Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 756
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
След дълго търсене успях да намеря какаово масло, което е под формата на сапун, на парчета. Искам да ви попитам, дали да го мажа директно (взимам парченце и от температурата на тялото се разтапя докато го мажа) или на водна баня да го разтопя? Колко ще седи втечнено? Дали да не го смеся с нещо (например розова вода или някакво друго масло, за да се нанесе по добре)? Благодаря предварително ...

Какаово масло


Използва се за: лечение на стрии, бръчки, придобиване на шоколадов тен.
Разтопява се от температурата на тялото и има приятен аромат.
Добри отзиви - ето ;
Kъде да го намерим?  
София
* Ремедиум на Графа - 100гр  - 15лв.  
* На Стамболийски - аптеката е на 10-та поликлиника, демек на втората спирка след пазара "Димитър Петков" (срещу Агенцията по Вписванията) - 50 гр. е 3.50 лв.
* Ремедиум в Изток. 100 гр. струват 7,01. В един черен плик е и вътре е на малки парченца.
* аптеката в CBA, Овча купел 1. Карат го по поръчка.100 гр. - 7,50 лв

Бургас
* Славейков(като застанеш с лице към Билла от дясната страна има една новопостроена сграда в която има магазини и накрая има аптека - там).

Варна
* Аптека Попова,ул. "27 - ми юли" 16- под БМС на центъра. 100гр е, 8,90лв.

Русе
*   аптека Николови
Велико Търново
* Mall of Tarnovo,аптека Аспида. 20гр - 2,10лв

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 16:14 от AnMary

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
сготви го   chef

# 2
  • Мнения: 758
а дали в магазините за сапуни ще го има?нали там режат и може и да го има.на каква цена го взе ти и от къде?

# 3
  • Торонто
  • Мнения: 837
Колко ще седи втечнено?

Докато изстине отново до стайна температура.

# 4
  • Мнения: 3 459
Предполагам, че е същото като кокосовото.
Като си сложа малко на ръката и то вече се е разтопило.
Препоръчвам ви да ги държите в хладилник тези масла, тъй като аз миналата седмица така направих голяма беля.
От топлото цялото шише се беше разляло в шкафа  Blush

# 5
  • Мнения: 25 610
За плажно масло ли мислиш да го ползваш?
Преди години пробвах и с какаово масло - беше на бучки и го мажех директно на кожата. То се разтапяше от температурата на тялото и попиваше бързо. Колко ми е повлияло на тена - не знам, но определено пак си изгорях - аз винаги изгарям, независимо с какво се мажа.  Confused

# 6
  • Мнения: 3 830
Директно си го мажи.
Така процедирам с кокосовото.
Няма нужда да го смесваш с други неща, защото попива много добре, ако не е твърде много количеството. С розова вода няма как да го смесиш, практически е невъзможно.
С друго масло/масла е добра идея да се смеси, но на водна баня и на ниска температура, колкото и бавно да става, защото иначе се губят ценните съставки Peace

# 7
  • Мнения: 3 830
За плажно масло ли мислиш да го ползваш?
Преди години пробвах и с какаово масло - беше на бучки и го мажех директно на кожата. То се разтапяше от температурата на тялото и попиваше бързо. Колко ми е повлияло на тена - не знам, но определено пак си изгорях - аз винаги изгарям, независимо с какво се мажа.  Confused

Няма да изгаряш с Vichy - Capital Soleil  с фактор 60. Peace
Пекох се с него и въобще не изгорях след 10 дена плаж всеки ден по цял ден. И тен не хванах въобще. Laughing

# 8
  • Мнения: 3 641
Bibun, къде успя да го намериш? Praynig
Никъде не го открих Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 941
Мило, то вече никъде няма фактор 60, забраниха. Макс. е 50. Какаовото масло много го нищихме в една друга тема. Купува се от по -големите аптеки, особено ако бъркат на място медикаменти и мазила. Иначе не очаквайте то да ви предпази от слънцето - напротив, то го привлича. Така се прави бърз, шоколадов и нездравословен тен. Аз мажа директно от парченце върху кожата. Да го смесвам не си и помислям...

# 10
  • Мнения: 183
И аз директно го нанасям.То ми се топи в ръцете, за какво ти е на водна баня да го мъчиш.Вярно прави много хубав тен, но аз лично и без да ходя по плажове го използвам. Подхранва кожата и става като кадифе на пипане Simple Smile

# 11
  • Мнения: 164
Аз разтапям какаовото масло  на водна баня,но не го държа въобще на котлона а силно сгорещявам вода и в нея поставям чашата в която е маслото и го оставям,след около 5-10 мин.се е разтопило.След като стане течно го смесвам с масло от карите и жожоба.Използвам готовата смес за да си мажа тялото както на плажа така и след душ.Маслото от карите е с фактор 4,и трите масла се отразяват много добре на кожата-мека и гладка,а маслото от жожоба е нещо като естествен "консервант" в смисъл,че не гранясва и поради тази причина опазва и останалите масла с които е смесено.Готовото маслено кремче се сгъстява,но вече не е твърдо като сапун.
Когато го използвах на плажа не изгорях и не се обелих,но преди това вече имах лек тен,така че може би и това е изиграло роля.Използвам вместо крем за тяло след душ,кожата ми става като кадифе,попива добре,но малко бавно.Особенно добре се отразява и след плаж защото изключително добре подхранва,изсушената кожа.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз разтапям какаовото масло  на водна баня,но не го държа въобще на котлона а силно сгорещявам вода и в нея поставям чашата в която е маслото и го оставям,след около 5-10 мин.се е разтопило.След като стане течно го смесвам с масло от карите и жожоба.Използвам готовата смес за да си мажа тялото както на плажа така и след душ.Маслото от карите е с фактор 4,и трите масла се отразяват много добре на кожата-мека и гладка,а маслото от жожоба е нещо като естествен "консервант" в смисъл,че не гранясва и поради тази причина опазва и останалите масла с които е смесено.Готовото маслено кремче се сгъстява,но вече не е твърдо като сапун.
Когато го използвах на плажа не изгорях и не се обелих,но преди това вече имах лек тен,така че може би и това е изиграло роля.Използвам вместо крем за тяло след душ,кожата ми става като кадифе,попива добре,но малко бавно.Особенно добре се отразява и след плаж защото изключително добре подхранва,изсушената кожа.

Супер рецепта .. и аз ще си забъркам  Hug

# 13
  • Мнения: 254
Mного ви благодаря!
Намерих го много трудно, позната аптекарка от провинцията ми отряза 100гр. В София търсих навсякъде, знам че Химакс правят, но са се изчерпали количествата по фармацефтичните складове. Моето не разбрах даже на коя фирма е...

# 14
  • Мнения: 3 830
Мило, то вече никъде няма фактор 60, забраниха. Макс. е 50. Какаовото масло много го нищихме в една друга тема. Купува се от по -големите аптеки, особено ако бъркат на място медикаменти и мазила. Иначе не очаквайте то да ви предпази от слънцето - напротив, то го привлича. Така се прави бърз, шоколадов и нездравословен тен. Аз мажа директно от парченце върху кожата. Да го смесвам не си и помислям...

Може.  Peace
Моето Vichy 60 фактор го купих миналата година. Тази година не съм купувала нищо, понеже тепърва ми предстои морето.

# 15
  • Мнения: 111
Аз съм чувала, че мазането с какаово масло е нещо като естествен автобронзант и дава лек тен на кожата. Вие като се мажете, получавате ли тен от това масло?

# 16
  • Мнения: 1 941
Никога не съм се мазала без да ходя на плаж и не мога да преценя...

# 17
  • Мнения: 164
Автобронзант НЕ!
Мажа се всеки ден,кожата изглежда така все едно е намазана с лосион с блестящи частици,особенно ако и вече си придобила естествен шоколадов загар ефекта е: уау.На мен много ми харесва,освен добре изглеждаща кожата ми  е и добре подхранена

# 18
  • Мнения: 164
Да доуточня,че кожата не изглежда мазна а по скоро блестяща,както вече споменах трябва да се изчака малко докато попие и чак тогава да се обличат дрехи.

# 19
  • Мнения: 247
Някой не разполага ли с фото на това чудо?

# 20
  • Мнения: 1 941
Верно! coke2k  не може ли една мъъъъъничка демонстрацийка да ни направиш. Чудото под формата на лосиона, който си направила и след това нанесено върху кожата. Само две снимки, ко толкоз  Thinking Mr. Green

# 21
  • Мнения: 758
Верно! coke2k  не може ли една мъъъъъничка демонстрацийка да ни направиш. Чудото под формата на лосиона, който си направила и след това нанесено върху кожата. Само две снимки, ко толкоз  Thinking Mr. Green
да и аз искам  Hug

# 22
  • Мнения: 247
Още няма снимка. Дано да ни огрее!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Всичко добре, обаче днес питах в 3-4 аптеки във Варна, включително Санита, и ми казаха че това масло не се продава, а се ползва като суровина в лабораториите на някои аптеки за приготвяне на кремове. Така че - ако все пак някой успее да си го купи от някъде, да каже.

# 24
  • Мнения: 3 830
Някой не разполага ли с фото на това чудо?

Както и откъде може да се купи?
Преди бях виждала, но днес не открих в нито една от трите аптеки, в които влезнах.

# 25
  • Мнения: 1 941
Цитирам от една друга тема за каковото масло
Започвам със София
Има в Ремедиум на Графа - 100гр  - 15лв. 
На Стамболийски - аптеката е на 10-та поликлиника, демек на втората спирка след пазара "Димитър Петков" (срещу Агенцията по Вписванията). Надявам се да съм го обяснила добре - 50 гр. е 3.50 лв.
купих си какаово масло от аптека Ремедиум в Изток. 100 гр. струват 7,01. В един черен плик е и вътре е на малки парченца.
За варненки - пробвайте в Аптека Попова- под БМС на центъра..
Какаово  масло намерих в аптека Николови за тези които са от Русе,

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Цитирам от една друга тема за каковото масло
Започвам със София
Има в Ремедиум на Графа - 100гр  - 15лв. 
На Стамболийски - аптеката е на 10-та поликлиника, демек на втората спирка след пазара "Димитър Петков" (срещу Агенцията по Вписванията). Надявам се да съм го обяснила добре - 50 гр. е 3.50 лв.
купих си какаово масло от аптека Ремедиум в Изток. 100 гр. струват 7,01. В един черен плик е и вътре е на малки парченца.
За варненки - пробвайте в Аптека Попова- под БМС на центъра..
Какаово  масло намерих в аптека Николови за тези които са от Русе,

Злато си  bouquet

# 27
  • Мнения: 734
Чудесно, че попаднах на тази тема...чудех се от къде мога да си купя... Една кожна лекарка ми препоръча какаовото масло за профилактика срещу появата на стрии (например при бременност). Не знаех за качествата, за които споменавате...
кошничката , благодаря за информацията!

# 28
  • Мнения: 3 695
много интересно се оказва това масло, ще трябва да си го взема  Thinking  Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Има какаово масло в аптека Попова на 27-ми юли (Варна). Днес си купих, на разфасовки от по 100гр е, 8,90лв.

кошничката, още веднъж, благодаря  bouquet

# 30
  • Мнения: 1 941
Няма защо  Hug

# 31
  • Мнения: 1
В една аптека ми казаха че какаовото масло е добре за бременните жени,защото кожата ставала еластична.Аз лично се рових в нета за него,защото бях чула че подпомага тена.Не служи за автобронзант а подсилва тена.

Решихме с мойта колежка и си го купихме.Вчера на плажа вместо със слънцезащитни кремове се мазахме с него и сега сме шоколадови и двете Hug,а мъжете се мазаха с лосионите от миналата година и почервеняха Joy

Също и кокосовото масло било хубаво да се мажем ако се излагаме на слънце  Wink

# 32
  • Мнения: 1 324
Момичета, намерих какаово масло ето тук:
http://www.feel-fresh.com/index.php?page=shop.product_details&am … mart&Itemid=9
Някой да е ползвал точно това? Изкушавам се да го поръчам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това според мен е  козметичен продукт, а в темата ставаше въпрос, доколкото помня, че не съм я чела отдавна за натурално, чисто какаово масло, което се продава в някои аптеки. То е на буци, твърдо и се разтопява като започне да се маже, от топлината на кожата.
Идея нямам какво ще е това, което си показала  Peace

# 34
  • Мнения: 1 324
Така както е описано би трябвало да е чисто какаово масло. Гледах, че имат и масло от карите. Кутийките и на двете приличат на металната, в която се продава маслото от карите на L’Occitane. То също по принцип е твърдо и на бучки, но сигурно го втечняват, за да го сложат в кутийка.
За всеки случай пуснах запитване в сайта дали е 100% чисто. Да видим дали ще ми отговорят.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 231
И аз си взимам от аптека това на Икаров /в един черен плик на бучка/ и се мажа с него разтопявайки го между дланите на ръцете, верно малко бавно става, но ако е лято в голямата жега е ок. Но! За мен това масло е по-скоро за общо ползване преди или след плаж и след баня, само като плажно масло не е добре, защото както казаха по-горе има много малка защита и се прави наистина хубав тен, но после много бързо пада а и не ми се мисли за самата кожа колко е вредно /казвам го от опит  Wink /

# 36
  • Мнения: 1
Така е и за това може да се редуват мазанията,един път с какаово масло и един път със слънцезащитен крем.Целта на какаовото масло е да направи тена по мек и шоколадов,но не и да предпазва от лъчите.

# 37
  • Мнения: 1
Letsgo,
според мен това също е такова масло,само че като гледам цената е по скъпичко.По аптеките е около 10 лв,а моята колежка го намерила някъде за 4.20лв.

# 38
  • Мнения: 6
Аз се мажа от две години на плажа и в солариума с какаово масло, при мен тен не пада бързо и става страхитен. Но по-хубаво е на плажа да се редува с слънцезащитен крем. Аз ползвам този http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=8&id=36&l=1. Той е твърд като консистинция, последно го взел 5,80лв.

# 39
  • Мнения: 1
Аз се мажа от две години на плажа и в солариума с какаово масло, при мен тен не пада бързо и става страхитен. Но по-хубаво е на плажа да се редува с слънцезащитен крем. Аз ползвам този http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=8&id=36&l=1. Той е твърд като консистинция, последно го взел 5,80лв.

И аз се мажа със същото Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Наистина ли става за солариум? Не съм пробвала до сега.

# 41
  • Мнения: 1
Аз не ходя на солариум,само на плаж.Тази неделя която мина ми беше втората баня  Sunglasses И много се кефя на тена си - супер е!!!!

# 42
  • Мнения: 1 324
Ийййй! Как ви завиждам за тена  Mr. Green! Пу, да не ви е уроки, шоколадки! Аз с малчо ходя само по сянката. А плаж ще видя след месеци  Sad! Но ще разпитам из аптеките за това кремче на Лавена.

# 43
  • Мнения: 1
Letsgo,те са две кремчета едното е Масажен крем за лице и тяло - /Предназначен за козметичен масаж на лице и тяло. Нанася се с леки масажни движения, върху чиста и подсушена кожа. Съдържа какаово масло и витамин E/-това е кремът който ползвам,
а другият е Масажен крем против стрии и целулит - /Петте етерични масла от гераний, лавандула, розмарин, хвойна и резене в комбинация с какаово масло стягат и изглаждат кожата, като й придават копринена мекота. Притежава ароматерапевтично действие и е идеално средство за професионален или домашен масаж/

P.S.-Дано само не се приеме за реклама-не ми е тази целта,просто исках да ти ги покажа Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 641
Дами, в София откъде може да се купят продуктите на Лавена Hug

# 45
  • Мнения: 1
Дами, в София откъде може да се купят продуктите на Лавена Hug

Извадих ти един цитат от форума към сайта на Лавена:
"За съжаление нямаме фирмен магазин в София, но продуктите ни могат да се намерят в аптеките, магазини за козметика, Кауфланд, Пикадили, Била / продукти от серията Бочко /."

# 46
  • Мнения: 1 424
Ще взема и аз да потърся какаово масло или направо крема Лавена. Помня ,че в  книгата си М. Търманд го препоръчва за еластичност на кожата и против стрии , ще го пробвам  Peace

# 47
  • Мнения: 1 324
Darlinka, в аптеката до нас имаха масло и ми отчупиха сто и тридесет грама за 9лв  Rolling Eyes. Утре ще се мажа  Grinning! Казах, че ще доставят и кремовете на Лавена. Цената към три лева била. Вярно ли са толкова евтини?

# 48
  • sofia
  • Мнения: 114
Аз ползвам крема на Лавена,много съм доволна.Взех го за 4.50лв от аптека....натуралното какаово масло има ли аромат??? newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Какаовото масло има консистенцията на твърд вазелин,аз обикновено го плзвам след като оставя кутийката на слънце и така съдържимото се разтопява.А ако бързам просто повече натискам с пръстите .Има хубав аромат на кокос, http://www.etbrowne.com/products/Collection.aspx?CollectionID=27 или това http://www.thebodyshop.com.tr/product_page.asp?ProductGroupID=20&GroupID=2

# 50
  • Мнения: 84
От Лавена съм ползвала кремът за ръце и останах много доволна.
Ще си взема и този крем Peace

# 51
  • Мнения: 1
Darlinka, в аптеката до нас имаха масло и ми отчупиха сто и тридесет грама за 9лв  Rolling Eyes. Утре ще се мажа  Grinning! Казах, че ще доставят и кремовете на Лавена. Цената към три лева била. Вярно ли са толкова евтини?

Аз като питах в аптеката до нас ми казаха към 10лв,но незнам какъв грамаж беше,а колежката ми взе на Лавена за 4.20лв  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1
Какаовото масло има консистенцията на твърд вазелин,аз обикновено го плзвам след като оставя кутийката на слънце и така съдържимото се разтопява.А ако бързам просто повече натискам с пръстите .Има хубав аромат на кокос, http://www.etbrowne.com/products/Collection.aspx?CollectionID=27 или това http://www.thebodyshop.com.tr/product_page.asp?ProductGroupID=20&GroupID=2
От сайта ли си ги поръчваш тези или ги има по магазините? Thinking

# 53
  • София
  • Мнения: 2 231
Натуралното какаово масло /без други добавки/ има много приятен мек мирис на какао /на горчиво натурално какао, имаше едно време такова/.  Peace

# 54
  • Мнения: 121
Darlinka, в аптеката до нас имаха масло и ми отчупиха сто и тридесет грама за 9лв  Rolling Eyes. Утре ще се мажа  Grinning! Казах, че ще доставят и кремовете на Лавена. Цената към три лева била. Вярно ли са толкова евтини?

здравейте!
може ли да кажете къде се намира аптеката, от която сте купили какаовото масло? досега само търся неуспешно..

# 55
  • Мнения: 385
Здравейте, момичета!
Този крем на Лавена, който ползвате за плаж има ли някакъв фактор, че много ме съблазни и смятам да се мятам вече на слънцето smile3521
А пък докато рових за инфо за какаовото масло попаднах на това http://911.bg/a2/offers.asp?grid=45686. Изглеждат ми доста примамливи тези продукти, но не съм ги виждала. Някоя от вас да има впечатления?

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 22:58 от Lile_Pile

# 56
  • Мнения: 103
А дали в магазините на Refan няма да го има? Някой проверявал ли е?

# 57
  • Мнения: 375
Какаово масло си взимам от аптека ремедиум и го държа в хладилника.
страхотно е.

# 58
  • Мнения: 17 407
.... какаовото масло е добре за бременните жени,защото кожата ставала еластична.

Да. По време на първата  бременност ми подариха тубичка с крем на Палмърс, съдържащ какаово масло. Невероятен! Още не мога да го  забравя.
Прееди малко се намазах с каково масло- много ми харесва, кожата ми е по- мека, в сравнение с кокосовото. Има лек и много приятен аромат. Държа го в хладилника и мажа директно. За тена- ще видим.
Специални благодарности на Петрина  bouquet

# 59
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета!
Този крем на Лавена, който ползвате за плаж има ли някакъв фактор, че много ме съблазни и смятам да се мятам вече на слънцето smile3521
А пък докато рових за инфо за какаовото масло попаднах на това http://911.bg/a2/offers.asp?grid=45686. Изглеждат ми доста примамливи тези продукти, но не съм ги виждала. Някоя от вас да има впечатления?

Да аз си ги поръчах това е полска козметика точно това пръскащото то е като олио и има и боди лосион с какаово масло от същата серия и него си поръчах. На мен специялно ми харесват особенно боди лосиона мирише приятно и е леко мазничко но попива много бързо то тя и моята кожа е доста суха де, но съм доволна харесва ми.

# 60
# 61
  • Мнения: 103
Някой в Бургас намирал ли е и къде?  Thinking

# 62
  • Мнения: 3 641
Аз си купих вчера една бучка,но честно да си кажа неуспях да се намажа.  Embarassed Ронеше се и изпопада на паркета Rolling Eyes
Някой ако знае трик Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 17 407
странно, моето не се рони. Как го съхраняваш?

# 64
  • Мнения: 3 641
странно, моето не се рони. Как го съхраняваш?
Ами в хладилника Simple Smileю
Момчиета ,в София си намерих от маслото на Лавена с какао.Ако някой се интересува ще пиша откъде Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 140
странно, моето не се рони. Как го съхраняваш?
Ами в хладилника Simple Smileю
Момчиета ,в София си намерих от маслото на Лавена с какао.Ако някой се интересува ще пиша откъде Hug

*Jeny*мен ме интересува от къде си го купила, би ли споделила?

# 66
  • Мнения: 3 641
В пасажа на Алабин и Витошка има един магазин на Руби Роуз продукти. Предлагат всички продукти на Лавена. 5.60 е крема Peace

# 67
  • Мнения: 585
Аз си купих вчера една бучка,но честно да си кажа неуспях да се намажа.  Embarassed Ронеше се и изпопада на паркета Rolling Eyes
Някой ако знае трик Rolling Eyes
рони се защото го вадиш от хладилника ,отчупи мъничко и го  затопли го в ръцете си да започне да се топи и така се маже топи се от температурата на тялото

# 68
  • Мнения: 0
Аз също сам се убедила отдавна, че какаовото масло е много ефективно и най-вече при борбата със стриите. Една от моите любими марки Skin Doctors има продукт с Какаово масло. Ползвала съм го за превенция на стрии, понеже съм предразположена. Има ефект, но иска редовно мазане. Доскоро трябваше да си ги поръчвам от чужбина, но вече ги има и в Булгария. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 42
Искам да попитам какъв цвят има истинското какаово масло,как мирише и изобщо как да го познаем? Благодаря!

# 70
  • София
  • Мнения: 547
много бледо бежово като цвят, прилича малко на домашен сапун, твърдо, на буци, мирише слабо на какао, ама едва, тр да си забиеш носа, че да се усети
така мисля аз.. Peace

# 71
  • Мнения: 131
Аз да се включа и да попитам, маистина ли след това тена пада много бързо?

# 72
  • Мнения: 2
Взех си на Лавена масажния крем - от Младост (Сф) от аптеката до Била - 4.70 лв, но май взех последния. В аптеката при Кауфланд имаше само крема срещу стрии - около 7 лв.
сега се намазах и излизам на терасата да чета и да чакам загар  Mr. Green

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз да се включа и да попитам, маистина ли след това тена пада много бързо?

Не, седи си тена.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз си спомням, че като малка майка ми беше донесла от някъде какаово масло на буци и се мажехме с него на плажа. Нямам спомен какъв ми е бил тогава тенът( не ме е вълнувало много тогава  Rolling Eyes), но ароматът беше страхотен. Утре и аз отивам на лов за какаови бучки  Laughing

# 75
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
купих и аз от Бургас, едва го намерих, но успях!!!

# 76
  • Мнения: 125
Има ли някой от Плевен да каже къде мога да го намеря Simple Smile

# 77
  • Мнения: 217
И аз да попитам дали някой го е открил във Варна. Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 385
И аз да попитам дали някой го е открил във Варна. Rolling Eyes
Има го в аптека "Попова", адреса е ул. "27 - ми юли" 16, цената е 8.90/100 гр. Peace

# 79
  • Мнения: 217
И аз да попитам дали някой го е открил във Варна. Rolling Eyes
Има го в аптека "Попова", адреса е ул. "27 - ми юли" 16, цената е 8.90/100 гр. Peace


Благодаря много Satrlight!!!
Още днес ще отида до аптеката че ми е на две крачки!
  bouquet

# 80
  • Мнения: 24
Дали е отворена днес...Оставете 1 и за мен Simple Smile

# 81
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
В Бургас е 7.90 за 100гр.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Момичета в Пловдив някой знае ли къде има на Feel Fresh или Lavena?! Ще бъда благодарна Simple Smile   bouquet

# 83
  • Мнения: 3 641
Момичета, на Лавена какаово масло  с 5 етерични маска мжое ли да се използва пт бременни? Аз почнах да се мажа,но се притеснявам.  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 591
Момичета, кажете може ли да си забъркам 100 гр. какаово масло, с една опаковка масло от жожоба и една от макадамия и дали ще има ефект върху стрийте?

# 85
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Момичета, кажете може ли да си забъркам 100 гр. какаово масло, с една опаковка масло от жожоба и една от макадамия и дали ще има ефект върху стрийте?
Аз си правя този крем: http://fitnesinstruktor.com/домаш& … 8;ии/ -
засега не са се появили, дано не се и появяват. Ако искаш - опитай, дано има ефект.

# 86
  • Мнения: 591
Смятан да изпробвам тази рецепта Simple Smile А на лицето може ли да се маже?

# 87
  • Мнения: 591
Направих си крема за тяло и снощи за първи път се намазах Simple Smile Дано поне малко да заличи гадните стрий  Praynig

# 88
  • Мнения: 415
В Бургас е 7.90 за 100гр.
А от къде го купи , моля те сподели!

# 89
  • Мнения: 1 167
Jeny,етеричните масла са строго забранени при бременни може да предизвика аборт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 90
  • Мнения: 9
В Бургас е 7.90 за 100гр.
Би ли споделила от къде си го купи това каково масло, аз не мога да намеря, а ми трябва спешно за крема срещу стрии че положението е ужасно. Мерси предварително Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 547
само да споделя - майка ми вече на 53, е родила 3 деца и оттогава има ужасни синкави стрии по корема - от 2-3 седмици се маже спорадично(когато се сети;)) след баня с какаово масло и вече започва да се вижда ефект - посвиват се някак стриите.. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 63
Момичета, някоя от вас знае ли къде продават натурално какаово масло в София - питах в няколко аптеки, но казаха, че нямат и никога не са имали  ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 5 193
Назад в темата има споменати аптеки, които го предлагат. Разрови се и ще намериш. Peace

# 94
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
Какаовото масло в Бургас го купих от Славейков. Като застанеш с лице към Била от дясната страна има една новопостроена сграда в която има магазини и накрая има аптека от нея го взех. Ако нямат ги помоли да ти поръчат. Аз си взех направо 200гр защото много бързо измазвам всякакви мазила.

Аника85  изчисти си кутията с ЛС

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 110
вчера си намазах стъпалата с какаово масло преди да си легна/кожата мн ми се беше изсушила и леко беше загрубяла/ днес краката ми са супер гладки  Heart Eyes дано да съм била полезна за някой Simple Smile

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 18
вчера си намазах стъпалата с какаово масло преди да си легна/кожата мн ми се беше изсушила и леко беше загрубяла/ днес краката ми са супер гладки  Heart Eyes дано да съм била полезна за някой Simple Smile
  gerry_1912 от къде си купи маслото в Пловдив?  bouquet

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ами то е евтино на лавена май беше,в подлеза на автогара родопи след онова заведение енигма е,един магазин Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 5 193
Ама то май не е чисто какаово масло.... Thinking Какво пише на кутийката? Rolling Eyes

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
 какаово масло има в аптеки САНИТА. Дано да съм полезна.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Ама то май не е чисто какаово масло.... Thinking Какво пише на кутийката? Rolling Eyes

основно е каково масло,поне това пише,а е и такова от жегата се стапя,а по-хладно стяга,абе масло ... Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 5 193
Санита имаше ли в София или само във Варна съм ги виждала? newsm78
Мацкии, изкупили сте всичкото какаово масло от Ремедиум-а в Гео Милев Crazy Дано им докарат скоро smile3518

# 102
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
И аз искам да знам къде да си купя. Имам малко останало от миналат година, но сестра ми каза,че са го спряли от производство, а морето идва и искам хубав тен.

# 103
  • Мнения: 9
Какаовото масло в Бургас го купих от Славейков. Като застанеш с лице към Била от дясната страна има една новопостроена сграда в която има магазини и накрая има аптека от нея го взех. Ако нямат ги помоли да ти поръчат. Аз си взех направо 200гр защото много бързо измазвам всякакви мазила.

Аника85  изчисти си кутията с ЛС

Благодаря ти, ще потърся там. А междудругото вчера влязох в една аптека на богориди и имаше какаово масло, но само една опаковка от 100 гр, за 8 лева. И днес вече си направих въпросният крем за стриите, сега очаквам резултата Wink

# 104
  • София
  • Мнения: 5 193
 Party Купих си!  Party От Ремедиума във квартал Иван Вазов - 100гр. за 6.95лв.  Mr. Green

# 105
  • Мнения: 2
само да споделя - майка ми вече на 53, е родила 3 деца и оттогава има ужасни синкави стрии по корема - от 2-3 седмици се маже спорадично(когато се сети;)) след баня с какаово масло и вече започва да се вижда ефект - посвиват се някак стриите.. Simple Smile

Еха, супер. Аз сега се мажа с на Лавена масажното (уж какаово) масло, но като го свърша, ще си взема такова насипно. Браво за резултатите!

# 106
  • Мнения: 27
Здравейте  и от мен!!!Момичета ако някоя от вас знае аптека в Стара Загора(за какаово масло),моля да сподели!
Покрай вас и аз се зарибих много!

# 107
  • Мнения: 591
Момичета, кажете може ли да си забъркам 100 гр. какаово масло, с една опаковка масло от жожоба и една от макадамия и дали ще има ефект върху стрийте?
Аз си правя този крем: http://fitnesinstruktor.com/домашно-лечение-на-стрии/ -
засега не са се появили, дано не се и появяват. Ако искаш - опитай, дано има ефект.

Момичета, може ли да ми кажете този крем колко време преди да се мажете го вадите от хладилника?

# 108
  • Мнения: 0
Момичета, какаовото масло може ли да се използва за преди или след солариум?

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 13:06 от C H A N E L

# 109
  • Мнения: 27
Разбира се че може-бяха го писали по-горе,че е много подходящо! Grinning

# 110
  • Мнения: 1 167
а каде във варна да намеря какаово масло?? Praynig

# 111
  • Мнения: 585
във Варна има в аптека ПОПОВА /там приготвят лекарства / , намира се на центъра срещу църквата Свети Никола/ имаше и фонтан с Делфинчета май/, на ул 27 юли мисля че беше адреса на Аптеката точно след магазина на БМС /българска кухня/

# 112
  • Мнения: 1
Намерих какаовото масло в София в аптеката в CBA, Овча купел 1.  Карат го по поръчка, в понеделник ще ми го донесат. 100 гр. - 7,50 лв.  Simple Smile

Аптекарката каза, че маслото е годно до октомври месец. Според вас ако се използва след срока на годност може ли да бъде вредно ?  newsm78 

# 113
  • Мнения: 1 629
Момичета за стриите искам да похваля нещо : http://www.zemianazaem.com/?p=175 ето тази рецепта. Аз си я направих онзи ден и сложих и какаово масло и от ши, една опаковка Геритамин изстисках, малко пчелен восък и едно шишенце кайсиево масло. Казвам ви толкова ми оправя стриите, колкото нищо друго. Самото мазане е досадно, защото е много мазно, но има ефект. След намазването стриите ми стават светли и сякаш изчезват. Страхотно е Peace

# 114
  • Мнения: 1
Момичета за стриите искам да похваля нещо : http://www.zemianazaem.com/?p=175 ето тази рецепта. Аз си я направих онзи ден и сложих и какаово масло и от ши, една опаковка Геритамин изстисках, малко пчелен восък и едно шишенце кайсиево масло. Казвам ви толкова ми оправя стриите, колкото нищо друго. Самото мазане е досадно, защото е много мазно, но има ефект. След намазването стриите ми стават светли и сякаш изчезват. Страхотно е Peace

Dai4eto, а дали стари стрии биха се заличили от забърканото мазило ?  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 0
Момичета търсих в моя град какаово масло, но няма в нито една аптека cry Моля ако може някоя от вас да ми купи, нека да ми пише на лични! Много ще ви бъда благодарна! Praynig  bouquet

# 116
  • Мнения: 1 629
Момичета за стриите искам да похваля нещо : http://www.zemianazaem.com/?p=175 ето тази рецепта. Аз си я направих онзи ден и сложих и какаово масло и от ши, една опаковка Геритамин изстисках, малко пчелен восък и едно шишенце кайсиево масло. Казвам ви толкова ми оправя стриите, колкото нищо друго. Самото мазане е досадно, защото е много мазно, но има ефект. След намазването стриите ми стават светли и сякаш изчезват. Страхотно е Peace

Dai4eto, а дали стари стрии биха се заличили от забърканото мазило ?  Rolling Eyes
моите са от година и нещо вече, но предполагам, че с по-пресни ще е по-лесно. Те не изчезват веднага, обаче много се променят след намазването, кожата се хидратира ли много добре, не знам.

# 117
  • София
  • Мнения: 547
Dai4eto , отколко време се мажеш newsm78
искам да кажа, понеже пишеш "..Аз си я направих онзи ден..", за толкова малко време - такъв голям ефект?
а как изглежда преди да се намажеш Thinking
иначе го знам тоя сайт "Без земя" - има много яки рецепти Grinning

C H A N E L, намали си, ако обичаш, подписа - справка тук

# 118
  • Мнения: 1 629
Амиии 3 пъти съм се мазала до сега, защото трябва 20 мин гола да седя за да попие,а с малко дете нямам толкова време. Аз казах, че те не са се махнали, но ефекта след намазването е поразителен. Явно хидратира кожата много добре и те видимо намаляват, а по-малките и повърхности дори се скриват. Но то е за ден примерно. Аз съм много доволна от рецептата, честно ви казвам. Мазала съм какви ли не химии за тея стрии, ама нищо не ми дава такъв ефект.

# 119
  • Мнения: 1
Момичета, имам позната която може да изпрати от Англия, какаово масло на Палмерс, 100 грама в кутийка, специално за стрии супер е , аз сега съм в седмия месец и се мажа много съм доволна , ако някоя иска да и поръчам да ми пише- с доставката ще излезе 35 лв. Изпитала съм го върху себе си .Тук в БГ съм виждала ,но няма нищо общо с това, което е от Англия. Naughty

# 120
  • Мнения: 0
Аз искам какаово масло  Deni_84
Колко пари ще ми излезе всичко

# 121
  • Мнения: 0
Пиши ми на пощата моля те!!!
out_1987@abv.bg

# 122
  • Мнения: 20
Записвам се да следя!
Утре ще потърся какаово масло в Плевен и започвам да се възползвам от полезните му свойства...  Най-вече в запазването на красивия летен загар и превенция на стрии.

# 123
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а зимата има ли смисъл от какаово масло?

# 124
  • София
  • Мнения: 547
а зимата има ли смисъл от какаово масло?
за мен да - прави кожата супер, все пак Wink

# 125
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а зимата има ли смисъл от какаово масло?
за мен да - прави кожата супер, все пак Wink

Извинямай Малка шапчице, само за лицето ли го ползваш и как?

# 126
  • София
  • Мнения: 547
както и всички останали масла, мажа навсякъде Wink
особено сега третирам едни стрии по задните части

# 127
  • Мнения: 648
Доста е стара темичката, но все пак ще се пробвам Simple Smile може пък някой да ми отговори... Купих си какаово масло от аптека, на бучки, в черен плик, пише Химакс фарма. Проблемът е, че като отворих плика ми замириса на камфор  Shocked много странно, самите бучки ми миришат на камфор... в никакъв случай не миришат на какао, при вас каква е била миризмата? Иначе си е в срок, до август 2010 год.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 423
При мен си миришеше на какао, не като какао на прах наситено, а леко, нежно, по-скоро като усеещане за масло.

