Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 823
  • 193
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз съм ползвала на Lierac - Total Body Lift май се казваше, нямаше никакъв резултат. Плюс това толкова е лепкава и силно парюмирана консистенцията, че поне на мен ми дойде в повече. Вярно, че не миришеше толкова лошо, ама като знам, че миризмата идва от антицелулитен гел и не ми е толкова приятно (така се чувствам аз сега, на друг може да му харесва). Ползвала съм и Galenic - Elancyl в колбичката със светлозеления крем и мога да кажа, че останах доволна. Не се пребори толкова с целулита в дълбочина, то не очкавах и да се случи де, но позаглажда кожата определено и я прави много мека! И попива бързо без да е лепкав и ултра миризлив, всъщност пак бих си го взела ама мисля вече да влагам финанси за масажчета и да го боря по-сериозно тоя проблем. Peace

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
ама мисля вече да влагам финанси за масажчета и да го боря по-сериозно тоя проблем. Peace
О,да, особено вендузите много помагат, ама пък бая боли  Blush

# 92
  • Мнения: 249
аз съм си вземала на евелин и от една седмица се мажа,моята приятелка толкова го хвалеше,че не издържах и го вземах Laughing Embarassed

# 93
  • София
  • Мнения: 7 804
Аз съм ползвала на Lierac - Total Body Lift май се казваше, нямаше никакъв резултат.

charmz, да не е на Clarins ето този - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40703&goChar=CThinking

# 94
  • Мнения: 1 020
момичета, може ли снимка на този Венус и кой е производителят, защото не мога да го намеря! ? Апропо, колко струва в Бг кремът на  Елансил за целулит?

# 95
  • Мнения: 494
Масажиста ще ти каже колко ще са ти необходими, 14 обикновенно  и после всяка седмица по 1 подържаща.

Две седмици плътно всеки ден или поне през ден ,иначе няма да има ефект ,300 лв е цялостното лечение. А от кремовете аз съм доволна от Лиерак. но в съчетание с фитнес Laughing. Ако чакаш да има резултат само от крема, ще останеш разочарована.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 779
ама мисля вече да влагам финанси за масажчета и да го боря по-сериозно тоя проблем. Peace
О,да, особено вендузите много помагат, ама пък бая боли  Blush

Вендузи съм правила само веднъж и понеже съм на принципа 'ако не ме боли, значи ефект няма' я карах от първия път да ги засилва и после така ми се напукаха капиляри по краката и три дена не можех да си обуя панталон от болка, че се отказах. Ама и въпросната масажистка беше виновна, защото какво значи аз да определям силата, нали затова е там тя да го регулира. Сега само на масажи мисля да ходя, за 10 дена съм имала много добър ефект, но беше комбинирано и със сауна и с тангентор. Дано само и с масажи да се пооправи положението.  Tired То и там общо взето си плащаш за бой. Laughing

Аз съм ползвала на Lierac - Total Body Lift май се казваше, нямаше никакъв резултат.

charmz, да не е на Clarins ето този - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40703&goChar=CThinking



Иля, объркала съм името, извинявам се, ето го гелчето
А този на Clarins, който си пейстнала е един от кремовете, за който съм чувала много хубави неща, едва ли не, че чудеса прави. Mr. Green Наистина има много доволни от него, но аз не съм го ползвала.  Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 7 804
Иля, объркала съм името, извинявам се, ето го гелчето
А този на Clarins, който си пейстнала е един от кремовете, за който съм чувала много хубави неща, едва ли не, че чудеса прави. Mr. Green Наистина има много доволни от него, но аз не съм го ползвала.  Peace

Точно и аз след уникално добрите отзиви за този на Clarins постоянно го препоръчвам, за това те попитах.
Стана ми интересно, да не би от него да си недоволна.  Wink

# 98
  • Мнения: 1 111
 
Иля, объркала съм името, извинявам се, ето го гелчето
А този на Clarins, който си пейстнала е един от кремовете, за който съм чувала много хубави неща, едва ли не, че чудеса прави. Mr. Green Наистина има много доволни от него, но аз не съм го ползвала.  Peace

Точно и аз след уникално добрите отзиви за този на Clarins постоянно го препоръчвам, за това те попитах.
Стана ми интересно, да не би от него да си недоволна.  Wink
Ооо, ако наистина е така веднага си го закупувам.Има ли го в БГ по магазините?А нещо друго от този клас?

# 99
  • София
  • Мнения: 7 804

 Ооо, ако наистина е така веднага си го закупувам.Има ли го в БГ по магазините?

Ji , има го и в магазините в Бг.  Peace

# 100
  • Мнения: 1 111
 И след колко време се наблюдават първите резултати?Не искам да е след четири седмици. Crazy

# 101
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сигурно ще убия рибата ама аз съм доволна от антицелулитен душ скраб и антицелулитен гел на Дева  Laughing

Ползвала съм и много скъпи продукти, само от Виши бях доволна. Нещата на Дева си ги взех на принципа "и да няма ефект, поне не е скъпо". Но то взе,че ме изненада. Отскоро почнах и малко спорт, но не съм особено редовна така, че отдавам изглаждането на кожата на гела на Дева.

Все пак да уточня, аз имам много малко целулит и не е тежък.

# 102
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Сигурно ще убия рибата ама аз съм доволна от антицелулитен душ скраб и антицелулитен гел на Дева  Laughing

Ползвала съм и много скъпи продукти, само от Виши бях доволна. Нещата на Дева си ги взех на принципа "и да няма ефект, поне не е скъпо". Но то взе,че ме изненада. Отскоро почнах и малко спорт, но не съм особено редовна така, че отдавам изглаждането на кожата на гела на Дева.

Все пак да уточня, аз имам много малко целулит и не е тежък.
И аз на този принцип си взех Венуса, цената е приемлива и имаше много добри отзиви за него, че и на промоция беше. Та не си само ти утрепала рибата пък  Mr. Green

# 103
Здравейте момичета ! И аз се включвам в борбата с целулита , много ме надъхахте с тези Деви , изчетох и двете теми, и обедната почивка изтичах до магазина и си ги купих и двата- и розовия и зеления. Преди това обаче минах през аптеката и там ми препоръчаха още един PROTECTА  - Антицелулитен гел с охлаждащо действие , пак български към 6 и нещо струваV Купих го и него , аз като вляза в серия нямам спиране , сега се чудя с кой да почна. И аз между другото съм на принципа " и да няма ефект поне не е скъпо" . Моите приятелки ми се подиграват че хората давали сумати пари за процедури аз с кремчета за по 6 лева ще се оправям...ама да видим. От всичко трябва да се пробва. Иначе моя опит досега е Леокрема с подарък найлоновите гащи , никакъв ефект. И Ейвън - розовата серия - пак никакъв ефект.
Сега мисля първо с Девата да почна пък тогава другия, ако има резултати ще пиша. Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 14:00 от toni_to

# 104
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Здравейте момичета ! И аз се включвам в борбата с целулита , много ме надъхахте с тези Деви , изчетох и двете теми, и обедната почивка изтичах до магазина и си ги купих и двата- и розовия и зеления. Преди това обаче минах през аптеката и там ми препоръчаха още един PROTECTOR  - Антицелулитен гел с охлаждащо действие , пак български към 6 и нещо струваV Купих го и него , аз като вляза в серия нямам спиране , сега се чудя с кой да почна. И аз между другото съм на принципа " и да няма ефект поне не е скъпо" . Моите приятелки ми се подиграват че хората давали сумати пари за процедури аз с кремчета за по 6 лева ще се оправям...ама да видим. От всичко трябва да се пробва. Иначе моя опит досега е Леокрема с подарък найлоновите гащи , никакъв ефект. И Ейвън - розовата серия - пак никакъв ефект.
Сега мисля първо с Девата да почна пък тогава другия, ако има резултати ще пиша. Simple Smile

toni_to, ама моите неща на Дева не са розови и зелени  newsm78

Едното е синьо, а другото е червеникаво  newsm78

Камамбер, еми значи сме две дет тепаме рибата с евтинджоса  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт