Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 755
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 83
Ох,sladullka , много ме навиваш вече с тоя Lipo-Reducteur ooooh! Направо съм на ръба да си го взема. Освен целулита, намалява и обиколки казваш  Thinking така ли?
Иначе и аз като Креми, всеки път се заричам да не купувам скъпи ... ама ето ...

хи-хи-хи Simple Smile Не навивам никой,само си казвам наблюденията Simple Smile
Всичко е индивидуално, но при мен и целулита се махна на 99% и там някъде по-нагоре в темата бях писала колко махнах от обиколките.

Ми то и аз много не смея да си давам парите за скъпи неща, пък и за евтини, но този гел го ползвам от бая години и когато не беше толкова популярен разбрах за него от един диетолог, та така се започна с Галеник... Simple Smile

# 181
  • София
  • Мнения: 10 858
А изстудява ли? Че много мразя тези изстудяващите.

# 182
  • Мнения: 83
Не, не изстудява Simple Smile

# 183
  • София
  • Мнения: 10 858
ооо, прекрасна си!!!    bouquet

# 184
  • Мнения: 1 263
Lipo-reducteur

Антицелулитният серум намалява ефекта на „портокаловата кожа”, като предотвратява натрупването на мастни отлагания. Стяга и изравнява релефа на кожата, намалява обема на проблемните зони и ефективно овлажнява кожата като я прави гладка, стегната и еластична.

Антицелулитният растителен комплекс активно стимулира разграждането на старите мастните образувания, спомага бързото отлагане на мастните запаси от клетките, създавайки дренажен ефект.
От тук

Сайта на Galenic

# 185
  • София
  • Мнения: 10 858
Мими, благодаря   bouquet

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис  Sunglasses

# 187
  • Мнения: 488
Аз съм ползвала този миналата година и бях много доволна.

Напоследък се мажа с някакви по-обикновени...  newsm78

# 188
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм ползвала този миналата година и бях много доволна.
http://www.galenic.com/public/galenic/html/upload/img/45d3108542 … re_liporeduct.jpg
Напоследък се мажа с някакви по-обикновени...  newsm78

А комбинираш ли го с нещо, спорт, хранене или само с него и имаше ефект ?

# 189
  • Провинция
  • Мнения: 509
AURA SLIM помага много  Peace

# 190
  • Мнения: 3 461
За корем горещо препоръчвам Не знам дали го има в България, от един месец се мажа с него и коремът ми започна да се прибира видимо. Peace

# 191
  • Мнения: 488
А комбинираш ли го с нещо, спорт, хранене или само с него и имаше ефект ?
Иля, миналата година бях на режима на Дюкан, но не спортувах. Лошото беше, че след като свалих доста, допуснах качване обратно, аз сама си бях виновна. В момента съм на 90-дневната диета и този път няма да има качване обратно!  Twisted Evil А и съм увеличила движението  newsm39 Ще прибавя и добавки и скоро ще се ориентирам към някакво друго мазило! Няаква "билка" се мотае тук, но мисля че може и с нещо по-добро са пробвам, но нека първо да посмъкна малко  Sunglasses В момента се ориентирам все още  Grinning

# 192
  • Мнения: 2 068
Noia май го няма

# 193
до скоро ползвах антицелулитния крем на билка и ми свърши но сега виждам че са променили опаковката и цената ако някой е ползвал новия вариянт ефектат дали е същият заслужава ли си да се купи

Общи условия

Активация на акаунт