Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 817
  • 170
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9
В Бургас е 7.90 за 100гр.
Би ли споделила от къде си го купи това каково масло, аз не мога да намеря, а ми трябва спешно за крема срещу стрии че положението е ужасно. Мерси предварително Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 547
само да споделя - майка ми вече на 53, е родила 3 деца и оттогава има ужасни синкави стрии по корема - от 2-3 седмици се маже спорадично(когато се сети;)) след баня с какаово масло и вече започва да се вижда ефект - посвиват се някак стриите.. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 63
Момичета, някоя от вас знае ли къде продават натурално какаово масло в София - питах в няколко аптеки, но казаха, че нямат и никога не са имали  ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 5 193
Назад в темата има споменати аптеки, които го предлагат. Разрови се и ще намериш. Peace

# 94
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 535
Какаовото масло в Бургас го купих от Славейков. Като застанеш с лице към Била от дясната страна има една новопостроена сграда в която има магазини и накрая има аптека от нея го взех. Ако нямат ги помоли да ти поръчат. Аз си взех направо 200гр защото много бързо измазвам всякакви мазила.

Аника85  изчисти си кутията с ЛС

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 110
вчера си намазах стъпалата с какаово масло преди да си легна/кожата мн ми се беше изсушила и леко беше загрубяла/ днес краката ми са супер гладки  Heart Eyes дано да съм била полезна за някой Simple Smile

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 18
вчера си намазах стъпалата с какаово масло преди да си легна/кожата мн ми се беше изсушила и леко беше загрубяла/ днес краката ми са супер гладки  Heart Eyes дано да съм била полезна за някой Simple Smile
  gerry_1912 от къде си купи маслото в Пловдив?  bouquet

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ами то е евтино на лавена май беше,в подлеза на автогара родопи след онова заведение енигма е,един магазин Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 5 193
Ама то май не е чисто какаово масло.... Thinking Какво пише на кутийката? Rolling Eyes

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
 какаово масло има в аптеки САНИТА. Дано да съм полезна.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Ама то май не е чисто какаово масло.... Thinking Какво пише на кутийката? Rolling Eyes

основно е каково масло,поне това пише,а е и такова от жегата се стапя,а по-хладно стяга,абе масло ... Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 5 193
Санита имаше ли в София или само във Варна съм ги виждала? newsm78
Мацкии, изкупили сте всичкото какаово масло от Ремедиум-а в Гео Милев Crazy Дано им докарат скоро smile3518

# 102
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
И аз искам да знам къде да си купя. Имам малко останало от миналат година, но сестра ми каза,че са го спряли от производство, а морето идва и искам хубав тен.

# 103
  • Мнения: 9
Какаовото масло в Бургас го купих от Славейков. Като застанеш с лице към Била от дясната страна има една новопостроена сграда в която има магазини и накрая има аптека от нея го взех. Ако нямат ги помоли да ти поръчат. Аз си взех направо 200гр защото много бързо измазвам всякакви мазила.

Аника85  изчисти си кутията с ЛС

Благодаря ти, ще потърся там. А междудругото вчера влязох в една аптека на богориди и имаше какаово масло, но само една опаковка от 100 гр, за 8 лева. И днес вече си направих въпросният крем за стриите, сега очаквам резултата Wink

# 104
  • София
  • Мнения: 5 193
 Party Купих си!  Party От Ремедиума във квартал Иван Вазов - 100гр. за 6.95лв.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт