Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 754
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Аз съм чувала, че мазането с какаово масло е нещо като естествен автобронзант и дава лек тен на кожата. Вие като се мажете, получавате ли тен от това масло?

# 16
  • Мнения: 1 941
Никога не съм се мазала без да ходя на плаж и не мога да преценя...

# 17
  • Мнения: 164
Автобронзант НЕ!
Мажа се всеки ден,кожата изглежда така все едно е намазана с лосион с блестящи частици,особенно ако и вече си придобила естествен шоколадов загар ефекта е: уау.На мен много ми харесва,освен добре изглеждаща кожата ми  е и добре подхранена

# 18
  • Мнения: 164
Да доуточня,че кожата не изглежда мазна а по скоро блестяща,както вече споменах трябва да се изчака малко докато попие и чак тогава да се обличат дрехи.

# 19
  • Мнения: 247
Някой не разполага ли с фото на това чудо?

# 20
  • Мнения: 1 941
Верно! coke2k  не може ли една мъъъъъничка демонстрацийка да ни направиш. Чудото под формата на лосиона, който си направила и след това нанесено върху кожата. Само две снимки, ко толкоз  Thinking Mr. Green

# 21
  • Мнения: 758
Верно! coke2k  не може ли една мъъъъъничка демонстрацийка да ни направиш. Чудото под формата на лосиона, който си направила и след това нанесено върху кожата. Само две снимки, ко толкоз  Thinking Mr. Green
да и аз искам  Hug

# 22
  • Мнения: 247
Още няма снимка. Дано да ни огрее!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Всичко добре, обаче днес питах в 3-4 аптеки във Варна, включително Санита, и ми казаха че това масло не се продава, а се ползва като суровина в лабораториите на някои аптеки за приготвяне на кремове. Така че - ако все пак някой успее да си го купи от някъде, да каже.

# 24
  • Мнения: 3 830
Някой не разполага ли с фото на това чудо?

Както и откъде може да се купи?
Преди бях виждала, но днес не открих в нито една от трите аптеки, в които влезнах.

# 25
  • Мнения: 1 941
Цитирам от една друга тема за каковото масло
Започвам със София
Има в Ремедиум на Графа - 100гр  - 15лв. 
На Стамболийски - аптеката е на 10-та поликлиника, демек на втората спирка след пазара "Димитър Петков" (срещу Агенцията по Вписванията). Надявам се да съм го обяснила добре - 50 гр. е 3.50 лв.
купих си какаово масло от аптека Ремедиум в Изток. 100 гр. струват 7,01. В един черен плик е и вътре е на малки парченца.
За варненки - пробвайте в Аптека Попова- под БМС на центъра..
Какаово  масло намерих в аптека Николови за тези които са от Русе,

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Цитирам от една друга тема за каковото масло
Започвам със София
Има в Ремедиум на Графа - 100гр  - 15лв. 
На Стамболийски - аптеката е на 10-та поликлиника, демек на втората спирка след пазара "Димитър Петков" (срещу Агенцията по Вписванията). Надявам се да съм го обяснила добре - 50 гр. е 3.50 лв.
купих си какаово масло от аптека Ремедиум в Изток. 100 гр. струват 7,01. В един черен плик е и вътре е на малки парченца.
За варненки - пробвайте в Аптека Попова- под БМС на центъра..
Какаово  масло намерих в аптека Николови за тези които са от Русе,

Злато си  bouquet

# 27
  • Мнения: 734
Чудесно, че попаднах на тази тема...чудех се от къде мога да си купя... Една кожна лекарка ми препоръча какаовото масло за профилактика срещу появата на стрии (например при бременност). Не знаех за качествата, за които споменавате...
кошничката , благодаря за информацията!

# 28
  • Мнения: 3 695
много интересно се оказва това масло, ще трябва да си го взема  Thinking  Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Има какаово масло в аптека Попова на 27-ми юли (Варна). Днес си купих, на разфасовки от по 100гр е, 8,90лв.

кошничката, още веднъж, благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт