144 СОУ " Народни будители"- мнения и препоръки

  • 28 216
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще има разместване...
Знам, че Захариева няма да води пак Музиката през 2013/2014г...
Така, че пак си проверете.

Моят син ходи на Хор. Щерката от 2г. не е в това школо. Но тя беше рисуване и ходеше платено на пиано.

# 16
  • Мнения: 1 883
Ще има разместване...
Знам, че Захариева няма да води пак Музиката през 2013/2014г...
Така, че пак си проверете.

Моят син ходи на Хор. Щерката от 2г. не е в това школо. Но тя беше рисуване и ходеше платено на пиано.
Шани при кого на пиано и колко? Бинка преподава ли пиано? А ние при положение, че ще бъдем с пеене на какво може да ходи Никол, танци, рисуване, приложно изкуство дали има?

# 17
  • София
  • Мнения: 20 083
ще нещо - Шани и другите - какви безплатни извънкласни занимания сте чували да има в 144 соу?

Шани на какво ходят твоите сладури?

  bouquet


Приложните изкуства са безплатни, друго не се сещам да има, но може и да греша.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 265
Евтимова освен всичко е логопед и е много готина... Peace

Но ние ще се запишем про Захариева , дано да се класираме Peace

# 19
  • Мнения: 56
Тази година ще има известна рокада.Андонова-музика,Захариева-изобр.изкуство,Иванова-хореография,останалите- със същите профили. Бинка Добрева и Стоименка Недялкова-народно пеене.Всичките класни са добри и съвестни преподавателки,който и профил да изберете е ок.За проверката на муз.способности трябва да се подготви 1 песен.Вижте на страницата на 144 СОУ кога ще е тази проверка.

# 20
  • Мнения: 119
Записвам се да следя. Искам да запиша сина ми за изобразително изкуство. Сайтът в момента не работи - знаете ли има ли входен изпит, какво представлява? Време ли е вече да се подават някакви документи?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 265
Записвам се да следя. Искам да запиша сина ми за изобразително изкуство. Сайтът в момента не работи - знаете ли има ли входен изпит, какво представлява? Време ли е вече да се подават някакви документи?

Сайта работи, мила.
Има всички условия, критерии, дати, документи
http://144sou.bg/?content=reception_det&id=50&lang=bg

# 22
  • Мнения: 119
ха, способностите са някъде на ... трето място!? добре де, така да бъде.

Много ВИ благодаря за линка, днес сайтът не работеше - даваше, че се обновява.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ха, способностите са някъде на ... трето място!? добре де, така да бъде.

Много ВИ благодаря за линка, днес сайтът не работеше - даваше, че се обновява.

Anabel точкуването по този начин е навсякъде - по адрес, по предимство от друго дете... споспбности на трето място е много добре даже   Wink

Желая успех! Поста ми не е насочен за заяждане или оправдание на някого... просто това е факт в СФ поне.   bouquet

# 24
  • Мнения: 119
О благодаря за включването даже, просто спонтанно възкликнах ... иначе училището на каката не ме кефи много, ама може би и той ще е там - 55-то СОУ в Мусагеница ...

# 25
  • Мнения: 56
Ако децата имат сертификат от градината или от школа,че са изучавали инструмент,приложни изкуства или народни танци,при записването го представят и не се явяват на проверка на способностите.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 265
Ако децата имат сертификат от градината или от школа,че са изучавали инструмент,приложни изкуства или народни танци,при записването го представят и не се явяват на проверка на способностите.

Не съм сигурна на 100%, но мисля, че от тази година всички се явяват на изпит, а сертификати дават + точки, същото важи и предучилищната в 144 (до тази година децата нямали изпит, а сега ще има - това е сигурно 100%)

# 27
  • Мнения: 119
предпочитам да си го проверят на място, според мен става, ама може пък другите деца да са светлинни години напред ... (в изобразителното изкуство в случая)

# 28
  • София
  • Мнения: 2 265
предпочитам да си го проверят на място, според мен става, ама може пък другите деца да са светлинни години напред ... (в изобразителното изкуство в случая)

Госпожата ни каза, че не гледат точно как го нарисува. Важно да рисува каквото казват. Миналата година задача беше - нарисувайте детска площадка... И ако децата рисуват не по темата ... не се зачита...

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
С училищата става това, което стана с ДГ - оказват се все по-малко от децата, които се записват
Това е причина да има все по-голям избор за училищата
144 СОВ освен това се радва на небивал интерес поради невероятните си талантливи възпитаници - аз не съм познавач, но да слушаш Коледен концерт на децата е привилегия - прекрасно пеят, прекрасно танцуват!

Та и за 144 се затягат коланите и се влиза все по-трудно.

За даровитите деца - винаги и във всяко училище има деца, които могат повече от другите....

Общи условия

Активация на акаунт