Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 809
  • 170
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 693
Здравейте, може ли да ме ориентирате 100гр каково масло за колко време мазане на цялото тяло може да стигне?Визирам мазане на цялото тяло 1 път на ден.Аз си мисля, че ще ми е за няколко дни, а всеки ми казва че 100гр е много! newsm78

Понеже търсих дали не се продава и по интернет.Даже ей сега ще я направя линк към сайта, в който го продават.
Благодаря много!  Blush Blush Blush Hug

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 15:35 от AnMary

# 151
  • Мнения: 1 693
Готово!
Искам да попитам 100гр за колко време ви стигат (имам предвид мазане на цялото тяло)?

# 152
  • Мнения: 77
аз също се интересувам от кааковото масло и по-специално за лечение на стрии.а сега като видях че може да се поръча онлайн много се радвам Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 15:34 от AnMary

# 153
  • София
  • Мнения: 39 788
mEdIsSa123, нови теми се пускат когато старите теми стигнат 50та стр.
Добавих инфото Ви в 1вия пост.

# 154
  • Мнения: 1 693
mEdIsSa123, нови теми се пускат когато старите теми стигнат 50та стр.
Добавих инфото Ви в 1вия пост.
Да, ама вижте колко хора не са знаели че има такава тема.
Днес до гуша ми дойде от модератори.. навсякъде ме кастрят. Cry
Добавено и е ужасно.. толкова време се старах.  #Cussing out

# 155
  • София
  • Мнения: 39 788
Оправих поста, изтрила съм един затварящ таг.

За "Да, ама вижте колко хора не са знаели че има такава тема." и "Днес до гуша ми дойде от модератори.. " не мога да Ви помогна.

# 156
  • Мнения: 231
А кой е линка за поръчка?

# 157
  • Мнения: 1 693
Поръчах си 100гр.Днес ще ходя да го взема от аптеката.
8,90 / 100гр .
Ще пиша отзиви. bowuu

# 158
  • Мнения: 2 631
Ако някой си е купил или си купи чисто какаово масло от Пловдив, нека сподели, моля!  Hug

Аз също ще го търся.  Peace

# 159
  • София
  • Мнения: 65
Здравейте вижте какво открих
http://www.iherb.com/Navitas-Naturals-Cacao-Power-Raw-Cacao-Butt … -454-g/12768?at=0
454 гр. е някъде бях чела че доставката е 4 долара ...........само, че не мога да преценя дали е истинско и все още обмислям дали да си го поръчам.

# 160
  • Мнения: 3 199
Доста е стара темичката, но все пак ще се пробвам Simple Smile може пък някой да ми отговори... Купих си какаово масло от аптека, на бучки, в черен плик, пише Химакс фарма. Проблемът е, че като отворих плика ми замириса на камфор  Shocked много странно, самите бучки ми миришат на камфор... в никакъв случай не миришат на какао, при вас каква е била миризмата? Иначе си е в срок, до август 2010 год.

Аз съм от Сливен. След като ви прочетох темата много се зарибих и днес си купих 100г. какаово масло, също като твоето - на "Химакс Фарма" ЕООД в черна торбичка, произведено на 14.08.2009, годно до 31.05.2011г. И моето мирише лошо, не мога да определя на какво...като на мас ли не знам и аз на какво. Ще прежаля миризмата и ще се мажа с него, но исках да споделя, че не е само при теб. А на вид е както описвате - като домашен сапун... Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 648
sh1k3ra, аз моето масло го върнах в аптеката, там ми казаха, че най-вероятно е било съхранявано до камфор, а то много поема миризми. Взех си от друга аптека и си мирише на хубаво, така че ако не си го ползвала все още, по-добре го върни

# 162
  • Мнения: 3 199
Е браво, твоето като са ти го приели пак добре Simple Smile Ще се прежаля и ще се мажа с него...няма да го ям я  Laughing То сигурно и бързо ще свърши...Другия път ще душа преди да купувам  Mr. Green

# 163
  • Мнения: 3 199
А твоето пак ли е на същата фирма?

# 164
  • Мнения: 311
Миналата година за 7 дни мазане ми стигнаха по-малко от 50 грама масло.
След това използвах в разни кремове и пак имам 50 грама сигурно и за тази година.

Общи условия

Активация на акаунт