Как да си намеря гадже?

  • 16 137
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте. И преди съм писала, че съм сама отдълго време насам.Благодаря Ви за съветите.
Проблемът, е че още не съм срещнала никого а много искам да имам гадже защото самотата стрешно ми тежи.
Искам да Ви попитам за още две неща и моля за съвети, без обиди.
Какво трябва да променя в себе си за да имам повече успех с мъжете?
Къде мога да срещна някой? Не вярвам да е малшанс- става дума за София..
Но какви места и събития.Всичките ми хобита са самотни-готвене, четене, рисуване...
Моля, за съвети..

# 1
  • Мнения: 18 549
Мислиш че всички те помнят, та не си писала години , нещо друго...То в сайт си пишеш данни разни, тук може по  други-хобита, интереси , ама по подробничко ,похвали се сама дано пък те хареса някой  и от тук, има младежи да четат  и така.Като те гръмне  харесването  и готово,  няма правила.

# 2
  • Мнения: X
Свържи се веднага с автора на тази тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1166083

Мисля, че много ще си допаднете.
Помня те от предишни твои теми.

# 3
  • Мнения: 4 518
Свържи се веднага с автора на тази тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1166083

Мисля, че много ще си допаднете.
Помня те от предишни твои теми.
Аууу, ще е много яко, ако се сгаджосат. Аз бих му писала.
Не те познавам, така че няма как да кажа какво да промениш.
Приятели имаш ли? Излизай с тях.
Иначе аз с моя мъж се запознах на работа. Една година след като завърших училище, работих като сервитьорка и той беше клиент. Мега банана история, която не предвещава нищо хубаво, ама ей на, с еднакви пръстени сме.
Никога не знаеш...

# 4
  • Мнения: 12 770
Ти сама си отговорила на въпроса си: проблемът е в затворения начин на живот. Излизай повече, намери си по-"общителни" занимания. Бъди усмихната, лъчезарна, открита. Ако по характер си срамежлива - лошо няма. Ще те харесат, каквато си, за всеки влак си има пътник. Но не се самоизолирай.

# 5
  • Мнения: 1 119
Този форум стана, като сайт за запознанства.

Отиди на кръжоци по рисуване, кулинарни сбирки или изложби. Или почиствай по домовете.

Не е много сложно да си хванеш гадже...

# 6
  • Мнения: 19 856
Има някои хора, които само като излъчване, присъствие, поглед, поведение, движения те напрягат и държат другите хора на дистанция, разстояние. В тяхно присъствие чак човек се чувства неудобно, неловко. Бе усещаш ги, че са странни (то всички сме малко странни, но някои повече).
Авторката е може би такава. Излъчва подобни сигнали и затова мъжете я отбягват. Единственият начин за промяна е практика – общуване с различни хора и търсене на обратна връзка за себе си чрез общуването с тях. Така човек се научава да общува и с другите, калибрира себе си.

# 7
  • Мнения: 588
Аз също съм чела твоя тема и единственото, което бих те посъветвала е да гледаш по-оптимистично. Бъди усмихната, ведра, позитивна.. Бъди себе си и правилният човек ще те хареса заради това, което си. Общувай, не отбягвай контакти. Когато бях в училище и аз се смущавах да направя контакти, но в университета нещата стояха по съвсем различен начин. И сега за запознавам с хората, много е хубаво.
Поддържай външния си вид - не прекалено, но слагай червилце, спирала, прави си прическа, излъчвай настроение. Иначе нищо не пречи да се запишеш на някой лек спорт, а и ще се разнообразиш. Wink

# 8
  • Мнения: 866
Проблема идва, както и по-горе споменаха от затвореният ти начин на живот, но също и от липсата на увереност и самочувствие !

Трябва да работиш по тези неща, защото те са ключа към постигането на успех и то не само в любовта, а и въобще в живота !

Мога да ти дам и конкретни насоки ако имаш липса на самочувствие, какво може да направиш. Човек винаги може да промени много неща по визията си, които да му повишат самочувствието. Примерно да се започне с фитнес, да направи едно секси тяло, както и останалите неща със прически, гримове, облекло, които биха помогнали на една жена да се харесва. Особенно когато получава комплименти това директно се отразява на самочувствието.

Тея неща ги казвам по-принцип да се знаят, а и други ако четат и имат подобен проблем. Аз като човек, който се занимава с фитнес съм виждал уникални трансформации не само от към визия, а и от към самочувствие, тъй като двете са силно свързани. И жени които се харесват и имат такова излъчване са като магнит за мъжете !

След това вече, нещата ще се случат по-естествен начин, ще може да срещнеш много мъже и във фейсбук, но препоръчвам опознаването да става на живо, а не чрез общуване в интернет !

Друг вариант е ако може да работиш работа в която се срещаш с хора мъже или да започнеш да посещаваш социални събития, примерно танцова школа или някакви курсове, събития където ще има мъже с които ще може да се запознаваш.

Просто трябва да счупиш тази черупка в която си се затворила.

А дори има и специалисти психолози, които предлагат и такива курсове точно за хора, които имат проблем с намирането на партньор ! Има дори такива агенции, които помагат за намиране на партньори според критериите и интересите на двамата.

Разбира се изключвам онази патка псевдо коуча Наталия Кобилкина, за мен тя е просто един маркетингов продукт ! Тая патка има два развода и учи другите как да имат стабилни и щастливи връзки, о Божее !

# 9
  • Мнения: 36
https://www.bg-mamma.com/?topic=1113597 

В тези 53 страници няма ли поне 1 добър съвет,който да си последвала?

# 10
  • Мнения: 866
https://www.bg-mamma.com/?topic=1113597 

В тези 53 страници няма ли поне 1 добър съвет,който да си последвала?

Май май съм си изгубил времето да пиша, ако не приема съвети, което би било парадокс след като пуска такава тема, но има и такива случаи.

А то явно има и неща които ние не знаем и може да даваме само общовалидни съвети. Thinking

# 11
  • Мнения: 247
Благодаря.. Разбира се, че давате добри съвети. Просто ме интересува на какви като вид места мога да го срещна..
В работата няма как бих се записала на нещо, ако не е много пари и питам за друго освен танци,че не съм по тях

# 12
  • Мнения: 1 119
На колко си години?

# 13
  • Мнения: 18 298
Винаги може да се направи още нещо по отношение на външността. Фактически мъжете гледат основно нея, така че и там трябва да са насочени усилията ти - както ти казаха: фитнес, грим, прическа... Пък ако си ходиш как да е, и да срещаш достатъчно мъже, те няма да те „виждат”. Иначе, предлагам ти за хоби планинарството. Какво ще кажеш? (Там може и без грим и прическа). Smiley

# 14
  • Мнения: 247
На 25 год съм

# 15
  • Мнения: 2 478
Лори, я пусни ти или някой друг нова тема, за да продължим за "запознанствата в интернет". Перефразирай я, примерно "проблеми при запознанствата в интернет", или нещо такова, за да ни е по-широка дискусията. Много добре си вървеше, нещо Tatti не е бил на кеф, не разбрах защо ни заключи, тъкмо почна да става забавно и интересно.
Кремчето да се прехвърли и чете там, толкова сме писали.

# 16
  • Мнения: 174
Тиндър пробва ли ?

# 17
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Според тебе външността ти привлекателна ли е за хората? Има ли нещо, което ме харесваш - коса, кожа, нокти? Избери жена с твоите габарити и черти, която е харесвана и я помоли да ти помогне в избора на облекло, козметика, дрехи, грим.

Влез в подфорум Красива мама. Има теми за избавяне от акне, грим, нокти, поддържане на коса, къдрене на мигли.

Фитнес е добра идея.

Готварство, четене и рисуване са и моите хобита, но обичам да танцувам и това променя картинката. Готварството не е самотно хоби, става такова чак след подписа Laughing У нас сега си разпределихме хобитата - аз готвя, а мъжът ми чете и си рисува. И така вече 20 години. Казва, че е прекрасно. Два пъти опита да готви сам, ама на третия го накарах да измие плота с котлоните и тавана над печката и се кротна.

А приятели имаш ли? Излизаш ли с тях?

# 18
  • Мнения: 866
Страхотен съвет няма що, то вече е всеизвестно, че това приложение го ползват най-вече за търсене на секс, а не толкова за сериозни връзки. Жалко, че няма някоя добра приятелка, която няма този проблем и знае как да се подържа като жена с всичките му подробности. Така по лесно може да се направят промените (ако иам нужда от такива) по визията.

Момичетата трябва да са женствени, гримовете не са задъжлитени на всяка цена ако момичето си има дадености, но пък те могат да направят чудеса ако жената умее да ги ползва. Хубава прическа и облекло също са важни. При вас жените обаче е хубаво, че ако сте стеснителни и срамежливи, това не винаги е проблем, много мъже дори адски много си падат по срамежливи жени.

Веднъж една приятелка ми споделя колко зле се чувства, когато се изчерви пред мъж заради някой комплимент, а аз и казах ти луда ли си, това е страхотно аз много харесвам това. Изчервена жена е толкоа сладка гледка Heartpulse

При мъжете разбира се това е само минус ако те не излъчват самоувереност ! Друг проблем е, че навярно общуването ти с приятели е най-вече в интернет чрез писане, то това си е и глобален проблем и много мъже/момчета като се наложи да излезнат на среща и са пълно дърво, тъй като те просто не комуникират със жени на живо, а само във социланите мрежи с писане и тъпи свалки !

Тъй като нямам информация, за това ще ти дам следният съвет.

Вземи един листи и химикал и си запиши честно за себе си, всички неша което ти влияят за това да не се харесваш и да нямаш самочувствие. Убеден съм, че много от тези неща могат да се променят, а други ще са проблем само за теб ! Трябва да набележиш проблемите и да работиш по тяхното разрешаване.

Разбираш ли защо това е важно, защото ние и да ти кажеш отиди там и там да си намериш приятел, ако пречките все още са налице да се чувстваш уверена и да се харесваш, просто нищо няма да се получи ! Това е абсолютен зкон и е описан в много книги, че ако човек не се харесва, той излъчва такава енергия, която околните улавят !

Не случайно има хора, които въобще не са най-красивите с най-хубавите тела, но привличат такова голямо внимание и са много по-харесвани от други, които са реално по-красиви ! ЧОВЕК ИЗГЛЕЖДА ТАКА КАКТО СЕ ЧУВСТВА,  запомни това !

Второто много важно, което трябва да направиш е да започнеш да общуваш на живо с хората колкото може повече ! Трябва да придобиеш и тази увереност в общуването (ако има нужда и там). Въпроса не е толкова, къде да срещнеш тези мъже, а как да имаш по-голям шанс за успех при запознаствата, защото за мен няма съмнение, че проблема не е във това "къде да срещнеш тези мъже" !

# 19
  • Мнения: 162
Ама защо държиш на всяка цена да си намираш гадже? Момента явно не е дошъл. Защо млади хора се отчайват, че нямат половинки, а такива на 40-50 години с по няколко развода и деца, си намират?!

Колкото повече го мислиш това, че нямаш гадже, толкова повече време ще стоиш без такова. На 25 години няма ли други забавни неща в живота освен гаджета?
Намери с хоби, забавлявай се, пък гаджето сАмо ще дойде.
Успех, и без депресии на 25, моля. 😃

# 20
  • Мнения: 8 937
А може да се заложи тук и да чака - в последно време доста хора споделят за подобен проблем.
И аз съм "за" да пише на господина от съседната тема. Малко песимистично е настроен, но любовта променяла хората. Blush
Относно места - вече е пълно със всякакви курсове, кръжоци, клубове. Не е гаранция, че ще стане веднага, но никой няма да Ви намери вкъщи освен може би доставчикът на пица.

# 21
  • Мнения: 7 573
Излизай повече -ресторанти, барове ,дискотеки.
И никога не излизай с мъж с идеята да ти " стане гадже", звучи отчаяно , забавлявай се и се радвай на живота,мъжете сами ще дойдат.

# 22
  • Мнения: X
мъжете сами ще дойдат.
Я дойдат, я не....
Или идват такива, дето и за едното забавление не стават.
По принцип говоря.
Не на всички жени им се лепят от въздуха.
Може даже да не са грозни, а просто да изглеждат съвсем недостъпни или особени.

# 23
  • Мнения: 174
Страхотен съвет няма що, то вече е всеизвестно, че това приложение го ползват най-вече за търсене на секс, а не толкова за сериозни връзки.

Хмм .. мината година бях на 2 сватби на хора, които са се заползнали през тиндър. Сигурно са единствените такива, които първо са се потърсили за секс и после им е щукнало, че могат да правят сериозна връзка и деца.

Stallion001, прочети предишната тема на авторката. Момичето живее в някакъв нейн илюзионен свят, на 25г е, дествена и даже май дори не се натискала с момче ( или момиче ). В предишната ѝ тема, са ѝ дали добри съвети и тя отхвърли всички, защото не иска да излиза от комфортната си зона или да промени нещо

# 24
  • Мнения: 247
Пробвам Тиндър но за кратко....
Май това за секса се отнася за всички сайтове за запознанства.
Не съм отхвърлила съветите, напротив питам за детайли от към места какво да променя в себе си и т. н.
Какво разбираш под илюзорен свят?

# 25
  • Мнения: X
Пробвай в Тиндър. Аз лично не съм , но мои приятели оттам си намериха приятелки. И то сериозни хора, не бройкаджии. Мисля, че това за секса е някакъв мит, в последно време заради забързаното ежедневие все повече хора прибягват към онлайн запознанства. Не може всички да са някакви отрепки.

# 26
  • Мнения: X
А ти писа ли на онова момче?

# 27
  • Мнения: 174
Пробвам Тиндър но за кратко....
Защо за кратко ? Ползвай го докато си намериш гадже. Нищо не губиш. Поста ви си ясни цели, например:
1. 10 нови мача за седмица
2. 3 първи срещо с нови момчета на седмица
3. 1-2 втора, трета и т.н. срещи на седмица
4. Секс до 1 април 2020 Simple Smile


Не съм отхвърлила съветите, напротив питам за детайли от към места какво да променя в себе си и т. н.

Чудестно. Радвам се за теб. Сподели до момента, какво си успяла да промениш ( макар и малко ). Над какво работиш и си се фокусирала.

# 28
  • Мнения: 247
Това с поставянето на цели в тиндър не е ли малко нереалистично..Смисъл като онлайн пространство не зависи изцяло от теб и може лесно да се разочароваш. Пък и аз търся сериозна връзка не просто гадже за секс.

Трудно ми е да кажа какво съм променила досега все пак не съм си страничен наблюдател... Може би леко външния вид и съм малко по общителна

# 29
  • Мнения: 174
В истинският свят сериозните връзки не се случват като пред теб се появи момоче и т ти каже:

"Здравей, аз съм Георги и искам да имам сериозна връзка с теб"

Изграждането на сериозна връка е процес, който продължава с години и се надгражда с десетилия. Малко като максимата, че едно голяма пътуване започва с една малка стъпка и ти трябва да направиш малката стъпка - да излезеш с няколко момчета. Да си говориш с тях, да се опознаете и т.н.

Колкото до целите, според мен са абсолютно реалистични. Имам един приятел, който прави по 10-12 първи срещи в събота. Наредил си ги е по график, 40 мин на момиче + 5 мин за трансфер. Сега, неговитите цели са доста по-амбициозни от твоите и времето което отделя е много, но е възможно. Числата, които съм ти написал са ориентировачни. Ти може да си ги напаснеш с каквото сметнеш за добре.

# 30
  • Мнения: 2 353
Имам един приятел, който прави по 10-12 първи срещи в събота. Наредил си ги е по график, 40 мин на момиче + 5 мин за трансфер.
  Grinning Сигурно е вечно запъхтян. И каква е крайната му цел?

# 31
  • Мнения: 25 610
Пък и аз търся сериозна връзка не просто гадже за секс.

А защо не пробваш обратното? Намери си първо гадже за секс, а след това ще се види става ли за сериозна връзка, или не става.
И изобщо, какво означава според теб „сериозна връзка“, че нещо не ми е ясно? И защо сексът не влиза в нея?

# 32
  • Мнения: 247
Разбира се че влиза. Но това най-лесно се намира. Аз искам и да сме приятели да си имаме доверие и общи интереси. И след известно време да създадем семейство

# 33
  • Мнения: 8 937
Гаджето за секс не е гадже, а любовник.
Никой не гарантира, че връзката ще прерастне в семейство. Не очаквайте това от първата си връзка и то в 21ви век - може да имате късмет, но може и да не се получи.
Приятелство с мъж, прерастващо във връзка... Звучи като сюжет на романтична комедия. Ако мъжът Ви харесва, ще търси интимна връзка. Ако не Ви харесва, ще си останете приятелка, а не половинка.

# 34
  • Мнения: 25 610
Ама всичко това няма как да го знаеш предварително или някой да ти гарантира – на ти това момче, той ще ти е сериозната връзка и мъжът, с когото да създадеш семейство.
Хората се женят, деца създават и се разделят, ти искаш някакви гаранции предварително. Не става така.
Запознаваш се с някого, излизате няколко пъти, общувате... То само ще си покаже дали ще си допаднете, или не. Като си допаднете, се сближавате повече и пак ще си покаже ставате ли за сериозна връзка, или не.
Сериозната връзка не е такава от ден първи. Трябва бая сол да изядете заедно, за да се получи.

Ох, май е крайно време да се възроди старият народен обичай за „сляпата неделя“. Явно наистина има хора, които трябва да бъдат оженени с чужда помощ, иначе сами няма да се оправят в този сложен живот...

# 35
  • Мнения: 247
Така е няма как да знаеш презварително кой какъв ще ти бъде и колко време ще сте заедно дали щесте щастливи.. Но има значение с каква нагласа тръгваш. Ако ти е достатъчен единия секс лесно ще откриеш и ще те интересува само как изглежда другия.Ако искаш обаче нещо сериозно тогаватърсиш повече и гледаш повече. Искам сериозна връзка не само секс

# 36
  • Мнения: X
Не ми отговори, писа ли на онова момче?
И той иска сериозна връзка.

# 37
  • Мнения: X
Така е няма как да знаеш презварително кой какъв ще ти бъде и колко време ще сте заедно дали щесте щастливи.. Но има значение с каква нагласа тръгваш. Ако ти е достатъчен единия секс лесно ще откриеш и ще те интересува само как изглежда другия.Ако искаш обаче нещо сериозно тогаватърсиш повече и гледаш повече. Искам сериозна връзка не само секс

Това за нагласата е напълно вярно.

# 38
  • Мнения: 174
Ако искаш обаче нещо сериозно тогава търсиш повече и гледаш повече. Искам сериозна връзка не само секс

Чудестно, щом знаеш какво искаш - действай излизай с момчета и гледай повече от само външен вид.  С колко момчета си излязла през 2019г ?

# 39
  • Мнения: 866
Аз вече за себе си започнвам да разбирам, къде е проблема в дълбочина.

Много хора може да са дали много добри съвети, но това са съвети късаещи следствието на проблема.
Казано метафорично, все едно да имаш дадено заболяване и лекаря да ти предпише лечение на симптомите, а не да търси първоизточника на проблема, за да може да се постигне пълно излекуване (за жалост то така си и работи конвенционалната медицина).

Хората, които дават съвети не се замислят за тези неща и точно за това казах и ще трябва и да го повторя явно много пъти. Не е проблема, къде да си намери приятел, къде да търси, къде да го срещне ! Проблема е в нея самата, със липсата на увереност, самочувствие, предразсъдъци, слагане на бариери и като цяло нейният мироглед !

Ако и прочета всичките коментари ще имам още по-пълна картина. Не ми харесва това, че тя държи да намери някой още с първият опит и той да е правилният човек и да заживеят щастливо и така до края на живота им, като в приказките. Точно е това нещо усещам при нея, че има един страх да не попадне на неправилният, да започне връзка, която да не се получи. Точно този страх от неуспеха е една голяма бариера, която тя си е сложила. Тя иска всичко да се получи още от първият път.

Би било добре ако можеше да започнеш дори с някои мимолетни връзки, за да натрупаш някакъв опит и увереност. Не е проблем, че си дествена, нито е срамно, но и това сега ти пречи на увереноста. За жалост със всичките бариери, които си си поставила ще намалиш страшно много избора на мъже, не от твоя страна, а от тяхна. Които мъже (в това число и свестни), няма да имат интерес към теб.

По-този начин е много вероятно ако намериш мъж, той да е далеч от най-доброто което би могла да имаш. По-вероятно е да попаднеш на такъв със много ниски критерии и със ниско самочувствие и увереност като теб, навярно и не добър като любовник. Разибра се това дали е зле като любовник ти няма и да го разбереш, защото нямаш опит с други.

Проблема ти не е малък и повечето хора дори забравят, че при теб има и друга голяма липса, не по-малко важна, а именно липсата на приятели в реалният живот. Приятелите са нещо много важно, ако имаше такива дори без мъж нямаше да се чувстваш толкова самотна сега.

Мога да пиша още много много, но по-добре в отделни мнения, че става много дълго. В друго мнение, ще ти кажа и кое смятам за най-доброто решение в твоя случай, най-доброто от всички които си чула до сега и ще се обоснова защо, аргументите са по-важни и от самият съвет !

# 40
  • Мнения: 427
Напълно подкрепям горните мнения за фитнеса. Освен  че ще се сдобиеш с хубава фигура, че си вдигнеш самочувствието и ще се почувстваш добре в собствената си кожа, а това е точно обратното на  стеснителна и плаха. А и във фитнеса също се срещат доста мъже. А ако чувстваш, че имаш сериозни проблеми с общуването, силно ти препоръчвам групи за психо драма. Водят се от психолог и помагат да си разчупиш вътрешните бариери. Пишеш, че си на 24. Учиш ли, работиш ли? И при двата ваарианта е дабре да започнеш да излизаш с колегите си. Може и да си вземеш куче. Така също много се разширява социалния кръг.

# 41
  • Мнения: 247
Stallion001 Не ме е страх че няма да се получи... нормално е да не е от първия път. Но понеже съм на 25 не на 17 искам да е сериозно а не еднодневка..и благодаря много за изчерпателността

# 42
  • Мнения: 7 573
Ако ти е самоцел сериозната връзка освен мухльо или комплексар няма какво да намериш. Бъди си поне малко самодостатъчна-да имаш свои интереси, занимания, приятели и каквото още искаш , за да имаш пълноценен живот. Не може да разчиташ на мъж да те кара да се чувстваш добре.

# 43
  • Мнения: 247
Имам и итересеси и работа и хобита. Самодостатъчна съм си но прекалено.. самотна съм

# 44
  • Мнения: 8 937
Нямате ли приятели?

# 45
  • Мнения: 866
Ако ти е самоцел сериозната връзка освен мухльо или комплексар няма какво да намериш. Бъди си поне малко самодостатъчна-да имаш свои интереси, занимания, приятели и каквото още искаш , за да имаш пълноценен живот. Не може да разчиташ на мъж да те кара да се чувстваш добре.
Не съм съгласен, не заради това дали е самоцел или не. Вие също сте жена, имали жена която да не копнее за любов и мъжки ласки, да има с кой да се гушне, да си говори. Нормлано е да се чувства самотна, приятелите биха компенсирали, но само донякъде. При нея има много бариери, едната от тях е, че за нея всички мъже търсят само секс и почти няма такива за сериозна връзка. Това е ОГОРМНА бариера повярвайте. Това е все едно да дръпнеш ръчната спирачка на колата и да се чудиш, защо не иска да тръгне и да питаш хората, как да я подкараш !

# 46
  • Мнения: 18 298
Криймче, в малък град ли си или в голям?

# 47
  • Мнения: 247
Нямам представата че винаги всеки мъж иска само и единствено секс. Може да изглежда така защото наколко пътисъм писала, че искам сериозна връзка а не само секс. Беше в отговор на това че можело да направя обратното и на това, че не предпочитам сайтовете
В София съм И почти нямам приятели

# 48
  • Мнения: 18 549
Е ,направи нещо де, иначе аз ще взема да си намеря приятел...

# 49
  • Мнения: 2 478
Superstupid, да приемем, че не си трол или да ни пързаляш, всеки, който списва, отделя от времето си затова, та по същество : Ако на 25 в София не можеш да се социализираш и излизаш, не знам къде. Tired Имам някакви спомени, че преди няколко месеца пак беше пускала някаква подобна тема. Аз не помня дали и какво съм ти, и кога писал, разбира се, ама разкажи малко за ежедневието си. Казваш работиш, да не си изпаднала в руслото - работа - вкъщи. Отегчение някакво, депресия. Уикендите какво правиш, не излизаш ли поне на кафе нещо или разходка с някой друг приятел, нямаш ли такива? Социалният живот е разходи, това е ясно, но не винаги са нужни кой знае колко пари, ако в това е проблемът много хора да не водят активен такъв.

Друго, за което се сещам - ти, като жена трябва да се позиционираш така, че да привличаш, ако искаш, ако не искаш, не го правиш. Атрактивност няма ли в теб? Много директен ще бъда - как си определяш външния вид? Килограмите нормални ли са, обичаш ли да се контиш, поне в нормални граници, като за младо момиче - приятно облекло, поддържана коса, маникюр, червило, базово и т.н.?  newsm12

Хобита нямаш ли? Занимавки? Ако имаш, какви? Ето директно те питам, все неща, които всеки, като се заговорите, би се интересувал, за да види би ли имал допирни точки с теб, откъдето и да се завърти и поддържа, развие разговор. А вече дали нещо ще се получи, казали са ти - връзката иска време, и то не малко.

Та, отговори на въпросите ми, представи си ме все едно те заговарям, пък аз ще преценя дали да ти пиша след това допълнително. Приеми поста ми, като безплатен урок, ако щеш, опит. Satisfied

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 19:09 от FragranceFanatic

# 50
  • Мнения: 7 573
Във връзка с предния ми отговор-със сигурност много хора искат връзка ,но не е да ти е саможец и да се нуждаеш от такава, за да си ок. За мен това звучи сякаш се поставяш на тепсия на мъжа- и без да полоби той някакви усилия само и само да иска би имал връзка с теб. За мен мъжът тябва да да се е постарал да спечели интереса на жената . Просто казвам , че с това мислене се поставя в губеща позиция изначално. Да не говорим, че един мъж може да говори какво ли не на първа среща , за да спи с дадена жена и после чао.

# 51
  • Мнения: 427
Нямам представата че винаги всеки мъж иска само и единствено секс. Може да изглежда така защото наколко пътисъм писала, че искам сериозна връзка а не само секс. Беше в отговор на това че можело да направя обратното и на това, че не предпочитам сайтовете
В София съм И почти нямам приятели

Явно това е проблемът - живееш прекалено затворен живот. Ако имаш само една две приятелки с които излизаш и единственото, което правите е да седнете в някое забутано кафе да си побъбрите, шансовете да срещаш нови хора са мн малки. Ако работиш и в малък колектив съвсем. Работа-вкъщи, вкъщи-работа...На теб не ти трябва просто гадже, а нещо, което да запълни празнотата. Ако не си съгласна с идеята да  си вземеш куче, защото е огромен ангажимент, може да ходиш отвреме на време до Богров - идеята е че  всеки уикенд има организирани разходки с доброволци. Там може да срещнеш много нови хора.

# 52
  • Мнения: 247
FragranceFanatic Благодаря. И на другите също.
Външния ми вид е нормален не съм красавица,но нямам дефекти. Среден ръс и килограми средно дълга черна коса и тъмни очи.
Нищо особено не правя уикендите седя си в къщи

# 53
  • Мнения: 18 298
Просто си много предпазлива. Ама не може така, по някой разумен риск е оправдан. Трябва да контактуваш с връстници. Някоя братовчедка, съседка, колежка, към чиято компания да се приобщиш няма ли?

# 54
  • Мнения: 25 610
Ама тя не иска да се среща с много нови хора. Тя иска да срещне Принца на белия кон, с куп гаранции, че не само ще ѝ стане сериозно гадже, ами и набързо ще се ожени за нея и ще ѝ направи бебче. Защото приятелките или поне жените около нея си имат гаджета и бебчета.

Добре. Познавам един мъж – 35-40 годишен, ерген, никога не се е женил, работи държавна работа, без опасност от съкращения. Заплатата не е програмистка, ама и няма да умрете от глад, ако не работиш. Живее на квартира, ама държавата му я плаща. Не е много висок, но пък е със стройно, спортно телосложение. Симпатичен. Не е фатален красавец, но не е и грозник. Много иска не просто сериозна връзка, ами брак и деца.
Ще те запозная с него, но само ако предварително подпишеш нотариално заверена декларация, че след кафето отивате да си запазите час за бракосъчетанието. И се жените възможно най-бързо. Без „Ама чакай сега, ама това, ама онова...“.
Отиваш и се жениш, без значение дали ти допада, дали ще го харесаш, дали нещо в характера му няма да те дразни... То тези работи предварително няма как да ги разбереш, така че ги подминаваме като без значение.
Е, ако той не те хареса обаче, не знам какво ще правим...

# 55
  • Мнения: 18 549
Сийке, вкара всички в размисъл.

# 56
  • Мнения: 2 478
Моля, Кремче. Simple Smile action032

Това с "не съм красавица" нали знаеш, че е много относително. За мен или за някой друг може да си, или за много други, да не си.
Имай самочувствие, че ти сега си в най-ценните си години, вярно и най-уязвимите.
Е, вярно, че самочувствието и се гради, де, но ти сама трябва да си го създадеш, не да чакаш някой да ти го помпа изкуствено, а.к.а. да ти надува егото.
Вече комплиментите, които би получавала за вложените от теб усилия във всякакъв аспект, е друго и виждаш резултата от тях.

Lorelada, то и аз съм предпазлив, но не до степен да не допускам чак никой до себе си. Профилактика е нужна, за да се съхраниш, но реално никой няма нерви и време да чака и сваля звезди, образно казано до безкрай. Аз още по-малко, знаейки цената си. Wink

Како Сийке, така, както си тръгнала, да взема да се "прежаля" и да я изведа от тях на една разходка нещо, съчетана с пастичка или тортичка. Съвсем приятелски, гаранции няма, разбира се. Само да не се влюби, че ко ще правя. Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 19:45 от FragranceFanatic

# 57
  • Мнения: 247
Как' Сийка Иронията ти не ми е нужна остроумието може да си го запазиш и за себе си. Не искам защото приятелките си имат гаджета и бебчета,а защото усещам че ми е време пък и мисля че заслужавам да обичам и да бъда обичана

# 58
  • Мнения: 25 610
Май не ти хареса поста ми? Защо?
Дали не се усети колко абсурдно е искането ти?
Искаш от мъжете гаранция за сериозност, но ти самата не си склонна да я дадеш?
И защо така?

Потърси психолог, сериозно те съветвам. Проблемът ти не е в мъжете, в теб е.

# 59
  • Мнения: X
Авторке, ти си мислиш, че се шегувам, но аз най-сериозно те питам, защо не се обадиш на онова момче, към което те насочих на първата страница?
Може да не се наложи да променяш нищо от себе си. Може точно той да е човекът, който ще те харесва, каквато си, и ти ще го харесваш, какъвто е.
Не знам защо, но чувствам някакво сродство между вас.
Нищо не губиш, ако опиташ. Едва ли ще те изяде, ако изпиете по кафе заедно.

Щом нямаш съществени недостатъци, значи си красива.

Аз например имам куп недостатъци и въобще не съм първа младост, обаче постоянно получавам комплименти. Даже много повече, отколкото на твоята възраст. Всичко е до увереност и умение да се представиш.

# 60
  • Мнения: 18 298
Струва ми се, че за нея е недопустимо тя да се обади. Така ли е, Крийм? Rolling Eyes
Сапфир, на него трябва да дадеш идеята, ако ще го играеш матчмейкър. Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 35 099
Криймче, в малък град ли си или в голям?
Писа, че е от София.
Крийм, ако искаш пиши от кой квартал си, че града голям.
Защо отказваш танци, не е казано, че трябва да можеш да танцуваш?

# 62
  • Мнения: 8 937
И A_Ivanov търси гадже, за да празнуват заедно 14.02. Сега прочетох, не знам на колко е, но може да е симпатяга.

# 63
  • Мнения: 25 610
То много „съфорумци“ си търсят тук гаджета, ама май нещо не им върви... И в обратния случай също.

# 64
  • BG
  • Мнения: 2 173
Май не ти хареса поста ми? Защо?
Дали не се усети колко абсурдно е искането ти?
Искаш от мъжете гаранция за сериозност, но ти самата не си склонна да я дадеш?
И защо така?

Потърси психолог, сериозно те съветвам. Проблемът ти не е в мъжете, в теб е.
Остави тия психолози, кажи пак за квартирата... и за заплатата...Laughing

# 65
  • Мнения: X
Сапфирче, началството на форума не одобрява мачмейкинг във форума, но нищо не им пречи да си пишат ЛС - имат един и същи проблем.

