Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 806
  • 170
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2
само да споделя - майка ми вече на 53, е родила 3 деца и оттогава има ужасни синкави стрии по корема - от 2-3 седмици се маже спорадично(когато се сети;)) след баня с какаово масло и вече започва да се вижда ефект - посвиват се някак стриите.. Simple Smile

Еха, супер. Аз сега се мажа с на Лавена масажното (уж какаово) масло, но като го свърша, ще си взема такова насипно. Браво за резултатите!

# 106
  • Мнения: 27
Здравейте  и от мен!!!Момичета ако някоя от вас знае аптека в Стара Загора(за какаово масло),моля да сподели!
Покрай вас и аз се зарибих много!

# 107
  • Мнения: 591
Момичета, кажете може ли да си забъркам 100 гр. какаово масло, с една опаковка масло от жожоба и една от макадамия и дали ще има ефект върху стрийте?
Аз си правя този крем: http://fitnesinstruktor.com/домашно-лечение-на-стрии/ -
засега не са се появили, дано не се и появяват. Ако искаш - опитай, дано има ефект.

Момичета, може ли да ми кажете този крем колко време преди да се мажете го вадите от хладилника?

# 108
  • Мнения: 0
Момичета, какаовото масло може ли да се използва за преди или след солариум?

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 13:06 от C H A N E L

# 109
  • Мнения: 27
Разбира се че може-бяха го писали по-горе,че е много подходящо! Grinning

# 110
  • Мнения: 1 167
а каде във варна да намеря какаово масло?? Praynig

# 111
  • Мнения: 585
във Варна има в аптека ПОПОВА /там приготвят лекарства / , намира се на центъра срещу църквата Свети Никола/ имаше и фонтан с Делфинчета май/, на ул 27 юли мисля че беше адреса на Аптеката точно след магазина на БМС /българска кухня/

# 112
  • Мнения: 1
Намерих какаовото масло в София в аптеката в CBA, Овча купел 1.  Карат го по поръчка, в понеделник ще ми го донесат. 100 гр. - 7,50 лв.  Simple Smile

Аптекарката каза, че маслото е годно до октомври месец. Според вас ако се използва след срока на годност може ли да бъде вредно ?  newsm78 

# 113
  • Мнения: 1 629
Момичета за стриите искам да похваля нещо : http://www.zemianazaem.com/?p=175 ето тази рецепта. Аз си я направих онзи ден и сложих и какаово масло и от ши, една опаковка Геритамин изстисках, малко пчелен восък и едно шишенце кайсиево масло. Казвам ви толкова ми оправя стриите, колкото нищо друго. Самото мазане е досадно, защото е много мазно, но има ефект. След намазването стриите ми стават светли и сякаш изчезват. Страхотно е Peace

# 114
  • Мнения: 1
Момичета за стриите искам да похваля нещо : http://www.zemianazaem.com/?p=175 ето тази рецепта. Аз си я направих онзи ден и сложих и какаово масло и от ши, една опаковка Геритамин изстисках, малко пчелен восък и едно шишенце кайсиево масло. Казвам ви толкова ми оправя стриите, колкото нищо друго. Самото мазане е досадно, защото е много мазно, но има ефект. След намазването стриите ми стават светли и сякаш изчезват. Страхотно е Peace

Dai4eto, а дали стари стрии биха се заличили от забърканото мазило ?  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 0
Момичета търсих в моя град какаово масло, но няма в нито една аптека cry Моля ако може някоя от вас да ми купи, нека да ми пише на лични! Много ще ви бъда благодарна! Praynig  bouquet

# 116
  • Мнения: 1 629
Момичета за стриите искам да похваля нещо : http://www.zemianazaem.com/?p=175 ето тази рецепта. Аз си я направих онзи ден и сложих и какаово масло и от ши, една опаковка Геритамин изстисках, малко пчелен восък и едно шишенце кайсиево масло. Казвам ви толкова ми оправя стриите, колкото нищо друго. Самото мазане е досадно, защото е много мазно, но има ефект. След намазването стриите ми стават светли и сякаш изчезват. Страхотно е Peace

Dai4eto, а дали стари стрии биха се заличили от забърканото мазило ?  Rolling Eyes
моите са от година и нещо вече, но предполагам, че с по-пресни ще е по-лесно. Те не изчезват веднага, обаче много се променят след намазването, кожата се хидратира ли много добре, не знам.

# 117
  • София
  • Мнения: 547
Dai4eto , отколко време се мажеш newsm78
искам да кажа, понеже пишеш "..Аз си я направих онзи ден..", за толкова малко време - такъв голям ефект?
а как изглежда преди да се намажеш Thinking
иначе го знам тоя сайт "Без земя" - има много яки рецепти Grinning

C H A N E L, намали си, ако обичаш, подписа - справка тук

# 118
  • Мнения: 1 629
Амиии 3 пъти съм се мазала до сега, защото трябва 20 мин гола да седя за да попие,а с малко дете нямам толкова време. Аз казах, че те не са се махнали, но ефекта след намазването е поразителен. Явно хидратира кожата много добре и те видимо намаляват, а по-малките и повърхности дори се скриват. Но то е за ден примерно. Аз съм много доволна от рецептата, честно ви казвам. Мазала съм какви ли не химии за тея стрии, ама нищо не ми дава такъв ефект.

# 119
  • Мнения: 1
Момичета, имам позната която може да изпрати от Англия, какаово масло на Палмерс, 100 грама в кутийка, специално за стрии супер е , аз сега съм в седмия месец и се мажа много съм доволна , ако някоя иска да и поръчам да ми пише- с доставката ще излезе 35 лв. Изпитала съм го върху себе си .Тук в БГ съм виждала ,но няма нищо общо с това, което е от Англия. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт