www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 312
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 231
Мен пак ме надцакаха.

# 196
  • Мнения: 595
Искам да ви питам коя е най- безопасната фирма с която поръчвате, че много лоши отзиви чувам за Емпреса  Praynig. Утре ми изтичат два търга и ми е много важно да знам кой адрес да пиша в Ибея... Колко ви излиза с другите превозни компании?

И още един важен въпрос. Ако съм си поръчала три чифта, но са от аукцион, те изтичат в различно време, тоест за всеки един чифт по отделно ли плащам доставката? Моля ви, кажете!
Отговорих ти на ЛС. Аз лично ползвам Емпреса за пръв път (други не съм ползвала)... имам забележки, но не са драстични за сега.
Може ли и на мен малко инфо!

# 197
  • Мнения: 620
Момичета, свободни са ми тези кларкове:
http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1440019970&am … r=0&s_group=2
Същият модел и десен, но в други цветове- кафеникаво, войнишкозелено /каки/, вишнево, екрю. Размерът е 5,5, за мен се оказаха малки / по принцип отговаря на 38,5, но това си е точно 38/. Продавам ги за 45 лв. Ако някой има интерес, моля да ми пише на лични. Ботите са съвсем нови, в опаковката.

# 198
  • Петрич
  • Мнения: 95
здравейте и от мен .тъй като всички искаме да определим точно номера на папуците които искаме да купим пускам линк към една близо на 100%точна таблица за номерата по света.надявам се да бъде от полза на всички Peace
http://www.shoesizeguy.com/

# 199
  • Мнения: 7
Мацки на вашето внимание ако проявявате интерес

тези са 36, но отговарят на 35 1/2
ти са си 46 просто са големи за брат ми.

# 200
  • Мнения: 114
Момичета, поръчах тези гуменки за щерката, но са и малки. Отговарят на 37,5, а са иначе 38. Не са носени, само са пробвани. Пишете ми ЛСта, ако ги харесате.
Eто и друга картинка - доста по-подробна като изгледи.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 10:14 от big pufana

# 201
  • Варна
  • Мнения: 677
Parcalcheta, може ли да ми измериш стелката на мъжките   bouquet

# 202
  • Мнения: 7
Да се похваля със следващата доставка Simple Smile
 За майка ми. Страхотни, меки и адски удобни. Естествена кожа
 За приятелка, Точно си отговарят на номера но са за тясно краче. Или ако имате по-широко краче ще ви трябва +1 номер.
 За мен. Точно 36 номер. Страхотни. Естествена кожа. Удобни. Simple Smile муцка.
 За приятелка. Адските просто. Това черничкото на петата е мекичко. Като цяло адски комфортна обувка. Ако пуснат 36 си вземам веднага.
 За приятелка. Също страхотни, просто ... муцка. Естествена кожа.
 За майка ми. Комфортни, естествена кожа, дишаща подметка на тази марка конкретно големи хвалебствия четох за подметките им. Ще видим Simple Smile
Черните боти вече ги показвах.
Един чифт не ми шипнаха, понеже били свършили.

# 203
  • Мнения: 7
Мацки, имам идея (съответно съм готова да я реализирам).
Понеже виждам, че не само аз имам несполучливо поръчани номерации. Мислех си да направя примерно блог (заимствам идеята от решението на мацките поръчващи от laredoute).
Ако искате да си пускаме там несполучливите неща Simple Smile ще направя такъв и ще го публикувам тук Simple Smile

Също обмислям там (или другаде) да пускаме вече поръчаните неща. Описание, дали е умален модела и така Simple Smile

# 204
  • Мнения: 114
Мацки, имам идея (съответно съм готова да я реализирам).
Понеже виждам, че не само аз имам несполучливо поръчани номерации. Мислех си да направя примерно блог (заимствам идеята от решението на мацките поръчващи от laredoute).
Ако искате да си пускаме там несполучливите неща Simple Smile ще направя такъв и ще го публикувам тук Simple Smile

Също обмислям там (или другаде) да пускаме вече поръчаните неща. Описание, дали е умален модела и така Simple Smile

О, пускай направо. Ще има интерес, пък и така по ще се навием да поръчваме често. Тамън е!

# 205
  • Мнения: 874
следя ви от известно време и дебна за несполучливи покупки за вас и естествено  "сполучливи"  за мен. Ще очаквам вашите предложения

# 206
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?

# 207
  • Мнения: 7
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

# 208
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace

# 209
  • Мнения: 7
Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace
Еми това трябва да помогне Simple Smile Аз направо така се регистрирах. Успех   Peace

Общи условия

Активация на акаунт