www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 299
  • 246
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7
Аз имам ботуши от естествена кожа и мъжо каза че е телешка, не е от най плутната...абе нормална кожа!
Той :
има 4 чифта маратонки и едните са направо зимни, много плътни и 1 чифт спортни обувки на http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=3506326230&am … r=0&s_group=0 
Страхотно изпълнение но на него са му тесни .Дано помогна!
Благодаря, мила,  Hug за бързия отговор и инфото  Simple Smile Много ми помогна Simple Smile ще се поръчва Simple Smile Hug

# 136
  • Мнения: 7
Мацки, имам питане. Нося 36 номер и понеже видях, че 3 отговаря на 36, мисълта ми е дали наистина е така. А и за ботуши дали да си поръчам един номер по голям. Съжалявам ако въпроса е тъп, обаче за пръв път ще поръчвам от сайт обувки и ми е малко мътно.

# 137
  • Мнения: 231
Някъде казваха, че за затворена обувка е по- добре по-големия номер  Peace

# 138
  • Мнения: 7
Някъде казваха, че за затворена обувка е по- добре по-големия номер  Peace
Мерси Peace

# 139
  • Мнения: 373
Здравейте момичета  Peace
Имам следния въпрос- защо на една от финалните стъпки , в адреса за billing и доставка ми излиза UK, а не България? Като си отворя профила , адреса си е както трябва да е , но при поръчка ми излиза UK. newsm78

# 140
  • Мнения: 193
Има падащо меню от което трябва да избереш България. Адресът ти си е този, кото си написала при регистрацията, но при поръчка всеки пък трябва да избираш БГ.
Май така беше ако не ме лъже паметта, че последно поръчвах оттам преди 3-4 месеца.

# 141
  • Мнения: 373
Оправих се , мерси много  Peace

# 142
  • Мнения: 7
Мацки пак да питам убих се да чета и разбрах, че за Hush Puppies си отговарят номерата. Обаче ако си поръчам обувки с марка Schuh или Red or Dead, дали са точни, ако някоя мацка има от тях моля да сподели. Благодаря отново.

# 143
  • Враца
  • Мнения: 79
има пак код за -5лири от 14.99 валиден до 30.09.Кода е пак ,,online''
http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/schuhstore.co.uk
не съм поръчвала от доста време  ooooh! може ли да ми кажете сега кода се пише чак като добавиш в кошницата ,после go to secure checkout и чак след личните данни отдясно има празно поле DO YOU HAVE A PROMOTIONAL CODE?.Там ли? Но не ми променя веднага -5 лири  ooooh! така ли беше  Praynig  bouquet

# 144
  • Враца
  • Мнения: 79
направих запитване до сайта  Naughty отговориха ми,че
кода действа само на ненамалени стоки-пробвах и е валиден  Peace

# 145
  • Мнения: 231
Ако поръчам с Емпреса от сайта /адресът им в Англия/, това значи ли, че до него доставката ще е безплатна  newsm78. Виждам, че пише free delivery UK Only  Crazy

# 146
  • Мнения: 26
Ще ви чета!!!

# 147
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета. Незнаех, че има тема и за този сайт тук. Утре пристига и моята поръчка от него. Ще споделя мнение за гранде номерата, защото място немога да си намеря вече, камо ли обувки. Аз си поръчах еспадрили на танк ток. Дано ми станат, защото говоря за номер 8 или нашенско 41. Стискайте ми палци! Hug

Само да докладвам, че пътъците са ми точни. Ще се снимам за доказателство.  Blush

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 16:17 от big pufana

# 148
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета. Незнаех, че има тема и за този сайт тук. Утре пристига и моята поръчка от него. Ще споделя мнение за гранде номерата, защото място немога да си намеря вече, камо ли обувки. Аз си поръчах еспадрили на танк ток. Дано ми станат, защото говоря за номер 8 или нашенско 41. Стискайте ми палци! Hug

Само да докладвам, че пътъците са ми точни. Ще се снимам за доказателство.  Blush

Дай снимки и кажи как е широчината, че и аз съм 8, ама кракът ми е широк  Confused

# 149
  • Мнения: 1 455
Уфф...има срахотни обувки... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт