В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 335
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 026


Честито и на мен, щото днес е професионалния празник на Археолозите, ако обърнете внимание почти всички археолози сме с червени носове, що ли не се чудя, че днес иманно ни е празник....хахахахахахах
Ами да ти е честит професионалния празник! Ха, наздраве  Wine Glass  Wink
Нищо не разказваш за медената ви седмица-как мина,къде ходихте? Ха сега,разкажи ни...   ruporuu

# 106
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАШКИ! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И БЕЗГРИЖНО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан! Кой каквото му е по сърце! Пияни от любов бъдете всички!

Честит имаен ден на Валенцето, Валя, Вал!  newsm51

Фурор честит празник и на теб!  smile3525

Дикси, поздравления за тортата, много добре изглежда, а сигурно е и страхотно вкусна!!!   chef  bouquet

Черпя, моята майка вчера имаше рожден ден, днес има имен ден!

Весел ден и много приятни емоции !!!

# 107
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                        bdbaloni   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО newsm59
                                                            Да радва много мама и тати!!!





                                                                newsm51    ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ     txtloves

# 108
  • Мнения: 1 953
Diksi,  welcome Как пътувахте? Успешно ли ви мина всичко?
Поздравления за тортата  newsm74 Майстор си!
Миташки осъзнава ли,че е рожденник  birthday? Как ви посрещна?

Пътувахме добре, там свършихме основното за което бяхме отишли, но се оказа, че събота и неделя нищо не работи - дори хранителните магазини не отварят в неделя, така, че успях само на Митко да взема една играчка.времето беше много студено и дори за разходки не ставаше...абе... ooooh! Ние бяхме в Хановер, а самолета ни беше в берлин, така, че си и попътувахме - 350 км. в едната посока. Там е хубаво, чисто, подредено, но не е  страна в която бих се чувствала добре  Naughty  Радвах се, че си идваме.
Атракция, нямахме никаква възможност да ходим по автокъщи, не защото нямахме време, а защото дори и те не работят в събота и неделя.А иначе Емо искаше и той да обикаляме, но уви не стана.В понеделник вече му беше минал мерака.Не успях да ти събера информация  Embarassed Но се убедих, че без познат там не става.Ако бяхме сами нищо нямаше да свършим като хората.Там дори, нямат кочани с фактури  Shocked А на нас ни трябва фактура заради ДДС-то.Те ни гледаха като извънземни като им казахме.Предлагаха ни една хвърчаща бележка, като сметка в ресторант ако се сещате  Laughing Такъв чатал ни слага нашата държава, че не е истина, но...това е друга тема.Там всичко е облекчено.

Миташки изобщо не осъзнава естествено, че днес му е празник  Crazy Но на мен ми е весело и си припомням днешния ден преди една година.Даже се обадих на Пухо, да му пожелая да е жив и здрав  Blush Размекнала съм се...



# 109
  • Мнения: 801
и на мен ми хареса тортата, ммммм....браво дикси......

а медената ни седмица тепърва започва - от събота да съм по-точна......след това ще разказвам, засега се въргалям в къщи, но ми е скучно без Радост и това време, даже за разходка не става, няма с кой едно кафе да изпия.....брех.........хем съм свободна, хем се чудя кво да правя, ега ти работата, омързеливила съм се..........
с Драго си направихме подарък за днес- купихме си от Практикер едно канапе и вчера го изпробвахме....не скърца  Blush
той днес е дежурен редактор на вестника и кой знае кога ще се прибере, все него прецакват на този празник - и миналата година пак той реди вестника до 9 часа........исках да го изненадам довечера с някакво по-секси бельо, но съм се свряла под одеалото на канапето и не ми се мърда.......а камо ли да отида по магазините........

# 110
  • София
  • Мнения: 9 880
Честит Рожден Ден на Митко! Gift newsm59 newsm38
Дикси,честит празник на семейството ви!  bouquet

# 111
  • Мнения: 814
         На Митко честит първи рожден ден! Да расте жив и здрав с много лудории и красиво детство, много, много да радва мама и татко  newsm59   newsm38    nbirthday!

         На всички плевенски мами честит двоен празник с пожелание да бъдат пияни от любов и от любовта на съпрузите си, защото го заслужавате  smile3525 !
       

# 112
  • Мнения: 1 953
Ей, голям съм заплес - сигурно защото съм влюбена  Blush

Честит имен ден на Валя, на Валенцето и на Вальо на Дейзи!                                                      Да са живи и здрави и много, много щастливи!Поздравявам и Вал, като не съм сигурна дали имаш имен ден, според мен имаш, и ти пожелавам много здраве и красиво бебе!         
                                           


П.П. Дейзи къде се загуби  newsm78

# 113
  • Мнения: 262
Дикси, много хубава торта. Сподели как я направи.

ФУРОР, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ!  bouquet

А за изненадата на Драго, пак може да го изненадаш. Със секси безбельо! Laughing

# 114
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Честит рожден ден на Митко! Да расте жив, здрав и щастлив!

Весел празник на всички!

# 115
  • Мнения: 4 390
На патерица -

newsm38 newsm59  ura Tada

ЧЕстит рожден ден на Димитър!
ДА расте здрав и много щастлив!
Дикси, честит празник!  bouquet

Честит имен ден и на всички именици!  bouquet

# 116
  • Мнения: 1 953
Честит първи рожден ден на Божидарко! Пожелавам му да расте здраво, обичано и закриляно дете! Честит празник и на Атракция! Весело изкарване на днешния ден!                                 

# 117
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Добро утро!
Ох да ви се оплача от това какви хора има около нас.
В неделя, заедно с мъжа ми и една съседка, решихме да разчистим зелената площ до блока, която граничи с площадката за буклук. Имаше много буклуци и постояно ме обземаше яд за това, тъй като прозореца ми гледа точно там. Та излизаме ние с две гребла, мотика и лопата и започваме да чистим. След около 2 часа площа направо светна. Изчистихме всичко, посадихме семенца на едно растение, което расте високо и ще загради площадката и ще скрие неприятната гледка от контейнера за боклук. Сложихме колчета на всички малки дръвчета, разсадихме здравец, посадихме и луковички от пролетни цветя. Толкова беше хубаво станало.
И
Ставам аз вчера сутринта, дръпвам пердето и какво да видя. Боклук. Изсипан нарочно точно там където бяхме изчистили и посадили високите растения. Изсипан точно на сантиметри от площадката, разсипан така че да е от края до края на самата площадка - почти го е обргадила. Това ме наведе на мисълта, че това е направено нарочно. Методично разсипан с умисъл боклук.
Незнам какъв дебил трябва да си, незнам какъв човек и с каква култура си за да направиш такова нещо. Имам подозрение кой може да е. Това е направено през ноща, защото като си лягахме него го нямаше. Хората все обвиняват фирмите за чистота, но нищо не правят. Ние, трима човека, решихме да направим нещо хубаво. Чувствахме се толкова добре, доволни. Но някой хора, завистници, решават че трябва да бъде мръсно, забатачено.
Затова ние ще продължаваме да тънем в мрасотия.

Съжалявам за това мрачно настроение, но продължава да ме е яд. Днес отново ще събедем боклука, но съм сигурна, че някой сутрин ще осъмнем отново с отпадъци. Сега грейна слънцето, и вместо да се наслаждавам на приятната гледка, очите ми постояно срещат човешката глупост и завист.

# 118
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И ОБИЧАН ОТ МАМА И ТАТИ!  bdbaloni baloni baloni

А това е специално от Димана  newsm51


Мириел, това наистина е гадно. Като поговорката: "Я не сакам на мене да ми е добре, я сакам на Вуте да му е зле!" Понякога имам чувството, че някой хора живеят, за да правят мръсно, и в буквалния, и в преносния смисъл, на другите.


# 119
  • Мнения: 248
newsm59

Честит рожден ден на Божидар!
Да расте здраво и палаво дете и много да ви радва!


baloni baloni baloni

Общи условия

Активация на акаунт