В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 317
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
         Ема,честит рожден ден!Да си здрава и късметлийка!!!!  bouquet

# 241
  • Мнения: 248
newsm59
Честит първи рожден ден на Ема!



Черпя всички за имения ден на Теди.

       

# 242
  • Мнения: 814
Благодаря за сърдечните поздравления за първия рожден ден на Емичка!
Ще има и снимки!

Покрай рождения ден пропуснах да поздравя всички именици  - и малки, и големи и да им пожелая здраве, радост и още много, много весели празници cheers

Ето една снимка на малката рожденничка:

http://bgphoto.net/photos/7305/o633079490134736250.jpg

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 21:58 от arita

# 243
  • Мнения: 2 070
Мацки, прехвърлям отгоре отгоре темата и чета за някакви промени в детската кухня... Може ли някой да ми напише на лични конкретно какво става?  От сряда съм в Плевен, голям студ... Мислех, че ще срещна някоя от вас, ама нц, днес обикалях магазини и ме продуха вятъра...

# 244
  • Мнения: 248
Най-после и аз качих снимки в албумчето.
Вчера и днес Николай е ужасен. Реве за най-малкото нещо и се мъчи да си налага винаги да става на неговата. Само дето още не може да тропа с крак. За сега гледам да обяснявам тихо и кротко, но докога ще ми издържат нервичките не знам.
Да не забравя - и аз съм за срещичка.

# 245
  • Мнения: 5 026
 Арита, моного ви е хубава Ема! Да ви е жива и здрава! Чакаме и още снимки.
 Сега за срещата- хайде всеки да даде по едно предложение-кога и къде. Аз предлагам да е другата седмица или през уикенда. Вечерна или дневна среща- и това трябва да уточним?

# 246
  • Мнения: 814
Atrakcia, благодаря за хубавите думи и пожелания към Емичка.
Бих искала и аз да покажа повече снимки , но решението за това е на тати и мама, аз съм само баба.

# 247
  • Мнения: 262
Арита, моного ви е хубава Ема! Да ви е жива и здрава! Чакаме и още снимки.
 Сега за срещата- хайде всеки да даде по едно предложение-кога и къде. Аз предлагам да е другата седмица или през уикенда. Вечерна или дневна среща- и това трябва да уточним?

За съжаление аз не мога в събота или неделя. Това са единствените дни, които прекарваме с нашия тати заедно.
Аз предлагам 6 март, например, от 18 часа някъде. Само предложение разбира се.

# 248
  • София
  • Мнения: 9 879
Със закъснение-Честит празник на чаровната Ема!  bouquet
За срещата съм съгласна,на мен по би ми било удобно през почивните дни,но и 6 март е добро решение.Дотогава има седмица,само да сме здрави,мога да дойда. Grinning

# 249
  • Мнения: 5 026
За 6 март и аз съм съгласна. То аз съм съгласна и за когато и да е  Wink А къде? Не е време за кафе около 18ч. Може би...    Crazy

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ха здравейте и от мен!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! Малко на патерица, но...ще ме извините.
За срещата съм "ЗА"  с две ръце! За мен е по-добре през уикенда, но ще се постарая и за 6 март да го уредя. То за този час май е по-подходящо някъде за мезе с бира или салата с ракия...., но каквото и да решим ще се радвам да се видим! Предложението ми е за "Параклиса"

И да се похваля: Вчера бяхме на снимки на предаването "Горчиво" и спечелихме. Наградата е видео с DVD (2 В 1) Samsung, 200лв (които ще пратят със запис след излъчване на предаването), уикенд във Филмовата къща Лесидрен (дата по наш избор в рамките на 3 месеца след снимките на предаването), перлено колие за мен и сладки изделия на Победа Бургас. Беше много забавно, разтоварих се страхотно, водещия Геро е много добър импровизатор и майтапчия за разлика от Къци Вапцаров. Ако някой от вас има мерак да го направи, смях се до насита, покрещяхме когато бяхме в публиката и т.н. Ако случайно искате да видите как се  представихме, ще ни излъчват на 15 март от 16,30ч. Добре, че беше женската ми хитрост иначе нямахме никакви шансове май...Поне ще се посмеете на наш гръб!

Весел ден !

# 251
  • София
  • Мнения: 9 879
Еее,ама как няма да го гледаме!Непременно ще го гледаме и ще се посмеем. LaughingСигурно ви е било много забавно.Браво на нашите медийни звезди!  bouquet

# 252
  • Мнения: 5 026
 Поздравления, lusmar! Радвам се, че сте спечелили. Гледам го, понякога, това предаване, дано не забравя и на 15 март. Не е лошо да ни подсетиш като наближи. Значи на срещата ще дойдеш с наниз от перли  Wink

# 253
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Лусмар, да не забравиш да го запишеш, защото някои сме на работа по това време и да те видим по-късно на запис.  Grinning

# 254
  • Мнения: 77
  Здравейте и от мен! Нашият тати имаше рожден ден и имахме гости от Плевен, та се поизгубих от нет пространството, за да изпусна още един РД! Затова с малко закъснение сега честитя първия рожден ден на Ема много е сладка, да е все така засмяна и хубава!!!
 Валя, кухнята на Червенков ми хареса от сайта им, не съм говорила с тях и не знам подробности, така че не мога да те ориентирам за тези лайсни.
 Лусмар, много се радвам за вас!!!!   bouquet Браво, но напомни като наближи, че да не пропуснем предаването.
 Как ми се идва и на мен на срещичка, но следващия път! Като си дойдем ще трябва да спретнем една среща специално!!!  Simple Smile
 Все още времето е ужасно  Cry и си седим вкъщи  Tired

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт