В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 330
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 262
Всеки крои планове да ходи някъде. Това означава, че пролетта идва. То не, че е имало зима...
Сутринта Димана се събуди в 6,45  Close. И оттогава сме на крака. То поне да спеше през нощта.
И времето едно такова мрачно. Исках да я изведа на разходка за по-дълго, и това няма да стане. Очертава се едни гаден ден, но за сметка на това дълъг.

# 211
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Вчера видях Фурор до Спиди, но имаше толкова много хора, че докато се наканя да я спра и се разминахме. Изглеждахте много доволни и колоритни!
Кауфланд наистина ще строят до Кайлъка, пусковия срок е юли месец тази година. Известен е с много ниските си цени , особено по време на промоции.

На всички ГОРЕЩО препоръчвам да отидат до Крошуна. Там е невероятна красота. Първия път когато ходих, беше в един топъл есенен ден и беше прекрасно  с всичките багри на есента. Ходихме й през лятото, даже бяхме отседнали в непосредствена близост в нещо като хижа на Енергото. Единственото друго място за спане в близост е хижа "Крошун". Не ви препоръчвам летния сезон, пълно е с комари, заради високата влажност. Сега си мечтая да я посетя и през есента , а и през една по-студена зима, за да видя замръзналите водопадчета - сигурно е приказно красиво!
Дано ми се сбъднат желанията, а и до Перперикон ми се ходи (Дикси , ако се организираме може и дружно да отидем)
За Родопите - думи нямам -  там е зачената Траяна - и силно се надявам да носи нещичко от невероятния дух на това място.
Нищо , че е мрачно желая ви "слънчев' ден!

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 10:56 от lusmar

# 212
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз май най-скоро ще избягам за два дена от всички канещи се.Другата седмица ще ходим до Трявна за събота и неделя.
Надявам се да  се поразходим добре и до Боженци и до Габрово. Иначе вчера ходихме до Пловдив до агро панаира,че моят мъж се занимава с разни агро работи, но нямаше време изобщо за разходчица из града Sad. и даже без малко да ни отнесат буса с паяк, обаче ги хванахме точно като тръгваха. срещу един фиш и 15 лв. ни го свалиха.щеше да е много интересно ако бяхме отишли на мястото и го нямаше. Направи ми впечатление, че само коли,които не са с пловдивска регистрация вдигат.
Кога ли ще доживеем и в Плевен да има паяк,че по центъра са наспрени ужасно,няма от къде да минеш.
"Фантазията" вече ми е любимият магазин. на 3 мин. от нас.Сега ще се почне голямото дебелеене Laughing

# 213
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз все се каня от няколко дни да ви покажа какво направи Вики миналата събота. Беше много тих (което е много подозрително), а аз вършех нещо и като се обърнах видях ето това:
http://viki2004.multiply.com/photos/photo/18/16
http://viki2004.multiply.com/photos/photo/18/15
много се изненадах и зарадвах. Щипките за пране са една от любимите му играчки. Чудя се само моето дете ли иска нестандартни играчки - щипки, лъжици, купи, дистанционно на телевизора и други такива.  newsm78

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 16:26 от valja

# 214
  • София
  • Мнения: 9 880
Споко,Валя,не е само твойто дете-Буби като по-малка много си играеше с легени,джапанки,щипки,естественно.Лошото е,че искаше и навън да ги носи Wink.

# 215
  • Мнения: 252
Здравейте моми4ета, извинете ме, 4е нахълтвам така в темите ви, но съм родом от
 региона, а пък напоследък съм от темата за благотворителността. Преди години
 посетих дома в КруШуна(който е в  Плевенско), за рождествените празници помогнах
 по някакъв на4ин на Видинските мами, и се питах дали в Плевен се организира не6то
 за Великден, или пък изобЩто за домовете за изоставени де4ица в града и околията. Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми отгвори.
аз ти отговарям, за сега не сме замислили никаква подобна акция за великден( май трябва да се организираме мами, какво ще кажете?), но преди няколко месеца няколко мами събрахме и занесохме( Дейзи, благодарим ти отново за превоза тогава) дрешки, памперси, играчки и спално бельо за дечицата в дома в ж-ка "Дружба".
Благодаря ти за отговора, Фурор.   bouquet

# 216
  • Мнения: 5 026
Валя, Бужи нищо, че е още бебе, играе с най-невероятни неща-докато пълзи се кефи, ако набара някой чехъл. Дистанционното му е настолна играчка. Когато прави обиколка на кухнята, не минава без да вземе една огромна фуния за туби и да я помотае...А иначе Вики добре е съчетал щипките цветово

# 217
  • Мнения: 1 953
Аз да споделя, че съм си сама и чакам Емо, който вчера в 15.00 тръгна с кола от Брюксел и преди малко ми се обади, че е във Видин  Shocked Аз не знаех да се радвам ли или да крещя как е възможно да мине половин Белгия, Германия, Австрия, Унгария и Румъния за това време.А тази нощ бил спал 4 часа, и 3 часа е чакал на ферибота от Калафат за Видин. Това ако не е неразумно здраве му кажи.2220 км. за 20 часа.Предварителния план беше ,че ще  си дойде най-рано утре вечерта.
Радвам се много, че си идва, и сега запретвам ръкави да направя вечеря, но съм и ядосана, защото всеки път като тръгне да пътува и не мога да ям, нито да спя от притеснение.И говоря - карай полека, никой не те гони и ей, го на  Sick
Е, оплаках ви се.... Crazy

# 218
  • Мнения: 801
за Крушуна да ви кажа, с Драго откакто сме в Плевен все се каним да отидем там и все не става, нещо се преобръща и се провалят нещата, сега си мислехме да отидем, но ни казаха, че било пресъхнало понеже тази зима нямаше сняг и ние се отказахме, но пък каньона на река чернелка също си заслужава, хем и по близо е, ако не сте ходили -горещо ви го препоръчвам....

# 219
  • Мнения: 5 026
Ей, тия екскурзийки....ходи ми се някъде....и в Боженци е страхотно. Искам!!!
Дикси, пристигна ли 'Панталей Пътник"? Това с "Карай бавно и внимателно!" го меля и аз непрекъснато, ама няма кой да ме чуе...Кара като бесен, тоя моя Анатоли.

# 220
  • Мнения: 1 953
Пристигна, да.Май от Видин до Плевен му отне време като за през половин Европа  Mr. Green Хубави са ни пътищата  Laughing

но пък каньона на река чернелка също си заслужава, хем и по близо е, ако не сте ходили -горещо ви го препоръчвам....

Лятото ходим там редовно.Къпем се и къпем кучето.Печем си пържолки и така...Само, че малко ми поомръзна.Хубаво е много.
Само аз май не съм чувала за Крушуна  Embarassed Почнах да се срамувам и сега ще помоля чичко Гугъл да ми разясни.
А и в Боженци не съм ходила, но само хубави отзиви чувам.

П.П. Това било и национален парк...на 35 км. от Ловеч.И аз сефте чувам.Изложих се... Crazy Ей, го къде е Ловеч.Скоро ще поправя пропуска.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 09:49 от дикси

# 221
  • Мнения: 2 556
И ние вчера бяхме в Пловдив по работа, но успяхме да разгледаме и изложението.

Аз пък никак не обичам хипермаркети, Метро, молове и т.н. Кофти ми става от чак такова струпване на хора и определено предпочитам да си пазарувам от магазини от калибъра на Фантазията, вместо да се напъхам в някакво хале с още хиляди души  Sick Нито Кауфланд ме вълнува, нито Метро, Практикера също не ме кефи. Определено имам непоносимост към тях. Не знам как да си го обясня. Скоро се разходих из единия софийски мол - голяма тъпня беше. Взех си един панталон колкото да не е без хич, но повечето неща изобщо не си струват усилието да ходиш да ги видиш. А пък в големите хранителни вериги може и да е по-евтино, но за разлика от 2-3-5 лева абсурд да се навра в тях.  Naughty

дикси, искам да те успокоя, че моят мъж е същия като твоя - преди седмица докара не кола, а голям камион от Германия - няма да казвам за колко часа  #Crazy Чаках го в четвъртък през нощта най-рано, цъфна в сряда в 5 часа сутринта. При положение че трябва на всеки 4 часа почивка и на всеки 9 още 11 за сън. Познай дали е спал и колко. И аз бях впечатлена, но от него винаги мога да очаквам подобни изненади, така че никак не се ядосвам, щом всичко е свършило благополучно.

# 222
  • Мнения: 5 026

А и в Боженци не съм ходила, но само хубави отзиви чувам.
Невероятно е там! Връщаш се години назад. Там ходихме на медена седмица след сватбата. Да се изпролети и пак ще идем.

# 223
  • Мнения: 801
Tess, и аз като теб, не обичам да пазарувам в хипермаркети...по- ми е спретнато в малките хранителни магазинчета о плод и зеленчуците, където си бъбриш с продавачите и те те светват за качеството на стоките Laughing

# 224
  • Мнения: 77
Ехооо! Привет от нас, вече имаме нет! В Бургас сме от 2 седмици и Мартин първите няколко дни беше много изнервен от новата обстановка, че и ново легло, че и нова количка! Взехме само лятната но се оказа че зимата не е свършила и един вятър като задуха е голям клинч. Но от няколко дена нещо не иска да яде, преди имаше такъв добър апетит, а сега не иска дори любимите си каши и пюрета. Може ли да е от зъбите  newsm78
 Докато нямахме нет е имало рожденици, затова сега честитя рождените дни на Миташки и на Бужо!!!  Да растат здрави и палави, но и да слушкат мамите си!
 Времето се развали, вали, тъй че няма да се излиза днес.

Общи условия

Активация на акаунт