www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 300
  • 246
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 130
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace
ами аз съм купувала на търг много обувки от ибейския магазин със шипинг до българия. дойдоха си с куриер

# 211
  • Мнения: 373
Момичета, някой има ли впеачтления от тези уникални цикламени обувки или някакви подобни , със същия ток и подметка?  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 16:56 от Mina_21

# 212
  • Мнения: 7
Момичета, някой има ли впеачтления от тези уникални цикламени обувки или някакви подобни , със същия ток и подметка?  Rolling Eyes
Мила, линка не се отваря. Отвори в детаилен изгледа обувката и така прати линк Simple Smile

# 213
  • Мнения: 373
Оправих го  Peace

# 214
  • Мнения: 7
Съжалявам, не съм поръчвала от тази марка. Имай предвид обаче, че е от изкуствена материя.

# 215
  • Мнения: 373
Да , разбрах аз , че са изкустени. Въпроса ми е по-скоро дали са удобни, тъй като определено не съм властелинка на токчетата , а ще ходя на сватба и...
ако някой може да препоръча удобни вискои обувки... Peace  bouquet

# 216
  • София
  • Мнения: 2 055
Момичета, имам въпрос за ибейския им магазин, моля помагайте  Praynig
Нали когато са на търг нещата не шипват до БГ. Primary postage address съм дала адреса на Емпреса, но съм изгубила един търг защото - Seller doesn't ship to your country?
Как процедирате вие?
Ами и аз съм дала адреса на Емпреса (още при регистрацията). А и мисля ebay-ския вариант шипва до България (за "скромната" сума от 12 паунда за първия чифт и +6 за всеки следващ), което е странно, че ти е изписало това съобщение. Провери си пак адреса в профила.

Мацки ще се заема и до няколко дни ще публикувам Блогчето Simple Smile че това е ново за мен Simple Smile

Ибейския вариант шипва до България само нещата, които са бай ит нау. Търговете са само за ЮКей.
Както и да е, смених си и регистрационния адрес, не само шипинг адреса, по съвет на момичетата от ибейската тема  Peace
Няма значение дали е на търг или бай ит нау - и в двата случая има доставка до БГ чрез куриер - има си проследяване в интернет и нещата пристигат за около седмица

# 217
  • Мнения: 1 095
Абе момичета, не ми позволява да наддам в ибейския. поръчах преди повече от месец едни обувки към Е и още ги чакам. Как пазарите вие, не знам  newsm78

# 218
  • Мнения: 7
Абе момичета, не ми позволява да наддам в ибейския. поръчах преди повече от месец едни обувки към Е и още ги чакам. Как пазарите вие, не знам  newsm78
Как така не ти позволява да наддадеш?
И другия въпрос ми е: Свързала ли си се с Емпреса да ги питаш дали изобщо са пристигнали?

Мацки блога е хм... на линия, обаче не ме съдете скоро ще го доразработва. Приемам идеи, предложения, съдействие, диаманти, големи банкови преводи и други подобни Simple Smile
Ето блога. В секцията Продавам са публикувани вече моите неуспешни неща.

http://myschuhstore.wordpress.com/

# 219
  • Мнения: 1 095
Ами кокато потвърдя залога ми изписва съобщение, че продавачът не изпраща до моята страна. Чак като промених адреса с този на Е. можах да направя покупка.  newsm78

# 220
  • Мнения: 7
Ами кокато потвърдя залога ми изписва съобщение, че продавачът не изпраща до моята страна. Чак като промених адреса с този на Е. можах да направя покупка.  newsm78
Еми явно това е решението, не знам защо така се получава. Моят адрес също е този на Емпреса, така че явно така работи.

# 221
  • Мнения: 1 698
Абе момичета, не ми позволява да наддам в ибейския. поръчах преди повече от месец едни обувки към Е и още ги чакам. Как пазарите вие, не знам  newsm78
Как така не ти позволява да наддадеш?
И другия въпрос ми е: Свързала ли си се с Емпреса да ги питаш дали изобщо са пристигнали?

Мацки блога е хм... на линия, обаче не ме съдете скоро ще го доразработва. Приемам идеи, предложения, съдействие, диаманти, големи банкови преводи и други подобни Simple Smile
Ето блога. В секцията Продавам са публикувани вече моите неуспешни неща.

http://myschuhstore.wordpress.com/

Не си писала цената на която ги продаваш. Peace

# 222
  • Мнения: 7
Не си писала цената на която ги продаваш. Peace
Зная мила, писала съм в самата статия, че публикуването на цената е по желание, но да в случая можеше вярно едната да я дам с цена Simple Smile. Иначе едва ли всеки би публикувал Simple Smile Ще се коригирам:) Но да предупредя, за това се добавят мейлите в обявата - за обратна връзка Simple Smile

# 223
  • Мнения: 4 435
Записвам се да следя.

# 224
  • Мнения: 4 202
Няма значение дали е на търг или бай ит нау - и в двата случая има доставка до БГ чрез куриер - има си проследяване в интернет и нещата пристигат за около седмица


Някои неща ги доставят само до ЮК, най-често това са обувките на търг.
Ето пример: цък - оградила съм в синьо текста.
Аз изгорях с един такъв търг  Wink

Иначе повечето неща, които са бай ит нау или поръчани директно от сайта го доставят, да и аз съм получавала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт