Какаово масло, начин на мазане?

  • 158 807
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Аз искам какаово масло  Deni_84
Колко пари ще ми излезе всичко

# 121
  • Мнения: 0
Пиши ми на пощата моля те!!!
out_1987@abv.bg

# 122
  • Мнения: 20
Записвам се да следя!
Утре ще потърся какаово масло в Плевен и започвам да се възползвам от полезните му свойства...  Най-вече в запазването на красивия летен загар и превенция на стрии.

# 123
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а зимата има ли смисъл от какаово масло?

# 124
  • София
  • Мнения: 547
а зимата има ли смисъл от какаово масло?
за мен да - прави кожата супер, все пак Wink

# 125
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а зимата има ли смисъл от какаово масло?
за мен да - прави кожата супер, все пак Wink

Извинямай Малка шапчице, само за лицето ли го ползваш и как?

# 126
  • София
  • Мнения: 547
както и всички останали масла, мажа навсякъде Wink
особено сега третирам едни стрии по задните части

# 127
  • Мнения: 648
Доста е стара темичката, но все пак ще се пробвам Simple Smile може пък някой да ми отговори... Купих си какаово масло от аптека, на бучки, в черен плик, пише Химакс фарма. Проблемът е, че като отворих плика ми замириса на камфор  Shocked много странно, самите бучки ми миришат на камфор... в никакъв случай не миришат на какао, при вас каква е била миризмата? Иначе си е в срок, до август 2010 год.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 423
При мен си миришеше на какао, не като какао на прах наситено, а леко, нежно, по-скоро като усеещане за масло.

# 129
  • Мнения: 5 892
а това какао масло може ли да се ползва като бронзант?- четох едно интервю на Кати Пери, че така поддържала тен

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 423
а това какао масло може ли да се ползва като бронзант?- четох едно интервю на Кати Пери, че така поддържала тен

Не. Натуралното не може.
Ако става въпрос за някаква козметика на базата на какаовото масло, може би.
Натуралното какаово масло аз ползвам като ходя на плаж. Изключително мазно е, дори трудно го мия под душа.

# 131
  • Мнения: 648
Какаовото масло подпомага тена, когато си на плажа, по-бързо се почернява и самият тен е някак си по-хубав, но в никакъв случай не е като автобронзант, който мажеш вкъщи и от него почерняваш.
Гледах ето това спрейче http://www.pol-cosmetic.com/catalog/product_info.php?products_id=341 и пуснах запитване какви са му съставките, ето какво ми отговориха - В отговор на вашия въпрос това са съставките на Какаово масло спрей за тяло: Paraffinum Liquidum (Минерално масло), Хексил Лаурат, Циклометикон, Какаово масло, Токоферил ацетат (Витамин Е), Парфюм. Как мислите хубав ли ще е този спрей?

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 15:28 от devin

# 132
  • Мнения: 2
Днес питах в аптеката и ми казаха,че трябва да се маже в сауна или на плаж,а сега ако го ползвам съм щяла да се сдобия с пъпки,но за плажа било супер.

# 133
  • Мнения: 3 050
Доста е стара темичката, но все пак ще се пробвам Simple Smile може пък някой да ми отговори... Купих си какаово масло от аптека, на бучки, в черен плик, пише Химакс фарма. Проблемът е, че като отворих плика ми замириса на камфор  Shocked много странно, самите бучки ми миришат на камфор... в никакъв случай не миришат на какао, при вас каква е била миризмата? Иначе си е в срок, до август 2010 год.
най-вероятно е било до камфор, който има силна миризма  Peace

# 134
  • Мнения: 18
Навремето бях голям фен на автобронзантите, но всичко което съм ползвала
боядисва дрехите ужасно ! Tired

devin , пазарувам от този интернет магазин - имат цяла серия с какаово масло.
Не ми се отваря страницата в момента и копвам от другаде  Hug
Хвърли един поглед и на това - заслужава си !  Peace

Концентрирана емулсия за лице и тяло

Общи условия

Активация на акаунт