www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 257
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 114
Милинки, безплатен обяд /опа/, доставка няма до БГ. Нищо, че сме в Авропата. Тук доставката е на чифт.  1 чифт - 6 лири, 2 чифта - 9 лири и т.н. Далавера е бройката в поръчката. Поне!   bouquet

# 241
  • Мнения: 7
Аз имам тези Simple Smile ако ти трябват отзиви. Много удобни и страхотно стоят Simple Smile

# 242
  • Мнения: 634
искам да питам мамите, поръчвали от този сайт: директно през него ли поръчвате или през ибей? И ако през ибей поръчвате - каква е разликата? много ли по-изгодно идва цената?

# 243
  • Мнения: 114
искам да питам мамите, поръчвали от този сайт: директно през него ли поръчвате или през ибей? И ако през ибей поръчвате - каква е разликата? много ли по-изгодно идва цената?

Аз съм поръчвала директно от сайта - два чифта. Доставката излезе 4,5 лири. Донесаха ми я на вратата в офиса, след 10 дни. има трекинг на услугата, т.е. проследяваш пътя на поръчката си. Уведомяват те чрез имейл, кога точно пристигат, за да си направиш сметка да си на линия. Изключително коректни са. Обувките са с кутийте и с фактурата. Страхотен сайт е!  newsm44

# 244
  • Мнения: 7
искам да питам мамите, поръчвали от този сайт: директно през него ли поръчвате или през ибей? И ако през ибей поръчвате - каква е разликата? много ли по-изгодно идва цената?
Аз само от ebay-ския вариант - 2 пъти по 8 чифта. Сега пак заформям огромна поръчка Simple Smile Ползвам Емпреса за посредник понеже така (особено когато са повечко чифтове) значително спада доставката на чифт - около 2-3 паунда се получава Simple Smile
И пак така: фактурки, оригинални кутии... всичко:)

Нова темичка

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 20:30 от Parcalcheta

# 245
  • Мнения: 0
Здравейте!Искам някой да ми помогне да си поръчам от сайта един път го направих обаче са станали някакви грешки пратиха ми емайл да им потвърдя някакви данни направих го и така станало обуркване и прекратиха поръчката.Има ли някой някаква идея защо е станало така и ако може някой да ме опъти подробно как да поръчам отново?

# 246
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте!Искам някой да ми помогне да си поръчам от сайта един път го направих обаче са станали някакви грешки пратиха ми емайл да им потвърдя някакви данни направих го и така станало обуркване и прекратиха поръчката.Има ли някой някаква идея защо е станало така и ако може някой да ме опъти подробно как да поръчам отново?

Има нова тема....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432251.0

Общи условия

Активация на акаунт