Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 813
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 103
Някой в Бургас намирал ли е и къде?  Thinking

# 62
  • Мнения: 3 641
Аз си купих вчера една бучка,но честно да си кажа неуспях да се намажа.  Embarassed Ронеше се и изпопада на паркета Rolling Eyes
Някой ако знае трик Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 17 407
странно, моето не се рони. Как го съхраняваш?

# 64
  • Мнения: 3 641
странно, моето не се рони. Как го съхраняваш?
Ами в хладилника Simple Smileю
Момчиета ,в София си намерих от маслото на Лавена с какао.Ако някой се интересува ще пиша откъде Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 140
странно, моето не се рони. Как го съхраняваш?
Ами в хладилника Simple Smileю
Момчиета ,в София си намерих от маслото на Лавена с какао.Ако някой се интересува ще пиша откъде Hug

*Jeny*мен ме интересува от къде си го купила, би ли споделила?

# 66
  • Мнения: 3 641
В пасажа на Алабин и Витошка има един магазин на Руби Роуз продукти. Предлагат всички продукти на Лавена. 5.60 е крема Peace

# 67
  • Мнения: 585
Аз си купих вчера една бучка,но честно да си кажа неуспях да се намажа.  Embarassed Ронеше се и изпопада на паркета Rolling Eyes
Някой ако знае трик Rolling Eyes
рони се защото го вадиш от хладилника ,отчупи мъничко и го  затопли го в ръцете си да започне да се топи и така се маже топи се от температурата на тялото

# 68
  • Мнения: 0
Аз също сам се убедила отдавна, че какаовото масло е много ефективно и най-вече при борбата със стриите. Една от моите любими марки Skin Doctors има продукт с Какаово масло. Ползвала съм го за превенция на стрии, понеже съм предразположена. Има ефект, но иска редовно мазане. Доскоро трябваше да си ги поръчвам от чужбина, но вече ги има и в Булгария. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 42
Искам да попитам какъв цвят има истинското какаово масло,как мирише и изобщо как да го познаем? Благодаря!

# 70
  • София
  • Мнения: 547
много бледо бежово като цвят, прилича малко на домашен сапун, твърдо, на буци, мирише слабо на какао, ама едва, тр да си забиеш носа, че да се усети
така мисля аз.. Peace

# 71
  • Мнения: 131
Аз да се включа и да попитам, маистина ли след това тена пада много бързо?

# 72
  • Мнения: 2
Взех си на Лавена масажния крем - от Младост (Сф) от аптеката до Била - 4.70 лв, но май взех последния. В аптеката при Кауфланд имаше само крема срещу стрии - около 7 лв.
сега се намазах и излизам на терасата да чета и да чакам загар  Mr. Green

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз да се включа и да попитам, маистина ли след това тена пада много бързо?

Не, седи си тена.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз си спомням, че като малка майка ми беше донесла от някъде какаово масло на буци и се мажехме с него на плажа. Нямам спомен какъв ми е бил тогава тенът( не ме е вълнувало много тогава  Rolling Eyes), но ароматът беше страхотен. Утре и аз отивам на лов за какаови бучки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт