Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 808
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 213
Уф, и мен ме притеснява цапането от тази утайка. А иначе само за Биотерм не бях се запалила, сега ме хвърлихте в нова дилема  Thinking

# 61
  • Варна
  • Мнения: 130
мале мами, изчетох цялата тема за Дева и колко много са доволни всички в началото .......а след  това -много тези напукани капиляри, само от Девата слим ли се получава или и от по-скъпите кремчета,от съставката която е в тях ли ,само по бедрата или и в кореманата област се появяват? нз какво да купувам ,исках да пробвам с нещо по- обикновено  дали изобщо има ли ефект и тогава  някое по- скъпо кремче,но май ше е грешка ?трудна работа:)

# 62
  • Мнения: 2 388
Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink
Аз пия само кафе от кафеварка. Simple SmileЕдна мацка ме светна преди доста години за този трик и съм много доволна.
Вместо да изхвърлям утайката, се "търкам" с нея веднъж или два пъти седмично. Simple Smile
Кожата става, като коприна, незнам дали е против целулит, аз я използвам вместо готовите скрабове за тяло. Simple SmileПробвай, сигурна съм, че ще останеш изненадана от резултата.

# 63
  • Мнения: 5 362
Доколкото съм запозната от темите за Дева, кремовете са два - единият за целулит, другият Дева слим. Кой от двата е по-ефикасен за целулит?
Би трябвало да е гела-той е за целулит(зеления).Но аз ползвах и двата и определено от розовия(със стягащия и с отслабващ ефект) съм по-доволна.

Ох и аз съм за обръча, ама сега и без това ставам рано-рано да въртя велоергометър преди работа, с тоя обрач съвсем не трябва да лягам.  Mr. Green Иначе съм сигурна, че ще има голям ефект.  Peace


От къде тоя ентусиазъм? Я кажи рецептата. Аз пробвах да ставам по-рано, ама нещо не ми се получи  smile3507 . Голям сън ме гони.  Добре че са тези кремчета и ел карнитина, че да има на  какво да разчитат търтейчетата като мен Wink
Ами лягай си по-рано бе Кикинце,поразреди кръчмите и ще видиш каква свежарка ще си сутрин Wink Hug

Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink
Peace
Аз се търкам от време на време.Или с ръце или с масажор,но с масажор ми е по-удобно.

# 64
  • Мнения: 5 362
мале мами, изчетох цялата тема за Дева и колко много са доволни всички в началото .......а след  това -много тези напукани капиляри, само от Девата слим ли се получава или и от по-скъпите кремчета,от съставката която е в тях ли ,само по бедрата или и в кореманата област се появяват?
И аз съм го чела това в темата за "Дева",но при мен такова нещо няма Peace Мажа се сутрин и вечер,с трета опаковка вече Wink

# 65
  • Мнения: 71
Преди да родя имах наченки на целулит и ходих на целутрон (антицелулитните масажи са по-скъпи). Още след 5-6 процедура се виждаше подобрение, но аз така и не продължих с това, а след раждането вече целулита е доста "загрубял". Сега смятам да започна отново с целутрон и ще видя кое кремче ще си взема за да ги съчетая.

# 66
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
И аз съм го чела това в темата за "Дева",но при мен такова нещо няма Peace Мажа се сутрин и вечер,с трета опаковка вече Wink
и? Flutter...има ли ефект?...кажи ДА! Praynig

# 67
  • Мнения: 5 362
И аз съм го чела това в темата за "Дева",но при мен такова нещо няма Peace Мажа се сутрин и вечер,с трета опаковка вече Wink
и? Flutter...има ли ефект?...кажи ДА! Praynig
Определено има-аз писах и в началото,че съм доволна от крема Peace
Е,напълно не ми е изчезнал целулита естествено-нещата трябва да са комбинирани-спорт,храна и мазане,като аз второто трудно го спазвам Embarassed ,но не се и оплаквам-не се смятам за трагичен случай Wink Кремът омекотява кожата,изстудява и твърдите участъци по бедрата ми сякаш станаха по-мекички Flutter Това може и от фитнеса да е,не знам Rolling Eyes Но когато и мажеш с нещо надявам се резултата ще е по-благоприятен.Внушението е голяма работа,нали знаеш?! Wink А когато е комбинирано с търпение става още по-добре-поне в такива ситуации.

# 68
  • Мнения: 116
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party
И аз съм с две pъце за него  Peace

# 69
  • Мнения: 278
Миналата година като излезе си купих ей това http://www.logos.info/files/perfect-slim-pro-OK-SITO.jpg и мога да кажа че бях доволна Simple Smile и все още го ползвам де. Първо масажирам и после мажа Simple Smile

# 70
Миналата година като излезе си купих ей това http://www.logos.info/files/perfect-slim-pro-OK-SITO.jpg и мога да кажа че бях доволна  и все още го ползвам де. Първо масажирам и после мажа
 
kade moga da go namera tozi na loreal newsm78. ima li go v bg. az mislia 4e 6te iam efect

# 71
  • Мнения: 196
аз ползвах на д-р Рено или нещо от тоя род беше 2-ва продукта са към 100лв. дадох-Ефект имаше видим,но има едно голяма НО-първите няколко дена след като почнах да го ползвам не можех да мигна в това чудо има толко много кофеиннннннннн ,че не е истина.Но иска и голямо масажиране 1-во единия крем и после другия та и бицепси направих:)

# 72
  • Мнения: 2 388
аз ползвах на д-р Рено или нещо от тоя род беше 2-ва продукта са към 100лв. дадох-Ефект имаше видим,но има едно голяма НО-първите няколко дена след като почнах да го ползвам не можех да мигна в това чудо има толко много кофеиннннннннн ,че не е истина.Но иска и голямо масажиране 1-во единия крем и после другия та и бицепси направих:)

Искам да те попитам този видим ефект го имаше само с използването на продуктите или го съчетаваше с още нещо?

# 73
  • Мнения: 196
по принцип бях на диета и много вървях пеша но целулит имах определено и видимо по бедрата и да видимо почти не се виждаше след като ползвах тези неща.И по принцип бедрата са ми проблемни колкото и да отслабвам те не мърдат-така ,че съм доволна!Ще поровя в нета да видиш  снимка на продукта

# 74
  • Мнения: 2 388
по принцип бях на диета и много вървях пеша но целулит имах определено и видимо по бедрата и да видимо почти не се виждаше след като ползвах тези неща.И по прин бедрата са ми проблемни колкото и да отслабвам те не мърдат-така ,че съм доволна!
Благодаря за отговора, при мен мисля, че и гадната Синди ще свърши работа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт