В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 323
  • 289
  •   1
Отговори
# 150
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мълчат си, не казват.
Атракция, ами ти защо нищо не казваш, как мина рожденния ден снимки няма ли да покажеш?

# 151
  • Плевен
  • Мнения: 239
е,ще кажем.то от тези деца няма време за компютрите.с Гретхен се сдобихме с по една надматрачна стелка и ние тази вечер ще я пробваме. иначе аз като спи дребния гледам някой филм и напоследък улучих два много хубави - "Кървав диамант" и "Илюзионистът".Препоръчвам ви ги.

# 152
  • Мнения: 5 026
shushu, ние имаме къща на улицата под Генерал Ганецки. Името със сигурност е същото.
Атракция, ами ти защо нищо не казваш, как мина рожденния ден снимки няма ли да покажеш?
Ами ще кача, ама нямам никакво време. Да мине и кръщенето утре, пък ще показвам накуп. РД мина добре, Бужа заспа в 8,30ч.-такова нещо не се случвало откато беше на 7-8 месеца. Щастлив беше, с много балони,шапки,торта, фойерверк,свещичка...На гости ни бяха само нашите родители, аголемия купон ще е утре. Дано не вали.

# 153
  • София
  • Мнения: 9 880
Момичета,я да ви питам-трябва ми една аптека -или се казва Валя Миразчийска,или просто е на тази Валя...Много ми трябва.

# 154
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Знаеш ли поне в кой район се намира аптеката? Ако не ме лъже паметта до у-ще "Иван Вазов" като, че ли имаше аптекарка с такова име - Валя, но за фамилията не съм сигурна. Thinking
Защо не напишеш името в търсачката GOOGLE, на мен срещу това име ми излезе  - Аптека "ВАЛЯ МИРАЗЧИЙСКА", ул. Драгоман 5А тел: 064/83 42 28. Дано да е това, което търсиш.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 09:20 от valja

# 155
  • Мнения: 2 556
plamsi, ама аз сега разбрах, че това с теб е била Гретхен  Embarassed Идея си нямах, мислех, че е някоя твоя приятелка не от форума.  Гретхен, много сте хубави с малката  Simple Smile

# 156
  • Плевен
  • Мнения: 239
оф,много съм заспала.аз изобщо не се сетих да ви запозная Embarassed.карай де,ще дойдем пак.този път за чаршафи. Grinning

# 157
  • Мнения: 262
Аптека на Валя Миразчийска има точно срещу нас. Казвай с какво те интересува.

Сложихме стелката.. Наистина е много удобна, не се събират изобщо чаршафите. А иначе сутрин се събуждах направо върху матрака. Сега вече мога и сатенени чаршафи да си купя.

Като сме почнали на вълна пазаруване, кажете ми откъде в Плевен мога да си купя шапка за баня. Всяка вечер си лягам с мокра коса. Сутрин приличам на разплетена дамаджана.

# 158
  • Мнения: 1 953
Аптеката "Валя Миразчийзка" е в една улица пресечка на "Дойран". Като се подмине дискотека "Ла Пиаца"  веднага в дясно.До нея има ключар.
Хубаво го обясних  Joy

# 159
  • София
  • Мнения: 9 880
Аптека на Валя Миразчийска има точно срещу нас. Казвай с какво те интересува.


Гретхен,дали ще ти е удобно да попиташ за едно сиропче,защото от фирмата вносител ми казаха,че в плевен зареждат само в тази аптека.Тъй като сиропа е скъпичък,трябва да се даде заявка.Значи,просто ако минаваш тези дни оттам,може ли да попиташ дали мога да поръчам при тях сироп Брайн Бустер,ето този
http://www.admedicine.co.uk/p_line2.asp?p=2
И да ти кажат каква е цената.Аз ако могат да го доставят ще ида да го поръчам.Ще съм ти много благодарна.  bouquet

# 160
  • Мнения: 2 070
Добро утро!
Ох да ви се оплача от това какви хора има около нас.
В неделя, заедно с мъжа ми и една съседка, решихме да разчистим зелената площ до блока, която граничи с площадката за буклук. Имаше много буклуци и постояно ме обземаше яд за това, тъй като прозореца ми гледа точно там. Та излизаме ние с две гребла, мотика и лопата и започваме да чистим. След около 2 часа площа направо светна. Изчистихме всичко, посадихме семенца на едно растение, което расте високо и ще загради площадката и ще скрие неприятната гледка от контейнера за боклук. Сложихме колчета на всички малки дръвчета, разсадихме здравец, посадихме и луковички от пролетни цветя. Толкова беше хубаво станало.
И
Ставам аз вчера сутринта, дръпвам пердето и какво да видя. Боклук. Изсипан нарочно точно там където бяхме изчистили и посадили високите растения. Изсипан точно на сантиметри от площадката, разсипан така че да е от края до края на самата площадка - почти го е обргадила. Това ме наведе на мисълта, че това е направено нарочно. Методично разсипан с умисъл боклук.
Незнам какъв дебил трябва да си, незнам какъв човек и с каква култура си за да направиш такова нещо. Имам подозрение кой може да е. Това е направено през ноща, защото като си лягахме него го нямаше. Хората все обвиняват фирмите за чистота, но нищо не правят. Ние, трима човека, решихме да направим нещо хубаво. Чувствахме се толкова добре, доволни. Но някой хора, завистници, решават че трябва да бъде мръсно, забатачено.
Затова ние ще продължаваме да тънем в мрасотия.

Съжалявам за това мрачно настроение, но продължава да ме е яд. Днес отново ще събедем боклука, но съм сигурна, че някой сутрин ще осъмнем отново с отпадъци. Сега грейна слънцето, и вместо да се наслаждавам на приятната гледка, очите ми постояно срещат човешката глупост и завист.

И мен ме хвана яд...  #Cussing out    #2gunfire

Гретхен, улицата не се ли казва Драгоман? Тази, която тръгва от първа Инвестиционна Банка /Дома на Модата/ Ла Пиаца и води към нас  Mr. Green  Перпендикулярна на Дойран и Бяло море. Жената, която е собственик е изключително любезна, много се радва на Яна когато ходим и ми обяснява подробно, ако питам нещо.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 10:32 от deshtovidi

# 161
  • Мнения: 262
Тя е. Има две аптекарки и двете са много любезни. От там си купувам доста неща. Ама е малко скъпичко.

# 162
  • Мнения: 801
да ви с еоплача, още сме в Плевен, понеже моя милост реши да се разболее, такава хрема ме е тряснала и все ми е студено, вече минаха 2 дни от почивката ни и ни още не сме заминали никъде...... Sad

# 163
  • Мнения: 5 026
Ето ме и мен! Привет на всички! Божидарко вече е християнин! Държа се мъжки, почти не рева, а после беше най-върлия купонджия  Wink Изкарахме си страхотно! Ето и снимков материал- от 1 рожден ден (малка семейна сбирка с нашите родители) и от кръщенето.

# 164
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Мамчета знаете ли къде има магазини за платове? Търся и филц. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт