www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 261
  • 246
  •   1
Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 79
Здравейте.Получавам офертите на сайта,но не съм видяла код за БД  newsm78 Може ли някой да качи,да видя как изглежда...явно го пропускам  ooooh!
До кога важи кода? И при мен действа.  bouquet

# 46
  • Мнения: 5
Кодът ми беше в брошура към получена поръчка.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 79
  bouquet
защото в сайтове за кодове не откривам на този магазин никакъв код.
Форума е много полезен  Hug,че споделихте момичета   bouquet

# 48
  • Враца
  • Мнения: 79
Да споделя,че открих кода за -5 лири,валиден до 31.05.09г.
http://www.findvouchers.co.uk/discounts/schuhstore.co.uk

# 49
  • Мнения: 1
А знаете ли дали карта Visa Electron на ЦКБ върши работа?

не би трябвало да имаш проблем Wink

# 50
  • В мечтите
  • Мнения: 639
А може ли от дебитна карта на Visa в левове да се плаща проста да се конвертира в евро по банков път newsm78

# 51
  • Мнения: 594
А може ли от дебитна карта на Visa в левове да се плаща проста да се конвертира в евро по банков път newsm78
Аз навсякъде само с левовата виза се разплащам и никога не е имало проблем.  Peace Нали затова е международна  Laughing

# 52
  • Мнения: 143
А някой поръчвал ли е от сайта им в Ebay? Гледам че някой от обувките им там са по евтини, но пък доставката е по-скъпа.

# 53
  • Мнения: 193
Аз пльоснах една поръчка днес рано рано сутринта, потвърдиха ми я и сега ще си чакам сандалките. Но не през Ибей, а от директния сайт. Казвате, за две седмици някъде ще дойдат, така ли?

# 54
  • Мнения: 1 878
А някой поръчвал ли е от сайта им в Ebay? Гледам че някой от обувките им там са по евтини, но пък доставката е по-скъпа.

Аз bowuu Мноооого по евтини са ! И има различни от сайта им неща.
Ето тези ботушки на Хъш Пъпис : ги взех за 8,50.

Таксуваха ме 5 паунда доставка за тях и за още два чифта маратонки, но до английски адрес ( на Емпреса) . Така че ,предпочитам оттам , а не от сайта!

# 55
  • Враца
  • Мнения: 79
Kölsches Mädel ,може ли мнение за ботушките,че и аз ги харесвам  Naughty Ест.кожа ли са,отговарят ли на номера,кой са твойте?
И аз пуснах поръчка сутринта от www.schuhstore.co.uk и с кода ми таксува доставката на 1 лира.

# 56
  • Мнения: 1 878
Kölsches Mädel ,може ли мнение за ботушките,че и аз ги харесвам  Naughty Ест.кожа ли са,отговарят ли на номера,кой са твойте?
И аз пуснах поръчка сутринта от www.schuhstore.co.uk и с кода ми таксува доставката на 1 лира.

 Blush Едва вчера ги платих. Ще трае поне две, три седмици докато пристигнат, защото ползвам услугите на  транспортната фирма.
Като дойдат, ако не съм забравила дотогава  Mr. Green, ще пиша!

Само да кажа, че пробвах да сложа кода за налението ,когато плащах, но не стана Whistling

Тези ботушки не са за мен, че са ми ниски, а за една колежка. Носи 38 размер и и поръчах 5. Дано да станат, ако не: има достатъчно други колежки,които ги харесаха.Все на някоя ще и станат!

# 57
  • В мечтите
  • Мнения: 639
А може ли от дебитна карта на Visa в левове да се плаща проста да се конвертира в евро по банков път newsm78
Аз навсякъде само с левовата виза се разплащам и никога не е имало проблем.  Peace Нали затова е международна  Laughing
Мерси за отговора знам ли все пак е дебитна карта  Satisfied

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Нещо не ги намирам аз тези ботушки, а и тази цена от 8,50 нещо ми се вижда нереална.  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 878
Нещо не ги намирам аз тези ботушки, а и тази цена от 8,50 нещо ми се вижда нереална.  newsm78

Не са от сайта , а от търг в Ибей! Ето линк : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … item=220390581377

Има ги в момента за 20 паунда на Buy it now.Аз ги издебих обаче на търг! И не че се хваля, но съм много добра Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт