Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 745
  • 193
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Споделете от кои мазила за целулит и за натрупвания в областта на коремчето сте най-доволни?
Идва лято, все пак... Crazy

# 1
  • Мнения: 5 647
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink

Еее, ти уби всичко мързеливо в мен  Mr. Green
Няма ли никакъв ефект от разните му там мазила  Thinking Crossing Arms
На мен не ми трябва много - забелязвам само на единия си крак в областта на ханша една бабунка. Странно, но на другия нямам нищо.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 727
На мен преди ми беше помогнал крема на Виши ,но е ужасно скъп (поне за ме-около45лв).Сега се чудя на този на Нивея ! Няма ли други мързелани  #Milti,да споделят информация.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен преди ми беше помогнал крема на Виши ,но е ужасно скъп (поне за ме-около45лв).Сега се чудя на този на Нивея ! Няма ли други мързелани  #Milti,да споделят информация.

Като казваш "преди", това означава ли, че като спреш да се мажеш, целулитът се завръща  Thinking

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
аз четох, четох , тук из форума ...и реших да си взема Дева Слим...дано поне мъъъъничко подейства Praynig, защото аз упражнения не мога да правя Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 435
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party

# 7
  • София
  • Мнения: 5 727
Лошото е ,че не мога точно да отговоря. 4-5 месеца след като се бях повталила спрях цигарите и напълнях с 9 кг (още се боря с тях).Иначе бях си дръпнала в краката много -  бях много доволна.

# 8
  • Мнения: 2 388
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink
Подкрепям с две ръце. Peace Единственото, което съм видяла да спомага освен фитнеса и здравословното хранене са LPG процедурите и мазилата, които изписват към тях по салоните.
Но пак в съчетание със спорт и диета.

# 9
От скоро ходя на антицелултни масажи и няма нищо общо като ефект от разните му там мазила. Аз от многото качени през бременностите килограми имам много целулит и определено има огромеен ефект

# 10
  • Мнения: 5 103
Масажи, Нати много помагат.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 727
Колко масажа се необходими за да се забележи ефект и каква е средната им цена?

# 12
  • Мнения: 5 103
Масажиста ще ти каже колко ще са ти необходими, 14 обикновенно  и после всяка седмица по 1 подържаща.

# 13
  • Мнения: 2 388
Масажиста ще ти каже колко ще са ти необходими, 14 обикновенно  и после всяка седмица по 1 подържаща.
PeaceМоже и 10, при по-малка необходимост, обиковенно има и бонус по някоя процедура.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Крема на Виши наистина е добър.Изчезна ми целия целулит благодарение на него.
Но и съчетано с много клякания.

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 779
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party

А срещу целулит кое мазило препоръчваш на Eveline? Аз гледах темата в съседния форум, но накрая станаха няколко различни вида и се обърках.  Thinking

# 16
  • Мнения: 750
Незнам,нямам целулит! Mr. Green
И корем нямам...ама кокали бол! Crazy

# 17
  • Мнения: 3 459
Незнам,нямам целулит! Mr. Green
И корем нямам...ама кокали бол! Crazy
Брей, Джане много общи неща имаме  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 435
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party

А срещу целулит кое мазило препоръчваш на Eveline? Аз гледах темата в съседния форум, но накрая станаха няколко различни вида и се обърках.  Thinking

Тези които са комплект дневен и нощен.Но напоследък трудно се намират и аз сега си поръчах някакъв ,който не съм пробвала.Но ако ги намеря пак ще си взема.Пробвай ги ако искаш.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ще ги потърся, благодаря ти. Peace Ти колко време ги ползва?

# 20
  • Мнения: 4 435
Ще ги потърся, благодаря ти. Peace Ти колко време ги ползва?

Мажех се редовно,мажа си бедрата само,и ми свършиха за около 3 седмици.И двете са по 150мл.

# 21
  • Мнения: 5 362
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink

Еее, ти уби всичко мързеливо в мен  Mr. Green
Няма ли никакъв ефект от разните му там мазила  Thinking Crossing Arms
Нати,върти обръч!  Wink Гарантирам ти ефект!  Peace
От мазилата ползвам вече 3-та опаковка "Дева Слим" и мога да кажа,че съм доволна.

# 22
  • Мнения: 5 103
Трябва да купувам на едно дете обръч и  не мога да намеря къде има ????/

# 23
  • Мнения: 2 388
[Нати,върти обръч!  Wink Гарантирам ти ефект!  Peace
И от мен един глас за обръча, от един месец вече връткам, ефект има. Peace

# 24
  • Мнения: 2 388
Трябва да купувам на едно дете обръч и  не мога да намеря къде има ????/
Моят е от Метро. Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
А по колко време го въртите тоя обрач? То е ясно, че в началото колкото издържиш и успееш да го задържиш, но като се посвикне колко време отива?

# 26
  • Мнения: 2 388
А по колко време го въртите тоя обрач? То е ясно, че в началото колкото издържиш и успееш да го задържиш, но като се посвикне колко време отива?
Сега успявам по около половин час някъде. Като започнах преди месец успявах две завъртания или три максимум. А едно време бях шампионка в махалата по тази дисциплина. Mr. Green
Хубавото е, че докато го завърташ и той пада, ти се навждаш, вдигаш, пак завърташ и така без да се усетиш ставаш вир-вода и гориш калории. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз миналата година въртях всеки ден по около 1 час.Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.

# 28
  • Мнения: 2 388
Аз миналата година въртях всеки ден по около 1 час.Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.
Не каза, имаше ли ефект и при теб? Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink
Подкрепям с две ръце. Peace
Peace
Ползвала съм Body Lift на Lierac- страхотен ефект, но съчетано естествено с движение и здравословно хранене. Трябва да отбележа обаче, че не съм имала целулит, но мажех в областта на бедрата, корема и талията.

# 30
  • Мнения: 4 435
Аз миналата година въртях всеки ден по около 1 час.Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.
Не каза, имаше ли ефект и при теб? Simple Smile

Да,имаше ефект определено.

# 31
  • Мнения: 2 388
И аз не съм срещала досега толкова ефективно и евтино средство, като обръча.

# 32
  • Мнения: 5 362
Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.
И аз не мога да си намеря дървен обръч Rolling Eyes Същото ми казаха - че има по-голям ефект с него.
Аз си въртя пластмасов,още от детските ми години е Embarassed ,по половин час максимум.Нямам време,за това.Иначе бих въртяла до припадък-хубаво ми е Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще въртя, к,во да правя. Ако мога да се вредя от дребната  Mr. Green
Всъщност, аз коремче нямам. Само по време на овулация малко ми хвръква напред и тогава се дразня.

# 34
  • Мнения: 190
Аз ползвах на Leocrema един гел с охлаждащо действие и бях доволна, но бях взела с него и на Дева крема, така че сега ползвам на Дева. И преди го бях ползвала тоя бг, но пък от една опаковка не забелязах разлика кой знае колко, докато Leocrema имаше видим резултат. Но ако не ви харесва да ви изстиват краката, не го взимайте, че наистина охлажда Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Доколкото съм запозната от темите за Дева, кремовете са два - единият за целулит, другият Дева слим. Кой от двата е по-ефикасен за целулит?

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз ползвах на Leocrema един гел с охлаждащо действие и бях доволна, но бях взела с него и на Дева крема, така че сега ползвам на Дева. И преди го бях ползвала тоя бг, но пък от една опаковка не забелязах разлика кой знае колко, докато Leocrema имаше видим резултат. Но ако не ви харесва да ви изстиват краката, не го взимайте, че наистина охлажда Simple Smile

Този първия ли си ползвала - http://anticelulit.com/index.php?page=care3 ? Лепнеше ли ти на кожата, че бифазният лепнеше жестоко.. ама пък имаше ефект пустият му крем  Joy

# 37
  • Мнения: 190
charmz, точно той! И попиваше супер, нито ми е била мазна кожата, нито влажна, нито лепкава. Много бях доволна. На Avon не ме кефи точно защото е няк'ъв мазен такъв и никога не попива както трябва.

А я кажете за обръча как го въртите? На бричовете ли? На корема ли? Звучи супер, ще взема и аз да си купя един, наистина не съм знаела за тоя трик.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
Трябва да купувам на едно дете обръч и  не мога да намеря къде има ????/
В Джъмбо.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 779
charmz, точно той! И попиваше супер, нито ми е била мазна кожата, нито влажна, нито лепкава. Много бях доволна. На Avon не ме кефи точно защото е няк'ъв мазен такъв и никога не попива както трябва.

А я кажете за обръча как го въртите? На бричовете ли? На корема ли? Звучи супер, ще взема и аз да си купя един, наистина не съм знаела за тоя трик.

Така както ми го обясняваш ще взема първо него да пробвам преди Eveline, че Leocrema е единствената марка, от която съм видяла сериозен ефект. А като се сетя съм ползвала Yves Rocher, Lierac, Galenic, Nivea, Билка, Рефан.. и не се сещам още какво Sad От Икаров също съм доволна - за увиване и кардио е супер, препоръчвам го!

# 40
  • Мнения: 2 388
А я кажете за обръча как го въртите? На бричовете ли? На корема ли? Звучи супер, ще взема и аз да си купя един, наистина не съм знаела за тоя трик.
Аз лично на талията гледам да го задържа. Simple Smile Ама се усеща напрежение и в горната част на бедрата и седалището след по-продължително връткане.
Като добавя и зеления чай, за мен това е перфектната комбинация, с минимум усилия - резултат насреща. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 743
Еми извода се наложи сам - ХАЙДЕ НА ОБРЪЧИТЕ!!!!!!!!!!!!!
Със сигурност ще взема да пробвам. След раждането си свалих всички колограми, та дори и малко повече, но корема си го имам. Не е голям, но не е и плосък. А с това диване в къщи не мога и да помисля за фитнес.

# 42
  • Мнения: 148
Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.
И аз не мога да си намеря дървен обръч Rolling Eyes Същото ми казаха - че има по-голям ефект с него.
Аз си въртя пластмасов,още от детските ми години е Embarassed ,по половин час максимум.Нямам време,за това.Иначе бих въртяла до припадък-хубаво ми е Crazy

Оо, и аз искам дървен. Този дето го крия зад пердето, остави , че е пластмасов / от  най-олекотената  пластмаса , дето са намерили.../, ами е и кух!! Първоначално е бил пълен с.... шарен боб Shocked . Представяте ли си каква изненада е: връткаш си обръча, той се отваря  и из цялата стая хвърчат зърна шарен боб!  С две думи не става! 
А за кремчетата - и аз непрекъснато пробвам с различни. Доволна съм от Виши.
 Антицелулитния на Avon и Дева слим също стават.    Leocrema явно не е за мен, защото не видях ефект.   
Сега имам остатъци от 4-5 различни крема и се мажа с който пръв хвана.  Знам ли  - истината може да е микса?!? newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 708
В съседна тема ми бяха препоръчали Aura slim. аз още не съм го пробвала, но ако някой има опит....да сподели  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 16
много се извинявам но какво е това Джъмво и къде се намира

# 45
  • Мнения: 302
Aura Slim действа страхотно  Peace

# 46
  • Мнения: 3 050
За сега съм на 1вата опаковка на дева слим и се чудя после какво да си купя-при мен не е за целулита, а за стягане (освен спорта)  Peace

# 47
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
За сега съм на 1вата опаковка на дева слим и се чудя после какво да си купя-при мен не е за целулита, а за стягане (освен спорта)  Peace
колко време се мажеш и има ли поне малко ефект?

# 48
  • Мнения: 2 768



За този продукт (само че по-старата версия, Abdo-Shock), имаше цяла тема в КМ преди време, рзказваха се чудеса.

И на други места съм чела, няма лоши отзиви за него.

Аз още не съм го взела, но е една от следващите ми покупки.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 727
И мен ме зарибихте за обръча.А като казвате има ефект,имате предвид, че намаляват сантиметрите на бедрата и корема или е предимно на корема  newsm78.Ще дадете ли малко повече инфо по този въпрос.

# 50
  • Мнения: 3 050
За сега съм на 1вата опаковка на дева слим и се чудя после какво да си купя-при мен не е за целулита, а за стягане (освен спорта)  Peace
колко време се мажеш и има ли поне малко ефект?

Не мога да кажа-не е лош продукта, но не е силен чак да маха см-ми-може би ако ползвам по-дълго- вече половин месец май го ползвам, до половината на опаковката съм (той е 200мл) но с точност не мога да кажа дали има ефект...  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 103
И аз ще си потърся обръча  newsm78 да видя дали и при мен ще има ефект.
И мисля да пробвам този на "Leocrema''  антицелулитния

# 52
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Бях много доволна от крема на Виши, ползвах преди 2-3години 2 опаковки последователно, но беше още старата опаковка, една зелена и само един вид. Онзи ден се засилих да купувам, ами то вече са 3 вида и аз така  Shocked Уф, имам мостра на едното от всичките, незнам на кое, и все забравям да се намажа  ooooh!
Иначе за БиоТерм , който eta препоръчва и аз помня имаше тема преди година, лелеее то едни суперлативи, страшна работа. И цената му беше (тогава проверих ,сега незнам дали е актуална) около 60лв имам такъв спомен. На Виши е 45-50лв, май си струва разликата знам ли  Thinking
Иначе от евтинките имаше тема пак тук много хвалеха антицелулитните кремчета и една кал на Венус, цената е повече от прилична под 15-20лв някъде.  Та сега съм в дилема  hahaha

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ох и аз съм за обръча, ама сега и без това ставам рано-рано да въртя велоергометър преди работа, с тоя обрач съвсем не трябва да лягам.  Mr. Green Иначе съм сигурна, че ще има голям ефект.  Peace

# 54
  • Мнения: 148
Ох и аз съм за обръча, ама сега и без това ставам рано-рано да въртя велоергометър преди работа, с тоя обрач съвсем не трябва да лягам.  Mr. Green Иначе съм сигурна, че ще има голям ефект.  Peace

От къде тоя ентусиазъм? Я кажи рецептата. Аз пробвах да ставам по-рано, ама нещо не ми се получи  smile3507 . Голям сън ме гони.  Добре че са тези кремчета и ел карнитина, че да има на  какво да разчитат търтейчетата като мен Wink

# 55
  • Мнения: 125
Аз съм най-доволна от това:

Мажа го на бедрата и корема. След една опаковка ефекта е очебиен, а резултата се запазва още дълго време. Разбира се, всичко това в съчетание с повечко движение и рационално хранене...

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 779
Еми и мен невинаги ми се става ама като знам, че нямам друг избор за момента и се напъвам..пък и кантара като започне да увеличава крайната сума и ставам не ами Joy  Макар че ще съм егати и гледката в 6.30 сутринта с обрача и нещо за музикален фон.. ила ма снимай hahaha

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097
Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink
Смесва се с малко зехтин утайката от кафе и се търкат проблемните места или се смесва с малко от душ-гела. Помага и ексфолиране с кристална захар. После всичките мазилца имат по-добър ефект  Wink

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 779
Да, кафето е много добро средство, само дето в банята после става голямо мазало Crazy Аз съм се търкала с утайката без да я смесвам с нищо, малко е драстично, но после кожата е невероятно мека. Peace

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 213
Уф, и мен ме притеснява цапането от тази утайка. А иначе само за Биотерм не бях се запалила, сега ме хвърлихте в нова дилема  Thinking

# 61
  • Варна
  • Мнения: 130
мале мами, изчетох цялата тема за Дева и колко много са доволни всички в началото .......а след  това -много тези напукани капиляри, само от Девата слим ли се получава или и от по-скъпите кремчета,от съставката която е в тях ли ,само по бедрата или и в кореманата област се появяват? нз какво да купувам ,исках да пробвам с нещо по- обикновено  дали изобщо има ли ефект и тогава  някое по- скъпо кремче,но май ше е грешка ?трудна работа:)

# 62
  • Мнения: 2 388
Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink
Аз пия само кафе от кафеварка. Simple SmileЕдна мацка ме светна преди доста години за този трик и съм много доволна.
Вместо да изхвърлям утайката, се "търкам" с нея веднъж или два пъти седмично. Simple Smile
Кожата става, като коприна, незнам дали е против целулит, аз я използвам вместо готовите скрабове за тяло. Simple SmileПробвай, сигурна съм, че ще останеш изненадана от резултата.

# 63
  • Мнения: 5 362
Доколкото съм запозната от темите за Дева, кремовете са два - единият за целулит, другият Дева слим. Кой от двата е по-ефикасен за целулит?
Би трябвало да е гела-той е за целулит(зеления).Но аз ползвах и двата и определено от розовия(със стягащия и с отслабващ ефект) съм по-доволна.

Ох и аз съм за обръча, ама сега и без това ставам рано-рано да въртя велоергометър преди работа, с тоя обрач съвсем не трябва да лягам.  Mr. Green Иначе съм сигурна, че ще има голям ефект.  Peace


От къде тоя ентусиазъм? Я кажи рецептата. Аз пробвах да ставам по-рано, ама нещо не ми се получи  smile3507 . Голям сън ме гони.  Добре че са тези кремчета и ел карнитина, че да има на  какво да разчитат търтейчетата като мен Wink
Ами лягай си по-рано бе Кикинце,поразреди кръчмите и ще видиш каква свежарка ще си сутрин Wink Hug

Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink
Peace
Аз се търкам от време на време.Или с ръце или с масажор,но с масажор ми е по-удобно.

# 64
  • Мнения: 5 362
мале мами, изчетох цялата тема за Дева и колко много са доволни всички в началото .......а след  това -много тези напукани капиляри, само от Девата слим ли се получава или и от по-скъпите кремчета,от съставката която е в тях ли ,само по бедрата или и в кореманата област се появяват?
И аз съм го чела това в темата за "Дева",но при мен такова нещо няма Peace Мажа се сутрин и вечер,с трета опаковка вече Wink

# 65
  • Мнения: 71
Преди да родя имах наченки на целулит и ходих на целутрон (антицелулитните масажи са по-скъпи). Още след 5-6 процедура се виждаше подобрение, но аз така и не продължих с това, а след раждането вече целулита е доста "загрубял". Сега смятам да започна отново с целутрон и ще видя кое кремче ще си взема за да ги съчетая.

# 66
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
И аз съм го чела това в темата за "Дева",но при мен такова нещо няма Peace Мажа се сутрин и вечер,с трета опаковка вече Wink
и? Flutter...има ли ефект?...кажи ДА! Praynig

# 67
  • Мнения: 5 362
И аз съм го чела това в темата за "Дева",но при мен такова нещо няма Peace Мажа се сутрин и вечер,с трета опаковка вече Wink
и? Flutter...има ли ефект?...кажи ДА! Praynig
Определено има-аз писах и в началото,че съм доволна от крема Peace
Е,напълно не ми е изчезнал целулита естествено-нещата трябва да са комбинирани-спорт,храна и мазане,като аз второто трудно го спазвам Embarassed ,но не се и оплаквам-не се смятам за трагичен случай Wink Кремът омекотява кожата,изстудява и твърдите участъци по бедрата ми сякаш станаха по-мекички Flutter Това може и от фитнеса да е,не знам Rolling Eyes Но когато и мажеш с нещо надявам се резултата ще е по-благоприятен.Внушението е голяма работа,нали знаеш?! Wink А когато е комбинирано с търпение става още по-добре-поне в такива ситуации.

# 68
  • Мнения: 116
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party
И аз съм с две pъце за него  Peace

# 69
  • Мнения: 278
Миналата година като излезе си купих ей това http://www.logos.info/files/perfect-slim-pro-OK-SITO.jpg и мога да кажа че бях доволна Simple Smile и все още го ползвам де. Първо масажирам и после мажа Simple Smile

# 70
Миналата година като излезе си купих ей това http://www.logos.info/files/perfect-slim-pro-OK-SITO.jpg и мога да кажа че бях доволна  и все още го ползвам де. Първо масажирам и после мажа
 
kade moga da go namera tozi na loreal newsm78. ima li go v bg. az mislia 4e 6te iam efect

# 71
  • Мнения: 196
аз ползвах на д-р Рено или нещо от тоя род беше 2-ва продукта са към 100лв. дадох-Ефект имаше видим,но има едно голяма НО-първите няколко дена след като почнах да го ползвам не можех да мигна в това чудо има толко много кофеиннннннннн ,че не е истина.Но иска и голямо масажиране 1-во единия крем и после другия та и бицепси направих:)

# 72
  • Мнения: 2 388
аз ползвах на д-р Рено или нещо от тоя род беше 2-ва продукта са към 100лв. дадох-Ефект имаше видим,но има едно голяма НО-първите няколко дена след като почнах да го ползвам не можех да мигна в това чудо има толко много кофеиннннннннн ,че не е истина.Но иска и голямо масажиране 1-во единия крем и после другия та и бицепси направих:)

Искам да те попитам този видим ефект го имаше само с използването на продуктите или го съчетаваше с още нещо?

# 73
  • Мнения: 196
по принцип бях на диета и много вървях пеша но целулит имах определено и видимо по бедрата и да видимо почти не се виждаше след като ползвах тези неща.И по принцип бедрата са ми проблемни колкото и да отслабвам те не мърдат-така ,че съм доволна!Ще поровя в нета да видиш  снимка на продукта

# 74
  • Мнения: 2 388
по принцип бях на диета и много вървях пеша но целулит имах определено и видимо по бедрата и да видимо почти не се виждаше след като ползвах тези неща.И по прин бедрата са ми проблемни колкото и да отслабвам те не мърдат-така ,че съм доволна!
Благодаря за отговора, при мен мисля, че и гадната Синди ще свърши работа. Simple Smile

# 75
  • Мнения: 24
здравейте аз си порачах новият крем на avon който в момента рекламират. когато осетя резултат ще ви пиша отново.но искам да питам тези антицелулитни кремове могат ли да се ползват когато правиш опити за бебе защото мисля след месец да започваме с бъдещия татко,а все пак идва и лято newsm78.мерси предварително

# 76
  • София
  • Мнения: 4 966
здравейте аз си порачах новият крем на avon който в момента рекламират. когато осетя резултат ще ви пиша отново.но искам да питам тези антицелулитни кремове могат ли да се ползват когато правиш опити за бебе защото мисля след месец да започваме с бъдещия татко,а все пак идва и лято newsm78.мерси предварително
Simple SmileКогато правите опитите-може,но когато забременееш-спираш с антицелулитните! Wink

# 77
  • Мнения: 278

kade moga da go namera tozi na loreal newsm78. ima li go v bg. az mislia 4e 6te iam efect

За съжаление не мога да ти кажа дали го има в България, но не вярвам да го няма. Аз моя си го взех от Германия, 13 евро беше. Може някой от София да ти помогне или от по/големите градове. newsm78

# 78
mersi mn za informaciata 6te potarsia dano da go nameria Wink

# 79
  • Мнения: 630
Миналата година като излезе си купих ей това http://www.logos.info/files/perfect-slim-pro-OK-SITO.jpg и мога да кажа че бях доволна Simple Smile и все още го ползвам де. Първо масажирам и после мажа Simple Smile
Никъде не съм виждала подобно нещо. Дори не мога да разбера точно какво е-антицелулитен гел за мазане или душ-гел.
Аз мисля да си взема на Галеник новият продукт. В момента е на промоция- 2 опаковки за 70 лв
А някой намери ли дървен обръч?
аз ползвах на д-р Рено или нещо от тоя род беше 2-ва продукта са към 100лв. дадох-Ефект имаше видим,но има едно голяма НО-първите няколко дена след като почнах да го ползвам не можех да мигна в това чудо има толко много кофеиннннннннн ,че не е истина.Но иска и голямо масажиране 1-во единия крем и после другия та и бицепси направихSimple Smile

Д- р Рено нямат много такива продукти. Аз използвам изцяло тази козметика и често преглеждам каталога. Даже сега пак надникнах. Има само един продукт, който се казва : 2 В 1 ГЕЛ ЗА УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ НА СИЛУЕТА
Ето какво пише за него: Гелът е с висока концентрация на активни съставки за отслабване, изглаждане и стягане на кожата. Елиминира излишните мазнини, ускорява отстраняването на токсините, стимулира синтеза на колаген и подобрява еластичността на тъканите в критичните области. Лесно се нанася, бързо се абсорбира и действа дълготрайно. Още след първата седмица ще усетите разликата във вида на кожата - гладка и стегната, а обиколката на третираните части ще бъде намалена.
Струва 58.80.
 Дали става въпрос за същият продукт

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 09:08 от kremi_s

# 80
  • Мнения: 56
 Аз си взех на Венус,мисля да добавя към него и калта...+упражнения ,разбира се.Иначе съм ползвала:Лиерак,боди лифт 10(има ефект + добра попиуаемост);Виши,липозин(без видим резултат и лепне);Галеник,дн +нощни ампули(харесаха ми,но с краткотраен резултат);Дева имаше много хубав крем за тяло лифт;едно на Христина с канела(добро е),за Рок също само добри отзиви чувам...Ооо, на Венус също антицелулитен скраб.

# 81
  • Мнения: 3 214
След раждането на второто ми дете, ми се появи ужасен целулит по бедрата (а никога преди това не съм имала). Измазах 2 опаковки на AVON, след което не остана и следа  Party За упражнения нямах време, така че смятам, че ефектът се дължи на мазането  Peace

# 82
  • Мнения: 46
И аз се заинтригувах с тоя обръч.Някой може ли да ми каже в Бургас къде ги продават и колко парички долу горе.Мерси предварително   bouquet

# 83
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
След раждането на второто ми дете, ми се появи ужасен целулит по бедрата (а никога преди това не съм имала). Измазах 2 опаковки на AVON, след което не остана и следа  Party За упражнения нямах време, така че смятам, че ефектът се дължи на мазането  Peace
не знам дали крема ти е повлиял, защото и аз след второто раждане имах ужасен целулит...болеше ме , само като го натисна навътре Confused...заедно с килограмите , постепенно изчезна и той, без да се мажа с нещо...
но пък при теб може и крема да е помогнал...

# 84
  • Мнения: 472
И аз се заинтригувах с тоя обръч.Някой може ли да ми каже в Бургас къде ги продават и колко парички долу горе.Мерси предварително   bouquet
Аз си взех от едно магазинче сглобяем(3 лева струва) ,но е много лек почти не се усеща. Много трудно го въртя,почти не го задържам. Потърси си по-тежък.

# 85
  • Мнения: 56
Ами да,чувала съм добри отзиви за Аvon,като се има впредвид ,  и  че формулите непрекъснато се подобряват...

# 86
  • Мнения: 110
ЗДравейте! И аз ще споделя моя опит с антицелулитните кремове. Ползвах на Галеник-Елансил Селу Ривърс/ Cellu Reverse/ за 14 дни имаше добър резултат. После веднага преди да го свърша започнах с Лиерак-Сентиметрик. Не се бях поглеждала от 1 седмица и чак сега забелязах някаква разлика в релефа на кожата/на дупето като го стегна така че да се сбръчка:)/. Дупчиците, които остваха са по-плитки от преди. Не съм на диета и не спортувам от 5 месеца Simple Smile Иначе съм със стегната кожа и ...нямам все още деца  Simple Smile. Целулитът ми е първа степен, така че за мацките, които имат по-тежък може да има още по-голям резултат. Продължавам да се мажа-сигурно ще имам за още 3-4 седмици, а и вече съм на режим и спорт, така че резултат не може да няма. За коремче ползвам пак на Елансил-за коремната област. Аз нямам корем де, но все пак ми се иска да подобря вида и структурата на  кожата докато е време Simple Smile Искам да кажа, че този крем е много добър. Не знам дали съм намалила сантиметри/ползвам го от 3 седмици/, но стриите, които имах отстрани на паласките се заличиха на 70%. Кремът не е с тази насоченост, така че това го установих савсем случайно.Успех на всички и помнете, че трябва да подбирате кремовете според типа кожа и целулит:) И мноого мазане му е майката  Heart Eyes

# 87
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
След Виши (не особено добър резултат) си взех на Венус мултиактивен антицелулитен гел и антицелулитната кал. Пише първи резултати след 14дни  Laughing
Иначе и аз съм чувала добри отзиви за Лиерак, даже доста се зачудих в аптеката, но реших за разнообразие да си взема Венус-а хем евтин, хем има добри отзиви  Whistling

# 88
  • Мнения: 630
Камамбер, Венус в аптеките ли се продава. Колко струва и ти виждаш ли някакъв резултат или все още не са минали тези 14 дни?
Новият Лиерак е на промоция около 120 лв за две опаковки и подарък някаква чантичка, а Галеник целуривърс за две опаковки е около 70 лв. Аз смятам да си взема от него, защото 120 #Crazy е над психологическата ми бариера

# 89
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Камамбер, Венус в аптеките ли се продава. Колко струва и ти виждаш ли някакъв резултат или все още не са минали тези 14 дни?
Новият Лиерак е на промоция около 120 лв за две опаковки и подарък някаква чантичка, а Галеник целуривърс за две опаковки е около 70 лв. Аз смятам да си взема от него, защото 120 #Crazy е над психологическата ми бариера
Да, мажа се вече седмица с Венуса, стриктно сутрин и вечер и като че ли има подобрение или вече се самонавивам  Laughing Калта още не съм я пробвала, взех си я вчера, понеже ми хареса резултата от гела. Даже в см имам подобрение, незнам колко, просто някои панталони са ми по-широки. Но аз комбинирам с моя си диета и пиене на много течности. Да и моята бариера измря пред цената на Лиерак ,но те винаги са били скъпи, а грамажа им по-малък. Антицелулитните са по 150мл, не по 200мл  Tired За Галеник нямам отзиви за антицелулитните. Сестра ми много ми хвали на Рок, обаче като ходих да си купувам преди месец го нямаше и ми препоръчаха на Виши, не е лош, но преди беше мноооого по-добър.
От Ремедиума ги взех Венус-ите, даже в момента антицелулитните продукти на Венус са на промоция. Цената е около 15-16лв, с промоцията 12лв.

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз съм ползвала на Lierac - Total Body Lift май се казваше, нямаше никакъв резултат. Плюс това толкова е лепкава и силно парюмирана консистенцията, че поне на мен ми дойде в повече. Вярно, че не миришеше толкова лошо, ама като знам, че миризмата идва от антицелулитен гел и не ми е толкова приятно (така се чувствам аз сега, на друг може да му харесва). Ползвала съм и Galenic - Elancyl в колбичката със светлозеления крем и мога да кажа, че останах доволна. Не се пребори толкова с целулита в дълбочина, то не очкавах и да се случи де, но позаглажда кожата определено и я прави много мека! И попива бързо без да е лепкав и ултра миризлив, всъщност пак бих си го взела ама мисля вече да влагам финанси за масажчета и да го боря по-сериозно тоя проблем. Peace

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
ама мисля вече да влагам финанси за масажчета и да го боря по-сериозно тоя проблем. Peace
О,да, особено вендузите много помагат, ама пък бая боли  Blush

# 92
  • Мнения: 249
аз съм си вземала на евелин и от една седмица се мажа,моята приятелка толкова го хвалеше,че не издържах и го вземах Laughing Embarassed

# 93
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм ползвала на Lierac - Total Body Lift май се казваше, нямаше никакъв резултат.

charmz, да не е на Clarins ето този - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40703&goChar=CThinking

# 94
  • Мнения: 1 012
момичета, може ли снимка на този Венус и кой е производителят, защото не мога да го намеря! ? Апропо, колко струва в Бг кремът на  Елансил за целулит?

# 95
  • Мнения: 494
Масажиста ще ти каже колко ще са ти необходими, 14 обикновенно  и после всяка седмица по 1 подържаща.

Две седмици плътно всеки ден или поне през ден ,иначе няма да има ефект ,300 лв е цялостното лечение. А от кремовете аз съм доволна от Лиерак. но в съчетание с фитнес Laughing. Ако чакаш да има резултат само от крема, ще останеш разочарована.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 779
ама мисля вече да влагам финанси за масажчета и да го боря по-сериозно тоя проблем. Peace
О,да, особено вендузите много помагат, ама пък бая боли  Blush

Вендузи съм правила само веднъж и понеже съм на принципа 'ако не ме боли, значи ефект няма' я карах от първия път да ги засилва и после така ми се напукаха капиляри по краката и три дена не можех да си обуя панталон от болка, че се отказах. Ама и въпросната масажистка беше виновна, защото какво значи аз да определям силата, нали затова е там тя да го регулира. Сега само на масажи мисля да ходя, за 10 дена съм имала много добър ефект, но беше комбинирано и със сауна и с тангентор. Дано само и с масажи да се пооправи положението.  Tired То и там общо взето си плащаш за бой. Laughing

Аз съм ползвала на Lierac - Total Body Lift май се казваше, нямаше никакъв резултат.

charmz, да не е на Clarins ето този - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40703&goChar=CThinking



Иля, объркала съм името, извинявам се, ето го гелчето
А този на Clarins, който си пейстнала е един от кремовете, за който съм чувала много хубави неща, едва ли не, че чудеса прави. Mr. Green Наистина има много доволни от него, но аз не съм го ползвала.  Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля, объркала съм името, извинявам се, ето го гелчето
А този на Clarins, който си пейстнала е един от кремовете, за който съм чувала много хубави неща, едва ли не, че чудеса прави. Mr. Green Наистина има много доволни от него, но аз не съм го ползвала.  Peace

Точно и аз след уникално добрите отзиви за този на Clarins постоянно го препоръчвам, за това те попитах.
Стана ми интересно, да не би от него да си недоволна.  Wink

# 98
  • Мнения: 1 111
 
Иля, объркала съм името, извинявам се, ето го гелчето
А този на Clarins, който си пейстнала е един от кремовете, за който съм чувала много хубави неща, едва ли не, че чудеса прави. Mr. Green Наистина има много доволни от него, но аз не съм го ползвала.  Peace

Точно и аз след уникално добрите отзиви за този на Clarins постоянно го препоръчвам, за това те попитах.
Стана ми интересно, да не би от него да си недоволна.  Wink
Ооо, ако наистина е така веднага си го закупувам.Има ли го в БГ по магазините?А нещо друго от този клас?

# 99
  • София
  • Мнения: 7 798

 Ооо, ако наистина е така веднага си го закупувам.Има ли го в БГ по магазините?

Ji , има го и в магазините в Бг.  Peace

# 100
  • Мнения: 1 111
 И след колко време се наблюдават първите резултати?Не искам да е след четири седмици. Crazy

# 101
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сигурно ще убия рибата ама аз съм доволна от антицелулитен душ скраб и антицелулитен гел на Дева  Laughing

Ползвала съм и много скъпи продукти, само от Виши бях доволна. Нещата на Дева си ги взех на принципа "и да няма ефект, поне не е скъпо". Но то взе,че ме изненада. Отскоро почнах и малко спорт, но не съм особено редовна така, че отдавам изглаждането на кожата на гела на Дева.

Все пак да уточня, аз имам много малко целулит и не е тежък.

# 102
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сигурно ще убия рибата ама аз съм доволна от антицелулитен душ скраб и антицелулитен гел на Дева  Laughing

Ползвала съм и много скъпи продукти, само от Виши бях доволна. Нещата на Дева си ги взех на принципа "и да няма ефект, поне не е скъпо". Но то взе,че ме изненада. Отскоро почнах и малко спорт, но не съм особено редовна така, че отдавам изглаждането на кожата на гела на Дева.

Все пак да уточня, аз имам много малко целулит и не е тежък.
И аз на този принцип си взех Венуса, цената е приемлива и имаше много добри отзиви за него, че и на промоция беше. Та не си само ти утрепала рибата пък  Mr. Green

# 103
Здравейте момичета ! И аз се включвам в борбата с целулита , много ме надъхахте с тези Деви , изчетох и двете теми, и обедната почивка изтичах до магазина и си ги купих и двата- и розовия и зеления. Преди това обаче минах през аптеката и там ми препоръчаха още един PROTECTА  - Антицелулитен гел с охлаждащо действие , пак български към 6 и нещо струваV Купих го и него , аз като вляза в серия нямам спиране , сега се чудя с кой да почна. И аз между другото съм на принципа " и да няма ефект поне не е скъпо" . Моите приятелки ми се подиграват че хората давали сумати пари за процедури аз с кремчета за по 6 лева ще се оправям...ама да видим. От всичко трябва да се пробва. Иначе моя опит досега е Леокрема с подарък найлоновите гащи , никакъв ефект. И Ейвън - розовата серия - пак никакъв ефект.
Сега мисля първо с Девата да почна пък тогава другия, ако има резултати ще пиша. Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 14:00 от toni_to

# 104
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Здравейте момичета ! И аз се включвам в борбата с целулита , много ме надъхахте с тези Деви , изчетох и двете теми, и обедната почивка изтичах до магазина и си ги купих и двата- и розовия и зеления. Преди това обаче минах през аптеката и там ми препоръчаха още един PROTECTOR  - Антицелулитен гел с охлаждащо действие , пак български към 6 и нещо струваV Купих го и него , аз като вляза в серия нямам спиране , сега се чудя с кой да почна. И аз между другото съм на принципа " и да няма ефект поне не е скъпо" . Моите приятелки ми се подиграват че хората давали сумати пари за процедури аз с кремчета за по 6 лева ще се оправям...ама да видим. От всичко трябва да се пробва. Иначе моя опит досега е Леокрема с подарък найлоновите гащи , никакъв ефект. И Ейвън - розовата серия - пак никакъв ефект.
Сега мисля първо с Девата да почна пък тогава другия, ако има резултати ще пиша. Simple Smile

toni_to, ама моите неща на Дева не са розови и зелени  newsm78

Едното е синьо, а другото е червеникаво  newsm78

Камамбер, еми значи сме две дет тепаме рибата с евтинджоса  Mr. Green

# 105
  • София
  • Мнения: 10 858
Розовата дева я ползвах миналата пролет и цялото лято, бях след раждане и имах какво да коригирам. При мен имаше огромен ефект, и изобщо не си внушавам. Комбинирах с разни хапчета за отслабване и диета. Не съм спортувала, състоянието ми не го позволяваше въобще.
Накрая на лятото бях 44 кг. и почти нямах целулит.

Сега отново си го купих, но ми е ужасно студено като се намажа и затова си седи кремчето.
Много съм доволна от него и го препоръчвам с триста и три ръце!

# 106
  • Мнения: 630
Аз съм с розовият на Дева, дори и в момента. Не бих казала, че има някакъв ефект..., което за сетен път доказва, че всяко нещо при всеки действа индивидуално

# 107
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Еми моят пък не е розов, сигурно за това има ефект  Mr. Green

Вие розова наричате опаковката или самото гелче вътре?

# 108
  • София
  • Мнения: 10 858
Розовата опаковка - Дева слим ефект
Кремчето вътре е кремаво  Peace

# 109
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е знаех си, че моето е друго:



плюс това

# 110
На първата картинка е  душ-гел скръб което да подготви  и ексфолира кожата преди нанасянето на гела. А иначе Антицелулитния гел е същия като моя само  че аз го взех в комбинация с Дева Слим , което е розова опаковка и се води крем с отслабващ ефект. така четох тук в темите , момичетата казаха че ги ползват едновременно. но май твоя вариант е по-добър защото поне са от една и съща серия.Пък щом има ефект значи си уцелила. Аз дано да съм и аз от процента на успяващите, че като четох как  някой се изривали чак ми настръхват косите.  newsm78

П.П  А за ексфолиране мисля да пробвам с утайка от кафе, въпреки че ще стане голяма цапаница в банята ама нали трябва да се пробва.... Thinking

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 14:11 от toni_to

# 111
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хмм.. ами то наистина всичко е адски индивидуално  Thinking

Аз си ги взех и двете защото бяха в един пакет на промоция + диск с упражнения.

И взех, че и упражненията почнах да правя  Laughing

Но хубавото е, че първия продукт се ползва докато си под душа и мирише много свежо, а и ексфолира добре.

# 112
ами аз явно тази промоция съм я изтървала , защото така е по -яко с диска , по - мотивиращо може би.

# 113
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тази промоция беше обявена само за Метро май newsm78

Аз от там си ги взех. Може още да я има, не знам.

# 114
  • Мнения: 630
Хмм.. ами то наистина всичко е адски индивидуално  Thinking

Аз си ги взех и двете защото бяха в един пакет на промоция + диск с упражнения.

И взех, че и упражненията почнах да правя  Laughing

Но хубавото е, че първия продукт се ползва докато си под душа и мирише много свежо, а и ексфолира добре.

И тях съм ползвала. Преди месеци също бяха на промоция с диск. Взех ги заради диска, който така и не пуснах Joy   И от тях нямах ефект, но сигурно защото не съм направила упражненията от диска Mr. Green

# 115
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
kremi_s, хич не е от диска  Mr. Green

То стана ясно, че си е до кожа. Ето при мен и при други момичета действа, при тебе тоя продукт не действа. Трябва да се експериментира до откриването на правилното кремче, лошото е че доста пари отиват на вятъра междувременно  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 630
Мда, това е истината Sad
Преди години всяка пролет си взимах на Галеник ампулите. Първо обикновените, после излязоха ден и нощ и бях много доволна.
Но така или иначе ми е ясно, че само с мазилца не става. Трябва да се комбинира с упражнения и хранителен режим. Иначе...пари хвърлени на вятъра

# 117
Сега съм решила да си купя въженце и да скачам вкъщи , като малка много обичах. Но засега това е единствената удобна алтернатива на спорт за мен. първо защото нямам време да ходя на фитнес или да излизам на разходки. Ей сега след работа отивам да търся въже и после ще се мажа , че сума ти мазила натрупах. Тоалетката ми е станала като щанд на магазин... Crazy

# 118
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сега съм решила да си купя въженце и да скачам вкъщи , като малка много обичах. Но засега това е единствената удобна алтернатива на спорт за мен. първо защото нямам време да ходя на фитнес или да излизам на разходки. Ей сега след работа отивам да търся въже и после ще се мажа , че сума ти мазила натрупах. Тоалетката ми е станала като щанд на магазин... Crazy

Разбирам те и аз нямам време за спорт, та в къщи си правя упражненията.

Добре че работата ми е динамична и свързана с доста движение, но пак си трябва спорт, не само мазане  Sunglasses

# 119
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111

Камамбер, еми значи сме две дет тепаме рибата с евтинджоса  Mr. Green
и аз ! и аз! Crossing Arms - вече се мажа  близо месец с розовата Дева....има ефект, но малък...то за 1 месец чудо не мога да очаквам Wink....

# 120
  • София
  • Мнения: 10 858
момичета, може да не едо кожа, а до тип целулит  Thinking
Поне така си мисля, разсъждавайки ...

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Четох из темата за кремовете против целулит на Eveline.
Но кой е най-ефективен?
Ден и Нощ: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=206
Концентрат Антицелулит: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=198
Slim Extreme: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=200
Slim Extreme Серум: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=202

Кой сте ползвали и от кой сте доволни?

# 122
  • Мнения: 249
ползвам последния,но от скоро/ 4-ти ден/ , но се мажа само вечер,че сутрин доста ме мързи Joy и немога да дам отзиви все още,но една приятелка е много доволна и това ме накара да го взема Laughing

# 123
  • Мнения: 1 289
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

# 124
  • Мнения: 630
Аз си взех на Галеник целуривърса, промоционалната опаковка, така че ще имам за месец. От второто намазване вече и кожата ми е страхотна- гладка, мека. Ще видим целулита дали ще се повлияе. Започнах и всеки ден да карам по малко кростренажора, пък и храната гледам да е по- здравословна. Надявам се да постигна бавно и славно резултати

# 125
  • София
  • Мнения: 10 858
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?

# 126
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?

# 127
  • Мнения: 421
почти всичко съм ползвала на галеник и съм мн доволна,особенно ампулите за целулит невероятен ефект има при мен

# 128
  • Мнения: 118
Вчера си взех на Дева антицелулитния и отслабващия и стягащ гел на Дева. Прочетох много добри отзиви за тази марка. За първи път ще ползвам българска козметика, но по принцип съм по-резервирана към действието на тизи продукти, така, че на първо време ще ползвам по-евтина козметика. Дано има ефект, и то от към коремче, че там ми е по проблемно.

# 129
  • Мнения: 4 447
А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?

А! И аз искам да знам!!!

# 130
  • Мнения: 118
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

# 131
  • София
  • Мнения: 7 097
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty

# 132
  • Мнения: 421
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty
и аз така

# 133
  • Мнения: 161
 този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518

# 134
  • Мнения: 249
този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518



aз пък от леокрема не съм доволна изобщо,измазах 3 броя,обувах едни гащи които бяха в опаковките и накрая нищо Sad

# 135
  • Мнения: 1 289
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?

Абсолютно да! Само воля да имаш обаче Wink

# 136
  • София
  • Мнения: 10 858
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?

Абсолютно да! Само воля да имаш обаче Wink

О, да, за волята съм съгласна. Но 20 минути не е чак толкова много и мисля, че мога да си наложа тази воля Crazy
Само да постигна този така желан ефект, маааалко по-стегнато дупе ...

# 137
  • Мнения: 1 289
Те така 20 минути не ти се виждат много, ама като почнеш да въртиш и на 10-тата минута издъхваш отначало. После си мокра навсякъде, ама то това е целта де Naughty Слагам и едни неопренови бермуди и колан за допълнителен ефект.
Аз примерно процедирам така - понеже имам навика да си записвам сериали на двд-та и примерно пускам си една серия (те нали са около 20-25 минути) и така си гледам като се стремя да не гледам в таймера нарочно, за да минат по-неусетно. Иначе е доста по-тежко, ако няма какво да те разсейва. Пробвала съм и с музика, но сериала или телевизора пред теб е най-добре Peace

А аз има един въпрос към всички - пробвали ли сте новоя рол-он на Гарние (шоков ефект) - рекламата по телевизията я пускат често.?? Имате ли впечатления? Аз никак не вярвам, ама все пак да питам Mr. Green

# 138
  • Мнения: 3 050
доколкото четох в другата тема, от самата марка не били доволни  Peace аз не съм пробвала.  Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 161
А аз има един въпрос към всички - пробвали ли сте новоя рол-он на Гарние (шоков ефект) - рекламата по телевизията я пускат често.?? Имате ли впечатления? Аз никак не вярвам, ама все пак да питам Mr. Green

аз го мажа от една седмица горе долу, засега за ефект нищо не мога да споделя, но от всички кремчета вкъщи той най-много ми изстудява бедрата и дупето и ми държи доста хладно поне половин час, което мисля че е добре Thinking

# 140
  • Мнения: 83
Здравейте дами, дойде време да споделя и моя опит в борбата с целулита и намаляването на обиколките. На кратко ще споделя с вас какво съм използвала до момента и какво ми е мнението за съответния продукт.

  • Дева AntiCelulit - не мога да кажа,че съм доволна
  • Venus - Gel Multiattivo Anticellulite - този гел много ми го похвалиха в аптеката, мога да кажа, че ако се бях мазала по-редовно можеше и да има повече ефект в борбата с целулита
  • Venus - Cellu-Tech Azoine Utro - Този продукт се води с отслабващо и антицелулитно действие. В една кутия се съдържат 8 опаковки, като всяка стига за 2-3 мазания. Трябва да се маже сутрин и вечер. Според упътването обиколката на бедрата трябва да се намали до 2,92 см за 28 дни. Цената му е 17.50 и като сметнах колко кутии трябва да си купя за 28 дневния период, то излезе, че ще ми е по-евтино да се мажа с продукти на Galenic. Не мога да кажа, че не действа, но определено не ми допада.
  • Venus - Fango Anticellulite Multiattivo - това е антицелулитна кал. Мажат се проблемните зони и се престоява 30-40 минути с нея,като тялото може да се увие с фолио. Определено има ефект, но трябва да си постоянен и да изпълниш точния курс за активно третиране на целулита, но аз не мога да кажа, че съм много редовна   Sad , обаче наистина има видим ефект. Цената е 14-15 лева и една кутия  е 400 ml.
  • Galenic - ползвам техните продукти от 2003 година и съм супер доволна. На времето имаха само ампули, определено действаха. След това подобриха формулата като пуснаха на пазара Elancyl Concentre Lipo-Reducteur. Поминалото лято го използвах и останах супер доволна. От 106 см обиколка на бедрата станах 95, като да съм използвала 3 флакончета. Вярно е, че човек като е по-пълен сваля повече, но аз свалих само 6 килограма и много повече сантиметри. Също така ми изчезна целулита, но да не пропусна да кажа, че го комбинирах със сутрешни масажи с  утайка от кафе. Това обтриване си го правех за не повече от 5 минути.
  • Galenic - Elancil Cellu reverse - това е най-новата им формула, подобрение на предишната която по-горе похвалих.Миналото лято когато излезе на пазара реших да го пробвам, но не останах много доволна. Lipo-Reducteur много повече ми хареса, е да си призная, че не се мажех много стриктно с Elancil Cellu reverse Embarassed

Сега отново се мажа със Lipo-Reducteur на Галеник и измерването ми на бедрата на дата 24.04.2008 показваше 94 см, а на 5.05.2008 обиколката ми вече беше 92 см. В момента не спазвам диета, рядко се обтривам с кафе, ходя един,два пъти на сауна и 1ин,2ва пъти в седмицата плувам. Мажа се много рядко с антицелулитната кал на Венус (защото ме мързи) и си взимам от време на време вани с морска сол. Мога да кажа, че в резултат сантиметрите и целулита ми намаляват Simple Smile
Все пак толкова години съм на Галеник и малко ми се иска да разнообразя, така че ако знаете други кремчета, които наистина махат сантиметри и целулит може да споделите.

Единственото лошо е, че когато си махнах целулита по-миналото лято после не продължих с поддържащи терапии и сега наново съм се амбицирала да го махна, но този път няма да правя грешката да не си поддържам постигнатите резултати Simple Smile

Ми... Май за сега е това което се сещам по отношение на гелчетата и кремчетата за отслабване Simple Smile

# 141
  • Мнения: 4 406
Аз днес си купих Аура слим, пък ще видим какъв е ефекта

# 142
  • Мнения: 1 387
Привет!  bouquet
Джери,Намаза ли се вече?Ако да ,моля пиши дали загрява кожата!  bouquet

# 143
  • Мнения: 4 406
Здрасти Happy2, че загрява загрява, но не е болка за умиране както четох по форумите.
И миризмата не е нещо особено лоша.
Е аз мажа само корема и отстрани паласките
 Grinning

# 144
  • Мнения: 1 387
Джери,благодаря за отговора!Успех!  bouquet
Аз сега се мажа с Билка,а той охлажда. Mr. GreenЗасега ефект нямам,мо не съм много редовна.

# 145
  • Мнения: 4 406
Имам и шивашки метър и почвам да се следя.
Ще докладвам за резултатите, пише на опаковката поне 2 седмици да се прилага.
Аз нямам да имам търпение и след 2-3 дни ще се премеря

Лек ден

# 146
явно не сме малко жените с такива проблеми като тегло и целолит но аз съм пробвала български антицелулитен гел БИЛКА се казва и струва около 4лева 150 или 200грама беше и за месец и половина дупчиците от бедрата и дупето почти не се забелязваха употребих две тубички и смятам пак да почна преди морето  Wink

# 147
  • Мнения: 288
М, какво излиза, че за Галеник и Билка отзивите са най-добри... и Евелин, ли как беше... Зарибих се!
Я, да ви попитам, понеже досега не съм си мерила бедрото, как го мерите - с брича или по-надолу? И тези помади смъкват ли и от бричовете или не? И кога е най-ранния видим резултат? Не съм от много търпеливите, когато става дума за мазила и ефекти, и затова питам? А, съм решила да си взема...
ЕДИТ: Гледах сайта на Galenic ( http://www.galenic.com/public/galenic/html/accueil/accueil.php?lang=en ) и там има да си определиш какъв ти е целулита, и следователно кой продукт е за теб. На мен ми даде "Cellu/Reverse" за 14 дни, 82%. Това старото, за което говори sladullka не го намирам в сайта... Може би трябва да се поровя повече.
ЕДИТ 2: Взех си на Дева със зелената опаковка. На Галеник беше 46 лв - не мога да си го позволя засега.

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 17:54 от Cantrell_NY

# 148
  • Мнения: 83
М, какво излиза, че за Галеник и Билка отзивите са най-добри... и Евелин, ли как беше... Зарибих се!
Я, да ви попитам, понеже досега не съм си мерила бедрото, как го мерите - с брича или по-надолу? И тези помади смъкват ли и от бричовете или не? И кога е най-ранния видим резултат? Не съм от много търпеливите, когато става дума за мазила и ефекти, и затова питам? А, съм решила да си взема...
ЕДИТ: Гледах сайта на Galenic ( http://www.galenic.com/public/galenic/html/accueil/accueil.php?lang=en ) и там има да си определиш какъв ти е целулита, и следователно кой продукт е за теб. На мен ми даде "Cellu/Reverse" за 14 дни, 82%. Това старото, за което говори sladullka не го намирам в сайта... Може би трябва да се поровя повече.
ЕДИТ 2: Взех си на Дева със зелената опаковка. На Галеник беше 46 лв - не мога да си го позволя засега.


Аз лично си меря двата крака едновременно, като слагам сантиметъра точно под дупето, за да хвана най-широката обиколка. Иначе, за да си сигурна, че всеки път мериш на едно и също място можеш от коляното нагоре да измериш някаква дължина и всеки път на това място да се мериш, но то с времето се свиква на око да го предценяваш.

Иначе, за свалянето на сантиметри от бедрата за Галеник на 100% го гарантирам, стига да не ядеш мазни храни.
Ако спазваш диета резултатите са повече от това което показват, че можеш да отслабнеш и още след първата седмица ще си проличи. Ако не си на строга диета, но не ядеш мазнотии се мери на 2ве седмици, както е в упътването.
И все пак не забравяй, че при всеки нещата действат различно, но пък във всяка аптека в която съм питала за Галеник, са казвали, че много клиенти са доволни.

А, за отслабващия гел на Дева... не мисля, че с него се сваля нещо.

Ето линковете за Галеник:
Това е на новата им формула - http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=279
Това е на старата им формула - http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=280
Това е специално за корема, но аз не съм го ползвала и не мога да кажа нищо - http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=281

# 149
  • София
  • Мнения: 10 858
sladullka ти от старата или от новата формула си по-доволна?

Леле, много малки разфасовки бе, по 100 мл...
То за една седмица ще свърши това.

# 150
  • Мнения: 1 263
Аз се интересувам от някакъв антицелулитен крем/ гел/ олио, което не попива бързо, за да мога да отделя например по 10-15 мин. за масажиране с ръчен масажор без да се претърква кожата?
   

# 151
  • Мнения: 455
Прочетох с интерес темата, благодаря за информацията. Мисля, че ще пробвам първо с  крема на Билка, а ако няма ефект ще мина на  Галеник Wink. От антицелулитните кремове до сега съм пробвала на Ейвън, Нивеа и Леокрема, точно привърших този на Леокрема и се чудих какво да си взема този път. Благодаря, че ме ориентирахте, отдавна искам да пробвам някой български антицелулитен крем, но се чудех дали ще има ефект.

# 152
  • Мнения: 83
sladullka ти от старата или от новата формула си по-доволна?

Леле, много малки разфасовки бе, по 100 мл...
То за една седмица ще свърши това.

На мен лично старата формула повече ми харесва Simple Smile
Иначе, един флакон стига за 14 дни даже може и за 1ин 2ва дни от горе.Той си е разделен на дозички.
По принцип, когато се намажеш за първи път някак си кожата поема повече от гела, но следващото мазане минава с по-малко гел, някак си кожата се променя, не знам как да го опиша...  Embarassed

# 153
  • София
  • Мнения: 5 727
А от Нивея доволни ли сте?

# 154
  • Мнения: 83
Аз се интересувам от някакъв антицелулитен крем/ гел/ олио, което не попива бързо, за да мога да отделя например по 10-15 мин. за масажиране с ръчен масажор без да се претърква кожата?
   

На Венус "Gel Multiattivo Anticellulite" не попива много бързо и няма да ти протрие кожата, може да опиташ с него, но ще трябва по време на масажа да слагаш от гела 2-3 пъти.

Иначе съм чела за масажното масло на Икаров, но не съм го пробвала и не мога да изкажа точно мнение, но след като се води масажно масло... значи би трябвало също да не попива много бързо.А и до колкото си спомням от това което съм чела май наистина не попиваше много бързо,но не съм на 100% сигурна.

# 155
  • София
  • Мнения: 10 858
sladullka ти от старата или от новата формула си по-доволна?

Леле, много малки разфасовки бе, по 100 мл...
То за една седмица ще свърши това.

На мен лично старата формула повече ми харесва Simple Smile
Иначе, един флакон стига за 14 дни даже може и за 1ин 2ва дни от горе.Той си е разделен на дозички.
По принцип, когато се намажеш за първи път някак си кожата поема повече от гела, но следващото мазане минава с по-малко гел, някак си кожата се променя, не знам как да го опиша...  Embarassed

Благодаря ти  Flutter А дали се намира все още от старата формула или?
Аз се интересувам от някакъв антицелулитен крем/ гел/ олио, което не попива бързо, за да мога да отделя например по 10-15 мин. за масажиране с ръчен масажор без да се претърква кожата?
  

На Венус "Gel Multiattivo Anticellulite" не попива много бързо и няма да ти протрие кожата, може да опиташ с него, но ще трябва по време на масажа да слагаш от гела 2-3 пъти.

Иначе съм чела за масажното масло на Икаров, но не съм го пробвала и не мога да изкажа точно мнение, но след като се води масажно масло... значи би трябвало също да не попива много бързо.А и до колкото си спомням от това което съм чела май наистина не попиваше много бързо,но не съм на 100% сигурна.

Наистина, антицелулитното масло на Икаров попива ужасно бавно. То си е масажно и затова е така.

# 156
  • Мнения: 455
А от Нивея доволни ли сте?
Ами хубаво мирише, кожата става гладка, но целулитът си стои Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 289
Кажете какво стана с новия рол-он на Гарние - някой  се мажеше от тук. Действа ли???

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Момичета, някой да е виждал този продукт на Lierac по аптеките скоро? Аз съм го ползвала преди и бях много доволна, но обиколих 10-тина аптеки в центъра и няма никъде Sad
http://www.lierac.com/default.php?pageId=565&siteId=1&langId=2

# 159
  • Мнения: 83
Вивиан , старата формула все още се продава в аптеките и май нямат намерение да я спират и дано не го правят на този етап Simple Smile

# 160
  • Мнения: 288
Значи казваш на Галеник е 100% сигурно, че поне ще намалее целулита с 50%, ако не и повече, т.е. все ще има ефект, а какъв е индивидуално?
Извинявай, че питам така, но е, защото струва 46 лв. ...
Поръчах си едни хапчета преди 3 седмици - още не са дошли, а те струват 38,90 лв. . Мога евентуално да рискувам да дам парите за Галеник, макар да се притеснявам да не онези да ми търсят сметка, защо не съм платила хапчетата. То, вече нямам абсолютно никакво желание и нужда от тях, понеже си пазя диета и прочие, и не мисля, че ще имат въобще някакъв ефект, но...
И един страничен в-с.. Дали при такива доставки, ако не заплатиш, но и не ги вземеш, ти търсят сметка? 

# 161
  • Мнения: 83
Значи казваш на Галеник е 100% сигурно, че поне ще намалее целулита с 50%, ако не и повече, т.е. все ще има ефект, а какъв е индивидуално?
Извинявай, че питам така, но е, защото струва 46 лв. ...
Поръчах си едни хапчета преди 3 седмици - още не са дошли, а те струват 38,90 лв. . Мога евентуално да рискувам да дам парите за Галеник, макар да се притеснявам да не онези да ми търсят сметка, защо не съм платила хапчетата. То, вече нямам абсолютно никакво желание и нужда от тях, понеже си пазя диета и прочие, и не мисля, че ще имат въобще някакъв ефект, но...
И един страничен в-с.. Дали при такива доставки, ако не заплатиш, но и не ги вземеш, ти търсят сметка? 

Значи, при мен положението преди 2ве години беше следното:
Бях на диета, за 2 месеца свалих 6 кг и 11-12 см. от обиколката на бедрата.Намалих си дрехите с 2ва номера.Тъкмото когато бях започнала да се мажа си купих един панталон, но след месец вече ми беше много широк и не ставаше повече да го нося. Още след първата седмица кожата ми стана по-гладка и видимо започна заличаване на целулита. След 2та месеца помен от целулит почти нямаше, останаха ми само 2ве дупчици на едното бедро, но почти не се забелязваха и бях спокойна. След това преминах към задържане на килограмите и в продължение на година и половина не мръднах,само тази зима малко се бях уляла, но на обиколка бях качила само 2 см. За съжаление обаче, когато спрях да се грижа за кожата си пак ми се върна целулита Sad , но поне сантиметри не качих Simple Smile .
Сега отново се мажа, като не спазвам диета (но от днес съм на диета  Blush ) и пак се получи намаляване на обиколките и целулита, но резултатите са малко по-слаби от преди с диетата. Единственото важно според мен е да не се приемат мазни храни, нищо друго.
Иначе, за да засилиш ефекта може сутрин, ако не те мързи, да си обтриваш тялото с кафе за 4-5 минути. Това с кафето го препоръчвам не само за борба с целулита, но и за копринено мека кожа.

Иначе за поръчката ти... ами направи се на ударена и кажи, че на този адрес не живее такъв човек. Аз работя в една фирма и при нас също се правят разни поръчки и редовно имаме върната поръчка, защото не съществува такъв човек. А за да си спокойна, можеш да им се обадиш по телефона и да кажеш, че отказваш поръчката и проблема ти е решен.

ps. А 46 лева мисля,че е новия гел на Галеник, иначе стария е към 30 и нещо,не помня колко въпреки, че днес си купих, но не погледнах на бележката, а вече я изхвърлих. Ама то ако го сметнеш разликата м/у новата и старата формула е някакви си 3 милиметра и не си заслужават тия 10 лева от горе,поне на мен не ми допадна новата формула.

# 162
  • Мнения: 288
Ще го имам предвид. Благодаря ти!
Онези за хапчетата казаха, че не мога да отменя поръчката. Казах им, че утре заминавам, че има доста жени недоволни, а те ми казаха, че трябва и някакъв режим на хранене, а ако тези жени не са ограничили храната, нямало как да стане с каквото и да е. И т.н.. Май-май, ще почакам за Галеник... Sad

# 163
  • Мнения: 83
Ще го имам предвид. Благодаря ти!
Онези за хапчетата казаха, че не мога да отменя поръчката. Казах им, че утре заминавам, че има доста жени недоволни, а те ми казаха, че трябва и някакъв режим на хранене, а ако тези жени не са ограничили храната, нямало как да стане с каквото и да е. И т.н.. Май-май, ще почакам за Галеник... Sad

По закона за защита на потребителите си в правото си в седемдневен срок от датата на доставката да върнеш продукта. Така че тези врели,некипели да не ти ги разправят. Бъди по-нахална и твърда в настояването си да откажеш поръчката, в противен случай можеш да сигнализираш комисията за защита на потребителите. Това на 100% ще ги накара да се откажат да ти пращат каквото и да било  Mr. Green

# 164
  • Мнения: 288
Това не е ли, ако не си доволен от продукта? Питам се как са го измислили така, като повечето продукти дават резултат след седмици, а не до 1 седмица - никакъв смисъл за потребителите. Тези хапчета трябва да ида в пощата да проверя. Доставката им трябваше да е пристигнала 7-9 този месец, но не знаеш, че ще е пощата, а не с кориер (уж, има цена доставка, но сигурно, защото не е български продукт). Пият се 1 на всеки 5 дена. Тогава няма как сякаш да разбера за седмица, дали действа или не, за да върна продукта до седмица след доставката.
Прецаках се! Ще се прежаля... Уж, трябва да върнат парите накрая, ако не си доволен в период до 30 работни дни, но колко е реално това - един Господ знае. Този месец трябва да почна работа, другия да взема заплата и тогава ще купя Галеник :-/ ..
Поне има 1 нещо успокоително - учим се до живот от грешките си. 

# 165
  • Мнения: 83
Ами то това се отнася за всички видове продукти, ти можеш например и фитнес уред да си вземеш и да не си доволна и да го върнеш.

А иначе какви са тези хапчета, които си си поръчала?
Не че много се доверявам на хапчетата, но все пак да се информирам  Simple Smile

# 166
  • Мнения: 288
Имаше преди тема, мисля, за тях. Липо 53... Четох няколко жени да казват, че били пълен боклук, но вече си ги бях поръчала. Имат две активни съставки (забравих точно как се казват). 1 хапче се взима на всеки 5 дена и до 3 максимум кг се смъква от него, но било индивидуално и е хранителна добавка, т.е. с някакъв хранителен режим трябва да се приема. Пишат, че са разработени в т.н. "Селиконова долина".
Като прочетох мненията на жените, които нямаха ефект, се почувствах истинска глупачка и наивница, но си казах "е, ще се окаже поредния боклук, какво от това - няма за сефте да прежаля някакви пари и да съм първата, нито последната..."
Надявам се да има резултат, да не ме е яд. Също се надявам да се окаже наистина индивидуално и понеже съм на меню 1 грейпфрут + 1-2 краставици вечер, да има резултат, защото ако няма - няма извинение като "не сте ограничили храната".

# 167
  • Мнения: 83
Оооооооо, че ти при този нискокалоричен хранителен режим (демек глад) и без тези хапчета ще отслабнеш.
Все пак пиши после дали са имали резултат.
Успех Simple Smile

# 168
  • Мнения: 288
Права си. И все пак дано окажат положително действие и по-ускорен резултат. Ще пиша, обещавам, заради всички жени, които са си го поръчали и заради тези, които не са и/или смятам да си го поръчат.
Благодаря ти!  Simple Smile  bouquet

# 169
  • Мнения: 9
momicheta ne si habete parire za bokluci. Naistina svalia sam kilogrami s Galenic ampuli. Na vsichki priatelki sam gi preporachala i sa dovolni. A pak za 50 lv. si zaslujava za samo4uvstvieto. Novoto rol- on na Galenic e glupost - ama nali novo aide da si go kupa i sega v shkafa, zastoto sam na Galenic otnovo. Leocrema e sredna hubost - za podrajka da, no ne i za po-seriozni resultati. Ako iskate da izbuhnete na plaja ne jaleta 50 lv. Aide chao i nezabraviaite, che nai-vajnoto e da se haresvate.

# 170
  • Мнения: 630
Аз пък не съм впечатлена от Галеник. Ползвах преди години и бях доволна. Тази година си взех целуривърса двете опаковки. Използвах вече едната, наистина кожата става много хубава, но нищо повече. Това ще го постигна и с крема на Билка за 5 лв. със сигурност

# 171
  • Мнения: 1 263
А как изглеждат ампулите на Galenic?

# 172
  • Мнения: 1 065
Ампулите не бяха ли спряни от производство?Аз поне не съм ги виждала от по-миналата година.Ако някой знае дали ги има пак- да свирка Simple Smile

# 173
  • Мнения: 83
momicheta ne si habete parire za bokluci. Naistina svalia sam kilogrami s Galenic ampuli. Na vsichki priatelki sam gi preporachala i sa dovolni. A pak za 50 lv. si zaslujava za samo4uvstvieto. Novoto rol- on na Galenic e glupost - ama nali novo aide da si go kupa i sega v shkafa, zastoto sam na Galenic otnovo. Leocrema e sredna hubost - za podrajka da, no ne i za po-seriozni resultati. Ako iskate da izbuhnete na plaja ne jaleta 50 lv. Aide chao i nezabraviaite, che nai-vajnoto e da se haresvate.

nerissa от Галеник не се свалят килограми, а см. и Галеник нямат никакъв рол-он против целулит, май се бъркаш с друга фирма Simple Smile .

kremi_s за Cellu Reverse и аз съм съгласна, че не е добър, но Lipo-Reducteur определено си заслужава.

mummy, djily ампули на Галеник вече не се продават, поне не и в България и няма и да се върнат, защото са по-слаби като действие от формулата на
Lipo-Reducteur, който ги замени.

# 174
  • Мнения: 1 263
sladullka, Lipo-Reducteur е пак на Галеник ли?

# 175
  • Мнения: 83
Да, пак е на Галеник.

# 176
  • Мнения: 630
Всеки път, когато дам много пари за такъв продукт и не съм доволна, се заричам, че повече няма да си взимам и като ми мине след време пак си купувам. Този път обаче много ме е яд, защото наистина възлагах много надежди на този Галеник, а нищо. Вече съм решила да си купувам евтинки мазилца, колкото да поддържам едно добро състояние на кожата. Целулита явно така или иначе няма да се махне, така че по- добре 5-6 лв, отколкото 70 Sick

# 177
  • Мнения: 83
Напълно съм съгласна, че парите, които сме дали за някакво кремче/гелче не винаги могат да бъдат оправдани. Но не трябва да забравяме, че козметичните продукти при всеки организъм действат различно. Аз от Галеник съм си доволна вече 5та година, но при условието, че когато се мажа с него избягвам сякакви мазнотии. Иначе съм си правила експеримента какво ще стане ако не спра мазното и си ям дюнерчета, пици и тем подобни неща - ефект няма Simple Smile
Но аз съм на принципа, че след като съм си дала парите за нещо за отслабване, да не очаквам резултати ако не си променя и храненето. Обикновено Галеник го използвам за да се засили ефекта на намаляване на обиколките и целулита, като винаги го съчетавам с по-здравословна храна.

# 178
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох,sladullka , много ме навиваш вече с тоя Lipo-Reducteur ooooh! Направо съм на ръба да си го взема. Освен целулита, намалява и обиколки казваш  Thinking така ли?
Иначе и аз като Креми, всеки път се заричам да не купувам скъпи ... ама ето ...

# 179
  • София
  • Мнения: 7 097
БИЛКА се казва и струва около 4лева 150 или 200грама беше и за месец и половина дупчиците от бедрата и дупето почти не се забелязваха употребих две тубички и смятам пак да почна преди морето  Wink

Така и не го намерих този антицелулитен крем на Билка  Thinking Има някакъв модулатор за тяло, да не става въпрос за него  Crossing Arms

# 180
  • Мнения: 83
Ох,sladullka , много ме навиваш вече с тоя Lipo-Reducteur ooooh! Направо съм на ръба да си го взема. Освен целулита, намалява и обиколки казваш  Thinking така ли?
Иначе и аз като Креми, всеки път се заричам да не купувам скъпи ... ама ето ...

хи-хи-хи Simple Smile Не навивам никой,само си казвам наблюденията Simple Smile
Всичко е индивидуално, но при мен и целулита се махна на 99% и там някъде по-нагоре в темата бях писала колко махнах от обиколките.

Ми то и аз много не смея да си давам парите за скъпи неща, пък и за евтини, но този гел го ползвам от бая години и когато не беше толкова популярен разбрах за него от един диетолог, та така се започна с Галеник... Simple Smile

# 181
  • София
  • Мнения: 10 858
А изстудява ли? Че много мразя тези изстудяващите.

# 182
  • Мнения: 83
Не, не изстудява Simple Smile

# 183
  • София
  • Мнения: 10 858
ооо, прекрасна си!!!    bouquet

# 184
  • Мнения: 1 263
Lipo-reducteur

Антицелулитният серум намалява ефекта на „портокаловата кожа”, като предотвратява натрупването на мастни отлагания. Стяга и изравнява релефа на кожата, намалява обема на проблемните зони и ефективно овлажнява кожата като я прави гладка, стегната и еластична.

Антицелулитният растителен комплекс активно стимулира разграждането на старите мастните образувания, спомага бързото отлагане на мастните запаси от клетките, създавайки дренажен ефект.
От тук

Сайта на Galenic

# 185
  • София
  • Мнения: 10 858
Мими, благодаря   bouquet

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис  Sunglasses

# 187
  • Мнения: 488
Аз съм ползвала този миналата година и бях много доволна.

Напоследък се мажа с някакви по-обикновени...  newsm78

# 188
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм ползвала този миналата година и бях много доволна.
http://www.galenic.com/public/galenic/html/upload/img/45d3108542 … re_liporeduct.jpg
Напоследък се мажа с някакви по-обикновени...  newsm78

А комбинираш ли го с нещо, спорт, хранене или само с него и имаше ефект ?

# 189
  • Провинция
  • Мнения: 509
AURA SLIM помага много  Peace

# 190
  • Мнения: 3 461
За корем горещо препоръчвам Не знам дали го има в България, от един месец се мажа с него и коремът ми започна да се прибира видимо. Peace

# 191
  • Мнения: 488
А комбинираш ли го с нещо, спорт, хранене или само с него и имаше ефект ?
Иля, миналата година бях на режима на Дюкан, но не спортувах. Лошото беше, че след като свалих доста, допуснах качване обратно, аз сама си бях виновна. В момента съм на 90-дневната диета и този път няма да има качване обратно!  Twisted Evil А и съм увеличила движението  newsm39 Ще прибавя и добавки и скоро ще се ориентирам към някакво друго мазило! Няаква "билка" се мотае тук, но мисля че може и с нещо по-добро са пробвам, но нека първо да посмъкна малко  Sunglasses В момента се ориентирам все още  Grinning

# 192
  • Мнения: 2 068
Noia май го няма

# 193
до скоро ползвах антицелулитния крем на билка и ми свърши но сега виждам че са променили опаковката и цената ако някой е ползвал новия вариянт ефектат дали е същият заслужава ли си да се купи

Общи условия

Активация на акаунт