www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 254
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 241
Някой поръчвал ли  е оттук http://www.schuhstore.co.uk Искам да го споделя с вас защото от двама познати чувам добри отзиви.
Чух че доставката до България струва 6 паунда зза 1 чифт и за всеки следващ по 3 паунда.

Мисля и да си поръчам.

# 1
  • Мнения: 5 207
Някой поръчвал ли  е оттук http://www.schuhstore.co.uk Искам да го споделя с вас защото от двама познати чувам добри отзиви.
Чух че доставката до България струва 6 паунда зза 1 чифт и за всеки следващ по 3 паунда.

Мисля и да си поръчам.

И аз препоръчвам. Хубава стока и адски евтина доставка.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 79
И аз съм ЗА. Вече 2 поръчки имам ,наистина качествени обувки ,10 дни е доставката с Интаим пристигат.Ако имате въпроси съм насреща   bouquet
Благодарности на
Rima  Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 10
Препоръчвам и аз. Нещата са им хубави,доставката не е скъпа.Моята поръчка дойде със Интайм за 6 дни,а доколкото видях в сайта са обявени 7 работни дни за страни в Европейския съюз.

# 4
  • Мнения: 522
Как вървят номерата?

# 5
  • Мнения: 5 207
Как вървят номерата?

На сайта има таблица, която е вярна за повечето марки обувки. Само Adidas и Converse се различават.

# 6
  • Мнения: 522
Как вървят номерата?

На сайта има таблица, която е вярна за повечето марки обувки. Само Adidas и Converse се различават.

не мога да я намеря

# 7
  • София
  • Мнения: 13
Как вървят номерата?

На сайта има таблица, която е вярна за повечето марки обувки. Само Adidas и Converse се различават.

не мога да я намеря
Заповядай http://www.schuhstore.co.uk/info_main_frameset.asp?page=information  Hug

# 8
  • Мнения: 241
woohoo, страхотни сте момичета, харесах си 4 чифта и ще поръчвам след малко

# 9
  • Мнения: 170
mami, imam problem s registraciyata , bihte li mi obyasnili zashto kato se opitvam da se registriraam na vuprosa ot kude ste-izliza samo Irleland, kak da vuveda Bg?

# 10
  • Мнения: 5 207
mami, imam problem s registraciyata , bihte li mi obyasnili zashto kato se opitvam da se registriraam na vuprosa ot kude ste-izliza samo Irleland, kak da vuveda Bg?

При мен излизат много държави в едно падащо меню.
От лявата колона долу - REGISTER и после избираш държава от падащото меню.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Невероятни неща има , ще се поръчва няма как  Wink

# 12
  • Мнения: 170
Uspyah da se registriram, izbrah si obushtetata i neshto mi othvurlya kartata, nyamam ideya zashto ,imaiki predvid , che az mnogo chesto pazaruvam online ot drugi saitove.Ponege me uvedomyavat ot bankata za vsichki tranzakcii chrez sms-i, mi izpratiha che purvo sa iztegleni parite, a posle che e sa anulirali plashtaneto , koeto mnogo me ozadachi?!

# 13
  • София
  • Мнения: 13
Uspyah da se registriram, izbrah si obushtetata i neshto mi othvurlya kartata, nyamam ideya zashto ,imaiki predvid , che az mnogo chesto pazaruvam online ot drugi saitove.Ponege me uvedomyavat ot bankata za vsichki tranzakcii chrez sms-i, mi izpratiha che purvo sa iztegleni parite, a posle che e sa anulirali plashtaneto , koeto mnogo me ozadachi?!
След като нямаш блокирана сума, опитай отново. Сайтът поддържа плащане и чрез PayPal.

# 14
  • Мнения: 1 544
А знаете ли дали карта Visa Electron на ЦКБ върши работа?

# 15
  • Мнения: 0
koito e pora4val sorry ama naistina li e taka dostavka niama a e + opredelena suma varxy 4ivt? Prosto se oskapiavat obuvkite?

# 16
  • Мнения: 5 207
koito e pora4val sorry ama naistina li e taka dostavka niama a e + opredelena suma varxy 4ivt? Prosto se oskapiavat obuvkite?

Преведи на български.  Laughing
Схванах. Доставка има. И тя е 6 лири. За всеки следващ чифт доставката е 3 лири. Така че общо за всички чифтове доставката излиза по-евтина - за два чифта - по 4,50 лири на чифт, за 3 чифта - по 4,00 лири на чифт и т.н. Като имаш предвид, че куриерът е UPS, цената е много добра.

# 17
  • Враца
  • Мнения: 79
Вече 2 пъти  поръчвам от тях.Едни маратонки Пума и  балеринки на KANGAROOS
поръчвам с дебитна Viza Electron на ПИБ и н.п. до 10-тина дни пристигат с Интайм .

# 18
  • Мнения: 1 544
Страхотен сайт!Дори ненамалените обувки са по-евтини,отколкото са в България.Смятам,4е доставката си ситрува.Притеснява медали ще ми откайат поръчка,че моята карта е в Евро,не съм пазарувала с нея в друга валута...

# 19
  • Мнения: 5 207
Страхотен сайт!Дори ненамалените обувки са по-евтини,отколкото са в България.Смятам,4е доставката си ситрува.Притеснява медали ще ми откайат поръчка,че моята карта е в Евро,не съм пазарувала с нея в друга валута...

Не. Плащаш си в лири, а банката се грижи за останалото.

# 20
  • Мнения: 262
аз си поръчах от тях и понеже имаха безплатна доставка за UK
си пуснах поръчката на адреса на Емпреса..
....и така 2 месеца си я чакам! Mr. Green
иначе от сайта ми писаха, че е получена на дадения адрес!

# 21
  • Мнения: 6
аз си поръчах от тях и понеже имаха безплатна доставка за UK
си пуснах поръчката на адреса на Емпреса..
....и така 2 месеца си я чакам! Mr. Green
иначе от сайта ми писаха, че е получена на дадения адрес!

И аз се записвам в темата да следя,също чакам чифт при "Емпреса",но моите са платени наскоро,в Четвъртък.

# 22
  • Мнения: 67
а как е курса на лирата?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 715
Някой може ли да каже за 39 номер по бг 6 ли да поръчам? Имам спомен, че европейската номерация е с 1 по-голяма. За детските поне е така Rolling Eyes
Или да ми дадете см на стелка 6 или 7, моля Embarassed

# 24
  • Мнения: 1
Някой може ли да каже за 39 номер по бг 6 ли да поръчам? Имам спомен, че европейската номерация е с 1 по-голяма. За детските поне е така Rolling Eyes
Или да ми дадете см на стелка 6 или 7, моля Embarassed

За жени 6 UK е точно 39, виж таблицата им - http://www.schuhstore.co.uk/size_chart.asp Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 715
Въпросът е дали европейската номерация отговаря на БГ, обаче. Понеже дъщеря ми е 22 БГ, а 23 европейска. Не знам при жените има ли разминаване newsm78

# 26
  • Мнения: 1
Въпросът е дали европейската номерация отговаря на БГ, обаче. Понеже дъщеря ми е 22 БГ, а 23 европейска. Не знам при жените има ли разминаване newsm78

Според мен няма проблем, принципно европейската съвпада с френската, която е реално нашата до колкото знам..

# 27
  • София
  • Мнения: 1 155
аз примерно маратонки KangaRoos в Бг си взимам 41 (UK 7 1/2), иначе 40 номер обувки са ми ок, а обувки на същата марка дали пак са леко умалени? Притеснявам се, ако взема 7 да са ми малки  newsm78

# 28
  • Враца
  • Мнения: 79
имам  KangaRoos  обувки от сайта 4=37 БГ .Според мен си отговарят на номера  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ох и аз да се запиша тук. Харесах ето тези красоти, но си имам лична забрана за пазаруване този месец.  Cry

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 13:39 от Pepsilight

# 30
  • Мнения: 5
   Момичета да споделя, току що си получих поръчката направена на 01.04.-маратонки.Доставиха ми я Интайм.

   Препоръчвам сайта, ще поръчам отново - има страхотни обувки, за доставка платих 6 лири.Има  и проследяемост на пратката........Ползвах дебитна карта на Пощенска банка.

# 31
  • Мнения: 1 698
   Момичета да споделя, току що си получих поръчката направена на 01.04.-маратонки.Доставиха ми я Интайм.

   Препоръчвам сайта, ще поръчам отново - има страхотни обувки, за доставка платих 6 лири.Има  и проследяемост на пратката........Ползвах дебитна карта на Пощенска банка.
Страхотно, покажи маратонките, ако искаш.

# 32
  • Мнения: 5
Още не съм се научила да качвам снимки Blush,но ето линка

http://mule.schuhstore.co.uk/womens_main_frameset.asp

# 33
# 34
  • Мнения: 5
Линкове можех поне да качвам, ама незнам какво става -АDIDAS ADISTAR -черни с лилави цветя.

общо с доставката за 45 лири

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Отиди на самите обувки, да ти излчзат в отделен прозорец, където в лявата страна са няколко снимки от различен ъгъл и тогава маркирай адреса и го постни тук.  Peace
Ето така: http://mule.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1906083570&a … r=0&s_group=0

# 36
  • Мнения: 1 095
Нямате милост!
Бива ли така мойта нежна душа така да изкушавате!

Ами ще поръчвам....

# 37
  • Мнения: 5
Нямате милост!
Бива ли така мойта нежна душа така да изкушавате!

Ами ще поръчвам....



Айде малко намаление.Сега видях,че в кутията има брошура-код:ONLINE-5 ЛИРИ НАМАЛЕНИЕ.
При мен действа...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И при мен действа.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 193
Ох, вие хубаво имате забрана, а мойта се опитвам сама да си я наложа. Изкупих света от дивана в хола, мамка му......
Харесах си едни батални летни сладуранки, типично в моя хашлашки стил.... Вече си се представям с тях..... егати, това няма край....
Я да споделя сега
едните - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1903364020&am … ENA&s_group=0
вторите - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1708547020&am … r=0&s_group=1
третите - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1701346120&am … or=0&s_group=
И всичко това е НАБЪРЗО, леле, дано не ми остен повече време тази нощ, че ще стане лошо....

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 21:06 от ina_lemon

# 40
  • Мнения: 340
Айде малко намаление.Сега видях,че в кутията има брошура-код:ONLINE-5 ЛИРИ НАМАЛЕНИЕ.
При мен действа...
Точно се бях засилила в темата да споделя и аз този код Mr. Green
Охх,страхотни са Crazy
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1203377070&am … or=0&s_group=

# 41
  • Мнения: 19
НЯКОЙ ЩЕ СЕ НАЕМЕ ЛИ С ОБЩА ПОРЪЧКА,АКО ДА МОЛЯ ДА ПИШЕ НА Л Praynig

# 42
# 43
  • Мнения: 1 095
Айде малко намаление.Сега видях,че в кутията има брошура-код:ONLINE-5 ЛИРИ НАМАЛЕНИЕ.
При мен действа...

При мен не действа  Sad

Уф, че съм! Всичко ми е намалено, как да действа?

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 22:14 от gevestra

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А на мен са ми пратили оферта за БД, но май е само за UK.  Sad
А ако тръгна да показвам аз какво съм си харесала...., май заем ще трябва да тегля, а вече става трудно.  ooooh!

# 45
  • Враца
  • Мнения: 79
Здравейте.Получавам офертите на сайта,но не съм видяла код за БД  newsm78 Може ли някой да качи,да видя как изглежда...явно го пропускам  ooooh!
До кога важи кода? И при мен действа.  bouquet

# 46
  • Мнения: 5
Кодът ми беше в брошура към получена поръчка.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 79
  bouquet
защото в сайтове за кодове не откривам на този магазин никакъв код.
Форума е много полезен  Hug,че споделихте момичета   bouquet

# 48
  • Враца
  • Мнения: 79
Да споделя,че открих кода за -5 лири,валиден до 31.05.09г.
http://www.findvouchers.co.uk/discounts/schuhstore.co.uk

# 49
  • Мнения: 1
А знаете ли дали карта Visa Electron на ЦКБ върши работа?

не би трябвало да имаш проблем Wink

# 50
  • В мечтите
  • Мнения: 639
А може ли от дебитна карта на Visa в левове да се плаща проста да се конвертира в евро по банков път newsm78

# 51
  • Мнения: 594
А може ли от дебитна карта на Visa в левове да се плаща проста да се конвертира в евро по банков път newsm78
Аз навсякъде само с левовата виза се разплащам и никога не е имало проблем.  Peace Нали затова е международна  Laughing

# 52
  • Мнения: 143
А някой поръчвал ли е от сайта им в Ebay? Гледам че някой от обувките им там са по евтини, но пък доставката е по-скъпа.

# 53
  • Мнения: 193
Аз пльоснах една поръчка днес рано рано сутринта, потвърдиха ми я и сега ще си чакам сандалките. Но не през Ибей, а от директния сайт. Казвате, за две седмици някъде ще дойдат, така ли?

# 54
  • Мнения: 1 878
А някой поръчвал ли е от сайта им в Ebay? Гледам че някой от обувките им там са по евтини, но пък доставката е по-скъпа.

Аз bowuu Мноооого по евтини са ! И има различни от сайта им неща.
Ето тези ботушки на Хъш Пъпис : ги взех за 8,50.

Таксуваха ме 5 паунда доставка за тях и за още два чифта маратонки, но до английски адрес ( на Емпреса) . Така че ,предпочитам оттам , а не от сайта!

# 55
  • Враца
  • Мнения: 79
Kölsches Mädel ,може ли мнение за ботушките,че и аз ги харесвам  Naughty Ест.кожа ли са,отговарят ли на номера,кой са твойте?
И аз пуснах поръчка сутринта от www.schuhstore.co.uk и с кода ми таксува доставката на 1 лира.

# 56
  • Мнения: 1 878
Kölsches Mädel ,може ли мнение за ботушките,че и аз ги харесвам  Naughty Ест.кожа ли са,отговарят ли на номера,кой са твойте?
И аз пуснах поръчка сутринта от www.schuhstore.co.uk и с кода ми таксува доставката на 1 лира.

 Blush Едва вчера ги платих. Ще трае поне две, три седмици докато пристигнат, защото ползвам услугите на  транспортната фирма.
Като дойдат, ако не съм забравила дотогава  Mr. Green, ще пиша!

Само да кажа, че пробвах да сложа кода за налението ,когато плащах, но не стана Whistling

Тези ботушки не са за мен, че са ми ниски, а за една колежка. Носи 38 размер и и поръчах 5. Дано да станат, ако не: има достатъчно други колежки,които ги харесаха.Все на някоя ще и станат!

# 57
  • В мечтите
  • Мнения: 639
А може ли от дебитна карта на Visa в левове да се плаща проста да се конвертира в евро по банков път newsm78
Аз навсякъде само с левовата виза се разплащам и никога не е имало проблем.  Peace Нали затова е международна  Laughing
Мерси за отговора знам ли все пак е дебитна карта  Satisfied

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Нещо не ги намирам аз тези ботушки, а и тази цена от 8,50 нещо ми се вижда нереална.  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 878
Нещо не ги намирам аз тези ботушки, а и тази цена от 8,50 нещо ми се вижда нереална.  newsm78

Не са от сайта , а от търг в Ибей! Ето линк : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … item=220390581377

Има ги в момента за 20 паунда на Buy it now.Аз ги издебих обаче на търг! И не че се хваля, но съм много добра Mr. Green

# 60
  • Мнения: 130
Аз пък си спечелих тези за 7.20  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 202
Ох, то имало цяла тема пък аз си пускам питанията в ибейската  ooooh!
Онзи ден получих едни обувки от тях, доволна съм т.е. мъжът ми е доволен  Wink

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
А как си проследявате движението на пратките?! newsm78

# 63
  • Мнения: 5 140
айде и аз тук, много изкушения много нещо еййййй ooooh!, ненасмогвам вече.
позаплюх си разни неща, само да понапълня картата  Whistling

# 64
  • Враца
  • Мнения: 79
А как си проследявате движението на пратките?! newsm78
в самия сайт под My account  от Track my order.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
А този тракинг номер още с първия мейл за потвърждение на поръчката ли се получава..?!
Защото все още не ми дава никакво движение на пратката.. Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 4 202
А този тракинг номер още с първия мейл за потвърждение на поръчката ли се получава..?!
Защото все още не ми дава никакво движение на пратката.. Rolling Eyes

Тракинг номер не пращат освен ако не си го поискаш, но трябва да изчакаш статуса на поръчката да стане -  Status 4 - This product has been despatched.
Статуса се вижда във VIEW ORDER.

# 67
  • Мнения: 398
Аз купих маратонки от разпродажбата им.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 79
Получих вчера поръчката ми с кода за -5 лири-online Grinning За 9 дена пристигна,беше с едни балеринки Пума. Naughty

# 69
  • Мнения: 4 202
Ох, вие хубаво имате забрана, а мойта се опитвам сама да си я наложа. Изкупих света от дивана в хола, мамка му......
третите - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1701346120&am … or=0&s_group=



ina_lemon
, получи ли вече тези сандалки, че само "точа лиги" по тях. Кажи дали си отговарят на номера и заслужават ли си?

# 70
  • Мнения: 193
Душа, аз последно поръчах и получих вчера дори тези www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1708547020&name= … r=0&s_group=1
И дори ги пуснах за продаване и май ги спазарих, ама ще ги пращам след празниците ако не се откаже мацката.
Поръчах си номер 39, а аз нося между 39 и 39,5. Ад ме е, че не си взех направо 40. На тези съвсем лекинко ми стърчи палчето отпред и не ми харесва. То не си личи дори, но тази подметка - тип легло един вид - иска крачето да е хубаво разположено вътре, аз от години нося такива сандали и чехли и знам. Така че ги пуснах и в продавалника и тука в Продавам......
Иначе са уникални, леки, удобни, красиви, ама на.... Като ги продам се замислям дали да не си пусна един 40 номер, че поне да ми мине мерака.

# 71
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Здравейте момичета аз съм от Бургас може ли да участвам в обща поръчка или да се комбинирам с някой.Благодаря ви Flutter

# 72
  • Мнения: 594
Здравейте момичета аз съм от Бургас може ли да участвам в обща поръчка или да се комбинирам с някой.Благодаря ви Flutter
Ами тя доставката е на поносима цена - 6 паунда за чифт, 9 паунда за 2 ...Май няма смисъл от комбинации при този сайт  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 2 161
Леле , обувките са ми слабост....
Мерси за сайта.

# 74
  • Мнения: 182
Току що получих два чифта маратонки,поръчани на 24.04 пуснати на 29.04, но с толкова почивни дни в БГ се позабавиха.Доствката излезе 6лири, с кода за намаление 5лири.
http://www.schuhstore.co.uk/mens_main_frameset.asp
http://www.schuhstore.co.uk/mens_main_frameset.asp
Мъжът и синът ми са доволни Peace!

# 75
  • Мнения: 1 544
Някой да има Discount Code?

# 76
  • Враца
  • Мнения: 79
online- е кода с -5лири,мисля че важеше до края на май newsm78 Peace

# 77
  • Мнения: 1 544
Супер!
Мерси,ще го пробвам! Peace

# 78
  • Мнения: 1
От днес започва голяма разпродажба, може да разгледате Wink

# 79
  • Мнения: 1 544
Аз пуснах поръчка вчера.но нямам още известие на мейла.Надявам се да няма проблем!

# 80
  • Мнения: 133
Понякога отнема повече време, докато ти проверят картата.
 Peace

# 81
  • Мнения: 1 544
Да,изглежда е така!Получих мейл с молба да потвърдя някои данни,понеже ми е първа поръчка и картата е на мъжа ми...За първи път ми се случва ,обикновено нямам проблем с поръчки и не са и искали потвърждение.

# 82
  • Мнения: 245
Аз също направих поръчка, но получих това, което си превеждам, че не могат да я изпълнят и ще ми върнат парите в картата:

Many thanks for your recent order with Schuh Ltd.

Unfortunately your order has been placed selecting the UK as the destination country and charging the incorrect postage cost. Please feel free to re-order on our website at www.schuh.co.uk selecting the correct destination country for delivery. We have cancelled this order and the full payment has been refunded to your account.

Thank you for shopping online with Schuh Ltd.

Kind Regards

# 83
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Аз също направих поръчка, но получих това, което си превеждам, че не могат да я изпълнят и ще ми върнат парите в картата:

Many thanks for your recent order with Schuh Ltd.

Unfortunately your order has been placed selecting the UK as the destination country and charging the incorrect postage cost. Please feel free to re-order on our website at www.schuh.co.uk selecting the correct destination country for delivery. We have cancelled this order and the full payment has been refunded to your account.

Thank you for shopping online with Schuh Ltd.

Kind Regards

Дали сте Великобритания като страна за доставка и се е получила некоректна сума за доставка. Приканват ви да пуснете нова поръчка като отбележите, че дестинацията е България. Казват, че поръчката са ви я отказали и парите ще бъдат възстановени в картата.  Peace

# 84
  • Мнения: 1
Просто като отивате към check-out отдясно погледнете пише UK Standard delivery, сменете го на International и после изберете от списъка България Simple Smile

# 85
  • Мнения: 111
Айде и тук се разписах Grinning
Къде пристигат нещата-митница, поща или на адрес?

# 86
  • Мнения: 1
с UPS на адрес

# 87
# 88
  • Варна
  • Мнения: 7
Здравейте! Може ли някой да ми обясни какво е Емпреса? Често пазарувам от Англия и понякога нямат доставка до тук. Както разбирам, може да се праща на техен адрес? За този сайт - благодаря! Аз съм купувала от тях само през ebay, а там пощенските излизат двойно.

# 89
  • Мнения: 239
Здравейте! Може ли някой да ми обясни какво е Емпреса? Често пазарувам от Англия и понякога нямат доставка до тук. Както разбирам, може да се праща на техен адрес? За този сайт - благодаря! Аз съм купувала от тях само през ebay, а там пощенските излизат двойно.

Можеш да прочетеш тук http://www.empresa.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3 и тук http://empresa.forumi-bg.com/vt3.html

# 90
  • Варна
  • Мнения: 7
Много благодаря! Hug

# 91
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Искам да попитам някой ако е поръчвал тозиhttp://www.schuhstore.co.uk/item_main_frameset.asp?s_ref=170260& … ef=&s_group=4 или този http://www.schuhstore.co.uk/item_main_frameset.asp?s_ref=170258& … f=&s_group=11 модел на Skechers да ми каже дали отговаря номерация им? Благодаря ви предварително  bouquet

# 92
  • Мнения: 245
Искам да попитам някой ако е поръчвал тозиhttp://www.schuhstore.co.uk/item_main_frameset.asp?s_ref=170260& … ef=&s_group=4 или този http://www.schuhstore.co.uk/item_main_frameset.asp?s_ref=170258& … f=&s_group=11 модел на Skechers да ми каже дали отговаря номерация им? Благодаря ви предварително  bouquet
Да, аз, вторите си поръчах и чакам да дойдат, ще дам отзиви като пристигнат.

# 93
  • Мнения: 594
Mikkey®™ , аз имам от втория модел на Skechers /друга цветова комбинация/. Отговарят си на номерацията. Нося 39 номер тук и поръчах 6 номер по тяхната номерация. Добре, че не поръчах 7 - щяха да са ми големи  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте!
Току що се опитах да поръчам и ми даде съобщение, което не копирах, за да го постна тук, обаче звучеше горе-долу следното: неосъществено плащане, някакъв проблем с банката. В същия момент получих СМС, че имам успешна покупка с АМЕКС на същата стойност. Тоест от банката ми казват, че са си взели парите, а от сайта, че не са го направили. Случвало ли ви се е и какво да предприема? Дали да изчакам, дали да им пиша? Мерси!

# 95
  • Мнения: 111
Аз пък получих такъв мейл Rolling Eyes

We’re currently unable to process your order as we need to verify further security details with you. If we’re unable to verify the details within 48 hours of the order being placed, the order will expire. We don’t want you to miss out on your new shoes! Therefore, please contact us on the telephone number below or, if this not possible, by return email, to confirm the following details:

§  The billing address

§  The country that your card is registered to

§  The bank/financial organisation that issued the card

§  The last 4 digits of your card number

§  The name of the card account holder

§  Have you previously placed an order with us?

Да им върна мейл с отговорите на въпросите ли? newsm78

# 96
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Много благодаря! Hug

# 97
  • Мнения: 1 544
Аз пък получих такъв мейл Rolling Eyes

We’re currently unable to process your order as we need to verify further security details with you. If we’re unable to verify the details within 48 hours of the order being placed, the order will expire. We don’t want you to miss out on your new shoes! Therefore, please contact us on the telephone number below or, if this not possible, by return email, to confirm the following details:

§  The billing address

§  The country that your card is registered to

§  The bank/financial organisation that issued the card

§  The last 4 digits of your card number

§  The name of the card account holder

§  Have you previously placed an order with us?

Да им върна мейл с отговорите на въпросите ли? newsm78







Да,трябва да върнеш мейл,с който да потвърдиш данните си до 48 часа.
При мен дръвце - докато ме преверяват,поръчката ми вече беше out of stock! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 98
  • Мнения: 111
Благодаря!  bouquet
много тромаво става така, чак да му се отще на човек Confused
а аз вече ги чаках да ми звъннат на вратата Laughing

# 99
  • Мнения: 22 436
Момичета, бърз съвет. )))
В БГ нося номер 39, но от Английските до сега съм поръчвала 5.5 и ми е идеално.
Но тук има направо 5 или 6. Та какво ще ме посъветвате, от кой номер да поръчам от този сайт?
На Хъш Пъпис и Кларкс нося 5.5

# 100
  • Мнения: 130
Момичета, бърз съвет. )))
В БГ нося номер 39, но от Английските до сега съм поръчвала 5.5 и ми е идеално.
Но тук има направо 5 или 6. Та какво ще ме посъветвате, от кой номер да поръчам от този сайт?
На Хъш Пъпис и Кларкс нося 5.5
Аз нося 39 и от Кларкс винаги си поръчвам 6 и са ми идеални.
На 1-ви пуснах поръчка от сайта на 5-ти дойде куриера. Супер бързи бяха този път.

# 101
  • In transit
  • Мнения: 11 825
На мен ми дава на сатуса, че ми проверяват картата. Платих с пей пай, с който е плащано много пъти в други сайтове. Нормална ли е тази проверка и забавяне. Аз снощи пуснах поръчка и все още седи, че проверяват, а мейл нямам никакъв.

# 102
  • Мнения: 111
И при мен така стоеше и после получих мейла с кръстосания разпит Laughing
Предполагам ,че им е практика при първа поръчка newsm78

# 103
  • Мнения: 518
....намерих сама отговора на въпроса Embarassed

# 104
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Приеха картата без проверката..дотук добре, обаче днес на едните обувки ми седи : This product is being allocated and picked като стъпка 2 ( което не ми е много ясно какво значи...може би, че са отделени и пакетирани..или? )...а другите са на стъпка 1 още... толкова ли бавно работят или на мен така ми се струва... Ще ми свършат сандалките докато се натуткат тия  Cry

едитвам се...вече ми пътуват нещата насам..  Grinning

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 16:26 от Mikkey®™

# 105
  • Мнения: 1 544
Получих Discount Code в размер на 10% ,който работи и при намалени стоки,но ще е валиден още 20-тина дни:
58EC9CDA-D01F-4DDF-AF0A-1514D7FD8EBC

Вече го пробвах,дано и на вас свърши работа!

# 106
  • Мнения: 1
тези кодове до колкото знам могат да се ползват само 1 път.. аз го пробвах и не става Wink

# 107
  • Мнения: 1 544
Тюх!Жалко!

# 108
  • Мнения: 255
Момичета получих това но не ми става:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=682122&cat=46

# 109
  • София
  • Мнения: 285
Някой купувал ли е обувки на d-r Martens? Дали номерата им си отговарят? Аз нося между 39 и 40 (зависи от модела), дали 6 номер ще са ми ок?

# 110
  • Мнения: 239
Някой купувал ли е обувки на d-r Martens? Дали номерата им си отговарят? Аз нося между 39 и 40 (зависи от модела), дали 6 номер ще са ми ок?

Аз съм си взимала, но от Ла Редут - според мен си отговарят Peace! Ако носиш между 39 и 40 и обувките, които искаш, са затворени, по-добре заложи на 40.

# 111
  • София
  • Мнения: 285
Някой купувал ли е обувки на d-r Martens? Дали номерата им си отговарят? Аз нося между 39 и 40 (зависи от модела), дали 6 номер ще са ми ок?

Аз съм си взимала, но от Ла Редут - според мен си отговарят Peace! Ако носиш между 39 и 40 и обувките, които искаш, са затворени, по-добре заложи на 40.

Мерси!

# 112
  • Мнения: 5
Момичета, ако сте пазарували и миналата година, в сайта има ли  летни намаления, освен текущите разпродажби?

# 113
  • Мнения: 255
Има намаления но май не са точно летни а по скоро при намаляне на номрацията....
И пак към края на всеки сезон понамалят цените.

# 114
  • София
  • Мнения: 285
Пристигна ми първата поръчка

http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1904457070&name=POODLE PRINT STRAP&s_group=0

Поръчах 5 номер, супер са. Пристигнаха точно в деня, в който бяха писали, че ще бъде в София поръчката. Куриерът ги донесе същия ден. Много съм доволна от всичко. Единствено не можах да разбера защо не ми прие картата Американ експрес, на два пъти пробвах, та ми се наложи да пробвам, успешно вече, с виртуална Виза на ДСК.

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 10:50 от sisy

# 115
  • Враца
  • Мнения: 79
Пристигна ми първата поръчка

http://www.schuhstore.co.uk/sale_main_frameset.asp

Поръчах 5 номер, супер са. Пристигнаха точно в деня, в който бяха писали, че ще бъде в София поръчката. Куриерът ги донесе същия ден. Много съм доволна от всичко. Единствено не можах да разбера защо не ми прие картата Американ експрес, на два пъти пробвах, та ми се наложи да пробвам, успешно вече, с виртуална Виза на ДСК.
Shocked кой си поръчала?
качи снимка от зума на обувките  Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 285
Сега май стана както трябва Simple Smile

# 117
  • Враца
  • Мнения: 79
 Peace със здраве да си ги носите Hug
много са коректни от сайта и всичко е ОК  Peace
аз поръчвам с Виза на ПИБ и няма проблеми   bouquet

# 118
  • София
  • Мнения: 285
Благодаря!

# 119
  • Мнения: 393
Възможно ли е плащане през ПейПал с Виза електрон?

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 09:53 от mamor

# 120
  • Мнения: 4 202
Възможно ли е плащане през ПейПал с Виза електрон?

да, аз така плащам  Peace

# 121
  • Петрич
  • Мнения: 95
САМО ВИ ЧЕТА И МЕ Е СТРАХ ДА ПОРЪЧАМ ЗАЩОТО ОТ РЕДУТА НА Н.39 МАЛКО МИ ТЕСНЕЕ А АКО Е ЕВРОПЕЙСКА НОМЕРАЦИЯ- ПО ИТАЛИАНСКТЕ ОБУВКИ НОСЯ Н.40.ТА ШЕКСПИРОВ ВЪПРОС 6 ИЛИ 7 ?ПОМОГНЕТЕ МИ  help
забравих да попитам:колко време след уж направена поръчка идав мейла.он това което излезе само разбрах че ще проверят в банката ама досега няма нищо.дали изобщо поръчах?

# 122
  • Мнения: 1 544
Ako носиш 39,значи 6 ще са ти идеални,а на 40 отговаря точно 7.
При мен с обувките от Ларедут винаги е имало проблем-не си спомням някога да съм си нацелвала размера,но английската номерация си отговаря напълно!
Успех!

# 123
  • Петрич
  • Мнения: 95
 Peace  bouquetблагодаря

# 124
  • Враца
  • Мнения: 79
дали има някой действащ код newsm78  bouquet

# 125
  • Мнения: 4 202
дали има някой действащ код newsm78  bouquet


Пробвай THANKS

# 126
  • Враца
  • Мнения: 79
не хваща  Naughty Cry

# 127
# 128
  • София
  • Мнения: 285
Май е същият модел, само десенът е друг. И са още по-евтини даже.

# 129
  • Мнения: X
Много интересна тема, записвам се да поогледам.

# 130
  • Мнения: 245
Получих тези обувки http://www.schuhstore.co.uk/images/product/170258/1702581370_lg.jpg , 4-ка-37 номер, колкото и нося, много са удобни и си отговарят на номера.

# 131
  • Мнения: 231
Ч-У-Д-Е-С-Н-О!  Mr. Green
Аз искам да поръчам обувки за приятеля ми, той носи 45 номер или 46. Знаете ли дали 11 си отговаря на 45 на НАЙК.

# 132
  • Мнения: 231
Съжалявам за новото питане.
Като се опитах да бидна едни ботуши от сайта ми излиза това /за аукционите става дума/, какво да правя, че да го бидна  ooooh!

You are unable to bid on or buy this item because:
 

 You are registered in a country to which the seller doesn't post to.

# 133
  • Мнения: 7
Лелеле още един сайт дето ще ... "оглозгам". Мацки страшни сте.

Имам питане към мацките, които са си поръчвали обувки или ботушки - каква е кожата, ако пише, че е кожа?

# 134
  • Мнения: 255
Аз имам ботуши от естествена кожа и мъжо каза че е телешка, не е от най плутната...абе нормална кожа!
Той :
има 4 чифта маратонки и едните са направо зимни, много плътни и 1 чифт спортни обувки на http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=3506326230&am … r=0&s_group=0 
Страхотно изпълнение но на него са му тесни .Дано помогна!

# 135
  • Мнения: 7
Аз имам ботуши от естествена кожа и мъжо каза че е телешка, не е от най плутната...абе нормална кожа!
Той :
има 4 чифта маратонки и едните са направо зимни, много плътни и 1 чифт спортни обувки на http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=3506326230&am … r=0&s_group=0 
Страхотно изпълнение но на него са му тесни .Дано помогна!
Благодаря, мила,  Hug за бързия отговор и инфото  Simple Smile Много ми помогна Simple Smile ще се поръчва Simple Smile Hug

# 136
  • Мнения: 7
Мацки, имам питане. Нося 36 номер и понеже видях, че 3 отговаря на 36, мисълта ми е дали наистина е така. А и за ботуши дали да си поръчам един номер по голям. Съжалявам ако въпроса е тъп, обаче за пръв път ще поръчвам от сайт обувки и ми е малко мътно.

# 137
  • Мнения: 231
Някъде казваха, че за затворена обувка е по- добре по-големия номер  Peace

# 138
  • Мнения: 7
Някъде казваха, че за затворена обувка е по- добре по-големия номер  Peace
Мерси Peace

# 139
  • Мнения: 373
Здравейте момичета  Peace
Имам следния въпрос- защо на една от финалните стъпки , в адреса за billing и доставка ми излиза UK, а не България? Като си отворя профила , адреса си е както трябва да е , но при поръчка ми излиза UK. newsm78

# 140
  • Мнения: 193
Има падащо меню от което трябва да избереш България. Адресът ти си е този, кото си написала при регистрацията, но при поръчка всеки пък трябва да избираш БГ.
Май така беше ако не ме лъже паметта, че последно поръчвах оттам преди 3-4 месеца.

# 141
  • Мнения: 373
Оправих се , мерси много  Peace

# 142
  • Мнения: 7
Мацки пак да питам убих се да чета и разбрах, че за Hush Puppies си отговарят номерата. Обаче ако си поръчам обувки с марка Schuh или Red or Dead, дали са точни, ако някоя мацка има от тях моля да сподели. Благодаря отново.

# 143
  • Враца
  • Мнения: 79
има пак код за -5лири от 14.99 валиден до 30.09.Кода е пак ,,online''
http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/schuhstore.co.uk
не съм поръчвала от доста време  ooooh! може ли да ми кажете сега кода се пише чак като добавиш в кошницата ,после go to secure checkout и чак след личните данни отдясно има празно поле DO YOU HAVE A PROMOTIONAL CODE?.Там ли? Но не ми променя веднага -5 лири  ooooh! така ли беше  Praynig  bouquet

# 144
  • Враца
  • Мнения: 79
направих запитване до сайта  Naughty отговориха ми,че
кода действа само на ненамалени стоки-пробвах и е валиден  Peace

# 145
  • Мнения: 231
Ако поръчам с Емпреса от сайта /адресът им в Англия/, това значи ли, че до него доставката ще е безплатна  newsm78. Виждам, че пише free delivery UK Only  Crazy

# 146
  • Мнения: 26
Ще ви чета!!!

# 147
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета. Незнаех, че има тема и за този сайт тук. Утре пристига и моята поръчка от него. Ще споделя мнение за гранде номерата, защото място немога да си намеря вече, камо ли обувки. Аз си поръчах еспадрили на танк ток. Дано ми станат, защото говоря за номер 8 или нашенско 41. Стискайте ми палци! Hug

Само да докладвам, че пътъците са ми точни. Ще се снимам за доказателство.  Blush

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 16:17 от big pufana

# 148
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета. Незнаех, че има тема и за този сайт тук. Утре пристига и моята поръчка от него. Ще споделя мнение за гранде номерата, защото място немога да си намеря вече, камо ли обувки. Аз си поръчах еспадрили на танк ток. Дано ми станат, защото говоря за номер 8 или нашенско 41. Стискайте ми палци! Hug

Само да докладвам, че пътъците са ми точни. Ще се снимам за доказателство.  Blush

Дай снимки и кажи как е широчината, че и аз съм 8, ама кракът ми е широк  Confused

# 149
  • Мнения: 1 455
Уфф...има срахотни обувки... Crazy

# 150
  • Мнения: 114
@ Issues
 Ще се снимам довечера, че снощи нямах време. Като пантофки са, макар че танкчето е 9 см.  Shocked http://stiletto.schuhstore.co.uk/images/product/170717/1707177070.jpg

Много са удобни и моят биг биг фут се събра в тях. Не мога да повярвам още. Явно ще се окаже, че сме стандартни ние с широките и дълги краченца.

А иначе се чудя за едни на Кенгуру - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1305827020&am … r=0&s_group=0

Пак са номер 8, но са затворени. Някой пазарувал ли е подобни, за да каже какво да правим?

# 151
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте. Искам и за да питам за обувките на Кенгуру.      Отговарят ли на нашата номерация и по то точно на 3 / 36 номер / колко е стелката?                      http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1305777020&am … r=0&s_group=0

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 12:59 от dima76

# 152
  • София
  • Мнения: 35
А иначе се чудя за едни на Кенгуру - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1305827020&am … r=0&s_group=0

Пак са номер 8, но са затворени. Някой пазарувал ли е подобни, за да каже какво да правим?

Бях си поръчала подобни обувки на Кенгуру, 7-ца, която би трябвало да отговаря на 40, но бяха доста по-големи и ги върнах.

# 153
  • Мнения: 114

Бях си поръчала подобни обувки на Кенгуру, 7-ца, която би трябвало да отговаря на 40, но бяха доста по-големи и ги върнах.

А крачето широко ли ти е? Защото моето е и много се триумя да не ми хлапка номер 9.

# 154
  • Мнения: 130
И аз имам въпрос. За номерата на конверс. Взимала съм 6 което би трябвало да е 39 но беше доста голямо. Знае ли някои дали това е със всичките им модели. Ще съм благодарна ако ми отговорите
 Иначе Рокет Дог аз специално имам чувството, че са един номер по-малки. Нося 39 но си вземам 40 и са ми добре

# 155
  • Мнения: 4 202
Иначе Рокет Дог аз специално имам чувството, че са един номер по-малки. Нося 39 но си вземам 40 и са ми добре

За Рокет Дог и аз съм на същото мнение, купувала съм си поне 4 чифта обувки от тази марка, но пак си е до крак, в ларедутската тема съм срещала мнения, че си отговарят.

# 156
  • Мнения: 133
И аз преди време бях взела 6UK Rocket Dog и ми бяха малки.
Подкрепям, че сякаш са с един номер умалени.

# 157
  • Мнения: 7
За Kangaroos.
Ами аз в момента имам Kangaroos маратонки 37 номер и са ми точно. По принцип нося 36, но за маратонки винаги + 1 номер, това си е принцип за спортните обувки. Обаче гледам сте си харесали по-скоро ... балеринки, така че там не знам какво точно да ви посъветвам.

# 158
  • Мнения: 231
Колко струват тия KangaROOS, че всички ги искате  Laughing

# 159
  • Мнения: 7
Колко струват тия KangaROOS, че всички ги искате  Laughing
Зависи кои точно. Варират, но средно са около 25 паунда. За сравнение моите маратонки си ги взех от тука преди 3 години от намаление за 130 лв .... не ми се коментира просто.

# 160
  • Мнения: 114
Ето и богатият снимков материал на крака и обувки - анфас и профил. ooooh!

# 161
  • Мнения: 3 727
Привет! Някой поръчвал ли е тези обувки  http://loafer.schuhstore.co.uk/basket_main_frameset.asp?branch=& … i_code=3407967020  Дали си отговаря номера и как са като качество? Сина ми носи 9 на Reebok и Kappa. От тези дали ще му стане 9? Досега не съм пазарувала от тук. Регистрирах се, но не ми иска адрес-кога се пише адреса?  Благодаря!

# 162
  • Мнения: 7
Привет! Някой поръчвал ли е тези обувки  http://loafer.schuhstore.co.uk/basket_main_frameset.asp?branch=& … i_code=3407967020  Дали си отговаря номера и как са като качество? Сина ми носи 9 на Reebok и Kappa. От тези дали ще му стане 9? Досега не съм пазарувала от тук. Регистрирах се, но не ми иска адрес-кога се пише адреса?  Благодаря!
Здравей, дала си линк към кошницата ти и не се виждат обувки. Отвори ги и така прати линк.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 715
За Rocket dog да ппитам - сандалите и те ли са умалени?
Харесах тези
По принцип нося 6 и ме изненадахте Rolling Eyes
Как става замяната евентуално? Колко излиза?

# 164
  • Мнения: 4 202
За Rocket dog да ппитам - сандалите и те ли са умалени?
Харесах тези ...
По принцип нося 6 и ме изненадахте Rolling Eyes
Как става замяната евентуално? Колко излиза?

За сандалите не знам, имам опит само с гуменките балерини.  Peace

# 165
  • Мнения: 130
за сандали май е добре да се вземе 6, наистина май е до крак, защото и аз и щерката сме 39, но тя е с по-фин крак и 6 и е тамън, а на мен ми стиска.
да си повторя въпроса за номерата на конверс

# 166
  • Мнения: 231
За Kangaroos.
Ами аз в момента имам Kangaroos маратонки 37 номер и са ми точно. По принцип нося 36, но за маратонки винаги + 1 номер, това си е принцип за спортните обувки. Обаче гледам сте си харесали по-скоро ... балеринки, така че там не знам какво точно да ви посъветвам.

За балеринките горе говорех  Grinning. Иначе цифрите са просто...

# 167
  • Мнения: 7
За Kangaroos.
Ами аз в момента имам Kangaroos маратонки 37 номер и са ми точно. По принцип нося 36, но за маратонки винаги + 1 номер, това си е принцип за спортните обувки. Обаче гледам сте си харесали по-скоро ... балеринки, така че там не знам какво точно да ви посъветвам.

За балеринките горе говорех  Grinning. Иначе цифрите са просто...
Така, в момента съм поръчала за приятелка ето тези: http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1305787020&am … r=0&s_group=0
Тя носи между 35 и 36 номер. Поръчахме 36, защото все пак винаги е добре да имаш едно наум. Като пристигнат след не знам си колко време понеже доставката ще е с Емпреса обезателно ще пиша отзиви.
Ако не ти се чака ето какво бих направила аз: +1 номер, за да ми стане, а ако са големички има стелки всякакви в аптеките - от тънички до дебелички и мекички Simple Smile все ще си наглася нещо Simple Smile

# 168
  • Мнения: 3 727
На предната страница исках да питам за тези маратонки  http://www.schuhstore.co.uk/home_normal.asp  Дали си отговаря номера и как са като качество?  Сина ми носи 9 на Reebok i Kappa. Дали и от тези да поръчам 9?

# 169
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,видях,че обсъждате обувките Kangaroos .Имам тези в бяло UK4 и са МИ МАЛКО ГОЛЕМИ.Нося 36 по принцип,трябваше UK3 да поръчам,но и така Uk4 ми стават защото ластиците ги държат:)))Изключително удобни обувки са  PeaceСпоред мен на тази марка обувките си отговарят
http://www.schuhstore.co.uk/images/product/130571/1305717020_exlg.jpg
Ще чакам отзиви за отворените в черно обувчици на Parcalcheta ,защото и аз ги харесвам.
Миналата седмица получих  тези на Hush Puppies ,но велур.Поръчах Uk4 =37 и са ми точни,ако бях поръчала UK3 от тази марка щяха да са ми малки  Sad
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1507297020&am … ior=0&s_group
Дано съм успяла да ви ориентирам,май при всяка марка има разминаване в размера на стелката,а зависи и от модела обувка.Само да допълня за марковите Puma.Adidas и т.н. поръчвайте номера по UK на обувките,който имате в Бг,отговарят си напълно Peace

# 170
  • Мнения: 231
Сега участвам в ибейски търг за едни кецове, дано не станат повече от 15-17 лири  Praynig
Остават 3 дни ...

# 171
  • Варна
  • Мнения: 68
На предната страница исках да питам за тези маратонки  http://www.schuhstore.co.uk/home_normal.asp  Дали си отговаря номера и как са като качество?  Сина ми носи 9 на Reebok i Kappa. Дали и от тези да поръчам 9?
отваря се заглавна страница на сайта. като избереш модела влез да разгледаш всички снимки на модела и дай този линк. така не става ясно за кои точно обувки питаш

# 172
# 173
  • Мнения: 194
issues , ти кои кецове дебнеше, че и аз дебнех едни ама изгоряха... Пак не останах без нищо де - доволно с 3 чифта  Sunglasses Rolling Eyes

# 174
  • Мнения: 231
За едни Озирис. Ти кои дебнеш и как така печелиш 3 чифта, аз за един не мога още да се доредя  Laughing.
Доставката за повече от 4 чифта безплатна ли е  newsm78.

И с Емпреса ли си ги взимате, или направо до адрес в България? То май беше 6 лири?  newsm78

# 175
  • Мнения: 7
За едни Озирис. Ти кои дебнеш и как така печелиш 3 чифта, аз за един не мога още да се доредя  Laughing.
Доставката за повече от 4 чифта безплатна ли е  newsm78.

И с Емпреса ли си ги взимате, или направо до адрес в България? То май беше 6 лири?  newsm78

Като пишете "дебнеш" имате предвид в ebay, нали. Аз от там 2ра поръчка от по 8 чифта правя (повечето спечелени Simple Smile). Доставката до адреса на Емпреса за до 10 чифта е 5 паунда. Още не ми е дошла първата де Simple Smile все пак с Емпреса се налага доста чакане... не са от най-бързите или даващи инфо какво се случва. Като дойдат ще пиша.

# 176
  • Мнения: 231
 Mr. Green ОСЕМ ЧИФТА??? Ти ме уби!  Peace
За какво са ти две поръчки от по  8 чифта, мъжки/дамски ли си взимаш?

Иначе, да. От ибейския вариант  Hug

# 177
  • Мнения: 194
Ами печеленето става с дебнене  Mr. Green И ест зависи колко пари ще прежалиш... Но като за първа поръчка от ибей май добре се справих. Едни найкове дебнех за приятелка и ги спечелих. Сега вече малко почивка, пообзаведох се вече с обувки... въпреки че има и едни адидаски дето хич не са лоши...  Whistling Whistling Whistling

# 178
  • Мнения: 231
Ами печеленето става с дебнене  Mr. Green И ест зависи колко пари ще прежалиш... Но като за първа поръчка от ибей май добре се справих. Едни найкове дебнех за приятелка и ги спечелих. Сега вече малко почивка, пообзаведох се вече с обувки... въпреки че има и едни адидаски дето хич не са лоши...  Whistling Whistling Whistling

Покажи някоя и друга снимка. Кой номер носиш?

Аз дебна тия, ама тоя другия много почна да ме цака:

# 179
  • Мнения: 194
Изпуснах такива...ама здраве да е.. Нося 6 по принцип.

# 180
  • Мнения: 231
За колко ти ги отмъкнаха?

# 181
  • Мнения: 7
Mr. Green ОСЕМ ЧИФТА??? Ти ме уби!  Peace
За какво са ти две поръчки от по  8 чифта, мъжки/дамски ли си взимаш?

Иначе, да. От ибейския вариант  Hug

Ooo не са само за мен Simple Smile за приятеля ми, брат ми, майка, 2 приятелки, на бащата за сега му се размина Simple Smile
иначе за мен са.... 5 чифта...  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 3 727
  Няма ли някой с мнение за тези маратонки? Номера отговаря ли си и как са като качество?

# 183
  • Мнения: 231
За Фред Пери знам, че бързо се разпадат  Peace

# 184
  • Мнения: 231
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!

# 185
  • Мнения: 7
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!
Отговорих ти на ЛС. Аз лично ползвам Емпреса за пръв път (други не съм ползвала)... имам забележки, но не са драстични за сега.

# 186
  • Мнения: 7
Такааа, кака си получи първите 8 чифтааа...
сега подробно:
 Тези са.... убийствени... няма такива. Номер 36 поръчах и са точно този номер. Малко са доста височки (9 см ток) обаче са удобни изпипанииии.. естествена кожа.
тези също разкош. Цвета не е червен като на снимката, а са разкошно бежово. Номер 36 обаче.. изненада отговарят по скоро на 35, в превод малки са ми. Естествена кожа.
тези са за приятелка. Адските ботуши... 37ми отговаря си точно. Естествена обърната кожа... до последния детайл са уникални.
за Брат ми 46 ти не знам още не ги е мери. Пак са по кафяви... кожата е страхотна. Естествена кожа.
 Hush Puppies... нямам думи. Вътре стелката е мека... жестоки. 36 отговарят си но като че ли са ми малки с 1-2 милиметра защото като че ли малки ми натискат палеца отпред. Обаче за тези обувки гласувам с 2 ръце, една мишка и една клавиатура. Естествен велур.
Puma. 37 ми понеже си знам че за маратонки +1 номер и е точно така. Заспаха ми, все едно някой ги е изливал по кракът ми. Естествена кожа.
За майка ми. Естествена кожа и стелка от корк мисля. 38ми още не знам дали са точни. За широк крак, с 3 степени на регулация. Много добро изпълнение.
Пак за моята приятелка, 37ми и са си 37 до последния милиметър. Хубавото им е, че са естествена кожа от вътре и имат възможност за регулация, пасват на тесни и широки крачета.


# 187
  • Мнения: 145
Parcalcheta Не мога да напря тези бежовките за приятелката ти - ботушките, може ли линк ако ги има все още.

Обувките ти са наисатона страхотия  Grinning

# 188
  • Мнения: 7
Parcalcheta Не мога да напря тези бежовките за приятелката ти - ботушките, може ли линк ако ги има все още.

Обувките ти са наисатона страхотия  Grinning
Мисля че ги няма, ще погледна.

Та, няма ги, проветих то си пишеше, че са най-последния останал чифт.

# 189
  • Мнения: 231
Страхотни са  Crazy.

А ботите за теб каква марка са?

# 190
  • Мнения: 7
Страхотни са  Crazy.

А ботите за теб каква марка са?
Bronx, тази марка са и сандалите за моята приятелка (сребристо-златните Simple Smile)

http://www.bronxshoes.com/

# 191
  • Мнения: 239
Parcalcheta , страхотни покупки - честито и със здраве да се носят Peace!
Би ли ми казала каква е марката на ботушките от обърнатата кожа? Благодаря ти предварително   bouquet !

# 192
  • Мнения: 7
Parcalcheta , страхотни покупки - честито и със здраве да се носят Peace!
Би ли ми казала каква е марката на ботушките от обърнатата кожа? Благодаря ти предварително   bouquet !
CUSHE ето и сайта им: http://www.cushe.com/

# 193
  • Мнения: 26
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!

Отговорих ти на ЛС. Аз лично ползвам Емпреса за пръв път (други не съм ползвала)... имам забележки, но не са драстични за сега.

 Praynig...може ли и на мен малко инфо на ЛС!!! И двата въпроса ме вълнуват!

# 194
  • Мнения: 7
Praynig...може ли и на мен малко инфо на ЛС!!! И двата въпроса ме вълнуват!
Готово Simple Smile

# 195
  • Мнения: 231
Мен пак ме надцакаха.

# 196
  • Мнения: 595
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!
Отговорих ти на ЛС. Аз лично ползвам Емпреса за пръв път (други не съм ползвала)... имам забележки, но не са драстични за сега.
Може ли и на мен малко инфо!

# 197
  • Мнения: 620
Момичета, свободни са ми тези кларкове:
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1440019970&am … r=0&s_group=2
Същият модел и десен, но в други цветове- кафеникаво, войнишкозелено /каки/, вишнево, екрю. Размерът е 5,5, за мен се оказаха малки / по принцип отговаря на 38,5, но това си е точно 38/. Продавам ги за 45 лв. Ако някой има интерес, моля да ми пише на лични. Ботите са съвсем нови, в опаковката.

# 198
  • Петрич
  • Мнения: 95
здравейте и от мен .тъй като всички искаме да определим точно номера на папуците които искаме да купим пускам линк към една близо на 100%точна таблица за номерата по света.надявам се да бъде от полза на всички Peace
http://www.shoesizeguy.com/

# 199
  • Мнения: 7
Мацки на вашето внимание ако проявявате интерес

тези са 36, но отговарят на 35 1/2
ти са си 46 просто са големи за брат ми.

# 200
  • Мнения: 114
Момичета, поръчах тези гуменки за щерката, но са и малки. Отговарят на 37,5, а са иначе 38. Не са носени, само са пробвани. Пишете ми ЛСта, ако ги харесате.
Eто и друга картинка - доста по-подробна като изгледи.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 10:14 от big pufana

# 201
  • Варна
  • Мнения: 677
Parcalcheta, може ли да ми измериш стелката на мъжките   bouquet

# 202
  • Мнения: 7
Да се похваля със следващата доставка Simple Smile
 За майка ми. Страхотни, меки и адски удобни. Естествена кожа
 За приятелка, Точно си отговарят на номера но са за тясно краче. Или ако имате по-широко краче ще ви трябва +1 номер.
 За мен. Точно 36 номер. Страхотни. Естествена кожа. Удобни. Simple Smile муцка.
 За приятелка. Адските просто. Това черничкото на петата е мекичко. Като цяло адски комфортна обувка. Ако пуснат 36 си вземам веднага.
 За приятелка. Също страхотни, просто ... муцка. Естествена кожа.
 За майка ми. Комфортни, естествена кожа, дишаща подметка на тази марка конкретно големи хвалебствия четох за подметките им. Ще видим Simple Smile
Черните боти вече ги показвах.
Един чифт не ми шипнаха, понеже били свършили.

# 203
  • Мнения: 7
Мацки, имам идея (съответно съм готова да я реализирам).
Понеже виждам, че не само аз имам несполучливо поръчани номерации. Мислех си да направя примерно блог (заимствам идеята от решението на мацките поръчващи от laredoute).
Ако искате да си пускаме там несполучливите неща Simple Smile ще направя такъв и ще го публикувам тук Simple Smile

Също обмислям там (или другаде) да пускаме вече поръчаните неща. Описание, дали е умален модела и така Simple Smile

# 204
  • Мнения: 114
Мацки, имам идея (съответно съм готова да я реализирам).
Понеже виждам, че не само аз имам несполучливо поръчани номерации. Мислех си да направя примерно блог (заимствам идеята от решението на мацките поръчващи от laredoute).
Ако искате да си пускаме там несполучливите неща Simple Smile ще направя такъв и ще го публикувам тук Simple Smile

Също обмислям там (или другаде) да пускаме вече поръчаните неща. Описание, дали е умален модела и така Simple Smile

О, пускай направо. Ще има интерес, пък и така по ще се навием да поръчваме често. Тамън е!

# 205
  • Мнения: 874
следя ви от известно време и дебна за несполучливи покупки за вас и естествено  "сполучливи"  за мен. Ще очаквам вашите предложения

# 206
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?

# 207
  • Мнения: 7
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

# 208
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace

# 209
  • Мнения: 7
Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace
Еми това трябва да помогне Simple Smile Аз направо така се регистрирах. Успех   Peace

# 210
  • Мнения: 130
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace
ами аз съм купувала на търг много обувки от ибейския магазин със шипинг до българия. дойдоха си с куриер

# 211
  • Мнения: 373
Момичета, някой има ли впеачтления от тези уникални цикламени обувки или някакви подобни , със същия ток и подметка?  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 16:56 от Mina_21

# 212
  • Мнения: 7
Момичета, някой има ли впеачтления от тези уникални цикламени обувки или някакви подобни , със същия ток и подметка?  Rolling Eyes
Мила, линка не се отваря. Отвори в детаилен изгледа обувката и така прати линк Simple Smile

# 213
  • Мнения: 373
Оправих го  Peace

# 214
  • Мнения: 7
Съжалявам, не съм поръчвала от тази марка. Имай предвид обаче, че е от изкуствена материя.

# 215
  • Мнения: 373
Да , разбрах аз , че са изкустени. Въпроса ми е по-скоро дали са удобни, тъй като определено не съм властелинка на токчетата , а ще ходя на сватба и...
ако някой може да препоръча удобни вискои обувки... Peace  bouquet

# 216
  • София
  • Мнения: 2 045
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace
Няма значение дали е на търг или бай ит нау - и в двата случая има доставка до БГ чрез куриер - има си проследяване в интернет и нещата пристигат за около седмица

# 217
  • Мнения: 1 095
Абе момичета, не ми позволява да наддам в ибейския. поръчах преди повече от месец едни обувки към Е и още ги чакам. Как пазарите вие, не знам  newsm78

# 218
  • Мнения: 7
Абе момичета, не ми позволява да наддам в ибейския. поръчах преди повече от месец едни обувки към Е и още ги чакам. Как пазарите вие, не знам  newsm78
Как така не ти позволява да наддадеш?
И другия въпрос ми е: Свързала ли си се с Емпреса да ги питаш дали изобщо са пристигнали?

Мацки блога е хм... на линия, обаче не ме съдете скоро ще го доразработва. Приемам идеи, предложения, съдействие, диаманти, големи банкови преводи и други подобни Simple Smile
Ето блога. В секцията Продавам са публикувани вече моите неуспешни неща.

http://myschuhstore.wordpress.com/

# 219
  • Мнения: 1 095
Ами кокато потвърдя залога ми изписва съобщение, че продавачът не изпраща до моята страна. Чак като промених адреса с този на Е. можах да направя покупка.  newsm78

# 220
  • Мнения: 7
Ами кокато потвърдя залога ми изписва съобщение, че продавачът не изпраща до моята страна. Чак като промених адреса с този на Е. можах да направя покупка.  newsm78
Еми явно това е решението, не знам защо така се получава. Моят адрес също е този на Емпреса, така че явно така работи.

# 221
  • Мнения: 1 698
Абе момичета, не ми позволява да наддам в ибейския. поръчах преди повече от месец едни обувки към Е и още ги чакам. Как пазарите вие, не знам  newsm78
Как така не ти позволява да наддадеш?
И другия въпрос ми е: Свързала ли си се с Емпреса да ги питаш дали изобщо са пристигнали?

Мацки блога е хм... на линия, обаче не ме съдете скоро ще го доразработва. Приемам идеи, предложения, съдействие, диаманти, големи банкови преводи и други подобни Simple Smile
Ето блога. В секцията Продавам са публикувани вече моите неуспешни неща.

http://myschuhstore.wordpress.com/

Не си писала цената на която ги продаваш. Peace

# 222
  • Мнения: 7
Не си писала цената на която ги продаваш. Peace
Зная мила, писала съм в самата статия, че публикуването на цената е по желание, но да в случая можеше вярно едната да я дам с цена Simple Smile. Иначе едва ли всеки би публикувал Simple Smile Ще се коригирам:) Но да предупредя, за това се добавят мейлите в обявата - за обратна връзка Simple Smile

# 223
  • Мнения: 4 435
Записвам се да следя.

# 224
  • Мнения: 4 202
Няма значение дали е на търг или бай ит нау - и в двата случая има доставка до БГ чрез куриер - има си проследяване в интернет и нещата пристигат за около седмица


Някои неща ги доставят само до ЮК, най-често това са обувките на търг.
Ето пример: цък - оградила съм в синьо текста.
Аз изгорях с един такъв търг  Wink

Иначе повечето неща, които са бай ит нау или поръчани директно от сайта го доставят, да и аз съм получавала  Peace

# 225
  • Мнения: 601
Момичета искам да ви попитам нещо. Искам да направя поръчка. Адреса на картата ми е различен от адреса на който живея, но и двата са във Варна. И ще нещо  не ми позволява да напиша в графата Country България. Пише UK  и не ога да го изтрия  newsm78
как точно изписвате тези данни.
Ето това ми излликоа, а съм написала в формата по напред че страната е БГ.
VARNA

9000
UK
 Сега до 30 септември има безплатна доставка. Peace

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 09:14 от Innocent

# 226
  • Мнения: 193
Ако не ме лъже паметта има падащо меню, от което трябва да избереш Интернешънъл. Като направиш това ще ти се появи друго падащо меню с опция за избор БГ.
Направи ли това?

# 227
  • Мнения: 601
Не. Благодаря ще пробвам сега.

# 228
  • Мнения: 601
Излиза падащо меню, но от там трябва да избереш само страната. Избирам БГ и после в поръчката ми пак пише същото че страната е UK.

# 229
  • Мнения: 193
Принципно в този сайт веднъж само при регистрацията си пишеш данни като адрес, град и прочие. И те се запазват в акаунта ти. Обаче при всяка една поръчка се налага да избираш страната, но не и другото, то си стои. Да не би в регистрацията ти нещо да не си написала както трябва?
На мен не ми се е получавал подобен проблем.

# 230
  • Мнения: 601
OOOOo  Мерси......... сега го видях има падещо меню както казваш  Hug ще стане

# 231
  • Мнения: 193
Молим, молим....
Я покажи какво си си заплюла!!!

# 232
  • Мнения: 601
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=3400187220&name=Taisoku At Ii&junior=0&s_group=0
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=3400827220&am … r=0&s_group=0 тези май подметката име две и това ме притеснява
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1909651520&name=Tune Cat&junior=0&s_group=0 твези са за мен

# 233
  • Мнения: 193
Душа, нито един от линковете не се отваря. Като си на продукта цъкни върху някоя от малките снимки, за да ти излязат повече снимки САМО на артикула и дай този линк тук.
На мен ми излиза само началната страница на сайта!

# 234
  • Мнения: 601
виж пак редактирах го. Ти какво мислиш за подметката на Адидаса, на 2 части е нали? И няма кода за безплатна доставка не действа. Само за Англия е.
 

# 235
  • Мнения: 193
Да, сега стана.
Ами много са хубави, особенно вторият чифт е направо мечта. Аз само , или почти само, с маратонки ходя и ми останаха очичките.
Аз сега съм си заплюла едни ботуши, ама ми се струват доста парички. Та им се чудя и мая ....
Ей тия груби сладуранчета са http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1543026130&am … r=0&s_group=0

# 236
  • Мнения: 601
Разкош са. Имам подобни и стават със всичко да се носят с панталон, пола.......Колко парички са?  Кака оспамихме темата  Embarassed

# 237
  • Мнения: 193
100 и много лири.
Е не сме оспамили много, все по темата сме, хи хи хи.

# 238
  • Мнения: 634
Сега до 30 септември има безплатна доставка. Peace

тази безплатна доставка важи ли до БГ? И някой поръчвал лие от там?

# 239
  • Мнения: 193
Аз съм поръчвала два пъти.
Но без код, те не се хващат извън Англия , ако не се лъжа.

# 240
  • Мнения: 114
Милинки, безплатен обяд /опа/, доставка няма до БГ. Нищо, че сме в Авропата. Тук доставката е на чифт.  1 чифт - 6 лири, 2 чифта - 9 лири и т.н. Далавера е бройката в поръчката. Поне!   bouquet

# 241
  • Мнения: 7
Аз имам тези Simple Smile ако ти трябват отзиви. Много удобни и страхотно стоят Simple Smile

# 242
  • Мнения: 634
искам да питам мамите, поръчвали от този сайт: директно през него ли поръчвате или през ибей? И ако през ибей поръчвате - каква е разликата? много ли по-изгодно идва цената?

# 243
  • Мнения: 114
искам да питам мамите, поръчвали от този сайт: директно през него ли поръчвате или през ибей? И ако през ибей поръчвате - каква е разликата? много ли по-изгодно идва цената?

Аз съм поръчвала директно от сайта - два чифта. Доставката излезе 4,5 лири. Донесаха ми я на вратата в офиса, след 10 дни. има трекинг на услугата, т.е. проследяваш пътя на поръчката си. Уведомяват те чрез имейл, кога точно пристигат, за да си направиш сметка да си на линия. Изключително коректни са. Обувките са с кутийте и с фактурата. Страхотен сайт е!  newsm44

# 244
  • Мнения: 7
искам да питам мамите, поръчвали от този сайт: директно през него ли поръчвате или през ибей? И ако през ибей поръчвате - каква е разликата? много ли по-изгодно идва цената?
Аз само от ebay-ския вариант - 2 пъти по 8 чифта. Сега пак заформям огромна поръчка Simple Smile Ползвам Емпреса за посредник понеже така (особено когато са повечко чифтове) значително спада доставката на чифт - около 2-3 паунда се получава Simple Smile
И пак така: фактурки, оригинални кутии... всичко:)

Нова темичка

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 20:30 от Parcalcheta

# 245
  • Мнения: 0
Здравейте!Искам някой да ми помогне да си поръчам от сайта един път го направих обаче са станали някакви грешки пратиха ми емайл да им потвърдя някакви данни направих го и така станало обуркване и прекратиха поръчката.Има ли някой някаква идея защо е станало така и ако може някой да ме опъти подробно как да поръчам отново?

# 246
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте!Искам някой да ми помогне да си поръчам от сайта един път го направих обаче са станали някакви грешки пратиха ми емайл да им потвърдя някакви данни направих го и така станало обуркване и прекратиха поръчката.Има ли някой някаква идея защо е станало така и ако може някой да ме опъти подробно как да поръчам отново?

Има нова тема....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432251.0

Общи условия

Активация на акаунт