Българка и турчин

  • 12 001
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, на 18 години съм. От скоро си пиша и говоря с едно момче на 23 . Живеем в различни градове,но след няколко месеца аз имам планове да уча в неговият град. Държи се адски мило и не само. Притеснява ме това, че той е турчин. Живял е цял живот в България,но името му е турско и е роден там. Та мисълта ми е какво мислите дали такава връзка би могла да потрътне?

# 1
  • Мнения: 5 903
Та мисълта ми е какво мислите дали такава връзка би могла да потрътне?
Що да не потрътне?

# 2
  • Мнения: 6
Та мисълта ми е какво мислите дали такава връзка би могла да потрътне?
Що да не потрътне?
Ами той турчин аз българка. Все още сме в тази фаза,в която не ми е удобно да го разпитвам за родителите му и така нататъка. Може техните или нашите да не приемат всичко това

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 361
Зависи колко са религиозни той и семейството му. Голяма част от тях имат връзки с българки, но в крайна сметка, за жена си взимат мюсюлманка. Т.е. сещаш се останалите връзки за какво са.

# 4
  • Мнения: 18 557
Същата ситуация с познати, дълго време гаджета, вече семейство с една кукла , ама наистина кукла, толкова красиво момиченце. Нямат проблеми. Но тук, не там.

# 5
  • Мнения: 70
Не си губи времето. В началото всичко е прекрасно, но стигне ли се до традиции, празници твоето и неговото семейство - нещата се променят и накрая ти ще си наранената.
Малка си още,тепърва ще те приемат в университет, ще се запознаеш с нови хора и така. Поживей си. Simple Smile

# 6
  • Paris, France
  • Мнения: 14 029
Та мисълта ми е какво мислите дали такава връзка би могла да потрътне?
Що да не потрътне?
Ами той турчин аз българка. Все още сме в тази фаза,в която не ми е удобно да го разпитвам за родителите му и така нататъка. Може техните или нашите да не приемат всичко това

В днешно време повечето връзки се разпадат преди да се стигне до родители и живот заедно. Вие още не сте се виждали. За какво ще го разпитваш за родители? Може да не го харесаш наживо.

Като харесах някого като млада, просто излизах с него без да занимавам родителите ми с особата му. Също не приемах да се срещам с неговите родители. Обикновено до дни ми ставаше безинтересен. Много си млада за сериозности.

Най-добрата ми приятелка е туркиня от Турция. Не виждам кой знае какви разлики. Тя беше женена за турчин и се разведе, а сестра и беше женена за англичанин и се разведе. 50% от браковете завършват с развод. Това ако се стигне до брак.

# 7
  • Мнения: 363
Когато бях на 18 и аз имах връзка с турчин. Като искаш пробвай, дай му шанс.. не е казано, че ще се омъжваш за него, все пак само на 18 си. Изживей момента. Иначе в последните години все повече двойки около мен има българка с турчин, някои даже създадоха семейство, имат деца. Нищо не е невъзможно, просто си мисля че ще трябват доста компромиси и от двете страни.

# 8
  • Мнения: 410
Момиче, концентрирай се върху ученето. И след като те приемат, отиваш в "другия" град, за да учиш. Това ти е приоритета, а не правенето на секс.

Какво ти пише някой в чата не го приемай за чиста монета. Някои мъже обещават и говорят какво ли не, за едното *****.

Пак ти напомням, основната ти линия на мислене трябва да е насочена върху това каква професия да избереш, как да те приемат, как да извлечеш максимална полза от следването си в следващите четири години, а не дали да се обвързваш с мъж или не.

Ти си на 18. Животът е пред теб. Учи. Завърши. Слушай разума си, а не половите си органи.

Последна редакция: пт, 20 окт 2023, 15:21 от metal.vixen

# 9
  • Мнения: 1 916
Била съм в твоята ситуация, даже и малко по напред . Съветвам те да не рискуваш защото твоето семейство като разбере ще настане бунт. А ти няма как да не споделиш на вашите . Не рискувай и не се заблуждавай заради доброто държание . Всяко момче се държи мило с момичето което харесва . Отново казвам не се заблуждавай .

# 10
  • София
  • Мнения: 35 104
Не, не е.

Турците са изключително способни да привличат жени от всички възрасти, обаятелни са, леко мистични в културата си и религията, но...

Всичките ми приятелки бяха за временно ползване, докато се намери подходящата.
Те във възприятията си са по-закостенели, не ние.

# 11
  • Мнения: 1 257
Момиче, концентрирай се върху ученето. И след като те приемат, отиваш в "другия" град, за да учиш. Това ти е приоритета, а не правенето на секс.

Какво ти пише някой в чата не го приемай за чиста монета. Някой мъже обещават и говорят какво ли не, за едното *****.

Пак ти напомням, основната ти линия на мислене трябва да е насочена върху това каква професия да избереш, как да те приемат, как да извлечеш максимална полза от следването си в следващите четири години, а не дали да се обвързваш с мъж или не.

Ти си на 18. Животът е пред теб. Учи. Завърши. Слушай разума си, а не половите си органи.

Това е и моят съвет. В момента приоритет трябва да ти е подготовката за матурите и приема в учебното заведение. Предстои ти голяма промяна. Дипломиране, преместване, студентско ежедневие. Това изисква цялото ти внимание и концентрация. След това ще се запознаеш с нови хора, ще имаш нови предизвикателства, освен самостоятелния живот извън дома. Да се ангажираш с това момче е малко като да се наядеш обилно, преди да отидеш на ресторант Simple Smile
Пиша по принцип, на база възрастта ти, без да обвързвам съвета си с етническия произход на младежа.

# 12
  • Мнения: 40 927
Ако ти харесва като се видите и ако искаш какво пък, изживей една студентска любов, няма лошо. Но не се увличай, защото ако мислиш за семейство (много ми е странно на твоята възраст някой да  мисли такива неща) ще има много подводни камъни:
- семействата ви - всякакви предубеждения
- религията - какви празници ще се празнуват, как ще се възпитават децата, какво ще се яде...
- къде ще се живее, как са там законите и правата на майката...

# 13
  • Мнения: 2 748
Бягай далече!! Сестра ми беше женена 6 г за турчин. Тяхния манталитет е различен и ако се захванеш с него след 1 година ще качиш нова тема и та ще се казва ,, Приятелят ми не ми дава да излизам и контролира с какво се обличам" . Вярно е ,че не всички са еднакви ,но по отношение на това съм сигурна ! В началото няма да си покаже рогата ,но после .. ти му мисли ако си съгласна на тъкъв живот,давай. Иначе чисто религиозно не виждам проблем ,но просто с жената се държат като тяхно притежание ,ти сама ще видиш. Турците са си турци

# 14
  • Мнения: 410
Момиче, концентрирай се върху ученето. И след като те приемат, отиваш в "другия" град, за да учиш. Това ти е приоритета, а не правенето на секс.

Какво ти пише някой в чата не го приемай за чиста монета. Някой мъже обещават и говорят какво ли не, за едното *****.

Пак ти напомням, основната ти линия на мислене трябва да е насочена върху това каква професия да избереш, как да те приемат, как да извлечеш максимална полза от следването си в следващите четири години, а не дали да се обвързваш с мъж или не.

Ти си на 18. Животът е пред теб. Учи. Завърши. Слушай разума си, а не половите си органи.

Това е и моят съвет. В момента приоритет трябва да ти е подготовката за матурите и приема в учебното заведение. Предстои ти голяма промяна. Дипломиране, преместване, студентско ежедневие. Това изисква цялото ти внимание и концентрация. След това ще се запознаеш с нови хора, ще имаш нови предизвикателства, освен самостоятелния живот извън дома. Да се ангажираш с това момче е малко като да се наядеш обилно, преди да отидеш на ресторант Simple Smile
Пиша по принцип, на база възрастта ти, без да обвързвам съвета си с етническия произход на младежа.

Точно! На бостана не се ходи с дините Simple Smile
Отделно това, за което някой ти се представя в интернет, не винаги е реалността. Дъщерята на колежката си пишеше с 22 годишен младеж от Варна, който се оказа 30 годишен женен мъж. Не всичко, което хвърчи (в Интернет) става за ядене.

Общи условия

Активация на акаунт