www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 296
  • 246
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 231
За колко ти ги отмъкнаха?

# 181
  • Мнения: 7
Mr. Green ОСЕМ ЧИФТА??? Ти ме уби!  Peace
За какво са ти две поръчки от по  8 чифта, мъжки/дамски ли си взимаш?

Иначе, да. От ибейския вариант  Hug

Ooo не са само за мен Simple Smile за приятеля ми, брат ми, майка, 2 приятелки, на бащата за сега му се размина Simple Smile
иначе за мен са.... 5 чифта...  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 3 738
  Няма ли някой с мнение за тези маратонки? Номера отговаря ли си и как са като качество?

# 183
  • Мнения: 231
За Фред Пери знам, че бързо се разпадат  Peace

# 184
  • Мнения: 231
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!

# 185
  • Мнения: 7
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!
Отговорих ти на ЛС. Аз лично ползвам Емпреса за пръв път (други не съм ползвала)... имам забележки, но не са драстични за сега.

# 186
  • Мнения: 7
Такааа, кака си получи първите 8 чифтааа...
сега подробно:
 Тези са.... убийствени... няма такива. Номер 36 поръчах и са точно този номер. Малко са доста височки (9 см ток) обаче са удобни изпипанииии.. естествена кожа.
тези също разкош. Цвета не е червен като на снимката, а са разкошно бежово. Номер 36 обаче.. изненада отговарят по скоро на 35, в превод малки са ми. Естествена кожа.
тези са за приятелка. Адските ботуши... 37ми отговаря си точно. Естествена обърната кожа... до последния детайл са уникални.
за Брат ми 46 ти не знам още не ги е мери. Пак са по кафяви... кожата е страхотна. Естествена кожа.
 Hush Puppies... нямам думи. Вътре стелката е мека... жестоки. 36 отговарят си но като че ли са ми малки с 1-2 милиметра защото като че ли малки ми натискат палеца отпред. Обаче за тези обувки гласувам с 2 ръце, една мишка и една клавиатура. Естествен велур.
Puma. 37 ми понеже си знам че за маратонки +1 номер и е точно така. Заспаха ми, все едно някой ги е изливал по кракът ми. Естествена кожа.
За майка ми. Естествена кожа и стелка от корк мисля. 38ми още не знам дали са точни. За широк крак, с 3 степени на регулация. Много добро изпълнение.
Пак за моята приятелка, 37ми и са си 37 до последния милиметър. Хубавото им е, че са естествена кожа от вътре и имат възможност за регулация, пасват на тесни и широки крачета.


# 187
  • Мнения: 145
Parcalcheta Не мога да напря тези бежовките за приятелката ти - ботушките, може ли линк ако ги има все още.

Обувките ти са наисатона страхотия  Grinning

# 188
  • Мнения: 7
Parcalcheta Не мога да напря тези бежовките за приятелката ти - ботушките, може ли линк ако ги има все още.

Обувките ти са наисатона страхотия  Grinning
Мисля че ги няма, ще погледна.

Та, няма ги, проветих то си пишеше, че са най-последния останал чифт.

# 189
  • Мнения: 231
Страхотни са  Crazy.

А ботите за теб каква марка са?

# 190
  • Мнения: 7
Страхотни са  Crazy.

А ботите за теб каква марка са?
Bronx, тази марка са и сандалите за моята приятелка (сребристо-златните Simple Smile)

http://www.bronxshoes.com/

# 191
  • Мнения: 239
Parcalcheta , страхотни покупки - честито и със здраве да се носят Peace!
Би ли ми казала каква е марката на ботушките от обърнатата кожа? Благодаря ти предварително   bouquet !

# 192
  • Мнения: 7
Parcalcheta , страхотни покупки - честито и със здраве да се носят Peace!
Би ли ми казала каква е марката на ботушките от обърнатата кожа? Благодаря ти предварително   bouquet !
CUSHE ето и сайта им: http://www.cushe.com/

# 193
  • Мнения: 26
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!

Отговорих ти на ЛС. Аз лично ползвам Емпреса за пръв път (други не съм ползвала)... имам забележки, но не са драстични за сега.

 Praynig...може ли и на мен малко инфо на ЛС!!! И двата въпроса ме вълнуват!

# 194
  • Мнения: 7
Praynig...може ли и на мен малко инфо на ЛС!!! И двата въпроса ме вълнуват!
Готово Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт