В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 320
  • 289
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 026
Много благодаря за пожеланията! Черпя - имам си двама рожденици-Божидарко и баща ми!
 

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР! ЗДРАВ, УСМИХНАТ И ЩАСТЛИВ!

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО НА АТРАКЦИЯ!

Ей сега видях, че има още един рожденник. ДА  Е ЖИВ И ЗДРАВ ДЯДОТО НА БОЖИДАРКО И НА ОЩЕ ВНУЦИ ДА СЕ РАДВА!

Miriel много гадна, но често срещаща се картинка. На скоро в новините мисля, че гледах как един кемт на едно село е "оправил" проблема с изхвърлянето на боклука в контейнерите, а не около тях. До контейнера за смет беше сложил табела с надпис - не запомних точно какъв - обръщението в нея беше "Селянино....." в смисъл къде е редно да изхвърля боклука. За момента има резултат. Измайсторете си табела, но я закрепете здраво, че то от такива злонамерени "дебили" незнае човек какво ще им роди миниатюрния мозък!

Приятен ден на всички!

# 122
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                            hbday    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР!!! nbirthday
                                      Да бъде здрав,весел и радост за всички около него!!!!! smile3510

# 123
  • Мнения: 801
ето тук едно БУ за БУЖКАТА, да е послушничък, да си го кара самичък и да не тормози мама и тати да го носят......

а за тези кретени с боклука  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
аз веднъж се скарах на един чичка, който си разхождаше кучето на детската площадка в градската градина, а той най-нахално ми каза, че само преминавал от там........

# 124
  • Мнения: 5 026
Ей, Гретхен, как забравих да благодаря специално на Димана-дамата на нашето сърце
 Diksi,  как мина купона ?

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 11:20 от Atrakcia

# 125
  • Мнения: 160
мами,
може ли да ми кажете какво ми трябва за бебо като дрешки за родилното в плевен и по колко чифта.аз ще раждам секцио и ще съм в болницата поне седмица.вие вече сте минали по този път и най-добре ще ме посъветвате-ританки бодита с дълъг или къс ръкав.немога да реша.дали да са по седем броя за всеки ден или и по-малко ще ми свършат работа.моля ви пишете,че деня наближава,а бебо май бърза да излиза по-рано.аз съм от велико търново и искам всичко да ми е готово,та като отида там да не разкарвам таткото по пътищата за всяка дреболия.
благодаря ви предварително  bouquet

# 126
  • Мнения: 2 556
clio, не се шашкай. Аз бях секцио и ме изписаха на 3-я ден, така че може и да не престоиш седмица  Mr. Green

Дрешките, които искат в родилното са: 4-5 комплектчета ританки + блузка с дълъг ръкав, както и от онези малки камизолки, дето се връзват отстрани или отзад на вратлето с връзчици. Носех и малки гащички, но не ги ползваха. Бодита НЕ искат. Поне на мен ми отказаха да вземат бодита, въпреки че аз и бодита носех. И разбира се, трябват ти памперси и мокри кърпички, защото от втория ден ти връчват бебето и както едвам ставаш от леглото, по-удобно е да го почистваш с кърпички, отколкото да го миеш на чешмата, като се наака  Mr. Green

Съвет от мен: купи си от аптеката 3-4 индивидуални комплекта за правене на клизма (извинете за темата, но е важно според мен), защото в противен случай ти правят клизмата с неизвестно какви маркучета  Sick Аз се бях уговорила предварително, но ти ако не си се уговорила по-добре си ги купи! След секциото поне 2 пъти ти правят тази гадна процедура, както и 1 път предварително и по-добре да се заредиш с тези неща.

Успех и леко раждане!!! Бъди сигурна, че щом е секцио няма как да е тежко  Simple Smile

# 127
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит първи рожден ден на Божидар! 
Да порастне голямо и умно момче и да радва много родителите си. Честит ви двоен празник, Милена!
за мама: за Бужи:

# 128
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Tess, леглото на Вики светна с новите чаршафи. Горещо препоръчвам на всички спално бельо с марка ТЕД. Hug

# 129
  • София
  • Мнения: 9 880
Честит Рожден Ден на Божидар! newsm59 newsm38  bigdance2
Много да радва мама и тати!
Tess, леглото на Вики светна с новите чаршафи. Горещо препоръчвам на всички спално бельо с марка ТЕД. Hug
Валя,я дай повече инфо,какви са тези чаршафи?Ние вкъщи сме с матраци ТЕД,но не знаех,че има и чаршафи.Пък аз сега търся един долен чаршаф,такъв с ластици,като калъф за матрака на Мими.

# 130
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, виж тук продуктите на ТЕД:
http://www.ted.bg/?page=cms_index&structure=product_group&am … 471e0d6559d0b47af
Аз имам вече два комплекта на ТЕД - горен и долен чаршаф и възглавници за спалнята и детското легло. Материята е много хубава (мисля, че е хасе). Не съм сигурна има ли от тези с ластиците, но като цветове в магазините има много по-голямо разнообразие отколкото в сайта на ТЕД.
Освен това на всички матраци съм сложила надматрачни стелки, много са практични - запазваш матрака от зацапване, ако случайно чаршафа се размести  и не ти се плъзга чаршафа по матрака..
http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=accessories&a … d564ae42308d4c69b

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 14:57 от valja

# 131
  • София
  • Мнения: 9 880
Валя,точно такава надматрачна стелка ще ми свърши идеална работа.Моля те кажи ми къде в плевен има такива. Heart Eyes

# 132
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Навсякъде, където продават продукти на ТЕД, но най-сигурно отиди в магазина на Tess, там ще намериш със сигурност, защото  има всякакви размери, а в другите магазини не е гаранция, че ще имат от твоя размер. Адресът е ул. Дойран 162, тел: 064 806037
Това е улицата до градската градина, ако тръгнеш от центално тото тази улица ще те заведе до историческия музей. До магазина има и магазин за мебели, за касови апарати, има и голяма табела ТЕД.

# 133
  • София
  • Мнения: 9 880
Сега се сещам къде е магазина,ама не знаех,че е на Тес Grinning.Ще го посетя обезателно.

# 134
  • Мнения: 814
  И от мен честит първи рожден ден на Божидар  newsm38   newsm59   nbirthday !
 


  Да е жив и здрав, много, много да радва всички, които го обичат!


  И на дядо му да е честит рождения ден! Какъв по-прекрасен подарък от това да го празнува на една дата с внучето си!

  Весел двоен празник!
 

Общи условия

Активация на акаунт