Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 803
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 263
Аз се интересувам от някакъв антицелулитен крем/ гел/ олио, което не попива бързо, за да мога да отделя например по 10-15 мин. за масажиране с ръчен масажор без да се претърква кожата?
   

# 151
  • Мнения: 455
Прочетох с интерес темата, благодаря за информацията. Мисля, че ще пробвам първо с  крема на Билка, а ако няма ефект ще мина на  Галеник Wink. От антицелулитните кремове до сега съм пробвала на Ейвън, Нивеа и Леокрема, точно привърших този на Леокрема и се чудих какво да си взема този път. Благодаря, че ме ориентирахте, отдавна искам да пробвам някой български антицелулитен крем, но се чудех дали ще има ефект.

# 152
  • Мнения: 83
sladullka ти от старата или от новата формула си по-доволна?

Леле, много малки разфасовки бе, по 100 мл...
То за една седмица ще свърши това.

На мен лично старата формула повече ми харесва Simple Smile
Иначе, един флакон стига за 14 дни даже може и за 1ин 2ва дни от горе.Той си е разделен на дозички.
По принцип, когато се намажеш за първи път някак си кожата поема повече от гела, но следващото мазане минава с по-малко гел, някак си кожата се променя, не знам как да го опиша...  Embarassed

# 153
  • София
  • Мнения: 5 744
А от Нивея доволни ли сте?

# 154
  • Мнения: 83
Аз се интересувам от някакъв антицелулитен крем/ гел/ олио, което не попива бързо, за да мога да отделя например по 10-15 мин. за масажиране с ръчен масажор без да се претърква кожата?
   

На Венус "Gel Multiattivo Anticellulite" не попива много бързо и няма да ти протрие кожата, може да опиташ с него, но ще трябва по време на масажа да слагаш от гела 2-3 пъти.

Иначе съм чела за масажното масло на Икаров, но не съм го пробвала и не мога да изкажа точно мнение, но след като се води масажно масло... значи би трябвало също да не попива много бързо.А и до колкото си спомням от това което съм чела май наистина не попиваше много бързо,но не съм на 100% сигурна.

# 155
  • София
  • Мнения: 10 858
sladullka ти от старата или от новата формула си по-доволна?

Леле, много малки разфасовки бе, по 100 мл...
То за една седмица ще свърши това.

На мен лично старата формула повече ми харесва Simple Smile
Иначе, един флакон стига за 14 дни даже може и за 1ин 2ва дни от горе.Той си е разделен на дозички.
По принцип, когато се намажеш за първи път някак си кожата поема повече от гела, но следващото мазане минава с по-малко гел, някак си кожата се променя, не знам как да го опиша...  Embarassed

Благодаря ти  Flutter А дали се намира все още от старата формула или?
Аз се интересувам от някакъв антицелулитен крем/ гел/ олио, което не попива бързо, за да мога да отделя например по 10-15 мин. за масажиране с ръчен масажор без да се претърква кожата?
  

На Венус "Gel Multiattivo Anticellulite" не попива много бързо и няма да ти протрие кожата, може да опиташ с него, но ще трябва по време на масажа да слагаш от гела 2-3 пъти.

Иначе съм чела за масажното масло на Икаров, но не съм го пробвала и не мога да изкажа точно мнение, но след като се води масажно масло... значи би трябвало също да не попива много бързо.А и до колкото си спомням от това което съм чела май наистина не попиваше много бързо,но не съм на 100% сигурна.

Наистина, антицелулитното масло на Икаров попива ужасно бавно. То си е масажно и затова е така.

# 156
  • Мнения: 455
А от Нивея доволни ли сте?
Ами хубаво мирише, кожата става гладка, но целулитът си стои Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 289
Кажете какво стана с новия рол-он на Гарние - някой  се мажеше от тук. Действа ли???

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 1 770
Момичета, някой да е виждал този продукт на Lierac по аптеките скоро? Аз съм го ползвала преди и бях много доволна, но обиколих 10-тина аптеки в центъра и няма никъде Sad
http://www.lierac.com/default.php?pageId=565&siteId=1&langId=2

# 159
  • Мнения: 83
Вивиан , старата формула все още се продава в аптеките и май нямат намерение да я спират и дано не го правят на този етап Simple Smile

# 160
  • Мнения: 288
Значи казваш на Галеник е 100% сигурно, че поне ще намалее целулита с 50%, ако не и повече, т.е. все ще има ефект, а какъв е индивидуално?
Извинявай, че питам така, но е, защото струва 46 лв. ...
Поръчах си едни хапчета преди 3 седмици - още не са дошли, а те струват 38,90 лв. . Мога евентуално да рискувам да дам парите за Галеник, макар да се притеснявам да не онези да ми търсят сметка, защо не съм платила хапчетата. То, вече нямам абсолютно никакво желание и нужда от тях, понеже си пазя диета и прочие, и не мисля, че ще имат въобще някакъв ефект, но...
И един страничен в-с.. Дали при такива доставки, ако не заплатиш, но и не ги вземеш, ти търсят сметка? 

# 161
  • Мнения: 83
Значи казваш на Галеник е 100% сигурно, че поне ще намалее целулита с 50%, ако не и повече, т.е. все ще има ефект, а какъв е индивидуално?
Извинявай, че питам така, но е, защото струва 46 лв. ...
Поръчах си едни хапчета преди 3 седмици - още не са дошли, а те струват 38,90 лв. . Мога евентуално да рискувам да дам парите за Галеник, макар да се притеснявам да не онези да ми търсят сметка, защо не съм платила хапчетата. То, вече нямам абсолютно никакво желание и нужда от тях, понеже си пазя диета и прочие, и не мисля, че ще имат въобще някакъв ефект, но...
И един страничен в-с.. Дали при такива доставки, ако не заплатиш, но и не ги вземеш, ти търсят сметка? 

Значи, при мен положението преди 2ве години беше следното:
Бях на диета, за 2 месеца свалих 6 кг и 11-12 см. от обиколката на бедрата.Намалих си дрехите с 2ва номера.Тъкмото когато бях започнала да се мажа си купих един панталон, но след месец вече ми беше много широк и не ставаше повече да го нося. Още след първата седмица кожата ми стана по-гладка и видимо започна заличаване на целулита. След 2та месеца помен от целулит почти нямаше, останаха ми само 2ве дупчици на едното бедро, но почти не се забелязваха и бях спокойна. След това преминах към задържане на килограмите и в продължение на година и половина не мръднах,само тази зима малко се бях уляла, но на обиколка бях качила само 2 см. За съжаление обаче, когато спрях да се грижа за кожата си пак ми се върна целулита Sad , но поне сантиметри не качих Simple Smile .
Сега отново се мажа, като не спазвам диета (но от днес съм на диета  Blush ) и пак се получи намаляване на обиколките и целулита, но резултатите са малко по-слаби от преди с диетата. Единственото важно според мен е да не се приемат мазни храни, нищо друго.
Иначе, за да засилиш ефекта може сутрин, ако не те мързи, да си обтриваш тялото с кафе за 4-5 минути. Това с кафето го препоръчвам не само за борба с целулита, но и за копринено мека кожа.

Иначе за поръчката ти... ами направи се на ударена и кажи, че на този адрес не живее такъв човек. Аз работя в една фирма и при нас също се правят разни поръчки и редовно имаме върната поръчка, защото не съществува такъв човек. А за да си спокойна, можеш да им се обадиш по телефона и да кажеш, че отказваш поръчката и проблема ти е решен.

ps. А 46 лева мисля,че е новия гел на Галеник, иначе стария е към 30 и нещо,не помня колко въпреки, че днес си купих, но не погледнах на бележката, а вече я изхвърлих. Ама то ако го сметнеш разликата м/у новата и старата формула е някакви си 3 милиметра и не си заслужават тия 10 лева от горе,поне на мен не ми допадна новата формула.

# 162
  • Мнения: 288
Ще го имам предвид. Благодаря ти!
Онези за хапчетата казаха, че не мога да отменя поръчката. Казах им, че утре заминавам, че има доста жени недоволни, а те ми казаха, че трябва и някакъв режим на хранене, а ако тези жени не са ограничили храната, нямало как да стане с каквото и да е. И т.н.. Май-май, ще почакам за Галеник... Sad

# 163
  • Мнения: 83
Ще го имам предвид. Благодаря ти!
Онези за хапчетата казаха, че не мога да отменя поръчката. Казах им, че утре заминавам, че има доста жени недоволни, а те ми казаха, че трябва и някакъв режим на хранене, а ако тези жени не са ограничили храната, нямало как да стане с каквото и да е. И т.н.. Май-май, ще почакам за Галеник... Sad

По закона за защита на потребителите си в правото си в седемдневен срок от датата на доставката да върнеш продукта. Така че тези врели,некипели да не ти ги разправят. Бъди по-нахална и твърда в настояването си да откажеш поръчката, в противен случай можеш да сигнализираш комисията за защита на потребителите. Това на 100% ще ги накара да се откажат да ти пращат каквото и да било  Mr. Green

# 164
  • Мнения: 288
Това не е ли, ако не си доволен от продукта? Питам се как са го измислили така, като повечето продукти дават резултат след седмици, а не до 1 седмица - никакъв смисъл за потребителите. Тези хапчета трябва да ида в пощата да проверя. Доставката им трябваше да е пристигнала 7-9 този месец, но не знаеш, че ще е пощата, а не с кориер (уж, има цена доставка, но сигурно, защото не е български продукт). Пият се 1 на всеки 5 дена. Тогава няма как сякаш да разбера за седмица, дали действа или не, за да върна продукта до седмица след доставката.
Прецаках се! Ще се прежаля... Уж, трябва да върнат парите накрая, ако не си доволен в период до 30 работни дни, но колко е реално това - един Господ знае. Този месец трябва да почна работа, другия да взема заплата и тогава ще купя Галеник :-/ ..
Поне има 1 нещо успокоително - учим се до живот от грешките си. 

Общи условия

Активация на акаунт