Навремето като студент си търсих настолна конфигурация втора ръка, публикувам тема в hardwarebg някой да ми препоръча нещо за бюджета ми и минутка след това виждам, че точно под моята тема едно момче от Красна поляна продава точно това, каквото би ми свършило работа. Още същия ден тествахме, спазарихме и всички доволни.

# 66
  • Мнения: X
То е нещо като - има много безработни, търсят се много работници.

Не, нарочно я подтиквам тя да му се обади.
За да разчупи собствения си стереотип.
Онзи няма проблем да се обажда и да го режат после.

# 67
  • Мнения: 8 937
Трябва може би да помолим за нов раздел.... Всеки търсещ ще се обяви, ще качи снимки, представяне. Joy
Не знам защо момичето отказа кандидата с държавната работа... И аз бих предложила някого, но моите приятели ергени не са за предлагане, а приятелите на ММ са над 50.

# 68
  • Мнения: 25 610
Остави тия психолози, кажи пак за квартирата... и за заплатата...Laughing

Ти пък сега... На риболов не си ли ходил?

За новия раздел и аз отдавна препоръчвам. То е страшно просто – толкова много млади хора, които, вместо да се наслаждават на най-хубавите години в живота си, висят пред мониторите и телефоните.
Поне книги да четяха...

# 69
  • Мнения: 2 353
  Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.

# 70
  • Мнения: 8 937
Как'Сийка, може би него трябваше да го предложите на дамата с 40 годишния мераклия с клипчетата.
Нея вече я облъчиха със съветите да го тества със скъпа вечеря, та може и да се зарадва на някой стабилен.
Хапка, аз се чудех не само за младите, но има хора, които пишат тук всеки ден. Има ли практика да се събирате?

# 71
  • Мнения: 18 298
На събирането ще ходи ли модератор? Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 35 099
Разбира се, лелите от форума за какво сме?

# 73
  • Мнения: 2 353
  Тайчо, преди години имаше много готини купони, с маскиране, песни, танци и веселби. Създадоха се много ценни дългогодишни приятелства. Сега знам, че отделни групи се събират, но общофорумски срещи като едно време - май не.

# 74
  • Мнения: X
  Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.

Аз предлагам следния музикален фон за събитието Smiling Imp

# 75
  • София
  • Мнения: 35 099
Братане, малките като да са чували са Шостакович, втори валс.
Аз лично се поздравявам, обичам, обичам.

# 76
  • Мнения: 25 610
Е-е-е, Братане. Дай този линк, де:

# 77
  • София
  • Мнения: 35 099
Що, Анна Каренина знаят коя ли е, каке Grinning

# 78
  • Мнения: X
Ех, че хубаво, Сийке. Ама тука не носят маски като във филма с Том Круз и Никол Кидман Mask

Знаеш ли, във 8ми клас имах съученичка на име Сийка, много готино и интелигентно момиче, кара при нас само един срок, след години се опитах да я сталкна във фейсбук и не можах да я намеря, вероятно си е сменила името на Стейси, Симона или нещо подобно. Много тъпо.

# 79
  • Мнения: 247
Май не ти хареса поста ми? Защо?
Дали не се усети колко абсурдно е искането ти?
Искаш от мъжете гаранция за сериозност, но ти самата не си склонна да я дадеш?
И защо така?


Потърси психолог, сериозно те съветвам. Проблемът ти не е в мъжете, в теб е.

Не ти е уместен поста нито миналия нито сегашния.. Защи да нямам какво да предложа всеки има.. не държа на всяка цена да е единствения да се оженим, и да заживеем дълго и щастливо но не искам да е еднодневка

# 80
  • София
  • Мнения: 35 099
Всички Сийки и Стайки са - Сиси, Рагнаре.

# 81
  • Мнения: 18 298
Дааа, представям си форумската среща. Купонът тече, младеж срамежливо заговаря девойка. Тя му се усмихва и тъкмо му подава ръчичка да я заведе на дансинга... Към него се втурва да кажем Тропси и вика: „Остави я тази, всички жени са кранти!”, а нея я дърпат група лелички и й шептят: „Питай го за заплатата, за заплатата!!! Не под 5 хиляди лева!” Joy

# 82
  • Мнения: X
Хахахаха, Лори, и аз така го виждам Satisfied
То ще е като на пазар за животни.
Сменяме Шостакович с Криско тогава.

# 83
  • Мнения: 25 610
Абе, не всяка магарица е Сийка.  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 8 937
Дааа, представям си форумската среща. Купонът тече, младеж срамежливо заговаря девойка. Тя му се усмихва и тъкмо му подава ръчичка да я заведе на дансинга... Към него се втурва да кажем Тропси и вика: „Остави я тази, всички жени са кранти!”, а нея я дърпат група лелички и й шептят: „Питай го за заплатата, за заплатата!!! Не под 5 хиляди лева!” Joy
Струва си да се види. Joy Но за да се случи, трябва да е сигурно, че и Тропси и дамите с провайдърите ще присъстват.
Някой желаещ да го организира? Flushed

# 85
  • Мнения: 2 353
  Ще има и специална маса с разгневени потребителки, която ще се казва: "Да забием вилица в окото на Тропси".

# 86
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 768
Авторке, ти си мислиш, че се шегувам, но аз най-сериозно те питам, защо не се обадиш на онова момче, към което те насочих на първата страница?
Може да не се наложи да променяш нищо от себе си. Може точно той да е човекът, който ще те харесва, каквато си, и ти ще го харесваш, какъвто е.
Не знам защо, но чувствам някакво сродство между вас.
Нищо не губиш, ако опиташ. Едва ли ще те изяде, ако изпиете по кафе заедно.

Щом нямаш съществени недостатъци, значи си красива.

Аз например имам куп недостатъци и въобще не съм първа младост, обаче постоянно получавам комплименти. Даже много повече, отколкото на твоята възраст. Всичко е до увереност и умение да се представиш.

Момичето беше твърдо против виртуалните запознанства, а ако запознанството е в бг-мамма, просто не ми се мисли-ще настане Трета световна война. Отделно, според нея, щом един мъж има профил тук, значи не му е чиста работата.

# 87
  • София
  • Мнения: 10 583
Мъж=проблеми.
Като го няма, що го няма.
Като го има, що го има.
И като му народиш някое и друго дете, съвсем....

# 88
  • Мнения: X
Сменяме Шостакович с Криско тогава.
Е не може ли за лелките нещо по-така, не Криско! Innocent
Скрит текст:


Натаел, това си е жива дискриминация!
Тя как има профил тук, що и самотните момчета да нямат!
Ама ОК, като иска да ги лови на живо, да действа.
Само да не стои да ги чака вкъщи, че там едва ли някой ще я намери.

# 89
  • Мнения: 2 353
  На Криско май отдавна му мина модата. Други работи дочувам аз от тийнейджърската хралупа, сега слушат Вирго, Секта, Жлъч и МБТ.

# 90
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 768
Black_Sapphire, нейната работа е малко хем-сърби, хем-боли. Иска да си хване гадже, ама да стане още от първия път. С една дума да си спести разочарованията, изобщо да не бъде наранена.
Сигурен съм, че всички потребителки, са имали поне едно любовно разочарование.

# 91
  • Мнения: 8 937
Имам подобна позната като Авторката. На същата възраст, никога не е имала връзка, няма приятели и е много затворена.
Опитахме да я каним с колеги, да предлагаме да излиза с нас, все оправдания - рано е, късно е, не я пускат техните (на 25), а после се оплаква защо е сама и няма приятели.

# 92
  • София
  • Мнения: 35 099
Дали авторката е девица?

# 93
  • Мнения: 18 549
То някои  очарование са нямали...
Едни тихички потребителки и като ги настъпиш  се озъбят, чудя се  що за заблуда, че се затворени деца.Не са,  доста отракани са, а защо пишат тук  щекотливи неща не знам.
Повечето хора не са стигали до  мечтите си, та не е задължително всяка мечта да се сбъдва.Както стане  е животът и както е писано.Някои  се борят да оцелеят.Други търсят идеала си ,но не става с форумна магия, това всеки сам постига като  достигне една зрялост и  не от годините е зрелостта.
Инфантилните на са инфанти на Испания например.Момчета и момичета  под крило са  и искат...сега и веднага ,но не знаят още какво.

# 94
  • Мнения: 2 478
 Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.
Чудесно предложение. Аз лично се сещам за 10-на човека, с които с кеф бих се видял и запознал, не с цел "сгаджосване", че някои са ангажирани и не са ми в таргета, принципно, но са много готини хора. Гаранция ще падне много смях и "дежа-вюта". Grinning
Иначе девойките 24-29 да заповядат. Wink Sunglasses

Говорейки за събирания - много е трудно вече, хората са станали много особени, и тук не говоря за женени с деца, кой в чужбина и т.н. Всички имат ангажименти, това е ясно и различно ежедневие, но масата са много странни. Съдя и по хора, с които съм отраснал, дето се вика.
Обществото се е капсулирало много сериозно. Аз също в някаква степен, но не бих казал, супер отворен съм и усмихнат, позитивен, за разлика от повечето хора.
По комшийски и квартално не се събират хората, съученици, или става много трудно, какво остава за уговорки от форуми. Но пак си е до хора. Hands V

Edit: bratan, естествено, HardwareBG си е класика.
В Красна Поляна ли живееш?

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 22:59 от FragranceFanatic

# 95
  • Мнения: 8 937
  Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.
Чудесно предложение. Аз лично се сещам за 10-на човека, с които с кеф бих се видял и запознал, не с цел "сгаджосване", че някои са ангажирани и не са ми в таргета, принципно, но са много готини хора.
Иначе девойките 24-29 да заповядят. Wink Sunglasses

Говорейки за събирания - много е трудно вече, хората са станали много особени, и тук не говоря за женени с деца, кой в чужбина и т.н. Всички имат анагжименти, това е ясно и различно ежедневие.
По комшойски и квартално дето се вика не се събират хората, и съученици, или става много трудно, какво остава за уговорки от форуми. Но пак си е до хора. Hands V
Трябва да Ви черпя - щом на 29 още минавам за девойка. Blush

# 96
  • Мнения: 2 478
Thaicho, на "ти" си говорим. :_)
Не знам защо толкова хора ми пишат на "вие".
Под "девойки" имах предвид сингълките. Stuck Out Tongue
Е, на 29 една жена е много млада все още, ти за "стара" ли се имаш? Wink
Oсобено има едни младолики такива, непушещи, непиещи, с бебешко мека кожа, ще кажеш, че е тийнка.

# 97
  • Мнения: 4 577
До авторката - смътно си спомням поне две твои теми със същия проблем. Искам  да те попитам, ако в последните 2-3 години имаше  поне 10-тина първи  срещи с момчета и 2-3 мимолетни връзки, завършили с бърза раздяла, нямаше ли да бъде по-добре, отколкото да стоиш и чакаш? Ако излезеш с някой от Tinder, който най-вероятно търси секс, какво толкова лошо може да се случи? Най-много да не ти хареса въобще и да не го видиш втори път. Обаче дори и едно излизане е възможност да пофлиртуваш, да експериментираш в общуването с мъже. Дали ще има секс или не скоро след това - ти решаваш. Ако има взаимно привличане, и да не се получи връзка, какво от това? Казвам ти всички тези неща през погледа на жена, чийто връзки са започвали след дългогодишни познанства и приятелства. Но имам и 1-2 прибързани "грешки", за които всъщност не съжалявам и не бих ги махнала от живота си, напротив, приятен спомен са. Основният ти проблем е страхът от провал и отхвърляне. Без да го преодолееш, ще ти бъде много трудно. При липсата на опит във взаимоотношенията с мъже, не е реалистично да очакваш, че няма да имаш разочарования. След като нямаш среда , пробвай през сайтове за запознанства. Отсей мъже, които поне в чата да са ти приятни и пробвай. По-добре да пробваш и да сгрешиш, отколкото с години да си седиш сама вкъщи.

# 98
  • Мнения: 8 937
Thaicho, на "ти" си говорим. :_)
Не знам защо толкова хора ми пишат на "вие".
Под "девойки" имах предвид сингълките. Stuck Out Tongue
Е, на 29 една жена е много млада все още, ти за "стара" ли се имаш? Wink
Oсобено има едни младолики такива, непушещи, непиещи, с бебешко мека кожа, ще кажеш, че е тийнка.
Язък, отпадам от купона, а обичам да срещам нови хора, но ММ няма да е доволен, ако кажа, че съм сингъл. Joy
Говоря на "вие", когато не познавам някого. Не знам защо прави такова впечатление във форума.
А иначе, на 29 не съм стара, но чак девойка...Факт, в сравнение с много от сегашните 15-16 годишни и аз, и приятелките ми младеем.

# 99
  • Мнения: 7 573
За Тиндер е доста преувеличено, създаден е за бърз секс, но повечето хора си го разцъкват от скука. Нищо не пречи да излезеш на няколко срещи от там , дали ще се харесате си е до късмет, но гаранция нямаш никога . Щом нямаш социални контакти и не излиаш много е някакъв вариант.

# 100
  • София
  • Мнения: 10 583
Друга опция е да видиш кои са куриерите на фирмите за вашия район и ако си харесаш някой, да започнеш ден през да си поръчваш някакви неща да ти ги носи.
Скъпо удоволствие, но може да изживееш мечтата мъжът да се появи на вратата ти.

# 101
  • Мнения: 2 478
Thaicho, що да отпадаш, добре ще си дошла, то на челото ще ти е изписано "reserve", сещаш се. Mr. Green

Форумът е неформална среда, по-скоро е прието да се говори на "ти", не е бизнес кореспонденция или нещо служебно, нищо, че не се познаваш с човека отсреща.

Мани, мани, сегашните тийнки са майка плаче, грамофон свири. Само Криско им е в главата, селфита и соц.мрежи. А за бала на много мечта им е я джуки, я цици, я ринопластика. Outta Joint

# 102
  • Мнения: 427
Аз си мисля, че проблемът на авторката е, че на 24 години няма не само любовен живот, но и никакъв социален живот. Което значи, че дори да срещне принца, ще е толкова задушаваща, че трудно ще се  получат нещата. Ако не се поразчупи да общува и излиза сега, с времето ще става все по-трудно и по-трудно.

# 103
  • Мнения: 2 749
Авторката е като малко дете, което все не си получава мечтаната играчка и става все по -кисело. В поредна тема тропа с краче и вика "Искам сериозна връзка!". Ти първо имай изобщо някаква връзка, пък тогава я прави сериозна. Ама без секс едва ли ще се получи.

# 104
  • София
  • Мнения: 10 583
Ей, това, 5та година не мога го бия в главата на вече 32год дама.
Иска да се появи Единственият, с пръстен в кутийка...
А не е като да не я канят. Канят я, с никого не иска да излиза... Е, как да стане.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 00:19 от Dicewithoutnumbers

# 105
  • Мнения: X
Оня ден вечеряхме заедно с много хубава и приятна, финансово независима жена, която си търси приятел (така, де) и не намира.
Така и не разбрах защо не й се получава....
Вярно, има дете, ама....какво от това?
Даже доста снижени ми се видяха претенциите й.

# 106
  • Мнения: 18 549
Чак съжалявам че не съм един готин мъж да ги взема в един харем тези мацки та да се свърши.Големи драми. Сякаш някой тук решава проблеми с пръчица.Може и да има ,но не е обявил нищо такова.

# 107
  • Мнения: 8 937
Чак съжалявам че не съм един готин мъж да ги взема в един харем тези мацки та да се свърши.Големи драми. Сякаш някой тук решава проблеми с пръчица.Може и да има ,но не е обявил нищо такова.

Видях, че има раздел Предсказания и паранормално или нещо подобно - там май са по тази част. Обсъждат руни и любовна магия, но не знам колко са ефикасни. Авторката може да ги има предвид.

FragranceFanatic, да беше само Криско проблемът, щеше да е добре. От друга страна, с пластиката наистина е сериозно положението, но май трябва да обвиним родителите или модерните идеи за либерално възпитание. Ако аз бях поискала силикон за бала, майка ми щеше да изперка. А колкото за надписа Reserve - може даже да се татуирам или да си направя тениска, за да се знае. Flushed

# 108
  • Мнения: 124
Това не е ли девойката,която не искаше да посещава танци,курсове и т.н. ,за да не плаща. И държеше мъжа да е финансово стабилен,че тя да не работи?

# 109
  • Мнения: 866
Този случай ми става все по интересен и би било много хубави тази история да има щастлив край.

Отедлих време да разгледам публикуваните теми и картината ми се изяснява все повече. Още от преди почти 2 години си потърсила помощ тук и си получила много съвети, както и сега, но нещата не са се случили и мисля, че разбирам причините.

Ще прозувача малко като коуч по личностно развитие, но истината е, че ти трябва да имаш план и да работиш по него всеки ден, всеки ден. Ти нямаш никакъв план и просто чакаш нещо да се случи от самосебе си !
Задължително трябва да промениш приоритети си и на първо място да сложиш намирането на приятели ! Това и изключително важно и то ще ти помгне за постигането на втората цел, да си намериш партньор !

Ако не може да изграждаш приятелства, няма смисъл дори да опитваш да търсиш партньор, защото нищо няма да се получи и после ще се вкараш в кофти дпересии.

Изкарал съм някои цитати от другите ти теми и ще отговоря на тях:

Цитат
Как да стана по-общотелна ? Кои качества и теми хората харесват ?
Кои ги отблъскват ? Какво поведение се харесва ? Какви други съвети бихте ми дали ?
Готова съм да се променя, искам да стана по-приятна и да имам повече приятели ?

Още днес си поръчай книгата - "Как да печелим приятели и да влияем на другите"
автор: Дейл Карнеги
и някой ден ще ме споминаш с добро.

Цитат
проблемът е, че искам да стартирам някакво по-така общуване с него, а никак ме няма в тези взаимоотношения. Чудя се дали няма да е странно ако го потърся при все че сме завършили а и като колеги не сме говорили много

Ти знаеш, че имаш този проблем и аз много искам да стигна до първоизточника на проблема, защото точно там се крие разковничето, осаналото е просто следствие. Ако отидеш на психолог той ще иска да разбере точно първоизточника на проблема, за да може да ти помогне. Сега много хора ще ти кажат бъди по-общителна, бъди това, бъди онова, без да осъзнават, че има прична да ти е трудно да правиш тези неща. Това което ти е пречило в миналото още като си била ученичка и си избягвала общуването, тази пречка все още си е там.

Категорично и напълно съм убеден, че единственият начин да успееш е ако има човек на живо, който да ти помогне и той се казва психолог, някой добър и с опит в тези случаи ! Разбира се има и коучове, като Кобилкина и други които със сигурност са по читави от нея и уж помагат за такива проблеми. Но и в този бизнес много се навъдиха и не може да ги разбереш дали вършат работа.

Добър психлог с опит при подобни проблеми е правилният избор според мен ! Ако не го направиш мога да се обзаложа, че нищо няма да се промени, щом след две години и стотици мнения няма резултат.

Цитат
Много съм емоционална и когато ми се случи нещо го приемам на много дълбоко и емоциите много ми пречат на разума. Примерно, когато ми се случи нещо и после не мога да седна да се занимавам с друго, не мога една книга да прочета, всичко от вътре ми трепери

ПСИХОЛОГ !

Нито е срамно нито е ненормално, просто човек който ще те изслуша, ще поговори с теб, ще опита да разбере от къде тръгва всичко и ще ти помогне да решиш този проблем !


Цитат
Имам въпрос за изпъкване и натрупване на мазнини .....
Второ, понеже нямам мн. време за спорт- най-много веднъж седмично. Искам да питам кои храни да се избяхват за да не се образува. И има ли други хитрини да се разкара и да не се образува?

Като човек който се занимава с фитнес и съм част от една фейсбук група - "Aesthetic By Science - Тренировки и Правилно хранене",  искам да се включиш в нея, там ако те намеря ще ти помогна със информация, защото виждам, че си с никакви познания в тази област и е време да направиш най-голямата си трансформация, която ще промени целият ти живот.

Мога да ти препоръчам и добър треньор и да постигнеш визия която не си си и представяла.

Ядосах се като прочетох това Angry - "понеже нямам мн. време за спорт- най-много веднъж седмично".
Това което нямаше е желание, а не липса на време ! Хайде да не казвам какви случаи има на майки с малки деца и куп задължения, работа, домакинство и пак успяват да намерят време да тренират било във зала или вкъщи.

Не искам да обидя много жени, които са с доста отпуснати тела и то още млади младини, но всичко това е просто заради мързела и непаривлното хранене. Елате в групата и вижте за какви трансформации става въпрос.
Друго важно, което се сещам е да опиташ да мислиш положително и да вярваш, да си представяш това което искаш, че вече се е случило. Доказано е и научно това влиание на нашите мисли, има и книги по-тази тема.

# 110
  • Мнения: X
Чак съжалявам че не съм един готин мъж да ги взема в един харем тези мацки та да се свърши.Големи драми. Сякаш някой тук решава проблеми с пръчица.Може и да има ,но не е обявил нищо такова.
Харем от българки, които не им се прави секс и само мрънкат и капризничат - една кратка дефиниция на Ада 😃

# 111
  • Мнения: 7 945
Братане, май не четеш повечето теми дето жените се оплакват от липса на достатъчно секс? LaughingЯвно им се прави, но няма с кой.

# 112
  • Мнения: X
То в днешно време ако жени не могат да си намерят мъже за секс... Или са се запуснали до крайна степен, или най-накрая мъжете са започнали да мислят с правилната глава 😃

# 113
  • Мнения: 18 549
Е,  пък аз няма да огрявам наред, през   седмица -три, то много дами тук недоволни и не намират  другарче.Разбира се се шегувах.Но съм изплашена как млади жени и с децата си не се справят ,искат деца ,наиграят се на майки и търсят да ги шитнат и не само на мъжете си , но на тях първо.Въобще кекав свят стана, ние от село  се наработихме и скоро   ще ни вкарат в зоологическата градина.
Днес не може това, утре -онова, накрая нищо не може съвременния човек.Добре че има и да могат, че се затри света.Лесното има и недостатъци, и то големи-закърняват органи и  вече има излишни.Имаше един филм  и един  само мозък останал  , но имам съмнения, че и мозък няма да остане от нас, не го ползваме и него.Извинявам се на онези ,дето си го ползват и не ги мързи.

# 114
  • Мнения: X
То в днешно време ако жени не могат да си намерят мъже за секс... Или са се запуснали до крайна степен, или най-накрая мъжете са започнали да мислят с правилната глава 😃
Ама тя иска любов завинаги....(или почти).
Ето и ти си лесен за секс, ама за любов със сърцето - хич май.

# 115
  • Мнения: X
Ами то кой не иска вечна любов, боготворене и да му се случват нещата според помислите.
Ама тези вечни неща са изчезнали малко след мамутите, хората са поумняли, станали задници и се надцакват до ден днешен Simple Smile Играем играта и така.

# 116
  • Мнения: X
Ама всичките ли са задници?  Sad

# 117
  • Мнения: X
В различни степени, да. Различно във времето. Като цяло субективно понятие.

# 118
  • Мнения: 19 856
То като си пасивно таларче (дървена дъска), ако ще и еднорог да ти поднесат на поднос, пак ще му намериш кусур и ще го подминеш.
Та така.
Авторката не си търси гадже, търси си внимание.

# 119
  • Мнения: 2 478
Готина си, Thaicho. Wink
Разбира се, безброй са причините, Криско го дадох за бърз пример. Отегчителни дълги постове нямам желание да пиша, нямам и времето, а също и желанието, имам много неща за вършене, и форумът ми е между другото.
Свободни приятелки имаш ли да доведеш на едно своебразно събиране? Satisfied
Може да си сложите тениски yes/no, сещаш се. Mr. Green

Така е, Базила. Активност от двете страни трябва да има. Или, айде, мъжът да е дейният, ама отсрещната да не седи, като пън. Срещал съм такива не малко, депресирани, отегчени, чак ми се отщява, без значение каква красавица е, или поне в моите очи. Че имам вкус, имам, но това е друга тема. Wink Да чака, кой, каквото иска. Трябва да се научат да си живеят живота, другото си идва, ако го искаш, и си отвориш сетивата, първо ти да виждаш, след което и теб да те забелязват. Не е само до опаковка, както си мислят някои. Тя е до време, но има ли я, чудесно. Аз я имам за себе си, аз така се чувствам добре, на мен ми е гот еди си как. Дали искам и такава жена? Да, с други не съм бил и не ми е гот, ако не полага усилия, както във физически, така и психически, и личностен план.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 20:03 от FragranceFanatic

# 120
  • Мнения: 8 937
Готина си, Thaicho. Wink
Разбира се, безброй са причините, Криско го дадох за бърз пример. Отегчителни дълги постове нямам желание да пиша, нямам и времето, а също и желанието, имам много неща за вършене, и форумът ми е между другото.
Свободни приятелки имаш ли да доведеш на едно своебразно събиране? Satisfied


Благодаря! С моите приятелки е малко сложно, защото точно уж всички бяхме обвързани и половината напуснаха мъжете си в рамките на има-няма месец. Flushed Ако са свободни (когато се организираме) и имат желание, ще ги поканя.

# 121
  • Мнения: X
Ще има ли събиране? Жени не търся, но бих дошъл за дискусиите Grinning

# 122
  • Мнения: 2 478
Thaicho, удоволствие беше да си разменим 3-4 поста.
Позитивна, отворена си, приятна, балансирана. Така се общува. Нагласата ти е чудесна. Свежарка си. Познавам и други сладурани в диапазона 25-29, има ви. Wink
Ако беше свободна, да сме минали на лично и да планираме първо "кафе".
Ще се засичаме из форума, а за евентуално форумно събиране много трудно ще стане. Много са с деца, много са в чужбина, други с ревниви "половинки", сещаш се. Wink
Само сингълите и мъже, и жени по-може да се случи, но много има и с предразсъдъци и стереотипи, чак да им се чудиш, млади уж хора.

Кремчето да взима пример, пък кой знае, може и да я хареса някой, но трябва да е дейна, иначе няма да стане.

Иване, все нещо търсиш, всеки търси, ако щеш да разнообразиш и да се запознаеш с нови хора. То оттам се тръгва, и такава трябва да е нагласата. Не знаеш на кой ще попаднеш. Аз съм уцелвал невероятни попадения, без и да съм ги търсил или очаквал. Не визирам форума, а като цяло, навсякъде по всякакви поводи и места. Satisfied

# 123
  • Мнения: 15 356
Крийм,взимай пример,в поредната ти тема момичето нагледно ти показа.
Thaicho е готина,и аз и симпатизирам,за нула време щеше са се уреди гадже.

# 124
  • Мнения: 18 298
Ама сериозен ли е кандидата? Trollface
Да не иска само секс?!
(Бъзикам се де!) Innocent

# 125
  • Мнения: X
Е много сте бързи бре, още снимките не са си разменили....

# 126
  • София
  • Мнения: 10 583
Значи, гадже е човек за секс. С който може и да не станете съпрузи.

Ако си търсиш съпруг - сайтовете за съпруги.

Сега се замислих - ег*ти грозната дума. Чак ходих да я проверявам верно ли беше така... Изчезвам от темата, зле ми влияе😁.

# 127
  • Мнения: X
Ама сериозен ли е кандидата? Trollface
Да не иска само секс?!
(Бъзикам се де!) Innocent

Парадоксално е това. Излиза, че необвързаните търсят сериозност, а обвързаните - само секс, защото сериозността вече си я имат вкъщи.
Моите семейни колежки се държат много по-предизвикателно от сингъл дружките си - факт.

# 128
  • Мнения: 8 937
Bobchita и FragranceFanatic, много сте мили  трогната съм! Blush
Гадже не съм си търсила никога (може би в 6ти-7ми клас, исках и аз да имам, а не знаех какво точно да правя с него). Вярвам, че когато дойде моментът, нещата се случват. Да не си в сериозна връзка, особено на 25 не е страшна трагедия, но Авторката май отказва да приеме, че първо трябва да е щастлива сама със себе си, с приятелите и живота си и мъжете сами ще тичат.
Когато се запознах с ММ мислех, че няма да се задържим заедно и половин година. Просто се влюбих и исках да опитам дори да няма перспектива и ето, шест години вече сме заедно. Не сме идеални, не сме женени (не сме подписвали), имам деца на 23 и 18 (вървят в комплект) , а съм на 29, но сме щастливи. Търпи моята лудост и аз неговата.

# 129
  • Мнения: 866
Тоя тип форумни свалки с изчеткването още ли са вървежни Nerd
Аз си мислех, че това вече е толкова изтъркано, че никоя жена не би се впечатлила, но явно аз не съм много в час. Rolling Eyes

Като знам колко странно се гледах хората запознали се онлайн и са се виждали на снимка и после на живо, все едно за пръв път се виждат, а представям си без да са се виждали и вече са се наточили за яко кекс, обаче на живо се получава голямо разочарование epic fail, защото истината е, че няма ли я химията нищо не става...

Сега ми хрумна нещо гениално, двама души като се запознаят онлайн и преди да се срещнат на живо, може да си пратят по куриер тениските с които са спали 2 дена и дргият да провери дали усеща феромоните е трептене в стомаха Smile и чак тогава вече да се премине към среща на живо.

А целувката е най-добрият показтел за "химията", но как да се измисли да стане от разстояние ? Това би спестило много разочарования.

# 130
  • Мнения: 8 937
Къде видяхте форумна свалка? Flushed

# 131
  • Мнения: 18 298
И аз искам деца на 23 и 18 години, че с 4-годишно е голям зор! Wink Добре си ти, Тайчо... Smiley

# 132
  • Мнения: 8 937
Живот и здраве се каним за бебе, но да видим всичко ли ще бъде наред. Иначе са сладури, малко е странно, защото нито върви да се държа като родител, нито като приятел, но някак си се случват нещата. Blush

# 133
  • Мнения: 866
Къде видяхте форумна свалка? Flushed
Е как къде, човека с алфата даде всичко от себе си да те впечатли и ако и това не си забелязала. Smile
Повярвай усещам ги нещата, все пак си познавам коч стадото Trollface

Мъжете не четкат някоя жена ей така по дефоут, винаги има причина, но аз все пак и се бъзкам де.
Не е нужно чак толкова сериозно да се хващате за думите ми ! Wink

# 134
  • Мнения: 8 937
Сериозно? Да бяхте казал по-рано, защото показах поста на ММ... Blush Още ли се брои за свалка, ако половинката ми знае или я убих в зародиш?
Знаех си аз, че мъжете, които не ме познават, ме харесват, а той не ми вярва. Joy

# 135
  • Мнения: X

Сега ми хрумна нещо гениално, двама души като се запознаят онлайн и преди да се срещнат на живо, може да си пратят по куриер тениските с които са спали 2 дена и дргият да провери дали усеща феромоните е трептене в стомаха Smile и чак тогава вече да се премине към среща на живо.

Сериозно?!?
Това го гледах преди няколко дни в Брейн Геймс.
Наредиха едни здравеняци на подиума и няколко жени си ги избираха по външен вид.
После ги накараха да си съблекат несменяните от 3 дена тениски и ги дадоха на жените да ги душат - анонимно.
И о, чудо, повечето избраха тениската на един чернокож левент Grinning (а иначе го пренебрегнаха визуално, че не беше от най-високите).

# 136
  • BG
  • Мнения: 2 173
И аз искам деца на 23 и 18 години, че с 4-годишно е голям зор! Wink Добре си ти, Тайчо... Smiley
Ама ти остави, че се е уредила с изгледани деца. Сега като роди пък ще изгледат нейното. А бе, роди ме мамо с късмет и ме хвърли на...

# 137
  • Мнения: 18 549
Чавекът може да тренира  и  да  е послушал дадените съвети към авторката за себе си.А Тайчо  е симпатяга, с отгледани деца, такава комбинация не се среща често.Но пък щом и е хубаво...нищо друго няма значение.Хубавото не бива да се изпуска, не се търси вечност и  вечна сигурност, защото няма.Грабваш мига ,че може да останеш  и без него.Но да осъзнаеш това трябва да си одъртал или преждевременно помъдрял.

# 138
  • Мнения: 866
Сериозно? Да бяхте казал по-рано, защото показах поста на ММ... Blush Още ли се брои за свалка, ако половинката ми знае или я убих в зародиш?
Знаех си аз, че мъжете, които не ме познават, ме харесват, а той не ми вярва. Joy

Е и аз не бих се уплашил от някакви форумни свалки на анонимни хора, друго щеше да е ако беше в месинджъра, с някой мускусулет батка например Yum

То и да ти кажа, страхотно е ако мъжа ти не е ревнив, но да знаеш, че с времето и особенно ако имате голяма разлика във възраста и мъжете с доста по-млади и хубави жени неизбежно стават и ревниви, за което си има и логично обяснение.


Сега ми хрумна нещо гениално, двама души като се запознаят онлайн и преди да се срещнат на живо, може да си пратят по куриер тениските с които са спали 2 дена и дргият да провери дали усеща феромоните е трептене в стомаха Smile и чак тогава вече да се премине към среща на живо.

Сериозно?!?
Това го гледах преди няколко дни в Брейн Геймс.
Наредиха едни здравеняци на подиума и няколко жени си ги избираха по външен вид.
После ги накараха да си съблекат несменяните от 3 дена тениски и ги дадоха на жените да ги душат - анонимно.
И о, чудо, повечето избраха тениската на един чернокож левент Grinning (а иначе го пренебрегнаха визуално, че не беше от най-високите).

Това си е научно доказано, въпреки, че има скпетици, които отхвърлят ефекта на феромоните, но има доста доказателства, че те съществуват и имат огормна роля в привличането между хората !

# 139
  • Мнения: 2 749
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning

# 140
  • Мнения: X
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning
Това по темата, нали? Grinning

# 141
  • Мнения: X
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning
Може и непратни боксерки, там феромоните трябва да са повече Satisfied

# 142
  • Мнения: 18 549
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning
Трябва да са на сериозни ергени.

# 143
  • Мнения: 8 937
В обявата обаче да се поясни, че се търсят с цел брак. Да не се нахвърлят фетишистите с мераци за секс, че стана страшно.Grinning
Stallion, ревнив е, но едва ли ще се тръшка заради пост. А е свикнал, че съм харесвана (умря циганката, та и аз да се похваля).

# 144
  • Мнения: 2 478
Някой може да ти е симпатичен и без да имаш мераци към него, както и обратното.
Просто българинът не общува масово така, директно, и не е свикнал.

"Човекът" е тренирал повече от достатъчно, за 100 такива, като Кремчето, а в същото време е предостатъчно млад все още. Всичко вече е на ниво мускулна памет и непринудено, импровизирано, каквото дойде. Wink Mr. Green

Stallion001-4o, в твоите очи е "четкане", в моята глава е друго, а както виждаш в главата на "изчетканата", е трето. Голяма обърквация, а?  Tired Outta Joint  fiuuuuuu

Просто има хора, които в прав текст общуват, по-директни, и други - по-затворени. Понеже си философ - интроверти и екстраверти.
Аз съм по средата, избирам към кого какъв да бъда. Мен също са ме "апроучвали" жени така - с коментар за нещо(и то многократно), и ми е ставало много приятно, естествено, защото са виждали стойност, която аз я знам, но друг да я види и да ти я каже, е друго. Wink

А Алфата е чудесна, ти какво караш? Thinking

Thaicho, че ми стана интересно, мъжът ти трябва да е около 45 годишен, ако не и повече щом има дете на 23, че и още едно на 18. Няма лошо, щастливи да сте. Wink
Лично за себе си прекалено голяма разлика не искам. Психологическата такава ми е жената да е по-млада 6-10 г. Но и това е условно. Нали знаеш приказката за "сляпата неделя". Stuck Out Tongue

Ревността е относително понятие, до човек и психика е.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 02:49 от FragranceFanatic

# 145
  • Мнения: 8 937
Някой може да ти е симпатичен и без да имаш мераци към него, както и обратното.
Просто българинът не общува масово така, директно, и не е свикнал.

"Човекът" е тренирал повече от достатъчно, за 100 такива, като Кремчето, а в същото време е предостатъчно млад все още. Всичко вече е на ниво мускулна памет и непринудено, импровизирано, каквото дойде. Wink Mr. Green

Stallion001-4o, в твоите очи е "четкане", в моята глава е друго, а както виждаш в главата на "изчетканата", е трето. Голяма обърквация, а?  Tired Outta Joint  fiuuuuuu

Просто има хора, които в прав текст общуват, по-директни, и други - по-затворени. Понеже си философ - интроверти и екстраверти.
Аз съм по средата, избирам към кого какъв да бъда. Мен също са ме "апроучвали" жени така - с коментар за нещо(и то многократно), и ми е ставало много приятно, естествено, защото са виждали стойност, която аз я знам, но друг да я види и да ти я каже, е друго. Wink

А Алфата е чудесна, ти какво караш? Thinking

Thaicho, че ми стана интересно, мъжът ти трябва да е около 45 годишен, ако не и повече щом има дете на 23, че и още едно на 18. Няма лошо, щастливи да сте. Wink
Лично за себе си прекалено голяма разликане искам. Психологическата такава ми е жената да е по-млада 6-10 г. Но и това е условно. Нали знаеш приказката за "сляпата неделя". Stuck Out Tongue

Ревността е относително понятие, до човек и психика е.

Само аз ли мисля, че господинът се шегуваше? Притесних се да не съм Ви засегнала заради това, че се включих, FragranceFanatic... Факт е обаче, че в България, ако мъж и жена разменят повече от пет изречения, вече се счита за флирт. Доста нелепо, но явно е до манталитет. Работя с чужденци, понякога прекарвам с тях повече време месечно, отколкото с мъжа си, но никой никога не е помислил, че флиртуваме, защото вечеряме заедно, пътуваме заедно с дни или си говорим.
Колкото до въпроса, гушан скоро ще стане на 56 - късно е станал родител. Да, знам, че разликата ни е скандална (особено за форумния стандарт). Flushed При нас работи чудесно следното - аз се правя на зряла, той се вдетинява и сме почти на един акъл. Разбирам защо ревнува - сигурно е неприятно нонстоп да си представяш жена си с млади мъже, всички да говорят, че сигурно връзката Ви е секс срещу пари и други подобни изцепки.

П.П. Причината да отговарям в 2:56 не е, че съм луда (и това, но не и в случая) - пиша дипломна работа и съм в почивка за цигара.

# 146
  • Мнения: 866
Те хората винаги ще си говорят, пък и всеки човек си има право да живее както сметне за добре и щом не пречи на другите, те нямат право да хулят. То по тоя логика и Катрин Зита Джоунс трябва да я плюят, но пък при нея парите не са били фактор, та може и заради това да не я плюят. Дори парите да са фактор за някой при избора на партньор, какво значение има това ако човек е щастлив, нито е неморално нито нищо. То и аз ако бях жена щях да търся някои успешен и стабилен мъж.

Иначе за разликата във възраста ще си има и своите минуси, в началото може да няма никакво значение, след време тая разлика ще започне да тежи. Разбира се и най-неприятното е, че почти сигурно жената ще остане сама доста години и това е неприятно и като се има и в предвид, че и без това жените живеят по-дълго от мъжете с около 7 години средно.

Но ми е ясно, че никоя жена не иска да го мисли това нещо и да гледа в далечното бъдеще. Имам една приятелка, която е по-голяма от мен и като се разведе си намери мъж с 12-13г. по-голям от нея (не е богат, но не е и някой цървул), но пък е свестен и добър. Секса не им е ок, но не е заради възраста, просто не всички мъжа имат еднакво либидо. Тя обаче си е доста сексуална и си имат не малко разминаване в това отношение.

Не е и лесно обаче да се намери идеалният или както му казват "Принца на бял кон" Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 03:44 от Stallion001

# 147
  • Мнения: 8 937
Абсурдно е, че хората говорят, защото просто не знаят, а и не се вълнуват от истината - още втори курс минах задочно и започнах да работя, бях на 21, когато майка ми ме подкрепи и започнахме бизнес, в някои случаи пиша документи по 20 часа на денонощие, няма да коментирам командировките. Определено не съм типа, чакащ мъж да ме издържа и не, защото не иска - предлагал е да компенсира хонорара ми, за да не пътувам толкова. Аз съм инат - искам да постигна нещо повече от това да съм нечия кукла. Постигна ли една цел, поставям нови.
За либидото явно наистина е до човека - ММ ме бие по точки.

# 148
  • Мнения: 866
Абсурдно е, че хората говорят, защото просто не знаят, а и не се вълнуват от истината - още втори курс минах задочно и започнах да работя, бях на 21, когато майка ми ме подкрепи и започнахме бизнес, в някои случаи пиша документи по 20 часа на денонощие, няма да коментирам командировките. Определено не съм типа, чакащ мъж да ме издържа и не, защото не иска - предлагал е да компенсира хонорара ми, за да не пътувам толкова. Аз съм инат - искам да постигна нещо повече от това да съм нечия кукла. Постигна ли една цел, поставям нови.
За либидото явно наистина е до човека - ММ ме бие по точки.
Еми при някои мъже, фактора секси жена също им влияе много добре на либидото. Smiley

Боже какво направихме с темата на момичето, чувствам се конфузно, но по формуте често се случва това да се развият някви сапунки, тея моменти са неизбежни Flushed

# 149
  • Мнения: 8 937
Положително е, че по това време на денонощието едва ли някой ще ни докладва, че спамим. Колкото до темата, дамата писа до един момент и изчезна, а във форума, ако не ни заключат, дискусията ще продължи до безкрай с или без нея. В съседната тема за бебе от донор 60 страници въртим едни и същи аргументи и се нападаме по отбори. Flushed

# 150
  • Мнения: 553
Има едно нещо... Викат му Facebook

# 151
  • Мнения: X
Нищо не се знае за възрастта - може да си хванала някой аналог на Антъни Куин.
Но все пак...опичай си работата. То като с всяка връзка вече - гаранция Франция за бъдещето.
Може пък заради възрастовата разлика да ти е вечно благодарен и влюбен в теб, да те носи на ръце и да те цени повече, отколкото ако ти беше близък по възраст.

# 152
  • Мнения: 1 502
Поправете ме, ако греша, но как може да търсиш партньор, защото си самотен?
Ако ти сам не можеш да се справиш със себе си, как се очаква някой да дойде и да ти запълни самотата и липсите в душата?
И какво да прави този човек в тази връзка?
За мен е нормално първо ти да си доволна от себе си, живота си, да се развиваш и да си щастлива сама, а твоят човек сам ще те намери.
Не ми се струва добре да се чака някой да ни " спаси " от самота, скука, безделие и т.н. А ако го направи, то колко трайно би било това?


Иначе съм " за " да пишеш на автора на другата тема. Имате сходно недоволство по темата Wink

# 153
  • Наблизо
  • Мнения: 6 085
И пак ли superstupid ? И все още е на 25?

# 154
  • Мнения: X
Поправете ме, ако греша, но как може да търсиш партньор, защото си самотен?
Ако ти сам не можеш да се справиш със себе си, как се очаква някой да дойде и да ти запълни самотата и липсите в душата?
И какво да прави този човек в тази връзка?
За мен е нормално първо ти да си доволна от себе си, живота си, да се развиваш и да си щастлива сама, а твоят човек сам ще те намери.
Не ми се струва добре да се чака някой да ни " спаси " от самота, скука, безделие и т.н. А ако го направи, то колко трайно би било това?


Иначе съм " за " да пишеш на автора на другата тема. Имате сходно недоволство по темата Wink

Напълно съм съгласна! Човек трябва да е щастлив сам, да обича и уважава първо себе си, за да може да изгради пълноценна връзка. Към всички в положението на авторката- стига сте чакали някой да дойде и да ви направи живота хубав!

# 155
  • София
  • Мнения: 10 583
Хората сме социални животни, стадни, единици са саможивляците.
В този смисъл, нормално е човек да има нужда от партньор.
Аз от гадже нямам нужда, но не знам какво бих правила без приятелите ми.
Човек сам самичък на този свят... не мога да си представя какво му е в душата.

# 156
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Хората сме социални животни, стадни, единици са саможивляците.
В този смисъл, нормално е човек да има нужда от партньор.
Аз от гадже нямам нужда, но не знам какво бих правила без приятелите ми.
Човек сам самичък на този свят... не мога да си представя какво му е в душата.

И аз не мога без приятели, но партньор никога не ми е липсвал като съм била сама. От първото излизане заедно до обвързването трябва да минат поне 2-3 години, а дотогава повечето връзки се разпадат.

Гадже и партньор ме е едно и също. Гадже е необвърващо понятие. Гаджетата може да са няколко в даден момент, а партньорът е един.

# 157
  • Мнения: 37
Гадже и партньор ме е едно и също. Гадже е необвърващо понятие. Гаджетата може да са няколко в даден момент, а партньорът е един.

Ако практикувате полиамория и партньорите често са повече от един. В днешно време няма правила, когато става въпрос за обвързване, особено сред по-либерално настроените хора.

# 158
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Гадже и партньор ме е едно и също. Гадже е необвърващо понятие. Гаджетата може да са няколко в даден момент, а партньорът е един.

Ако практикувате полиамория и партньорите често са повече от един. В днешно време няма правила, когато става въпрос за обвързване, особено сред по-либерално настроените хора.

Един мъж трябва да е много калпав, болен, нечитав и без самочувствие и ресурси за да се съгласи да живее на партньорски начала с практикуваща полиамория. То и за какво ще и е?

# 159
  • Мнения: X
И пак ли superstupid ? И все още е на 25?
Мда, но тоз път с нов ник и е доста по-кротка, вече не сипе псувни на килограм. А иначе все така си е на 25, да Grinning

# 160
  • Мнения: 6 882
Иначе, предлагам ти за хоби планинарството. Какво ще кажеш? (Там може и без грим и прическа). Smiley
Не е добра идея това.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 28
Здрасти,
Пробвай със консултации за личностно развитие.
Чувала ли си за коучинг?
Лека вечер!

# 162
  • Мнения: 4 611
Поправете ме, ако греша, но как може да търсиш партньор, защото си самотен?
Ако ти сам не можеш да се справиш със себе си, как се очаква някой да дойде и да ти запълни самотата и липсите в душата?
И какво да прави този човек в тази връзка?
За мен е нормално първо ти да си доволна от себе си, живота си, да се развиваш и да си щастлива сама, а твоят човек сам ще те намери.
Не ми се струва добре да се чака някой да ни " спаси " от самота, скука, безделие и т.н. А ако го направи, то колко трайно би било това?


Иначе съм " за " да пишеш на автора на другата тема. Имате сходно недоволство по темата Wink
+1
Както и другите казаха - без мъж по-може, но без приятели трудно. Всъщност когато се чувствам самотна се усещам, че ми липсват приятели, а не мъж. Даже смятам, че повечето хора са така, но просто е по-лесно да завъдиш гадже, отколкото приятели, та затова така примират за мъже.

# 163
  • Мнения: X
... а много искам да имам гадже защото самотата стрешно ми тежи.


Гаджето надали ще оправи проблема със самотата ти. Това е твой проблем и е редно сама да се справиш с него (терапии), а не да го "натрисаш" на някой чужд човек.

# 164
  • Мнения: 247
Има ли друг начин, освен терапии? И как да си намеря приятели? Имам хубави качества в тази посока-добър приятел съм, откровен, помагам

# 165
  • BG
  • Мнения: 2 173
Добра оценка си даваш. Браво!
Сега остава и другите да ти я дадат...

# 166
  • Мнения: 427
Има ли друг начин, освен терапии? И как да си намеря приятели? Имам хубави качества в тази посока-добър приятел съм, откровен, помагам

Покани колегите да излезете след работа. Излизай с тях по-често на обяд. Вземи си куче, ще срещнеш огромно количество хора. Не се притесняваш ти да направиш първата крачка - много често от познати до приятели разликата е в това да покажеш интерес към човека отсреща.

# 167
  • Мнения: X
Има ли друг начин, освен терапии? И как да си намеря приятели? Имам хубави качества в тази посока-добър приятел съм, откровен, помагам

Честно казано си малко наивна... Това не знам до каква степен ще ти помогне да си намериш приятели... В днешно време повечето хора, които ще срещнеш, ще гледат да те използват.

Съвети за намирането на приятели не мога да дам - аз никога не съм търсил. Когато си сред хора (без значение на работно място, на дискотека, на парти или на рожден ден), винаги се случва така, че с енадушваш с хора, близки до теб, като мислене и/или хумор. Може би трябва повече да се социализираш?

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
FragranceFanatic Благодаря. И на другите също.
Външния ми вид е нормален не съм красавица,но нямам дефекти. Среден ръс и килограми средно дълга черна коса и тъмни очи.
Нищо особено не правя уикендите седя си в къщи
Какво разбираш под "среден ръст", "средни килограми" и "не съм красавица, но нямам дефекти"? Всеки човек има различна представа за тези неща... Привлекателните мъже на улицата заглеждат ли се в теб? И какви са истинските ти ръст и килограми? Обиколките на: талия, ханш, бедрото в най-широката му част?
 За ръста и килограмите най-вече питам затова, защото в страниците за познанства мнозинството женски профили, в които е попълнено "Телосложение: Средно" или "Телосложение: Нормално", килограмите са около 80-90, а ръстът е 150-160. И според преценката на тези жени, те имат средно или нормално телосложение.

 Както писаха и други хора на повечето страници в тази тема, обиквено харесването на жената е свързано предимно с външния ѝ вид, от който следва и по-нататъшния интерес на мъжа към нейното опознаване.

# 169
  • Мнения: X

 Привлекателните мъже на улицата заглеждат ли се в теб?

Братле, в днешно време привлекателните мъже на улицата заглеждат други привликателни мъже.

Макар и красив мъж, смея да твърдя, че мъжът няма нужда да е красив. Други качества трябва да има. На мен ми стига жена ми да е красива - мен... кучета ме яли!

ПС. Този разпит на непозната жена във форум за точни размери до сантиметър са ми е малко... WOW.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:

 Привлекателните мъже на улицата заглеждат ли се в теб?

Братле, в днешно време привлекателните мъже на улицата заглеждат други привликателни мъже.

Макар и красив мъж, смея да твърдя, че мъжът няма нужда да е красив. Други качества трябва да има. На мен ми стига жена ми да е красива - мен... кучета ме яли!

ПС. Този разпит на непозната жена във форум за точни размери до сантиметър са ми е малко... WOW.
Харесването според външния вид съществува откакто Свят светува. Не сме го изобретили ние. Simple Smile
 И точно основните мерки за външния вид са силен показател за много неща относно харесването. Имам една позната, която е слаба като скелетче и макар да е симпатяга в лицето, никой мъж не я заглежда и си е сама. Същият проблем го имат и жените с противоположния тип фигура - закръглените.

  Глупаво звучи, но никак не са малко хората, които дори само заради едни 5 милиметра биха отказали да бъдат с някого! Друга моя позната си направи операция на носа, защото ѝ беше гарванов тип и изведнъж започнаха да я свалят много мъже, включително и такива, за които тя допреди това беше "невидима", т.е. не харесваха носа ѝ. И това е само половин сантиметър разлика.

 В една друга тема в този форум - за предаването "Женени от пръв поглед", се изредиха десетки жени да обсъждат критично как едното око на един от участниците в предаването било няколко милетра по-нагоре от другото и как те нямали да бъдат с подобен мъж. Ето ти само два бързи примера, където хора открито показват, че не биха харесали някого само заради милиметри разлика от това, което са свикнали да приемат за подходящо и красиво според техните разбирания. А какво пък остава, ако има цели сантиметри и десетки килограми разлика спрямо нечии представи за хубост...

# 171
  • Мнения: 1 119
Абсолютно съм съгласна с PapaSmurf.


Съгласна съм и с това, обаче, че ако съм 10кг. повече или 10кг. по-малко, едва ли ще бъда толкова харесвана, колкото сега. Или ако носът ми беше малко по-голям. Или ако съм нула номер.

Но чак точни мерки не виждам защо да се обсъждат. По статистика от 2017г. българката днес изглежда така:

Средна брутна годишна заплата: 9286 лв.

Среден ръст: 163 см

Средно тегло: 67 кг

Знаем, че БГ-мамите са от друг свят, но... Това е средно как изглежда българката днес.

# 172
  • Мнения: X
Чичо ти Смърф да ти каже... Това че една жена изглежда да е "сама", не значи че е така. Аз пък, да ти кажа, както и да изглежда една жена, винаги ще си намери мъж - стига да иска. И слаба, и пълна, и на 20, и на 80 години.

При мъжете, обаче... thats not the case! Та с други думи - разбирам те, ама... такъв е живота. Приеми го! Wink

# 173
  • Мнения: 427
Скрит текст:
Това за мерките и килограмите е толкова относително...Например имам една колежка, по моите стандарти е направо дебела,  пак по мои стандарти няма нито хубави черти, нито интересно излъчване. Но тя се смята за дебела, ходи си с най-прилепналите дрехи и има супер самочувствие. Няколко колеги я свалят доста усилено, явно я смятат за атрактивна. Познавам и  доста момичета с правилни мерки, правилни черти и хубава коса, но някак не хващат окото.
Много е важно цялостното излъчване. Самочувствието също е част от това излъчване. Цялостното впечатление, а  не отделните елементи.
Сещам се за моя приятелка, която е изключително атрактивна, но има толкова студено излъчване, че ми е правило впечатление, че мъжете на се осмеляват дори да я заговорят. Това също е минус.
Това си е също част от намирането на човек за връзка. Има една доста разпространена практика. Обикновено немалко мъже от типа "играч" (но от по-ниска категория) пробват с всякакви ласкави думи и усмивчици да впечатлят именно по-пълни или по-малко красиви жени, защото знаят, че те имат чувство за малоценност и нямат ухажори около себе си, освен тези, които искат да ги вкарат в леглото за по една нощ (или колкото нощи тя пусне, преди да се усети). Съответно и тези жени по-лесно поддават на свалки и ако са достатъчно наивни да вярват на сладки приказка, лапват въдицата и за съжаление после биват употребени...

То е ясно, че и на такави ще попадат, но дори невзрачните хора си намират половинка, която ги обича. Дори е по-добре едно по-обикновенно момче или момиче да се  хване с някой, който е на същото ниво. Най-лошия вариант е някой, който няма реална самооценка, който се цели само много над нивото си. Много хора са сами точно заради нереално високите си претенции без покрититие.

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 3 030
Отново се впуснахте във философии, далеч от темата.
Ако въпросът наистина е на дневен ред за автора, се дадоха достатъчно съвети и напътствия.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт