изживяла невероятно приключение, ами то между Бели Осъм и с. Чифлика разстоянието е една указателна табела и един дувар, но пък двете села така са се слели, че преминаваш за 30 мин. през тях и то с  кола!
  И аз съм намирала спасение при Хелда и Еремия на " Чифлика", стигала съм всяко лято и до "Козя стена", и до параклиса и поне последния никога не прокускам /при поне ежегодното си посещение до Чифлика/ да посетя. Сега ми е скръбно, че с мащабното строителство унищожиха уникалната природа на този невероятен кът от Стара планина, с достолепните борови дървета, с накипрените трепетлики, които заиграват от всеки полъх на вятъра, с безкрайните спирали на орлите високо в небето...
   Този кът от Стара планина е  запазил един патриархален дух, който се среща все по-радко, с поздрава на непознатия планинец, повлякъл през рамо дървена кола със слама, с добронамереното предупреждение, че в планината  времето се променя за минути, с предложената глътка току-що издоено прясно мляко...
   Варвам, че си се заредила с положителна енергия за достатъчно време, до следващото приключение със съпруга ти.

# 199
  • Мнения: 801
ами да, Арита, грозна картинка с цялото това строителство - такива хотели издигат в момента, направо сърцето ти се свива като гледаш просеките с липсващи дървета горе по баирите........и такава мизерия - пепел и строителни отпадъци навсякъде........но там, където бяхме, слава богу - си е все още чистичко и запазено....стигнахме и до параклиса......но преди като че ли там имаше и табели с маршрута до Козя стена, сега липсват или по-точно са останали само дървените скелета......

# 200
  • София
  • Мнения: 9 862
Фурор,браво на вас!Аз не съм фен на такива преходи-също като мъжа на Дикси не тръгвам никъде без да имам предварителна резервация.И понеже съм толкова педантична,та затова съм си взела за мъж военен Laughing-и двамата обичаме всичко да ни е точно планирано .Така е-хора всякакви,вкусове различни.Ние откакто имаме деца-пет години-само веднъж сме ги оставяли за две нощи и ходихме на Велинград.Както се казва-който си има деца,да си ги гледа.Не се оплаквам,де Wink,но не бих имала нищо против една романтична екскурзийка.ама няма да ме огрее май. Mr. Green
Да ви кажа за градината на Буби-за съжаление се наложи и "външна" намеса,макар никак да не ги обичам тия работи.Та за една седмица минехме и на комисия за оценяване към РИО,та и ресурсен учител ни назначиха,та и психолог/Фурор,той е твоят човек,за когото ми писа/.Всички те ще работят с Буби, с персонала в градината-ще се учат едни други как се работи с по-специални деца.Днес беше първото занятие с ресурсната-ами когато човек работи с желание си личи. Hug

# 201
# 202
  • Мнения: 801
Валенце, надявам се Сашо да ви е от полза.........и той също си има детенце на 3 години и нещо......и дано нещата се оправят в тази детска градина, че направо всеки път като ти чета писанията и  #Cussing out

# 203
  • София
  • Мнения: 9 862
Фурор,и аз се надявам да ни е от полза,поне си мисля,че ще е така,защото човека беше доста ентусиазиран,личи си ,че има желание да работи.В петък ще ти разкажа как е минал първия час. Grinning

# 204
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, дано нещата потръгнат при вас и Буби да се справя все по-добре и да напредва.
Снощи случайно в магазин "Фантазия" под ул. "Трети март" се заформи малка форумска среща. Много приятно ми стана като видях Атракция, съпругът й, а малко по-късно и Дикси с малкия Митко (който не изглежда толкова малък). 
Успешен ден!

# 205
  • София
  • Мнения: 9 862
Е,ама този магазин е близо до нас,пък още не сме ходили,но тази вечер ще гледам да променим този факт Mr. Green.Я кажете,той нещо като Била ли е,но в по-малък мащаб?Аз гледам по пътя към Кайлък строят нещо голямо,мъжа ми твърди,че е Кауфланд.Дали е така?Е това е единственното нещо,което ми липсва от Сф-хипермаркетите.Не че много пазарувам,но обожавам да разглеждам Flutter,да знам къде какво има и на каква цена.Та в тая връзка един Кауфланд би ми се отразил доста добре Laughing.

# 206
  • Мнения: 5 026
 Валенце,ще има "Кауфланд" в Плевен, но не знам къде ще е. Случайно попаднах на обява, в която набираха персонал. Иначе за "Фантазия"-та - според мен е най-добре заредения хипермаркет в Плевен (харесва ми повече от Билла-та).
 Фурор, радвам се, че сте си изкарали добре. И ние с Анатоли искаме на някъде да забегнем, ама нямааааа  Mr. GreenРешили сме на пролет да идем до Крошуна-имало страхотно водопади, природа....Канихме се докато бях бременна, но време не остана...
 А не може ли да спретнем една форумска среща без деца някъде за кафенце,ракийка....или поне да идем групово до Крошуна  Mr. Green

# 207
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз за Крушуна си мечтая от половин година, обаче все нещо се случва да не отидем.

# 208
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
"Кауфланд" наистина го строят до незавършената спортна зала към Кайлъка. Остава да построят "Метро"-то, евентуално и Бриколаж и ще сме готови. Но това, което наистина ми липсва в Плевен е един хубав закрит детски кът - с пързалки, катерушки, люлки, леста за рисуване и т.н. В това мрачно време няма къде да зеведем децата да се наиграят на воля, а не сбутани в някоя сладкарница (не че имаме голям избор).
Аз също искам да посетя Крошуна, но миналата година Вики все още не можеше да ходи. Ние я взимаме навсякъде с нас. Тази година може и да отидем - не е далече от Плевен. Много искам да пообиголя Родопите и да видя Кръстова гора. Много неща ми се искат, но ще видим. Реших да не оставам Вики на ясла преди да направи две годинки, а да се възползвам от времето прекарано с нея, тогава ще бъде лято и по-добре да съм с нея навън, отколкото на работа, а тя на ясла.

# 209
  • Мнения: 1 951
Да, точно там ще е Кауфланд.
На мен Билла ми е по-просторна, особено като съм с количката.Но спор няма, че е добре зареден.
Ние пък се канехме докато бях бременна да отидем до Перперикон, но не стана.Мисля сега напролет - за Цветница да отидем.Далечко е. Винаги на Цветница ходим някъде  Laughing Миналата година пропуснахме, защото Миташки беше едва на 2 месеца.

# 210
  • Мнения: 262
Всеки крои планове да ходи някъде. Това означава, че пролетта идва. То не, че е имало зима...
Сутринта Димана се събуди в 6,45  Close. И оттогава сме на крака. То поне да спеше през нощта.
И времето едно такова мрачно. Исках да я изведа на разходка за по-дълго, и това няма да стане. Очертава се едни гаден ден, но за сметка на това дълъг.

# 211
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Вчера видях Фурор до Спиди, но имаше толкова много хора, че докато се наканя да я спра и се разминахме. Изглеждахте много доволни и колоритни!
Кауфланд наистина ще строят до Кайлъка, пусковия срок е юли месец тази година. Известен е с много ниските си цени , особено по време на промоции.

На всички ГОРЕЩО препоръчвам да отидат до Крошуна. Там е невероятна красота. Първия път когато ходих, беше в един топъл есенен ден и беше прекрасно  с всичките багри на есента. Ходихме й през лятото, даже бяхме отседнали в непосредствена близост в нещо като хижа на Енергото. Единственото друго място за спане в близост е хижа "Крошун". Не ви препоръчвам летния сезон, пълно е с комари, заради високата влажност. Сега си мечтая да я посетя и през есента , а и през една по-студена зима, за да видя замръзналите водопадчета - сигурно е приказно красиво!
Дано ми се сбъднат желанията, а и до Перперикон ми се ходи (Дикси , ако се организираме може и дружно да отидем)
За Родопите - думи нямам -  там е зачената Траяна - и силно се надявам да носи нещичко от невероятния дух на това място.
Нищо , че е мрачно желая ви "слънчев' ден!

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 10:56 от lusmar

# 212
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз май най-скоро ще избягам за два дена от всички канещи се.Другата седмица ще ходим до Трявна за събота и неделя.
Надявам се да  се поразходим добре и до Боженци и до Габрово. Иначе вчера ходихме до Пловдив до агро панаира,че моят мъж се занимава с разни агро работи, но нямаше време изобщо за разходчица из града Sad. и даже без малко да ни отнесат буса с паяк, обаче ги хванахме точно като тръгваха. срещу един фиш и 15 лв. ни го свалиха.щеше да е много интересно ако бяхме отишли на мястото и го нямаше. Направи ми впечатление, че само коли,които не са с пловдивска регистрация вдигат.
Кога ли ще доживеем и в Плевен да има паяк,че по центъра са наспрени ужасно,няма от къде да минеш.
"Фантазията" вече ми е любимият магазин. на 3 мин. от нас.Сега ще се почне голямото дебелеене Laughing

# 213
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз все се каня от няколко дни да ви покажа какво направи Вики миналата събота. Беше много тих (което е много подозрително), а аз вършех нещо и като се обърнах видях ето това:
http://viki2004.multiply.com/photos/photo/18/16
http://viki2004.multiply.com/photos/photo/18/15
много се изненадах и зарадвах. Щипките за пране са една от любимите му играчки. Чудя се само моето дете ли иска нестандартни играчки - щипки, лъжици, купи, дистанционно на телевизора и други такива.  newsm78

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 16:26 от valja

# 214
  • София
  • Мнения: 9 862
Споко,Валя,не е само твойто дете-Буби като по-малка много си играеше с легени,джапанки,щипки,естественно.Лошото е,че искаше и навън да ги носи Wink.

# 215
  • Мнения: 252
Здравейте моми4ета, извинете ме, 4е нахълтвам така в темите ви, но съм родом от
 региона, а пък напоследък съм от темата за благотворителността. Преди години
 посетих дома в КруШуна(който е в  Плевенско), за рождествените празници помогнах
 по някакъв на4ин на Видинските мами, и се питах дали в Плевен се организира не6то
 за Великден, или пък изобЩто за домовете за изоставени де4ица в града и околията. Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми отгвори.
аз ти отговарям, за сега не сме замислили никаква подобна акция за великден( май трябва да се организираме мами, какво ще кажете?), но преди няколко месеца няколко мами събрахме и занесохме( Дейзи, благодарим ти отново за превоза тогава) дрешки, памперси, играчки и спално бельо за дечицата в дома в ж-ка "Дружба".
Благодаря ти за отговора, Фурор.   bouquet

# 216
  • Мнения: 5 026
Валя, Бужи нищо, че е още бебе, играе с най-невероятни неща-докато пълзи се кефи, ако набара някой чехъл. Дистанционното му е настолна играчка. Когато прави обиколка на кухнята, не минава без да вземе една огромна фуния за туби и да я помотае...А иначе Вики добре е съчетал щипките цветово

# 217
  • Мнения: 1 951
Аз да споделя, че съм си сама и чакам Емо, който вчера в 15.00 тръгна с кола от Брюксел и преди малко ми се обади, че е във Видин  Shocked Аз не знаех да се радвам ли или да крещя как е възможно да мине половин Белгия, Германия, Австрия, Унгария и Румъния за това време.А тази нощ бил спал 4 часа, и 3 часа е чакал на ферибота от Калафат за Видин. Това ако не е неразумно здраве му кажи.2220 км. за 20 часа.Предварителния план беше ,че ще  си дойде най-рано утре вечерта.
Радвам се много, че си идва, и сега запретвам ръкави да направя вечеря, но съм и ядосана, защото всеки път като тръгне да пътува и не мога да ям, нито да спя от притеснение.И говоря - карай полека, никой не те гони и ей, го на  Sick
Е, оплаках ви се.... Crazy

# 218
  • Мнения: 801
за Крушуна да ви кажа, с Драго откакто сме в Плевен все се каним да отидем там и все не става, нещо се преобръща и се провалят нещата, сега си мислехме да отидем, но ни казаха, че било пресъхнало понеже тази зима нямаше сняг и ние се отказахме, но пък каньона на река чернелка също си заслужава, хем и по близо е, ако не сте ходили -горещо ви го препоръчвам....

# 219
  • Мнения: 5 026
Ей, тия екскурзийки....ходи ми се някъде....и в Боженци е страхотно. Искам!!!
Дикси, пристигна ли 'Панталей Пътник"? Това с "Карай бавно и внимателно!" го меля и аз непрекъснато, ама няма кой да ме чуе...Кара като бесен, тоя моя Анатоли.

# 220
  • Мнения: 1 951
Пристигна, да.Май от Видин до Плевен му отне време като за през половин Европа  Mr. Green Хубави са ни пътищата  Laughing

но пък каньона на река чернелка също си заслужава, хем и по близо е, ако не сте ходили -горещо ви го препоръчвам....

Лятото ходим там редовно.Къпем се и къпем кучето.Печем си пържолки и така...Само, че малко ми поомръзна.Хубаво е много.
Само аз май не съм чувала за Крушуна  Embarassed Почнах да се срамувам и сега ще помоля чичко Гугъл да ми разясни.
А и в Боженци не съм ходила, но само хубави отзиви чувам.

П.П. Това било и национален парк...на 35 км. от Ловеч.И аз сефте чувам.Изложих се... Crazy Ей, го къде е Ловеч.Скоро ще поправя пропуска.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 09:49 от дикси

# 221
  • Мнения: 2 556
И ние вчера бяхме в Пловдив по работа, но успяхме да разгледаме и изложението.

Аз пък никак не обичам хипермаркети, Метро, молове и т.н. Кофти ми става от чак такова струпване на хора и определено предпочитам да си пазарувам от магазини от калибъра на Фантазията, вместо да се напъхам в някакво хале с още хиляди души  Sick Нито Кауфланд ме вълнува, нито Метро, Практикера също не ме кефи. Определено имам непоносимост към тях. Не знам как да си го обясня. Скоро се разходих из единия софийски мол - голяма тъпня беше. Взех си един панталон колкото да не е без хич, но повечето неща изобщо не си струват усилието да ходиш да ги видиш. А пък в големите хранителни вериги може и да е по-евтино, но за разлика от 2-3-5 лева абсурд да се навра в тях.  Naughty

дикси, искам да те успокоя, че моят мъж е същия като твоя - преди седмица докара не кола, а голям камион от Германия - няма да казвам за колко часа  #Crazy Чаках го в четвъртък през нощта най-рано, цъфна в сряда в 5 часа сутринта. При положение че трябва на всеки 4 часа почивка и на всеки 9 още 11 за сън. Познай дали е спал и колко. И аз бях впечатлена, но от него винаги мога да очаквам подобни изненади, така че никак не се ядосвам, щом всичко е свършило благополучно.

