144 СОУ " Народни будители"- мнения и препоръки

  • 28 274
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 531
да повдигна темичката за впечатления на пресните първокласници: разкажетееее   bouquet  bouquet  bouquet

за учене, за начало и край на учебния ден, за знаималня, за инстурменти и рисуване, мисля, че всичко би било интересно  Flutter

# 61
  • Мнения: 1 531
някой да сподели??  Flutter

аз конкретно да попитам занималнята от 2рия учебен ден ли си почва?

# 62
  • Мнения: 1 155
Здравейте, прочетох хубави неща за това училище. Дъщеря ми ще е първи клас тази година. Можете ли да ми препоръчате госпожа, от която сте доволни. Дъщеря ми се занимава с рисуване. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 883
Здравейте, прочетох хубави неща за това училище. Дъщеря ми ще е първи клас тази година. Можете ли да ми препоръчате госпожа, от която сте доволни. Дъщеря ми се занимава с рисуване. Simple Smile
Дъщеря ми ще е в паралелката с пеене. Макар ,че госпожата на предучилищната/ пак в това училище/  казва ,че  рисува много хубаво. Което за мене беше голяма изненада. И сега се чудим в коя паралелка да бъде.Аз определено съм за пеенето.

Доколкото съм чела тук във форума мисля ,че всяка година госпожите се сменят. В смисъл ако тази година госпожата издава 4 клас  и паралелката е рисуване, следващата година паралелката може да е с пеене. На изпита, който е през май се разбира коя ще е госпожата. Принципно паралелките с рисуване са 2 / дано не греша/ така ,че ще имаш избор.Ако госпожата  не ти допада ,да се пробваш да запишеш детето в другата паралелка. И ако може естествено. При подаването на документите попитай.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сега са така:
4ти клас музика - Булиева
4ти клас рисуване - Гайдова
4ти клас рисуване - Костова
4ти клас хореография - Кирчева
4ти клас хореография - Луканова

# 65
  • Мнения: 514
Записвам се да следя темата--Дъщеря ми трябва да е първи клас през новата учебна година 2014-2015 и искам да сме в Хореографската паралелка Thinking newsm78!Гледах че тази година те са с Пепи Луканова и Любка Кирчева ще бъда благодарна Hug ако някой сподели мнение за г-жите и евентуално към коя да се насочим! Peace Peace Peace Peace Peace

# 66
  • sofia
  • Мнения: 1 190
DiVeNА, не се знае дали и догодина точно те ще водят отново хореографските паралелки. В последните години като започнат нов випуск им разместват профилите. Трябва да изчакаш малко, за да се разбере коя учителка кой профил ще поеме на есен. Ако питаш за конкретните две учителки, и двете са преподавали на сина ми. Кирчева във втори клас по АЕ, а Луканова в трети и сега в четвърти, отново по АЕ. Аз лично предпочитам Луканова. Много е строга, държи на дисциплината, взискателна е. Не искам да кажа, че Кирчева е лоша, просто всеки човек си има предпочитания.

# 67
  • Мнения: 2 687
и тук да попитам за отзиви за гайдова, явно замества нитова.

# 68
  • Мнения: 4 115
Привет,
моля за мнение по нашия случай.
Ще се местим в Младост и си търсим училище. Дъщеря ми е 2ри клас и има подчертан афинитет към рисуването. В момента обаче ходи само на допълнително занимание към Центъра за работа с деца, т.е. не е много напред като техника. Интересна й е и математиката.
Какво е виждането ви за местене след 2ри клас в паралелка с изобразително изкуство? Имате ли наблюдение върху учителките за нашия набор? А върху средата и дисциплината в училището?
Обучението целодневно ли е?
Като цяло, колебая се между 125то и 144то.
Предварително благодаря!

# 69
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте ,дъщеря ми е приета в 144 соу паралелка с музика 1 клас  с Г-ЖА ЛЮБКА ИВАНОВА . Моля за мнение за госпожата.

# 70
  • Мнения: 1 883
Здравейте ,дъщеря ми е приета в 144 соу паралелка с музика 1 клас  с Г-ЖА ЛЮБКА ИВАНОВА . Моля за мнение за госпожата.

Честито, ние сме в съседния клас при г-жа Кирчева.
Новото от тази година два класа по музика.

# 71
  • София
  • Мнения: 193
Дали ще можем да се преместим ако решим при Кирчева ,за нея имах препоръки?

# 72
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте!
И моята дъщеря е приета в класа на Любка Иванова
и също се интересувам от мнения за нея.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 942
Радвам се, че открих тема за 144 СОУ, защото синът ми ще кандидатства там и жадувам за информация от първа ръка. Е, вярно, че по-активни се оказаха майките на първолаци и деца от началния курс, а нас ни интересува гимназията, но всяка информация е полезна. Утре сме на изпит за проверка на способностите по музика и съм леко притеснена.

Ще се радвам да прочета отзиви за гимназиалния етап на училището. Насочили сме се към музикалната паралелка с китара.

# 74
  • Мнения: 258
Здравейте,
144 училище има ли транспорт?

Общи условия

Активация на акаунт