# 129
  • Мнения: 5 892
а това какао масло може ли да се ползва като бронзант?- четох едно интервю на Кати Пери, че така поддържала тен

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 423
а това какао масло може ли да се ползва като бронзант?- четох едно интервю на Кати Пери, че така поддържала тен

Не. Натуралното не може.
Ако става въпрос за някаква козметика на базата на какаовото масло, може би.
Натуралното какаово масло аз ползвам като ходя на плаж. Изключително мазно е, дори трудно го мия под душа.

# 131
  • Мнения: 648
Какаовото масло подпомага тена, когато си на плажа, по-бързо се почернява и самият тен е някак си по-хубав, но в никакъв случай не е като автобронзант, който мажеш вкъщи и от него почерняваш.
Гледах ето това спрейче http://www.pol-cosmetic.com/catalog/product_info.php?products_id=341 и пуснах запитване какви са му съставките, ето какво ми отговориха - В отговор на вашия въпрос това са съставките на Какаово масло спрей за тяло: Paraffinum Liquidum (Минерално масло), Хексил Лаурат, Циклометикон, Какаово масло, Токоферил ацетат (Витамин Е), Парфюм. Как мислите хубав ли ще е този спрей?

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 15:28 от devin

# 132
  • Мнения: 2
Днес питах в аптеката и ми казаха,че трябва да се маже в сауна или на плаж,а сега ако го ползвам съм щяла да се сдобия с пъпки,но за плажа било супер.

# 133
  • Мнения: 3 050
Доста е стара темичката, но все пак ще се пробвам Simple Smile може пък някой да ми отговори... Купих си какаово масло от аптека, на бучки, в черен плик, пише Химакс фарма. Проблемът е, че като отворих плика ми замириса на камфор  Shocked много странно, самите бучки ми миришат на камфор... в никакъв случай не миришат на какао, при вас каква е била миризмата? Иначе си е в срок, до август 2010 год.
най-вероятно е било до камфор, който има силна миризма  Peace

# 134
  • Мнения: 18
Навремето бях голям фен на автобронзантите, но всичко което съм ползвала
боядисва дрехите ужасно ! Tired

devin , пазарувам от този интернет магазин - имат цяла серия с какаово масло.
Не ми се отваря страницата в момента и копвам от другаде  Hug
Хвърли един поглед и на това - заслужава си !  Peace

Концентрирана емулсия за лице и тяло

# 135
  • Мнения: 1 893
Ау, какви страхотни неща има тук! Най-много се зарадвах на козметиката на Гош Grinning  Браво , много добро попадение! Касиопея, заслужаваш адмирации  bouquet

# 136
  • Мнения: 77
запис да ви изчета.интересна тема.а всъщност освен за тен за какво друго може да тсе ползва какаовото масло.аз търсих ли търсих натурално но още не мога да открия никъде........ #Cussing out

# 137
  • Мнения: 18
Какаовото масло / и продуктите с него / тонизират, хидратират, подхранват
и омекотяват кожата.
В този смисъл при много сухи кожи е и вид против-бръчкова терапия.
Плюс факта, че  мирише приятно и ароматизира  Simple Smile


# 138
  • Мнения: 63
запис да ви изчета.интересна тема.а всъщност освен за тен за какво друго може да тсе ползва какаовото масло.аз търсих ли търсих натурално но още не мога да открия никъде........ #Cussing out
И аз така Rolling Eyes Никъде не мога да открия натурално какаово масло в София, а си мисля, че все някъде трябва да има...

# 139
  • Мнения: 648
Момичета, натурално какаово масло продават в аптеки "Ремедиум". Ето и адресите им: http://www.remedium.bg/?page_id=13

# 140
  • Мнения: 12
Момичета, натурално какаово масло продават в аптеки "Ремедиум". Ето и адресите им: http://www.remedium.bg/?page_id=13

Това означава ли, че го приготвят там?

# 141
  • Мнения: 734
Момичета, натурално какаово масло продават в аптеки "Ремедиум". Ето и адресите им: http://www.remedium.bg/?page_id=13

 Peace И аз моето от там съм го купувала. Но резултат от него нямаше, за жалост... Sad Коремът ми се нацепи.

# 142
  • София
  • Мнения: 93
записвам се за темата с голямо закъснение,обаче тръгвам и аз на път за какаово масло.Освен че ще мажа стрии,мисля и в маските за коса да го изтипосам.В някоя друга тема казаха че било най доброто масло за косата.

# 143
  • Мнения: 1 365
На мен днес в една аптека ми обещаха да питат и евентуално да ми доставят, ама ще разбера чак в петък...

# 144
  • София
  • Мнения: 93
поправям се какаото на прах било много хубаво за косата,а маслото било като всички останали,което аз не го разбирам.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 047
Някой ако е пробвал това да сподели ефекта  Praynig

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=143

# 146
  • София
  • Мнения: 93
аз мога да споделя ефекта на маска с какао,но домашна.Но понеже в маската имаше страшно много неща и не знам дали от какаото или от рициновото масло ефекта е УАУ.Къдриците ми се върнаха,след като ги бях унищожила с пресата за коса.Та след 3 часа стоене с маската,косата стана като тия от рекламите.Думи нямам.Та затова искам да си взема и маслото да пробвам и с него какъв е ефекта,дали е по силен или какаото на прах е по добро за косата.
Я да питам аз тука като се мажете по тялото с това масло,после на какво мирише кожата.Питам з-то с другите масла като се мажа по кожата и после мирише се едно си се намазал с обикновено масло,миризмата не е особено приятна поне за мен.Та с какаовото масло как е?

# 147
  • Мнения: 246
Я да питам аз тука като се мажете по тялото с това масло,после на какво мирише кожата.Питам з-то с другите масла като се мажа по кожата и после мирише се едно си се намазал с обикновено масло,миризмата не е особено приятна поне за мен.Та с какаовото масло как е?

На мен лично кожата ми ми мирише на шоколад Кума Лиса, и то доста дълго време след като се намажа.  Grinning На мъжа ми му идва малко тежичка миризмата. Аз спрях с мазането, защото както писах в голямата тема за малките масла, получих обрив.

# 148
  • Мнения: 2


На мен лично кожата ми ми мирише на шоколад Кума Лиса, и то доста дълго време след като се намажа.  Grinning На мъжа ми му идва малко тежичка миризмата. Аз спрях с мазането, защото както писах в голямата тема за малките масла, получих обрив.
[/quote] В аптеката в която питах ми казаха,че може да се получи обрив,но по каква причина newsm78,за плаж обаче било прекрасно.

# 149
  • Мнения: 0
Здравейте,

Отдавна съм фен на какаовото масло, смятам, че е много полезно за кожата, използвам го главно под формата на козметика. Simple Smile

# 150
  • Мнения: 1 692
Здравейте, може ли да ме ориентирате 100гр каково масло за колко време мазане на цялото тяло може да стигне?Визирам мазане на цялото тяло 1 път на ден.Аз си мисля, че ще ми е за няколко дни, а всеки ми казва че 100гр е много! newsm78

Понеже търсих дали не се продава и по интернет.Даже ей сега ще я направя линк към сайта, в който го продават.
Благодаря много!  Blush Blush Blush Hug

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 15:35 от AnMary

# 151
  • Мнения: 1 692
Готово!
Искам да попитам 100гр за колко време ви стигат (имам предвид мазане на цялото тяло)?

# 152
  • Мнения: 77
аз също се интересувам от кааковото масло и по-специално за лечение на стрии.а сега като видях че може да се поръча онлайн много се радвам Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 15:34 от AnMary

# 153
  • София
  • Мнения: 39 761
mEdIsSa123, нови теми се пускат когато старите теми стигнат 50та стр.
Добавих инфото Ви в 1вия пост.

# 154
  • Мнения: 1 692
mEdIsSa123, нови теми се пускат когато старите теми стигнат 50та стр.
Добавих инфото Ви в 1вия пост.
Да, ама вижте колко хора не са знаели че има такава тема.
Днес до гуша ми дойде от модератори.. навсякъде ме кастрят. Cry
Добавено и е ужасно.. толкова време се старах.  #Cussing out

# 155
  • София
  • Мнения: 39 761
Оправих поста, изтрила съм един затварящ таг.

За "Да, ама вижте колко хора не са знаели че има такава тема." и "Днес до гуша ми дойде от модератори.. " не мога да Ви помогна.

# 156
  • Мнения: 231
А кой е линка за поръчка?

# 157
  • Мнения: 1 692
Поръчах си 100гр.Днес ще ходя да го взема от аптеката.
8,90 / 100гр .
Ще пиша отзиви. bowuu

# 158
  • Мнения: 2 631
Ако някой си е купил или си купи чисто какаово масло от Пловдив, нека сподели, моля!  Hug

Аз също ще го търся.  Peace

# 159
  • София
  • Мнения: 65
Здравейте вижте какво открих
http://www.iherb.com/Navitas-Naturals-Cacao-Power-Raw-Cacao-Butt … -454-g/12768?at=0
454 гр. е някъде бях чела че доставката е 4 долара ...........само, че не мога да преценя дали е истинско и все още обмислям дали да си го поръчам.

# 160
  • Мнения: 3 199
Доста е стара темичката, но все пак ще се пробвам Simple Smile може пък някой да ми отговори... Купих си какаово масло от аптека, на бучки, в черен плик, пише Химакс фарма. Проблемът е, че като отворих плика ми замириса на камфор  Shocked много странно, самите бучки ми миришат на камфор... в никакъв случай не миришат на какао, при вас каква е била миризмата? Иначе си е в срок, до август 2010 год.

Аз съм от Сливен. След като ви прочетох темата много се зарибих и днес си купих 100г. какаово масло, също като твоето - на "Химакс Фарма" ЕООД в черна торбичка, произведено на 14.08.2009, годно до 31.05.2011г. И моето мирише лошо, не мога да определя на какво...като на мас ли не знам и аз на какво. Ще прежаля миризмата и ще се мажа с него, но исках да споделя, че не е само при теб. А на вид е както описвате - като домашен сапун... Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 648
sh1k3ra, аз моето масло го върнах в аптеката, там ми казаха, че най-вероятно е било съхранявано до камфор, а то много поема миризми. Взех си от друга аптека и си мирише на хубаво, така че ако не си го ползвала все още, по-добре го върни

# 162
  • Мнения: 3 199
Е браво, твоето като са ти го приели пак добре Simple Smile Ще се прежаля и ще се мажа с него...няма да го ям я  Laughing То сигурно и бързо ще свърши...Другия път ще душа преди да купувам  Mr. Green

# 163
  • Мнения: 3 199
А твоето пак ли е на същата фирма?

# 164
  • Мнения: 311
Миналата година за 7 дни мазане ми стигнаха по-малко от 50 грама масло.
След това използвах в разни кремове и пак имам 50 грама сигурно и за тази година.

# 165
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Интересна тема...

Проверих в аптеките около нас, но нямаше.

Намерих тук какаово масло , но е 250/500 гр. ... по-малко няма.

Някой поръчвал ли е от този сайт ?

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 11:09 от Ив*

# 166
  • при морето
  • Мнения: 911
Мен също ме интересува...Така че бих искала да зная
 откъде в Бургас може да се закупи какаово масло! newsm78

# 167
  • Мнения: 5 539
Какаово масло в Бургас купувам от аптеката, която е до Била - Славейков. Разфасовките са по 100гр, мисля, че цената беше 7,40.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 14
 Simple Smile В аптеката на МОЛ-а също продават -  100гр.е 8,50лв, а 50гр. - 4,50.

# 169
  • Мнения: 0
какаово масло има в аптеката в модерно преградие ама трябва да си го поръчаш и на следващия ден си го взимаш 100 гр струва 8 и 20 лв

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Да добавя за Пловдив, натурално какаово масло по аптеките така и не открих. Намерих го в едно магазинче за шоколад, което се намира в края на пешеходния мост от страната на Новотела. 50 гр. струва 3.20 лв.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт