www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 265
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
koito e pora4val sorry ama naistina li e taka dostavka niama a e + opredelena suma varxy 4ivt? Prosto se oskapiavat obuvkite?

# 16
  • Мнения: 5 207
koito e pora4val sorry ama naistina li e taka dostavka niama a e + opredelena suma varxy 4ivt? Prosto se oskapiavat obuvkite?

Преведи на български.  Laughing
Схванах. Доставка има. И тя е 6 лири. За всеки следващ чифт доставката е 3 лири. Така че общо за всички чифтове доставката излиза по-евтина - за два чифта - по 4,50 лири на чифт, за 3 чифта - по 4,00 лири на чифт и т.н. Като имаш предвид, че куриерът е UPS, цената е много добра.

# 17
  • Враца
  • Мнения: 79
Вече 2 пъти  поръчвам от тях.Едни маратонки Пума и  балеринки на KANGAROOS
поръчвам с дебитна Viza Electron на ПИБ и н.п. до 10-тина дни пристигат с Интайм .

# 18
  • Мнения: 1 544
Страхотен сайт!Дори ненамалените обувки са по-евтини,отколкото са в България.Смятам,4е доставката си ситрува.Притеснява медали ще ми откайат поръчка,че моята карта е в Евро,не съм пазарувала с нея в друга валута...

# 19
  • Мнения: 5 207
Страхотен сайт!Дори ненамалените обувки са по-евтини,отколкото са в България.Смятам,4е доставката си ситрува.Притеснява медали ще ми откайат поръчка,че моята карта е в Евро,не съм пазарувала с нея в друга валута...

Не. Плащаш си в лири, а банката се грижи за останалото.

# 20
  • Мнения: 262
аз си поръчах от тях и понеже имаха безплатна доставка за UK
си пуснах поръчката на адреса на Емпреса..
....и така 2 месеца си я чакам! Mr. Green
иначе от сайта ми писаха, че е получена на дадения адрес!

# 21
  • Мнения: 6
аз си поръчах от тях и понеже имаха безплатна доставка за UK
си пуснах поръчката на адреса на Емпреса..
....и така 2 месеца си я чакам! Mr. Green
иначе от сайта ми писаха, че е получена на дадения адрес!

И аз се записвам в темата да следя,също чакам чифт при "Емпреса",но моите са платени наскоро,в Четвъртък.

# 22
  • Мнения: 67
а как е курса на лирата?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 715
Някой може ли да каже за 39 номер по бг 6 ли да поръчам? Имам спомен, че европейската номерация е с 1 по-голяма. За детските поне е така Rolling Eyes
Или да ми дадете см на стелка 6 или 7, моля Embarassed

# 24
  • Мнения: 1
Някой може ли да каже за 39 номер по бг 6 ли да поръчам? Имам спомен, че европейската номерация е с 1 по-голяма. За детските поне е така Rolling Eyes
Или да ми дадете см на стелка 6 или 7, моля Embarassed

За жени 6 UK е точно 39, виж таблицата им - http://www.schuhstore.co.uk/size_chart.asp Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 715
Въпросът е дали европейската номерация отговаря на БГ, обаче. Понеже дъщеря ми е 22 БГ, а 23 европейска. Не знам при жените има ли разминаване newsm78

# 26
  • Мнения: 1
Въпросът е дали европейската номерация отговаря на БГ, обаче. Понеже дъщеря ми е 22 БГ, а 23 европейска. Не знам при жените има ли разминаване newsm78

Според мен няма проблем, принципно европейската съвпада с френската, която е реално нашата до колкото знам..

# 27
  • София
  • Мнения: 1 155
аз примерно маратонки KangaRoos в Бг си взимам 41 (UK 7 1/2), иначе 40 номер обувки са ми ок, а обувки на същата марка дали пак са леко умалени? Притеснявам се, ако взема 7 да са ми малки  newsm78

# 28
  • Враца
  • Мнения: 79
имам  KangaRoos  обувки от сайта 4=37 БГ .Според мен си отговарят на номера  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ох и аз да се запиша тук. Харесах ето тези красоти, но си имам лична забрана за пазаруване този месец.  Cry

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 13:39 от Pepsilight

Общи условия

Активация на акаунт