# 222
  • Мнения: 5 026

А и в Боженци не съм ходила, но само хубави отзиви чувам.
Невероятно е там! Връщаш се години назад. Там ходихме на медена седмица след сватбата. Да се изпролети и пак ще идем.

# 223
  • Мнения: 801
Tess, и аз като теб, не обичам да пазарувам в хипермаркети...по- ми е спретнато в малките хранителни магазинчета о плод и зеленчуците, където си бъбриш с продавачите и те те светват за качеството на стоките Laughing

# 224
  • Мнения: 77
Ехооо! Привет от нас, вече имаме нет! В Бургас сме от 2 седмици и Мартин първите няколко дни беше много изнервен от новата обстановка, че и ново легло, че и нова количка! Взехме само лятната но се оказа че зимата не е свършила и един вятър като задуха е голям клинч. Но от няколко дена нещо не иска да яде, преди имаше такъв добър апетит, а сега не иска дори любимите си каши и пюрета. Може ли да е от зъбите  newsm78
 Докато нямахме нет е имало рожденици, затова сега честитя рождените дни на Миташки и на Бужо!!!  Да растат здрави и палави, но и да слушкат мамите си!
 Времето се развали, вали, тъй че няма да се излиза днес.

# 225
  • Мнения: 262
Момичета, на  предните страници някой беше споменал нещо за среща. Хайде наистина да се съберем. Идва 8 март. Аз не го тача чак толкова много този празник, но все пак си е повод за среща, нали? Не точно на 8 март да ни е срещата, естествено. Например в дните между 1 и 8 март.Да си изберем един ден и да се уговорим. Ще си намерим гледачи за децата  , че почетем  newsm19, ще поплетем   Drunk... smile3503

# 226
  • Мнения: 262
Шнолка, добре си се завърнала във виртуалното пространство.
Може Марти да не яде от зъбите. И при Димана беше така. Не го насилвай. Колкото иска, толкова.

# 227
  • Мнения: 1 951
 welcome, Шнолка! Как са Бургас, морето и неговите трудови хора?  Grinning Може да е от зъбите.Капризни стават в този период.Миташки не е от тях, де.Яде всичко каквото му предложа, дори и забранени неща - пръст от саксията, гранулите на котката в нашите.
Атракция, и ние мислихме след сватбата да отидем на меден уикенд до Боженци, но главоболието и махмурлука на Емо и кръсника развалиха цялата работа  Mr. Green 
Аз съм за среща , когато кажете.

А за хипермаркетите - обожавам да пазарувам там.Обичам да се мотая между рафтовете и да разглеждам.Всяко посещение на Била и Практикер обикновенно ми отнемат около час.Освен това в хранителните хипермаркети ми идват идеи за готвене за няколко дни напред.

# 228
  • Мнения: 5 026
, Шнолка! Благодаря за пожеланията. И Божидар от 1-2 дни не иска да яде, първо плези език да опита, мръщи се и бяга..явно е от зъбките, че се е разлигавил като бясно куче. Не го насилвам да яде.Много го мъчат и дано скоро избият. Със сигурност ще е повече от един.
Гретхен, аз предложих среща и не е лошо наистина да се видим някъде

# 229
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Шнолка, в една от темите за кухни видях тази снимка. Кухнята твоя ли е? Защото ме интересува какъв е профила (лайсната), който свърза плота и гърба?
http://www.chervenkov.com/kyhni/kyhni_slide/3.jpg

# 230
  • Мнения: 5 026
Така и така сме на тема природни забележителности, вижтетова. Невероятно красиво е-поне според мен.

# 231
  • Мнения: 4 390
С голямо закъснение - честит рожден ден на Божидар, на Атракция!
Да расте здраво и весело дете!

За Крушунските водопади /близо до Летница/ ли говорите?...Много е хубаво и е съвсем близо. Ние ходихме миналото лято за първи път,
преди това не бяхме чували за това място. Blush

Ето ви малко снимки от там. Всяка снимка е активен линк, кликнете, за да се отвори в голям формат.

                         

# 232
  • Мнения: 814
 newsm38  и  Wine Glass за всички от мен - днес  newsm51Ема навършва една годинка!
 

# 233
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит първи рожден ден на малката Ема!
Да е здрава и да слуша много (може и по-малко) тати Пламен, мама Краси и всички баби и дядовци.
Кога ли ще я видя? Арита, този път ще покажеш ли снимки, научи ли се как става?

# 234
  • Мнения: 1 951
                                

Честит рожден ден на Ема! Да расте здраво, весело и обичано дете!

# 235
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА!  МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ОТ НАС!

Благодаря, Дивиана! А снимките са невероятни. Точно за тия водопади говорим-Кро/ушунските-така и не знам с О или У се пише.

# 236
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА! ДА Е ЗДРАВА И МНОГО УСМИХНАТА!
newsm59 newsm67  bigdance2

Днес е Тодоровден.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТЕОДОРА НА  МАМА МЕРИАН!   bouquet

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!  smile3525

Atrakcia, Бужи няма ли и той имен ден днес. "Тодор" в превод означава"Дар от бога".

# 237
  • Мнения: 5 026

Как забравих имения ден на хубавата Теодора   Мериан, да ви е много здрава !
 Гретхен, ние празнуваме на Богоявление. И други хора казват, че има и днес имен ден, но какво пък, ще празнуваме и днес-празници ни дай на нас  Wink
 Ами да почерпя тогава

# 238
  • Мнения: 1 951

Вчера прочетох, че на момченцата, на които това им е първия Тодоров ден и имат навършена годинка, днес трябва да се подстрижат за да им бъде здрава и гъста косата  Laughing
Атракция, давай да хващаме ножицата  Party

# 239
  • Мнения: 5 026

Вчера прочетох, че на момченцата, на които това им е първия Тодоров ден и имат навършена годинка, днес трябва да се подстрижат за да им бъде здрава и гъста косата  Laughing
Атракция, давай да хващаме ножицата  Party
Ми да се хвана, ама ние го подстригахме пак-за 4 път , преди кръщенето. Може символично да отрежа тук-там 

# 240
  • Мнения: 2
         Ема,честит рожден ден!Да си здрава и късметлийка!!!!  bouquet

# 241
  • Мнения: 248
newsm59
Честит първи рожден ден на Ема!



Черпя всички за имения ден на Теди.

       

# 242
  • Мнения: 814
Благодаря за сърдечните поздравления за първия рожден ден на Емичка!
Ще има и снимки!

Покрай рождения ден пропуснах да поздравя всички именици  - и малки, и големи и да им пожелая здраве, радост и още много, много весели празници cheers

Ето една снимка на малката рожденничка:

http://bgphoto.net/photos/7305/o633079490134736250.jpg

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 21:58 от arita

# 243
  • Мнения: 2 070
Мацки, прехвърлям отгоре отгоре темата и чета за някакви промени в детската кухня... Може ли някой да ми напише на лични конкретно какво става?  От сряда съм в Плевен, голям студ... Мислех, че ще срещна някоя от вас, ама нц, днес обикалях магазини и ме продуха вятъра...

# 244
  • Мнения: 248
Най-после и аз качих снимки в албумчето.
Вчера и днес Николай е ужасен. Реве за най-малкото нещо и се мъчи да си налага винаги да става на неговата. Само дето още не може да тропа с крак. За сега гледам да обяснявам тихо и кротко, но докога ще ми издържат нервичките не знам.
Да не забравя - и аз съм за срещичка.

# 245
  • Мнения: 5 026
 Арита, моного ви е хубава Ема! Да ви е жива и здрава! Чакаме и още снимки.
 Сега за срещата- хайде всеки да даде по едно предложение-кога и къде. Аз предлагам да е другата седмица или през уикенда. Вечерна или дневна среща- и това трябва да уточним?

# 246
  • Мнения: 814
Atrakcia, благодаря за хубавите думи и пожелания към Емичка.
Бих искала и аз да покажа повече снимки , но решението за това е на тати и мама, аз съм само баба.

# 247
  • Мнения: 262
Арита, моного ви е хубава Ема! Да ви е жива и здрава! Чакаме и още снимки.
 Сега за срещата- хайде всеки да даде по едно предложение-кога и къде. Аз предлагам да е другата седмица или през уикенда. Вечерна или дневна среща- и това трябва да уточним?

За съжаление аз не мога в събота или неделя. Това са единствените дни, които прекарваме с нашия тати заедно.
Аз предлагам 6 март, например, от 18 часа някъде. Само предложение разбира се.

# 248
  • София
  • Мнения: 9 862
Със закъснение-Честит празник на чаровната Ема!  bouquet
За срещата съм съгласна,на мен по би ми било удобно през почивните дни,но и 6 март е добро решение.Дотогава има седмица,само да сме здрави,мога да дойда. Grinning

# 249
  • Мнения: 5 026
За 6 март и аз съм съгласна. То аз съм съгласна и за когато и да е  Wink А къде? Не е време за кафе около 18ч. Може би...    Crazy

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ха здравейте и от мен!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! Малко на патерица, но...ще ме извините.
За срещата съм "ЗА"  с две ръце! За мен е по-добре през уикенда, но ще се постарая и за 6 март да го уредя. То за този час май е по-подходящо някъде за мезе с бира или салата с ракия...., но каквото и да решим ще се радвам да се видим! Предложението ми е за "Параклиса"

И да се похваля: Вчера бяхме на снимки на предаването "Горчиво" и спечелихме. Наградата е видео с DVD (2 В 1) Samsung, 200лв (които ще пратят със запис след излъчване на предаването), уикенд във Филмовата къща Лесидрен (дата по наш избор в рамките на 3 месеца след снимките на предаването), перлено колие за мен и сладки изделия на Победа Бургас. Беше много забавно, разтоварих се страхотно, водещия Геро е много добър импровизатор и майтапчия за разлика от Къци Вапцаров. Ако някой от вас има мерак да го направи, смях се до насита, покрещяхме когато бяхме в публиката и т.н. Ако случайно искате да видите как се  представихме, ще ни излъчват на 15 март от 16,30ч. Добре, че беше женската ми хитрост иначе нямахме никакви шансове май...Поне ще се посмеете на наш гръб!

Весел ден !

# 251
  • София
  • Мнения: 9 862
Еее,ама как няма да го гледаме!Непременно ще го гледаме и ще се посмеем. LaughingСигурно ви е било много забавно.Браво на нашите медийни звезди!  bouquet

# 252
  • Мнения: 5 026
 Поздравления, lusmar! Радвам се, че сте спечелили. Гледам го, понякога, това предаване, дано не забравя и на 15 март. Не е лошо да ни подсетиш като наближи. Значи на срещата ще дойдеш с наниз от перли  Wink

# 253
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Лусмар, да не забравиш да го запишеш, защото някои сме на работа по това време и да те видим по-късно на запис.  Grinning

# 254
  • Мнения: 77
  Здравейте и от мен! Нашият тати имаше рожден ден и имахме гости от Плевен, та се поизгубих от нет пространството, за да изпусна още един РД! Затова с малко закъснение сега честитя първия рожден ден на Ема много е сладка, да е все така засмяна и хубава!!!
 Валя, кухнята на Червенков ми хареса от сайта им, не съм говорила с тях и не знам подробности, така че не мога да те ориентирам за тези лайсни.
 Лусмар, много се радвам за вас!!!!   bouquet Браво, но напомни като наближи, че да не пропуснем предаването.
 Как ми се идва и на мен на срещичка, но следващия път! Като си дойдем ще трябва да спретнем една среща специално!!!  Simple Smile
 Все още времето е ужасно  Cry и си седим вкъщи  Tired

# 255
  • Мнения: 814
Валенцето, Lusmar и 6nolka, благодаря  за милите пожелания за първия рожден ден на Емичка!

Да са ни живи, здрави и да ни радват всички наши прекрасни дечица  newsm51!

Няма по-пълно щастие за нас от веселите им и усмихнати муцунки!

# 256
Здравейте мами. Винаги съм се чудила, дали излизате заедно?!
Пишем си тук, отговаряме си на въпросите, но не извеждате ли децата си по разходки?
Аз съм от Плевен и много ще ми бъде приятно да се запозная лично с някоя форумка Simple Smile 

# 257
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
С някои мами сме се виждали, с други не. Мен трудно можете да ме видите по улиците, защото ходя на работа, но другите мами понякога се организират и излизат заедно. Предполагам, че като се стопли времето срещите ще зачестят.

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 239
mim4o_81, на 6 март е момента да се запознаеш с някои мами.
ако има среща и аз ще дойда. Peace

# 259
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Здравейте. На мен също ми се иска да дойда и да се запозная с повечето от вас, но на 3 март ще пътуваме за Бургас и ще пропусна и този път.

# 260
  • Мнения: 801
СЕга се включвам и аз отново в Плевен.......ходих до Видин да си взема Радоската и като гледам доста съм изпуснала.....Рождения ден на Ема - много е лъчезарна, , пу-пу, пу, да е жива и здрава и лятото да ги водим с Радоска да плуват на Дунав.......и да си идва по-често на Плевен при баба, че да й се радва..........

срещичка - ЗА съм, когато кажете, където кажете.........
Лусмар, браво на вас, ще ви гледаме...........
Радост изживява някакъв вид носталгия- постоянно плаче и вика "баба', не знам как да се справя с това, затова съм постоянно до нея и я гушкам, забавлявам, но тя тъгува по баба си.........и ми е мъчно заради нея....айде спирам да пиша, че иска вниманието ми.....

# 261
  • Мнения: 262
Аз съм за  beer и за "Параклиса".
Хайде да се преброим и към края на седмицата да си запазим места.


Добре дошла на новата мама!   bouquet
За срещите. Пролетта, лятото и ранна есен имаме срещи. По два пъти в седмицата. Единият е сутрин, единия следобед. Сега зимата е по-трудно. Но все пак се виждаме. Има албум на плевенските мами на първа страница на темата. Ако видим някоя мама, която не понаваме лично, а само от снимки, ами спираме я, запознаваме се и така...

# 262
  • Мнения: 1 951
И аз да се разпиша  Laughing
Лусмар, ще ви гледам непременно, но да ни подсетиш сутринта  Peace

От толкова разговори за екскурзиики миналата седмица и от това, че Фурор повлече крак и ние се разнообразихме.Отидохме в Банско.Не бях ходила  там от 2000г. Много е променено.Строежи, кранове, хотели - кой от кой по-голям...и нарооооод, блъсканица.Все едно си лятото в Приморско.
Ето тук малко снимки http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALB … 22&IMAGE_ID=9

# 263
  • Мнения: 814
Фурор, добре си се завърнала в Плевен!     bouquet
Благодаря ти за поздравлението за първия рожден ден на Емичка!
Много ме развълнуваха всички  получени до този момент пожелания за светлия празник
на малката ми чаровница!
А не е ли истина, че най-хубавите, най-чаровните бебчета са в Плевен!
Не мога да им се нарадвам, когато ги разхождате в хубаво време из града!
Ще се радвам вашите бебчета и рожбици да се запознаят с Ема в близките топли пролетни дни!
А плуването в древните води на Дунава няма да им се размине с Радоска, обещавам!

# 264
  • Мнения: 77
 Мириел, какво ще кажеш да си спретнем двете срещичка в Бургас тогава  Laughing

# 265
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Шнолка ще ми бъде много приятно. Дано да се случат хубави дни защото детския кът в х-л "България" не ми допада много. Може да си разменим координати. Пиши на лични.

# 266
  • Мнения: 262
Дикси, направо ви завиждам. Що не донесе 2 шепи сняг, че и ние да се порадваме малко.
Ние, откакто се е родила Димана, никъде не сме ходили. Срам и позор. Тя, за това като не ме види 2 часа,  почва да мрънка. Ама напролет хукваме. Я да не се каня много, много.

# 267
  • Мнения: 5 026
Ей, Дикси,що тръгна без нас  Wink А пък ние вчера ходихме до центъра на Плевен, ей така, на разходка и за разнообразие За среща на 6 и за "Параклиса". Чета , че повечето са съгласни за тогава и за там и в края на седмицата ще трябва май да запазваме места, че като се юрне народа да празнува...

А-аа,забравих да кажа, че аз моя мъж ще си го водя с мен, че и без това не сме излизали скоро вечер.

 Пак забравих-тая тема вече привършва, та са нужни идейки за ново Бабо-мартенско и 8-момартенско заглавийце...  Crazy

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 10:24 от Atrakcia

# 268
  • Мнения: 801
ееее, Дикси, браво, че сте си починали и вие - малко свят да видите.......ама тва Банско много пренаселено станало като гледам от снимките..........родителите на Драго ходят всяка година на Добринище поради тази причина.........но май и там е започнало да се олюдява и трябва да се търси по-спокойно местенце в този район, а и с всичките тези строежи, заради които се унищожава прекрасната ни природа....толкова дървета се съсипват, нямам думи.........ужасни сме ние хората, но природата ще ни го върне тъпкано затова, че не я почитаме...

# 269
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте в този снеговалежен ден!
Благодаря за поздравите, ще ви напомня на 15.03. за предаването.
Дикси благородно ви завиждам за разходката! Това, което не ми харесва там е, че хотелчетата са така на гъсто построени, че ако ми свърши сапуна мога да си поискам от съседния хотел през терасата!
Съгласна съм с Фурор, големи поражения върху природата...... е тя си го връща вече...
Значи на 6 март в р-т "Параклиса" ще се събираме, така ли остава? И от колко часа?

# 270
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте.
Виждам, че всички сте на линия. То в това време какво да прави човек освен да си стои в къщи. Сега се обадих у дома и майка ми излиза  с Вики на разходка да видят снега и да вземат храната от кухнята. За срещата нямам нищо против, само дето нашия е командировка и няма да се върне скоро и не съм сигурна дали ще мога да дойда. Замина за Австрия да се обучава, само дето времето там е  мрачно и дъждовно и нищо друго няма да види. Така, че с Вики се гледаме вечер самички, а той милия казва, че "тати отива на работа със самолет". Joy

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от нас!
Любославчо пак ми болен.Този месец за втори път вече пие антибиотик.  ooooh!Направо го потретя грипа. Чудя се какво да му давам за засилване на имунната система.Не ще плодове, не ще чай, нищо не ще. Вие какво давате?
Днес го водихме до яслата да го снимат за картичка за 8 март и викат,че нямало да направят тържеството без него, защото бил солист на една песен.Голяма забава ще е на това тържество.
А в "Параклиса" като е така на сепарета как ще се съберем всички на едно?

# 272
  • Мнения: 801
момичета, какво ще кажете наистина да направим една великденска акция и да съберем отново дрешки за дечицата без родители в дома в ж-ка "Дружба" или някой друг дом, а?

# 273
  • Мнения: 262
ЧАСА И МЯСТОТО НА СРЕЩАТА: 18 ЧАСА, 6 МАРТ, В ПАРАКЛИСА.
Това горното като прочетох, се замислих, ако някоя мама, която не е от Плевен го прочете, какво ще си помисли."Ей, много набожни и праведни тези мами, щом и срещите си уреждат в параклиси?"

Пламси, има и маси. В отеделената заличка, например. Нали там правихме кръщенето на Димана.

Ние колко човека ставаме? Аз, Атракция и мъж, Пламси, Фурор, Лусмар. До тук 6. Ама май пропускам някого.
Арита, ти няма ли да се включиш при нас?

За акцията съм ЗА! Но хайде като наближи пак да се обадим и да ги питаме от какво имат нужда. Освен дрехи, може да им съберем и още нещо.

# 274
  • Мнения: 5 026
 Ами пак за срещата- напред четох, че Мериан, Дикси и Валенцето също са ЗА.
 За акцията за дрешки и аз съм ЗА-само кажете кога ще ги събираме, че да извадя пликовете с омалели дрешки.

# 275
  • Мнения: 1 951
За срещата ме бройте и мен, но ще трябва в 20.00 да си тръгна, защото Емо сам с Миташки досега не е оставал, нито дори го е хранил  Crazy Или да дойда след 20.00  newsm78 Всъщност защо 18.00 ч. избрахме, не се сещам? Малко е едно такова междинно - нито за кафе, нито за ракия...
За дрехите за дома също съм съгласна.

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 17:14 от дикси

# 276
  • Мнения: 5 026
сам с ....и досега не е оставал, нито дори го е хранил  Crazy Или да дойда след 20.00  newsm78 Всъщност защо 18.00 ч. избрахме, не се сещам? Малко е едно такова междинно - нито за кафе, нито за ракия...

 Е, именно поради тази причина, аз няма смисъл да оставя Бужи и Анатоли да се гледат, а пък и свекърва ми ще се радва да е полезна и да поизлезнем някъде. А за часа- и на мен ми се ще да е малко по-късно - 19ч, 20ч. Ще измислим ли някакъв компромисен вариант за час, който е удобен на всички?

# 277
  • София
  • Мнения: 9 862
Ехоо,не ме забравяйте и мене Laughing,толкова рядко излизам,че пхросто няма начин да пропусна. Mr. GreenСамо че нито знам параклиса,нито си имам идея къде е. newsm78Фурор,,дали ще мога да те ползвам за пътеводител,нали сме си и съседки?На мен честно казано 18ч ми е най-удобно,ако е след 20ч ще ми е по-трудно да дойда,но пак ще се пробвам де,това не се оставя току така. Flutter

# 278
  • Мнения: 814
Фурор, идеята ти е чудесна!
За благотворителната акция със събиране на дрехи за деца без родители съм съгласна,  ще се включа и аз. Ще изчакам само да решите къде ще се събират дрешките и по кое време.
Болните дечица да оздравяват, а здравичките да ви радват!
На всички вас хубава и спокойна вечер!

# 279
  • Мнения: 262
На мен ми е удобни 18 часа, защото в 20 трябва да съм си в къщи. Димана няма да заспи без мен. А в 6 часа си е точно ракиено време. Ама ако на повечето мами им е по-удобно в различно време, ще променим часа. Все пак трябва да се съобразим с мнозинството.

# 280
  • Мнения: 801
валенце, нЕмаш проблеми душа...
за срещичката - сега погледнах, че 6-ти е през седмицата, т.е. Драго е на работа, а се прибира някъде около или малко след 18,30, така, че и на мен 6 вечерта не ме устройва много-много, малко след това - ДА

# 281
  • Мнения: 801
Гретхен - приспиваш Димана и идваш пак, това, ако срещата е в 19 часа, тъкмо ще си изпила вече 1 ракия и ще ти текат лигите за втора.

# 282
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Какъв е този "ПАРАКЛИС"? Не съм го чувала. Къде се намира и какво е - механа? newsm78

# 283
  • Мнения: 5 026
Мацки, сътворих и пуснах НОВАТА тема. Нямам идея за заглавие, та ако  на някой му дойде музата... Ако искате да изпишем първо тази и после да започнем новата?

# 284
  • Плевен
  • Мнения: 239
мен не бърка часът. мъжо ще гледа дребния.така,че когато решите. Peace

# 285
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Какъв е този "ПАРАКЛИС"? Не съм го чувала. Къде се намира и какво е - механа? newsm78
Намира се точно зад църквата "Св. Николай" на центъра.

# 286
  • Мнения: 5 026
Какъв е този "ПАРАКЛИС"? Не съм го чувала. Къде се намира и какво е - механа? newsm78
Намира се зад църквата "Св. Николай", зад театъра. Преди там беше СДМ-то. Не е механа, а по-скоро ресторантче за делови обяди...Много е приятно вътре.
 Хайде днес всички на разходка. Времето се очертава слънчево. Може и да се срещнем някъде по улиците. Аз съм щастлива, че Анатоли си е в къщи и ще може да поизлезем още от преди обяд.

# 287
  • Мнения: 262
Отивам да пиша в новата тема, че много ми харесва. А и заглавието е хубаво.

# 288
  • Мнения: 421
Simple Smile А няма ли тук бъдещи мами от плевен Simple Smile с които да се скъсвам от ходене през лятото ... Flutter ,или всички вече сте настоящи със страхотни малчугани,както виждам ?

# 289
  • София
  • Мнения: 9 862
Simple Smile А няма ли тук бъдещи мами от плевен Simple Smile с които да се скъсвам от ходене през лятото ... Flutter ,или всички вече сте настоящи със страхотни малчугани,както виждам ?
Ами то лошо няма да се разхождаш  и с нас,мамите Laughing.Заповядай в новата ни тема,защото в тази вече никой не пише
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=168939.msg3384091;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт