Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 809
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 83
Ами то това се отнася за всички видове продукти, ти можеш например и фитнес уред да си вземеш и да не си доволна и да го върнеш.

А иначе какви са тези хапчета, които си си поръчала?
Не че много се доверявам на хапчетата, но все пак да се информирам  Simple Smile

# 166
  • Мнения: 288
Имаше преди тема, мисля, за тях. Липо 53... Четох няколко жени да казват, че били пълен боклук, но вече си ги бях поръчала. Имат две активни съставки (забравих точно как се казват). 1 хапче се взима на всеки 5 дена и до 3 максимум кг се смъква от него, но било индивидуално и е хранителна добавка, т.е. с някакъв хранителен режим трябва да се приема. Пишат, че са разработени в т.н. "Селиконова долина".
Като прочетох мненията на жените, които нямаха ефект, се почувствах истинска глупачка и наивница, но си казах "е, ще се окаже поредния боклук, какво от това - няма за сефте да прежаля някакви пари и да съм първата, нито последната..."
Надявам се да има резултат, да не ме е яд. Също се надявам да се окаже наистина индивидуално и понеже съм на меню 1 грейпфрут + 1-2 краставици вечер, да има резултат, защото ако няма - няма извинение като "не сте ограничили храната".

# 167
  • Мнения: 83
Оооооооо, че ти при този нискокалоричен хранителен режим (демек глад) и без тези хапчета ще отслабнеш.
Все пак пиши после дали са имали резултат.
Успех Simple Smile

# 168
  • Мнения: 288
Права си. И все пак дано окажат положително действие и по-ускорен резултат. Ще пиша, обещавам, заради всички жени, които са си го поръчали и заради тези, които не са и/или смятам да си го поръчат.
Благодаря ти!  Simple Smile  bouquet

# 169
  • Мнения: 9
momicheta ne si habete parire za bokluci. Naistina svalia sam kilogrami s Galenic ampuli. Na vsichki priatelki sam gi preporachala i sa dovolni. A pak za 50 lv. si zaslujava za samo4uvstvieto. Novoto rol- on na Galenic e glupost - ama nali novo aide da si go kupa i sega v shkafa, zastoto sam na Galenic otnovo. Leocrema e sredna hubost - za podrajka da, no ne i za po-seriozni resultati. Ako iskate da izbuhnete na plaja ne jaleta 50 lv. Aide chao i nezabraviaite, che nai-vajnoto e da se haresvate.

# 170
  • Мнения: 630
Аз пък не съм впечатлена от Галеник. Ползвах преди години и бях доволна. Тази година си взех целуривърса двете опаковки. Използвах вече едната, наистина кожата става много хубава, но нищо повече. Това ще го постигна и с крема на Билка за 5 лв. със сигурност

# 171
  • Мнения: 1 263
А как изглеждат ампулите на Galenic?

# 172
  • Мнения: 1 065
Ампулите не бяха ли спряни от производство?Аз поне не съм ги виждала от по-миналата година.Ако някой знае дали ги има пак- да свирка Simple Smile

# 173
  • Мнения: 83
momicheta ne si habete parire za bokluci. Naistina svalia sam kilogrami s Galenic ampuli. Na vsichki priatelki sam gi preporachala i sa dovolni. A pak za 50 lv. si zaslujava za samo4uvstvieto. Novoto rol- on na Galenic e glupost - ama nali novo aide da si go kupa i sega v shkafa, zastoto sam na Galenic otnovo. Leocrema e sredna hubost - za podrajka da, no ne i za po-seriozni resultati. Ako iskate da izbuhnete na plaja ne jaleta 50 lv. Aide chao i nezabraviaite, che nai-vajnoto e da se haresvate.

nerissa от Галеник не се свалят килограми, а см. и Галеник нямат никакъв рол-он против целулит, май се бъркаш с друга фирма Simple Smile .

kremi_s за Cellu Reverse и аз съм съгласна, че не е добър, но Lipo-Reducteur определено си заслужава.

mummy, djily ампули на Галеник вече не се продават, поне не и в България и няма и да се върнат, защото са по-слаби като действие от формулата на
Lipo-Reducteur, който ги замени.

# 174
  • Мнения: 1 263
sladullka, Lipo-Reducteur е пак на Галеник ли?

# 175
  • Мнения: 83
Да, пак е на Галеник.

# 176
  • Мнения: 630
Всеки път, когато дам много пари за такъв продукт и не съм доволна, се заричам, че повече няма да си взимам и като ми мине след време пак си купувам. Този път обаче много ме е яд, защото наистина възлагах много надежди на този Галеник, а нищо. Вече съм решила да си купувам евтинки мазилца, колкото да поддържам едно добро състояние на кожата. Целулита явно така или иначе няма да се махне, така че по- добре 5-6 лв, отколкото 70 Sick

# 177
  • Мнения: 83
Напълно съм съгласна, че парите, които сме дали за някакво кремче/гелче не винаги могат да бъдат оправдани. Но не трябва да забравяме, че козметичните продукти при всеки организъм действат различно. Аз от Галеник съм си доволна вече 5та година, но при условието, че когато се мажа с него избягвам сякакви мазнотии. Иначе съм си правила експеримента какво ще стане ако не спра мазното и си ям дюнерчета, пици и тем подобни неща - ефект няма Simple Smile
Но аз съм на принципа, че след като съм си дала парите за нещо за отслабване, да не очаквам резултати ако не си променя и храненето. Обикновено Галеник го използвам за да се засили ефекта на намаляване на обиколките и целулита, като винаги го съчетавам с по-здравословна храна.

# 178
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох,sladullka , много ме навиваш вече с тоя Lipo-Reducteur ooooh! Направо съм на ръба да си го взема. Освен целулита, намалява и обиколки казваш  Thinking така ли?
Иначе и аз като Креми, всеки път се заричам да не купувам скъпи ... ама ето ...

# 179
  • София
  • Мнения: 7 097
БИЛКА се казва и струва около 4лева 150 или 200грама беше и за месец и половина дупчиците от бедрата и дупето почти не се забелязваха употребих две тубички и смятам пак да почна преди морето  Wink

Така и не го намерих този антицелулитен крем на Билка  Thinking Има някакъв модулатор за тяло, да не става въпрос за него  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт