Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 835
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24
здравейте аз си порачах новият крем на avon който в момента рекламират. когато осетя резултат ще ви пиша отново.но искам да питам тези антицелулитни кремове могат ли да се ползват когато правиш опити за бебе защото мисля след месец да започваме с бъдещия татко,а все пак идва и лято newsm78.мерси предварително

# 76
  • София
  • Мнения: 4 966
здравейте аз си порачах новият крем на avon който в момента рекламират. когато осетя резултат ще ви пиша отново.но искам да питам тези антицелулитни кремове могат ли да се ползват когато правиш опити за бебе защото мисля след месец да започваме с бъдещия татко,а все пак идва и лято newsm78.мерси предварително
Simple SmileКогато правите опитите-може,но когато забременееш-спираш с антицелулитните! Wink

# 77
  • Мнения: 278

kade moga da go namera tozi na loreal newsm78. ima li go v bg. az mislia 4e 6te iam efect

За съжаление не мога да ти кажа дали го има в България, но не вярвам да го няма. Аз моя си го взех от Германия, 13 евро беше. Може някой от София да ти помогне или от по/големите градове. newsm78

# 78
mersi mn za informaciata 6te potarsia dano da go nameria Wink

# 79
  • Мнения: 630
Миналата година като излезе си купих ей това http://www.logos.info/files/perfect-slim-pro-OK-SITO.jpg и мога да кажа че бях доволна Simple Smile и все още го ползвам де. Първо масажирам и после мажа Simple Smile
Никъде не съм виждала подобно нещо. Дори не мога да разбера точно какво е-антицелулитен гел за мазане или душ-гел.
Аз мисля да си взема на Галеник новият продукт. В момента е на промоция- 2 опаковки за 70 лв
А някой намери ли дървен обръч?
аз ползвах на д-р Рено или нещо от тоя род беше 2-ва продукта са към 100лв. дадох-Ефект имаше видим,но има едно голяма НО-първите няколко дена след като почнах да го ползвам не можех да мигна в това чудо има толко много кофеиннннннннн ,че не е истина.Но иска и голямо масажиране 1-во единия крем и после другия та и бицепси направихSimple Smile

Д- р Рено нямат много такива продукти. Аз използвам изцяло тази козметика и често преглеждам каталога. Даже сега пак надникнах. Има само един продукт, който се казва : 2 В 1 ГЕЛ ЗА УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ НА СИЛУЕТА
Ето какво пише за него: Гелът е с висока концентрация на активни съставки за отслабване, изглаждане и стягане на кожата. Елиминира излишните мазнини, ускорява отстраняването на токсините, стимулира синтеза на колаген и подобрява еластичността на тъканите в критичните области. Лесно се нанася, бързо се абсорбира и действа дълготрайно. Още след първата седмица ще усетите разликата във вида на кожата - гладка и стегната, а обиколката на третираните части ще бъде намалена.
Струва 58.80.
 Дали става въпрос за същият продукт

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 09:08 от kremi_s

# 80
  • Мнения: 56
 Аз си взех на Венус,мисля да добавя към него и калта...+упражнения ,разбира се.Иначе съм ползвала:Лиерак,боди лифт 10(има ефект + добра попиуаемост);Виши,липозин(без видим резултат и лепне);Галеник,дн +нощни ампули(харесаха ми,но с краткотраен резултат);Дева имаше много хубав крем за тяло лифт;едно на Христина с канела(добро е),за Рок също само добри отзиви чувам...Ооо, на Венус също антицелулитен скраб.

# 81
  • Мнения: 3 215
След раждането на второто ми дете, ми се появи ужасен целулит по бедрата (а никога преди това не съм имала). Измазах 2 опаковки на AVON, след което не остана и следа  Party За упражнения нямах време, така че смятам, че ефектът се дължи на мазането  Peace

# 82
  • Мнения: 46
И аз се заинтригувах с тоя обръч.Някой може ли да ми каже в Бургас къде ги продават и колко парички долу горе.Мерси предварително   bouquet

# 83
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
След раждането на второто ми дете, ми се появи ужасен целулит по бедрата (а никога преди това не съм имала). Измазах 2 опаковки на AVON, след което не остана и следа  Party За упражнения нямах време, така че смятам, че ефектът се дължи на мазането  Peace
не знам дали крема ти е повлиял, защото и аз след второто раждане имах ужасен целулит...болеше ме , само като го натисна навътре Confused...заедно с килограмите , постепенно изчезна и той, без да се мажа с нещо...
но пък при теб може и крема да е помогнал...

# 84
  • Мнения: 472
И аз се заинтригувах с тоя обръч.Някой може ли да ми каже в Бургас къде ги продават и колко парички долу горе.Мерси предварително   bouquet
Аз си взех от едно магазинче сглобяем(3 лева струва) ,но е много лек почти не се усеща. Много трудно го въртя,почти не го задържам. Потърси си по-тежък.

# 85
  • Мнения: 56
Ами да,чувала съм добри отзиви за Аvon,като се има впредвид ,  и  че формулите непрекъснато се подобряват...

# 86
  • Мнения: 110
ЗДравейте! И аз ще споделя моя опит с антицелулитните кремове. Ползвах на Галеник-Елансил Селу Ривърс/ Cellu Reverse/ за 14 дни имаше добър резултат. После веднага преди да го свърша започнах с Лиерак-Сентиметрик. Не се бях поглеждала от 1 седмица и чак сега забелязах някаква разлика в релефа на кожата/на дупето като го стегна така че да се сбръчка:)/. Дупчиците, които остваха са по-плитки от преди. Не съм на диета и не спортувам от 5 месеца Simple Smile Иначе съм със стегната кожа и ...нямам все още деца  Simple Smile. Целулитът ми е първа степен, така че за мацките, които имат по-тежък може да има още по-голям резултат. Продължавам да се мажа-сигурно ще имам за още 3-4 седмици, а и вече съм на режим и спорт, така че резултат не може да няма. За коремче ползвам пак на Елансил-за коремната област. Аз нямам корем де, но все пак ми се иска да подобря вида и структурата на  кожата докато е време Simple Smile Искам да кажа, че този крем е много добър. Не знам дали съм намалила сантиметри/ползвам го от 3 седмици/, но стриите, които имах отстрани на паласките се заличиха на 70%. Кремът не е с тази насоченост, така че това го установих савсем случайно.Успех на всички и помнете, че трябва да подбирате кремовете според типа кожа и целулит:) И мноого мазане му е майката  Heart Eyes

# 87
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
След Виши (не особено добър резултат) си взех на Венус мултиактивен антицелулитен гел и антицелулитната кал. Пише първи резултати след 14дни  Laughing
Иначе и аз съм чувала добри отзиви за Лиерак, даже доста се зачудих в аптеката, но реших за разнообразие да си взема Венус-а хем евтин, хем има добри отзиви  Whistling

# 88
  • Мнения: 630
Камамбер, Венус в аптеките ли се продава. Колко струва и ти виждаш ли някакъв резултат или все още не са минали тези 14 дни?
Новият Лиерак е на промоция около 120 лв за две опаковки и подарък някаква чантичка, а Галеник целуривърс за две опаковки е около 70 лв. Аз смятам да си взема от него, защото 120 #Crazy е над психологическата ми бариера

# 89
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Камамбер, Венус в аптеките ли се продава. Колко струва и ти виждаш ли някакъв резултат или все още не са минали тези 14 дни?
Новият Лиерак е на промоция около 120 лв за две опаковки и подарък някаква чантичка, а Галеник целуривърс за две опаковки е около 70 лв. Аз смятам да си взема от него, защото 120 #Crazy е над психологическата ми бариера
Да, мажа се вече седмица с Венуса, стриктно сутрин и вечер и като че ли има подобрение или вече се самонавивам  Laughing Калта още не съм я пробвала, взех си я вчера, понеже ми хареса резултата от гела. Даже в см имам подобрение, незнам колко, просто някои панталони са ми по-широки. Но аз комбинирам с моя си диета и пиене на много течности. Да и моята бариера измря пред цената на Лиерак ,но те винаги са били скъпи, а грамажа им по-малък. Антицелулитните са по 150мл, не по 200мл  Tired За Галеник нямам отзиви за антицелулитните. Сестра ми много ми хвали на Рок, обаче като ходих да си купувам преди месец го нямаше и ми препоръчаха на Виши, не е лош, но преди беше мноооого по-добър.
От Ремедиума ги взех Венус-ите, даже в момента антицелулитните продукти на Венус са на промоция. Цената е около 15-16лв, с промоцията 12лв.

Общи условия

Активация на акаунт