В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 333
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте!Реших и аз да се разпиша днес,защото не съм писала от дълго време,но пък ви чета редовно.Вие повечето се познавате и има за какво да си пишете,пък и аз съм с най малко бебе от вас и нямам чак толкова време.
Лек ден на всички!!!  bouquet

# 91
  • Плевен
  • Мнения: 973
Атракция, отдавна не съм виждала, но преди ползвах спрей антистатик , който се пръскаше от вътрешната страна на дрехата. Пробвай да го изпереш и изплакнеш с омекотител с антистатичен ефект!

# 92
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
slanced толкова отдавна дъщеря ми беше на възраста на Меги. През това време все още са безпомощни. Прави ли опити да се обръща. Напиши нещо повече за нея. След време ще се опознаем. Аз също от време на време се включвам и наистина някои се познават много добре и имат общи теми.

# 93
  • Мнения: 801
А здрявейте, днес се завърнах в Плевен, едва тръгнах сутринта, ако баща ми не ми беше закупил предварително билет, щах да си остана там...Радост въобще не ми обръщаше внимание, все едно ме няма....майка ми и баща ми така я забавляват, че тя предпочиташе с тях да си общува, отколкото с мен - дето съм й омръзнала сигурно....добре ще й се отрази...........
учудващо колкото и да  ми липсва, се чувствам добре без нея в момента...........
с Драго ще отидем да си починем някъде на Балкан двамцата или с компания, все още не знаем засега....и на нас като на Деси, ни се ще да видим малко сняг до колене.......

# 94
  • София
  • Мнения: 9 880
Честит празник на всички влюбени!
Ех,момичета,колко време не съм писала,но беше по доста неприятни причини.Някои от вас са осведомени за тези причини-имахме сериозни проблеми в градината на Буби,позволиха си да ме обиждат,мен и детето ми,да настояват малката да стои само по час и то аз да стоя в коридора на градината.Следедин много неприятен разговор с управата на градината и след силни думи,казани от тях,аз не издържах.Благодарение на майки от форума за деца с увреждания,се свързахме с министерството в Сф и го запознахме с нашия случай.Е колко беше бърза реакцията не мога да ви опиша.Само за два дни свикаха комисия от специалисти,която реши-детето ще посещава градината до обдя,а ако желая аз и по цял ден,ще и се назначи и ресурсен учител,и най-хубавото,на госпожите ще бъде изпратен психолог,който да ги обучава как да се държат с деца като Буби,защото явно имат нужда.Въобще срещнах подкрепа на високо ниво.Искам оттук да благодаря на атракция и съпруга и,които също ме подкрепиха! HugТа така,оказва се,че ако човек не си търси правата,ще го тъпчат и мачкат...Но с мен не са познали.Това е.Надявам се положението в градината да се промени не само за моето дете,но и за всички деца с проблеми там.
Е,кой как ще празнува днес?Ние ще сме на ресторант,дано си изкараме хубаво!
Валенце, Вики иска само от твоя хляб  да яде и постоянно за момиченцата-кокиченца говори.  Hug

Еее,Валя,забравих да ти пиша-много се радвам,че хляба ви е харесал.Вики да не се е влюбил,ей hahahaНашия татко се е зарекъл да е строг към кандидат зетьовете,да знаеш.

# 95
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАЧЕТО! ДИКСИ, ДА ВИ Е МНОГО ЗДРАВ, ДА ПЪЛНИ ЖИВОТА В С РАДОСТ И ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ!  ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ НАС!


# 96
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАЛЯ, ВАЛЕНЦЕТО И ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ОБИЧАНИ!

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Димитър! Желая му много здраве и щастливо детство!

Честит имен ден на Валенцето и Vall!
На всички влюбени желая да прекарат една страхотна и незабравима вечер и да се обичат още повече!!!

Еее,Валя ........Вики да не се е влюбил,ей hahahaНашия татко се е зарекъл да е строг към кандидат зетьовете,да знаеш.
Вашият татко, ако беше видял зетя щеше да го хареса от пръв поглед. Hug Joy

# 98
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАШКИ! ДА Е ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА, ТАТИ И ВСИЧКИ, КОИТО ГО ОБИЧАТ!

  newsm59              newsm67           bigdance2

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАЛЕНЦЕТО, ВАЛЯ И ВАЛ! ДА СА ЗДРАВИ, ОБИЧАНИ И ОБИЧАЩИ!

  bouquet      bouquet         bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ! НЕКА ЛЮБОВТА НИКОГА ДА НЕ НАПУСКА СЪРЦАТА НИ!

 txtloves newsm76 txtloves Two Hearts txtloves Two Hearts

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН!

 Drunk Wine Glass


А навремето, когато бяхме съвсем в началото на празнуването на Св. Валентин се майтапехме, че 14 февруари е ден на влюбените в алкохола  smile3521

# 99
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Чак сега забелязвам новата ни заглавна страничка. Много свежо се е получило и по-лесно се откриват рожденниците. Поздравления, Атракция. Hug

Ей, как можах да забравя
Честит празник и на тези, които празнуват Трифон зарезан! И да не прекаляват с алкохола.

# 100
  • Плевен
  • Мнения: 239

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО И ОТ НАС. ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА !!!!!!!!!!!

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ !
И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ФОРУМСКИ ВАЛЕНТИНКИ!
[/size]

# 101
  • Мнения: 248
bdbaloni
Честит Рожден Ден на Димитър!
Да расте жив и здрав за радост на мама и тате!

baloni baloni baloni baloni baloni

Честит имен ден на всички празнуващи!

# 102
  • Мнения: 1 953
Благодаря на всички за пожеланията! Черпя ви с торта  - моето производство  Blush Снощи я правих до 0.00 ч. и пак не можах да я наглася така както си я представях, но другите опити дано са ми по-хубави  ooooh! http://s65.photobucket.com/albums/h227/diksi/?action=view&cu … SC01603Medium.jpg 

На всички влюбени пожелавам никога да не забравят това чувство !

# 103
  • Мнения: 5 026
Diksi,  welcome Как пътувахте? Успешно ли ви мина всичко?
Поздравления за тортата  newsm74 Майстор си!
Миташки осъзнава ли,че е рожденник  birthday? Как ви посрещна?

# 104
  • Мнения: 801

Честит първи рожден ден на Миташки!!!!!!!!!!

Честито на влюбените и загубените, и на


 А навремето, когато бяхме съвсем в началото на празнуването на Св. Валентин се майтапехме, че 14 февруари е ден на влюбените в алкохола  smile3521
, така, де почитателите......с червени носове

Честито и на мен, щото днес е професионалния празник на Археолозите, ако обърнете внимание почти всички археолози сме с червени носове, що ли не се чудя, че днес иманно ни е празник....хахахахахахах

Общи условия

Активация на акаунт