Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 758
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 941
Няма защо  Hug

# 31
  • Мнения: 1
В една аптека ми казаха че какаовото масло е добре за бременните жени,защото кожата ставала еластична.Аз лично се рових в нета за него,защото бях чула че подпомага тена.Не служи за автобронзант а подсилва тена.

Решихме с мойта колежка и си го купихме.Вчера на плажа вместо със слънцезащитни кремове се мазахме с него и сега сме шоколадови и двете Hug,а мъжете се мазаха с лосионите от миналата година и почервеняха Joy

Също и кокосовото масло било хубаво да се мажем ако се излагаме на слънце  Wink

# 32
  • Мнения: 1 324
Момичета, намерих какаово масло ето тук:
http://www.feel-fresh.com/index.php?page=shop.product_details&am … mart&Itemid=9
Някой да е ползвал точно това? Изкушавам се да го поръчам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това според мен е  козметичен продукт, а в темата ставаше въпрос, доколкото помня, че не съм я чела отдавна за натурално, чисто какаово масло, което се продава в някои аптеки. То е на буци, твърдо и се разтопява като започне да се маже, от топлината на кожата.
Идея нямам какво ще е това, което си показала  Peace

# 34
  • Мнения: 1 324
Така както е описано би трябвало да е чисто какаово масло. Гледах, че имат и масло от карите. Кутийките и на двете приличат на металната, в която се продава маслото от карите на L’Occitane. То също по принцип е твърдо и на бучки, но сигурно го втечняват, за да го сложат в кутийка.
За всеки случай пуснах запитване в сайта дали е 100% чисто. Да видим дали ще ми отговорят.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 231
И аз си взимам от аптека това на Икаров /в един черен плик на бучка/ и се мажа с него разтопявайки го между дланите на ръцете, верно малко бавно става, но ако е лято в голямата жега е ок. Но! За мен това масло е по-скоро за общо ползване преди или след плаж и след баня, само като плажно масло не е добре, защото както казаха по-горе има много малка защита и се прави наистина хубав тен, но после много бързо пада а и не ми се мисли за самата кожа колко е вредно /казвам го от опит  Wink /

# 36
  • Мнения: 1
Така е и за това може да се редуват мазанията,един път с какаово масло и един път със слънцезащитен крем.Целта на какаовото масло е да направи тена по мек и шоколадов,но не и да предпазва от лъчите.

# 37
  • Мнения: 1
Letsgo,
според мен това също е такова масло,само че като гледам цената е по скъпичко.По аптеките е около 10 лв,а моята колежка го намерила някъде за 4.20лв.

# 38
  • Мнения: 6
Аз се мажа от две години на плажа и в солариума с какаово масло, при мен тен не пада бързо и става страхитен. Но по-хубаво е на плажа да се редува с слънцезащитен крем. Аз ползвам този http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=8&id=36&l=1. Той е твърд като консистинция, последно го взел 5,80лв.

# 39
  • Мнения: 1
Аз се мажа от две години на плажа и в солариума с какаово масло, при мен тен не пада бързо и става страхитен. Но по-хубаво е на плажа да се редува с слънцезащитен крем. Аз ползвам този http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=8&id=36&l=1. Той е твърд като консистинция, последно го взел 5,80лв.

И аз се мажа със същото Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Наистина ли става за солариум? Не съм пробвала до сега.

# 41
  • Мнения: 1
Аз не ходя на солариум,само на плаж.Тази неделя която мина ми беше втората баня  Sunglasses И много се кефя на тена си - супер е!!!!

# 42
  • Мнения: 1 324
Ийййй! Как ви завиждам за тена  Mr. Green! Пу, да не ви е уроки, шоколадки! Аз с малчо ходя само по сянката. А плаж ще видя след месеци  Sad! Но ще разпитам из аптеките за това кремче на Лавена.

# 43
  • Мнения: 1
Letsgo,те са две кремчета едното е Масажен крем за лице и тяло - /Предназначен за козметичен масаж на лице и тяло. Нанася се с леки масажни движения, върху чиста и подсушена кожа. Съдържа какаово масло и витамин E/-това е кремът който ползвам,
а другият е Масажен крем против стрии и целулит - /Петте етерични масла от гераний, лавандула, розмарин, хвойна и резене в комбинация с какаово масло стягат и изглаждат кожата, като й придават копринена мекота. Притежава ароматерапевтично действие и е идеално средство за професионален или домашен масаж/

P.S.-Дано само не се приеме за реклама-не ми е тази целта,просто исках да ти ги покажа Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 641
Дами, в София откъде може да се купят продуктите на Лавена Hug

Общи условия

Активация на акаунт