В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 329
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • Плевен
  • Мнения: 239
Atrakcia, айде вече честито християнче. Видно е от снимките,че доста добре се е държал.Браво на него. А как гледа тортата на едната снимка от кръщенето,много е сладък.
Miriel, магазин за платове има в Наркопа на първия етаж и в началото на главната до магазин "Европа" на ъгъла, до фотото.Аз тези знам.
Furor, голям късмет имаш, няма що. Ама то така дълго като плануваш нещо и накрая се разваля.При мен е така.
Днес ми е ужасно скучен ден. И по телевизията няма нищо, и времето гадно и студено. Sad

# 166
  • Мнения: 248
Atrakcia, честито ви християнче!
Този Божидарко много хубав бе! Колко ли женски сърца ще разтупти? Снимките са много хубави. Личи си, че добре сте си изкарали.
Ей Петя, оправяй се бързо  Hug
Сутринта каката ни се събуди с 38,5 температура. Нямат ли край тези болести! От две седмици в къщи все някой е болен.

# 167
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Божидар е много сладък.  Peace
Мериан дано да се оправите бързо. Това време е страшно променливо и е проводник на доста вируси.
Благодаря за отговорите за платовете.

# 168
  • Мнения: 262
Много сладък Бужи. Е, ние за това сме се и харесали де. Вече и той е християнче. да му е честито!
Магазин за платпве има и като тръгнеш към Пожарната от Съда, на втората пресечка в ляво. Доста са добри и цени, и платовете. Пише, че са внос от Гърция.
Ама вие ще ме оставите с мокра коса да си ходе. Никой ли не знае къде се продават в Плевен шапки за баня?
Петя, оздравявай. Не всичко е загубено. Може все пак да отидете някъде. Нали 2 шепи сняг си ми обещала.

# 169
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито на Божидар, много да слуша мама и тати. Да бъде добро християнче. По снимките личи, че сте си прекарали добре, а и Бужи не се  е уплашил от попа, както става най-често. Спомням си, че Вики заплака само, когато попа го поръси с китката здравец. Като гледам и Бужи не е останал доволен:
http://images13.snimka.bg/002213647.jpg
Много хубави снимки, а на тази сте прекрасни:
http://images13.snimka.bg/002213739.jpg

Ама вие ще ме оставите с мокра коса да си ходе. Никой ли не знае къде се продават в Плевен шапки за баня?
А в домашни потреби гледала ли си? Също и в търговския център до кукления театър на последния ртаж - там продават всичко за фризьорските салони - сигурно ще има и шапки. Да взема да ти подаря една, но е за еднократна употреба от тези, които ги дават по хотелите.

Фурор и бързо да оздравяваш.

# 170
  • Мнения: 1 953
Честито християнство на Божидарко! Атракция, хареса ли ви в "Корона"?
Грета, идея си нямам къде има шапки за баня........
Магазина за платове , който Грета е обяснила е на моя много близка приятелка.
Птяяя, и това твойто ако е късмет  Confused

# 171
  • Мнения: 5 026
Честито християнство на Божидарко! Атракция, хареса ли ви в "Корона"?
  Благодаря на всички за пожеланията! Да, хареса ни в "Корона" и  всички гости останаха много доволни. И обслужване и обстановка, и музика-всичко е много по-различно от доста други заведения.
 Валя, за кога искаш купончетата?

# 172
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря, Атракция, но от много места ми дадоха и сега имам до края на март месец  Mr. Green.  Тия от кухнята какво си мислят, хората са изобретателни, но лошото е, че по този начин ще накарат хората да ги фалшифицират, а това е толкова лесно при положение, че се печатат на обикновена вестникарска хартия  Close. Ако имам нужда ще ти се обадя.
не знам дали знаете, но служители от Общината се редят на опашка с бурканчета на пункта на млечна кухня, за да си вземат обяда. Как не ги е срам, а те самите измислят правилата на кухнята  #Cussing out.

# 173
  • Плевен
  • Мнения: 973
Атракция ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ!   bouquet
Много сте хубави на снимките. Личи си, че сте си изкарали добре!

# 174
  • Мнения: 1 953
не знам дали знаете, но служители от Общината се редят на опашка с бурканчета на пункта на млечна кухня, за да си вземат обяда. Как не ги е срам, а те самите измислят правилата на кухнята  #Cussing out.

За пръв път чувам, че служителите на общината имат храна  Shocked Майка ми работи в Общината повече от 10 години и никога не са им давали храна  Thinking

# 175
  • Мнения: 5 026
Мацки, спомням си, че в някоя тема коментирахте хомеопатични (или не) лекарства за засилване имунната система на децата. Моля, да публикувате пак какво давате-Мериан? На моята приятелка момченцето непрекъснато боледува-от Нова година изкара една вирусна инфекция,после грип, а сега пневмония + шарка. На право се е стопил, милият  Cry Кажете ми какво да й предложа да му купи да пие-заминали са му всички защитни сили вече...

# 176
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
За пръв път чувам, че служителите на общината имат храна  Shocked Майка ми работи в Общината повече от 10 години и никога не са им давали храна  Thinking
Не си ме разбрала правилно, Дикси. Някои служители се редят за храна все едно я взимат за децата си, но я консумират те. С голямата порция (големите бурканчета) спокойно може да се нахрани възрастен. Много пенсионери също го практикуват.

Атракция, има такива лекартсва (водят се хранителни добавки). Аз досега по предписание на лекар съм давала само Имунобор кидс х1 таблетка сутрин на гладно. Една опаковка струва около 15лв и в нея има 30таблетки. Има и сиропи, които се пият по схема пак за засилване на имунната система.  Вики като беше на година и половина ми изписаха Esberitox N (3 пъти по 15 капки). - растителен препарат за засилване на имунната система, но аз тогава не го купих.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 13:29 от valja

# 177
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Сега нали изискват Акта за раждане на детето. Може и да се поразредят неправилно ползващите детската кухня.
Аз откъдето взимам яденето на дъщеря си съм направо изумена от възпитанието на някои млади жени. Груби, невъзпитани и нахални. Ако не вземат първи яденето направо ще се поболеят. Винаги първи пред врата и потропващи с крак. Днес беше студено навън, а те влезли в помещението на топло, а една майка с бебче седеше отвън. Казах на една баба с малко внуче да отиде отпред, но тя отказа тъй като веднъж я били нахокали  за това. Понякога се чудя защо някой хора искат да им се правят компромеси, а те не ги правят.

# 178
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Сега нали изискват Акта за раждане на детето.
Точно заради това аз няма да мога да взимам храна от кухнята, защото Вики скоро направи 3г. А на мен ми трябват купончета, докато тръгне на градина от 01.06.2007г. Но ще се оправим, има и добри хора които да помогнат. В случая и аз съм сред нарушителите на правилата, но какво да се прави  Confused
Добре са се сетили да искат акт за раждане и да вадят книжка, в която да вписват кога и колко купони са купени. Предполагам, че ако се направи една статистика броя на купоните е много повече от децата в града ни.
В нашият пунк е същата история, ще си счупят краката кой да вземе по-напред и се пререждат. Но няколко пъти за храната бях пращала комшията (той е пенсионер) и бързо е въвел ред и дисциплина, докога ли ....

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:49 от valja

# 179
  • Мнения: 248
Atrakcia, давам на Ники от продуктите на Аквасорс - Колактив, Зелена енергия и ЕМК. 
Коластрата действа на принципа на ваксините. Носи в себе си антитела, които пазят организма.
ЗЕ помага за изграждането на  собствения имунитет, само че трябва време.
Есенциалните мастни киселини заздравяват лигавиците.
Има доста изписано във форума за продуктите.
На Ники ги давам от м. септември и мога да кажа, че чак през ноември започна да се забелязва някакъв ефект. Пак боледува, но по-рядко, в повечето случаи е хрема и кашлица, но без температура.
Какво става с този форум? От един час не мога да публикувам нищо

Общи условия

Активация на акаунт