В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 320
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Скорошно оздравяване на Вики. Неприятно е, но кагато децата имат температура са отпаднали и лежат и се гушкат, това ги плаши и най-сигурно е при мама. Ох, няма ли да минават тези вируси, да си заминават и да не се връщат повече. Ама то и как да стане, като и зимата ни не е зима, а вижте времето - навън е истинска пролет, даже и дръвчетата са напъпили, скоро ще се развият листните пъпки.
Атракция, намери ли си тоалет за рожденния ден и кръщенето? Нищо не каза за тоалета на Бужи (с неговите дрешки май е по-лесно)?
Валенце, довечера ще ти се обадя да се разберем за съботата.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 880

Валенце, довечера ще ти се обадя да се разберем за съботата.
Ще чакам!  bouquet
Скоро да оздравее Вики.Вече като чуя за температура напрова ...с тоя грип,дето карахме вкъщи.
След малко отиваме на градина.Положението там вече е нетърпимо,мисля,че е време да обърна другата страница.прекалино добра и толерантна бях дотук.

# 62
  • Мнения: 5 026

Атракция, намери ли си тоалет за рожденния ден и кръщенето? Нищо не каза за тоалета на Бужи (с неговите дрешки май е по-лесно)?

Напълно съм готова. А за Бужи-той е пич, стандартен е, за разлика от дебелата си майка Wink
Той е готов още преди 2 седмици.


След малко отиваме на градина.Положението там вече е нетърпимо,мисля,че е време да обърна другата страница.прекалино добра и толерантна бях дотук.

Валенце, отиди и се оплачи или подай жалба в Инспектората. Така не трябва да се държат с детето  Naughty Сцепи ги-има закони! Разръчкай навсякъде и постоянно ги притеснявай! Искаш ли да те свържа с Ивалина Иванова? Ако идеш, без да кажеш, че някой те праща, няма да ти обърне никой внимание-само ще те изслушат любезно. Ивалина е там следобед. Ние сега излизаме, но ако искаш да говорим-май ти пращах телефона си.

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Да побутна темичката, че хич на ми хареса като я намерих на втора страница!
Явно хубавото време е изкарало всички ни по разходки.
Дикси, днес може й да си ходила в "Холивуд", но Тери заспа по-рано и нямаше как да дойда към 12ч., но тепърва предстоят дни с хубаво време за да пием по кафе ! А тези от детската градина хич не ги жали!!!  #Cussing out
Валенце, забравих преди, но сега ЧЕСТИТО  за новите придобивки, със драве да си ги ползвате!
Приятен уикенд на всички!

# 64
  • Мнения: 801
 Радост newsm68, не ами направо тича......останах без крака, то по-добро от  newsm39 и вече малко ми се свличат панталоните.....сигурно  goodscale

ние утре пътуваме за Видин да оставим Радост, ще се пробваме да живеем 1 седмица без бебок, ей, напарво ми се е свило сърцето, как ще я оставя, но...трябва да свиквам да имам доверие и на други хора, особено на майка ми и баща ми, ей, като не съм се отделяла досега от радост и направо не знам какво ще правя без нея......
но с Драго имаме нужда от малко  newsm41 1dating luvbed cheers

# 65
  • Мнения: 5 026
Радост newsm68, не ами направо тича......останах без крака, то по-добро от  newsm39 и вече малко ми се свличат панталоните.....сигурно  goodscale
Aма тя ходи ли? Само Божидар ще проходи сигурно на 2 години  Wink
 Ние Бужи не сме го оставяли никъде повече от един ден-без приспиване. Когато дойде този момент, сигурно ще превъртя  Crazy

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, гарантирам, че до година и два месеца Бужи ще проходи. Пък после ще въртиш километри да го гониш.  Joy
В края на месеца ще ми трябват купончета, когато имате време ми вземете. Обаче има една особеност, трябва да се носи акта за раждане на детето.

# 67
  • Мнения: 5 026

В края на месеца ще ми трябват купончета, когато имате време ми вземете. Обаче има една особеност, трябва да се носи акта за раждане на детето.
ОК, но пак ще ме подсетиш,че нещо напоследък  съм... Crazy

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Това е от треската по организацията на важното събитие. Веднъж се става на 1 година, въпреки мнението на съпругът ти, че детето няма да има спомени от този ден и че нищо няма да разбере, не съм съгласна. Нямаш си на идея колко много ще се радва Бужи и на тортата и на свещичката. Не каза с какво ще се издокараш на кръщенето.

# 69
  • Мнения: 5 026
Не каза с какво ще се издокараш на кръщенето.
Ами костюма е черен панталон със сако-в него има сиво,бяло,черно, сива риза- бива. Харесах си кафяв костюм, който да не вярваш ми стана, но започна да се разшива още при първото обличане да го премеря-(илиците се разкапаха)  ooooh! Иначе много ми хареса,беше около 90 лв . Купих си и боти - по-официални и така. Остава да ида при Краси-записала съм си час на 17-ти и сме готови.
 Така като гледам, само двете с теб ще си пишем в тази темичка днес  Wink

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 10:06 от Atrakcia

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, щом като ще ходиш при Краси ще изглеждаш защеметяващо.
Валенце, за днес около 16.30 - 17.00 става ли?

# 71
  • София
  • Мнения: 9 880
Е, щом като ще ходиш при Краси ще изглеждаш защеметяващо.
Валенце, за днес около 16.30 - 17.00 става ли?
Идеално е!Сега ще ти пиша на лични адреса.

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
[ Така като гледам, само двете с теб ще си пишем в тази темичка днес  Wink
Аз отново съм на работа, толкова много неща са ми на главата, ама не ми се работи, което лошо. Този форум е моята слабост, някои пушат цигари, други пият аз пък в интернет, какво да правиш. Joy

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, щом като ще ходиш при Краси ще изглеждаш защеметяващо.
Валенце, за днес около 16.30 - 17.00 става ли?
Идеално е!Сега ще ти пиша на лични адреса.
Ти и да го напишеш аз няма да го намеря, хич не познавам улиците в района. Ще ти се обадя преди да тръгна.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 880
Добре.аз обаче вече го написах и ти го пратих,преди да видя,че и ти си неориентирана като мене Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт