Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 809
  • 170
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 893
Ау, какви страхотни неща има тук! Най-много се зарадвах на козметиката на Гош Grinning  Браво , много добро попадение! Касиопея, заслужаваш адмирации  bouquet

# 136
  • Мнения: 77
запис да ви изчета.интересна тема.а всъщност освен за тен за какво друго може да тсе ползва какаовото масло.аз търсих ли търсих натурално но още не мога да открия никъде........ #Cussing out

# 137
  • Мнения: 18
Какаовото масло / и продуктите с него / тонизират, хидратират, подхранват
и омекотяват кожата.
В този смисъл при много сухи кожи е и вид против-бръчкова терапия.
Плюс факта, че  мирише приятно и ароматизира  Simple Smile


# 138
  • Мнения: 63
запис да ви изчета.интересна тема.а всъщност освен за тен за какво друго може да тсе ползва какаовото масло.аз търсих ли търсих натурално но още не мога да открия никъде........ #Cussing out
И аз така Rolling Eyes Никъде не мога да открия натурално какаово масло в София, а си мисля, че все някъде трябва да има...

# 139
  • Мнения: 648
Момичета, натурално какаово масло продават в аптеки "Ремедиум". Ето и адресите им: http://www.remedium.bg/?page_id=13

# 140
  • Мнения: 12
Момичета, натурално какаово масло продават в аптеки "Ремедиум". Ето и адресите им: http://www.remedium.bg/?page_id=13

Това означава ли, че го приготвят там?

# 141
  • Мнения: 734
Момичета, натурално какаово масло продават в аптеки "Ремедиум". Ето и адресите им: http://www.remedium.bg/?page_id=13

 Peace И аз моето от там съм го купувала. Но резултат от него нямаше, за жалост... Sad Коремът ми се нацепи.

# 142
  • София
  • Мнения: 93
записвам се за темата с голямо закъснение,обаче тръгвам и аз на път за какаово масло.Освен че ще мажа стрии,мисля и в маските за коса да го изтипосам.В някоя друга тема казаха че било най доброто масло за косата.

# 143
  • Мнения: 1 365
На мен днес в една аптека ми обещаха да питат и евентуално да ми доставят, ама ще разбера чак в петък...

# 144
  • София
  • Мнения: 93
поправям се какаото на прах било много хубаво за косата,а маслото било като всички останали,което аз не го разбирам.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 047
Някой ако е пробвал това да сподели ефекта  Praynig

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=143

# 146
  • София
  • Мнения: 93
аз мога да споделя ефекта на маска с какао,но домашна.Но понеже в маската имаше страшно много неща и не знам дали от какаото или от рициновото масло ефекта е УАУ.Къдриците ми се върнаха,след като ги бях унищожила с пресата за коса.Та след 3 часа стоене с маската,косата стана като тия от рекламите.Думи нямам.Та затова искам да си взема и маслото да пробвам и с него какъв е ефекта,дали е по силен или какаото на прах е по добро за косата.
Я да питам аз тука като се мажете по тялото с това масло,после на какво мирише кожата.Питам з-то с другите масла като се мажа по кожата и после мирише се едно си се намазал с обикновено масло,миризмата не е особено приятна поне за мен.Та с какаовото масло как е?

# 147
  • Мнения: 246
Я да питам аз тука като се мажете по тялото с това масло,после на какво мирише кожата.Питам з-то с другите масла като се мажа по кожата и после мирише се едно си се намазал с обикновено масло,миризмата не е особено приятна поне за мен.Та с какаовото масло как е?

На мен лично кожата ми ми мирише на шоколад Кума Лиса, и то доста дълго време след като се намажа.  Grinning На мъжа ми му идва малко тежичка миризмата. Аз спрях с мазането, защото както писах в голямата тема за малките масла, получих обрив.

# 148
  • Мнения: 2


На мен лично кожата ми ми мирише на шоколад Кума Лиса, и то доста дълго време след като се намажа.  Grinning На мъжа ми му идва малко тежичка миризмата. Аз спрях с мазането, защото както писах в голямата тема за малките масла, получих обрив.
[/quote] В аптеката в която питах ми казаха,че може да се получи обрив,но по каква причина newsm78,за плаж обаче било прекрасно.

# 149
  • Мнения: 0
Здравейте,

Отдавна съм фен на какаовото масло, смятам, че е много полезно за кожата, използвам го главно под формата на козметика. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт