Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 831
  • 193
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 302
Aura Slim действа страхотно  Peace

# 46
  • Мнения: 3 050
За сега съм на 1вата опаковка на дева слим и се чудя после какво да си купя-при мен не е за целулита, а за стягане (освен спорта)  Peace

# 47
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
За сега съм на 1вата опаковка на дева слим и се чудя после какво да си купя-при мен не е за целулита, а за стягане (освен спорта)  Peace
колко време се мажеш и има ли поне малко ефект?

# 48
  • Мнения: 2 768



За този продукт (само че по-старата версия, Abdo-Shock), имаше цяла тема в КМ преди време, рзказваха се чудеса.

И на други места съм чела, няма лоши отзиви за него.

Аз още не съм го взела, но е една от следващите ми покупки.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 744
И мен ме зарибихте за обръча.А като казвате има ефект,имате предвид, че намаляват сантиметрите на бедрата и корема или е предимно на корема  newsm78.Ще дадете ли малко повече инфо по този въпрос.

# 50
  • Мнения: 3 050
За сега съм на 1вата опаковка на дева слим и се чудя после какво да си купя-при мен не е за целулита, а за стягане (освен спорта)  Peace
колко време се мажеш и има ли поне малко ефект?

Не мога да кажа-не е лош продукта, но не е силен чак да маха см-ми-може би ако ползвам по-дълго- вече половин месец май го ползвам, до половината на опаковката съм (той е 200мл) но с точност не мога да кажа дали има ефект...  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 103
И аз ще си потърся обръча  newsm78 да видя дали и при мен ще има ефект.
И мисля да пробвам този на "Leocrema''  антицелулитния

# 52
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Бях много доволна от крема на Виши, ползвах преди 2-3години 2 опаковки последователно, но беше още старата опаковка, една зелена и само един вид. Онзи ден се засилих да купувам, ами то вече са 3 вида и аз така  Shocked Уф, имам мостра на едното от всичките, незнам на кое, и все забравям да се намажа  ooooh!
Иначе за БиоТерм , който eta препоръчва и аз помня имаше тема преди година, лелеее то едни суперлативи, страшна работа. И цената му беше (тогава проверих ,сега незнам дали е актуална) около 60лв имам такъв спомен. На Виши е 45-50лв, май си струва разликата знам ли  Thinking
Иначе от евтинките имаше тема пак тук много хвалеха антицелулитните кремчета и една кал на Венус, цената е повече от прилична под 15-20лв някъде.  Та сега съм в дилема  hahaha

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ох и аз съм за обръча, ама сега и без това ставам рано-рано да въртя велоергометър преди работа, с тоя обрач съвсем не трябва да лягам.  Mr. Green Иначе съм сигурна, че ще има голям ефект.  Peace

# 54
  • Мнения: 148
Ох и аз съм за обръча, ама сега и без това ставам рано-рано да въртя велоергометър преди работа, с тоя обрач съвсем не трябва да лягам.  Mr. Green Иначе съм сигурна, че ще има голям ефект.  Peace

От къде тоя ентусиазъм? Я кажи рецептата. Аз пробвах да ставам по-рано, ама нещо не ми се получи  smile3507 . Голям сън ме гони.  Добре че са тези кремчета и ел карнитина, че да има на  какво да разчитат търтейчетата като мен Wink

# 55
  • Мнения: 125
Аз съм най-доволна от това:

Мажа го на бедрата и корема. След една опаковка ефекта е очебиен, а резултата се запазва още дълго време. Разбира се, всичко това в съчетание с повечко движение и рационално хранене...

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 779
Еми и мен невинаги ми се става ама като знам, че нямам друг избор за момента и се напъвам..пък и кантара като започне да увеличава крайната сума и ставам не ами Joy  Макар че ще съм егати и гледката в 6.30 сутринта с обрача и нещо за музикален фон.. ила ма снимай hahaha

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097
Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Сещам се за масаж с утайка от кафе. Това против целулит ли беше? Някой ако знае подробности да пише каква точно е процедурата  Wink
Смесва се с малко зехтин утайката от кафе и се търкат проблемните места или се смесва с малко от душ-гела. Помага и ексфолиране с кристална захар. После всичките мазилца имат по-добър ефект  Wink

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 779
Да, кафето е много добро средство, само дето в банята после става голямо мазало Crazy Аз съм се търкала с утайката без да я смесвам с нищо, малко е драстично, но после кожата е невероятно мека. Peace

Общи условия

Активация на акаунт