В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 320
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте.
Виждам, че всички сте на линия. То в това време какво да прави човек освен да си стои в къщи. Сега се обадих у дома и майка ми излиза  с Вики на разходка да видят снега и да вземат храната от кухнята. За срещата нямам нищо против, само дето нашия е командировка и няма да се върне скоро и не съм сигурна дали ще мога да дойда. Замина за Австрия да се обучава, само дето времето там е  мрачно и дъждовно и нищо друго няма да види. Така, че с Вики се гледаме вечер самички, а той милия казва, че "тати отива на работа със самолет". Joy

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от нас!
Любославчо пак ми болен.Този месец за втори път вече пие антибиотик.  ooooh!Направо го потретя грипа. Чудя се какво да му давам за засилване на имунната система.Не ще плодове, не ще чай, нищо не ще. Вие какво давате?
Днес го водихме до яслата да го снимат за картичка за 8 март и викат,че нямало да направят тържеството без него, защото бил солист на една песен.Голяма забава ще е на това тържество.
А в "Параклиса" като е така на сепарета как ще се съберем всички на едно?

# 272
  • Мнения: 801
момичета, какво ще кажете наистина да направим една великденска акция и да съберем отново дрешки за дечицата без родители в дома в ж-ка "Дружба" или някой друг дом, а?

# 273
  • Мнения: 262
ЧАСА И МЯСТОТО НА СРЕЩАТА: 18 ЧАСА, 6 МАРТ, В ПАРАКЛИСА.
Това горното като прочетох, се замислих, ако някоя мама, която не е от Плевен го прочете, какво ще си помисли."Ей, много набожни и праведни тези мами, щом и срещите си уреждат в параклиси?"

Пламси, има и маси. В отеделената заличка, например. Нали там правихме кръщенето на Димана.

Ние колко човека ставаме? Аз, Атракция и мъж, Пламси, Фурор, Лусмар. До тук 6. Ама май пропускам някого.
Арита, ти няма ли да се включиш при нас?

За акцията съм ЗА! Но хайде като наближи пак да се обадим и да ги питаме от какво имат нужда. Освен дрехи, може да им съберем и още нещо.

# 274
  • Мнения: 5 026
 Ами пак за срещата- напред четох, че Мериан, Дикси и Валенцето също са ЗА.
 За акцията за дрешки и аз съм ЗА-само кажете кога ще ги събираме, че да извадя пликовете с омалели дрешки.

# 275
  • Мнения: 1 953
За срещата ме бройте и мен, но ще трябва в 20.00 да си тръгна, защото Емо сам с Миташки досега не е оставал, нито дори го е хранил  Crazy Или да дойда след 20.00  newsm78 Всъщност защо 18.00 ч. избрахме, не се сещам? Малко е едно такова междинно - нито за кафе, нито за ракия...
За дрехите за дома също съм съгласна.

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 17:14 от дикси

# 276
  • Мнения: 5 026
сам с ....и досега не е оставал, нито дори го е хранил  Crazy Или да дойда след 20.00  newsm78 Всъщност защо 18.00 ч. избрахме, не се сещам? Малко е едно такова междинно - нито за кафе, нито за ракия...

 Е, именно поради тази причина, аз няма смисъл да оставя Бужи и Анатоли да се гледат, а пък и свекърва ми ще се радва да е полезна и да поизлезнем някъде. А за часа- и на мен ми се ще да е малко по-късно - 19ч, 20ч. Ще измислим ли някакъв компромисен вариант за час, който е удобен на всички?

# 277
  • София
  • Мнения: 9 880
Ехоо,не ме забравяйте и мене Laughing,толкова рядко излизам,че пхросто няма начин да пропусна. Mr. GreenСамо че нито знам параклиса,нито си имам идея къде е. newsm78Фурор,,дали ще мога да те ползвам за пътеводител,нали сме си и съседки?На мен честно казано 18ч ми е най-удобно,ако е след 20ч ще ми е по-трудно да дойда,но пак ще се пробвам де,това не се оставя току така. Flutter

# 278
  • Мнения: 814
Фурор, идеята ти е чудесна!
За благотворителната акция със събиране на дрехи за деца без родители съм съгласна,  ще се включа и аз. Ще изчакам само да решите къде ще се събират дрешките и по кое време.
Болните дечица да оздравяват, а здравичките да ви радват!
На всички вас хубава и спокойна вечер!

# 279
  • Мнения: 262
На мен ми е удобни 18 часа, защото в 20 трябва да съм си в къщи. Димана няма да заспи без мен. А в 6 часа си е точно ракиено време. Ама ако на повечето мами им е по-удобно в различно време, ще променим часа. Все пак трябва да се съобразим с мнозинството.

# 280
  • Мнения: 801
валенце, нЕмаш проблеми душа...
за срещичката - сега погледнах, че 6-ти е през седмицата, т.е. Драго е на работа, а се прибира някъде около или малко след 18,30, така, че и на мен 6 вечерта не ме устройва много-много, малко след това - ДА

# 281
  • Мнения: 801
Гретхен - приспиваш Димана и идваш пак, това, ако срещата е в 19 часа, тъкмо ще си изпила вече 1 ракия и ще ти текат лигите за втора.

# 282
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Какъв е този "ПАРАКЛИС"? Не съм го чувала. Къде се намира и какво е - механа? newsm78

# 283
  • Мнения: 5 026
Мацки, сътворих и пуснах НОВАТА тема. Нямам идея за заглавие, та ако  на някой му дойде музата... Ако искате да изпишем първо тази и после да започнем новата?

# 284
  • Плевен
  • Мнения: 239
мен не бърка часът. мъжо ще гледа дребния.така,че когато решите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт