В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 330
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 262
Днес съм много радостна. Докато бях на разходка, срещнах 3 форумски мами. С Atrakcia и Валенцето се познавам вече, но се запознах и с Lusmar.
Нашият баща още твори из Трявна. Ще се върне чак утре. Ние двамата, откакто сме се запознали, по-точно откакто се срещнахме отново, не сме се разделяли. Само докато бях в Патологична и после за раждането не сме спали в едни легло. Но пък сме се виждали през деня. Много ми е гадно...
Но хайде, много мина, мъничко остана.
Фурор, вие ще бъдете младоженци с Драго, а!? Да не си спретнете някой Явор!?

# 76
  • Мнения: 5 026
Хайде да побутна темата напред, а дано и още някой се включи  Wink То с това хубаво време всички са навън по разходки.

# 77
Izvinete za kirilicata.Diksi sam.Tuk sam s nemska klaviatura.Vremeto e ujasno - vchera valia sniag, i dnes ot sutrinta vali.Temperaturata e -3 gradusa i veche mi lipsva toplata zima.Lipsva mi i Mitachko.Mnogo sam smotana.Za poreden pat se ubevdawam, che u nas si e naj-hubavo.
Hajde da ne vi tormozia poveche s latinicata.
Pozdravi.Diksi  Hug

# 78
  • Мнения: 262
Дикси, жалко, че е студено времето. И ние с Явор, като ходихме до Виена, беше един студ, не ставаше за разходки. Сега съм решила - екскурзии само лятото.

# 79
  • Мнения: 5 026
Ей,Дикси,жалко че не случихте на време. Дано останалото ви е успешно. Предполагам колко много ти липсва Миташки. Аз само като си помисля, че няма да виждам Божидар 1 ден се побърквам, а ти...но нищо,скоро се прибирате. Лек път насам!

# 80
  • Мнения: 2 070
Радост проходила значи!!! Петя, ти що не ги съобщаваш в кюто тия новини. Ама тя не е ли на около 10месеца? И тя като Йоан, той на 10 проходи, Яна точно на годинка, 5-6дни след рождения, на имения си ден.

Гретхен, днес мина покрай мен и Яна и отпраши бързо с количката, мислех, че ще те засека в градската и ще те настигнем, но лапето ме задърпа към Пингвините и влязохме да ме разори и после се моткахме, но никой не видях.

Аз пък искам точно седмица без нея, много добре ще ми дойде, някъде на планина със сняг и приятни хорица за раздумка и хилеж, колегите от университета например или други приятели, с които не съм постоявала за по-дълго време отдавна.

Дикси, отпусни се, кво ти пука за времето, вземи колкото можеш от разнообразието, което ти се предлага в момента, дори само като наблюдател.

# 81
  • Мнения: 814
Фурор, страхотно е, че Радост вече е проходила! Емичка още не смее да се отпуска, ако се държи за пръстите на двете ми ръце преплита крачета, но "гони" гълъбите и дечицата, отпуска се сама,изправена, за минута-две и сяда на дупето си. Ще ги учим ли през лятото да плуват в Дунава?

# 82
  • Мнения: 262
Деси, не съм те видяла. Не сме ходили до Градската, а ходихме в Кайлъка. Всяка неделя майка ми и баща ми взимат племенниците и нас и ни водят на разходка.

# 83
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз да се впиша тази сутрин. Започва ми гадно седмицата-отивам до кухнята да си оставя чашата от кафето и като се носи една миризма на бакелит...така се шашнах! Оглеждам, мириша от къде е и като съзирам-контакта, в който съм включила пералнята пуши-айде набързо изключих и сега съм я включила в един друг контакт, та дано изпера най-накрая.

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен! Ние с Люси бяхме малко на гости при майка ми и днес се завърнахме.От много крещене и дивеене е пресипнал и много смешно говори.Много сте изписали в темата.
Честито на Валенцето за новите придобивки, на Петя за проходилата Радост, на Дикси за пътуването,макар,че е случила гадно време. Радвам се,че всички сте добре.Аз нещо съм отвикнала да спя у майка ми и пет нощи изобщо не можах да спя, ту възглавницата не ми беше удобна, ту леглото, ту пък дребния се въртеше като луд и само го завивах или кучета лаеха отвън .Мечтая си тази нощ нищо да не ми пречи и да се наспя най-сетне. Hug за всички ви и лека нощ. smile3524

# 85
  • Мнения: 5 026
То се е видяло, че само аз си пиша тук, но ако някой чете и знае от къде мога да си купя антистатик, моля да напише. Като обуя панталон, ми се лепва по крака и става една грозотия...

# 86
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Хайде и аз да се включа. Да поздравя Радост и майка й за прохождането. Кога ще правите прощъпулника?
На Вики температурата се оказа от зъбите. Все се надявах малко да поспрат тези зъби, но те май искат да преизпълнят две годишния план за по малко време. Вече й ръсте седемнадесетия newsm78
Не мога да се откъсна от интересните теми в "Хоби". Сега мисля да направя няколко неща върху стъклени бутилки, да изпробвам декупажа, както и да нарисувам няколко неща. Като изброявам всичко това имам предвид доста голям отрязък от време. Вики не ме оставя дълго - привързва се все повече с всеки изминал ден. Постояно е около мен, дори сега се е лепнала отстрани на бюрото и постояно пуска и гаси монитора, отваря касетата на уредбата, а от няколко дни разучи копчето за отваряне на диска и намирам няколко скътани нещица вътре Laughing.

# 87
  • Мнения: 248
Atrakcia, в магазините за перилни и почистващи препарати "Финес" съм виждала Антистатик. Такива магазини има на пл. Македония, до нас, и около ВиК. Ако не си намериш мога да проверя довечера като се прибирам от работа.

# 88
  • Мнения: 5 026
Благодаря ти,Merian! Само там не бях проверила. Ще отида да проверя.

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, Вики иска само от твоя хляб  да яде и постоянно за момиченцата-кокиченца говори.  Hug

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 13:03 от valja

Общи условия

Активация на акаунт