Как да си намеря гадже?

  • 16 001
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте. И преди съм писала, че съм сама отдълго време насам.Благодаря Ви за съветите.
Проблемът, е че още не съм срещнала никого а много искам да имам гадже защото самотата стрешно ми тежи.
Искам да Ви попитам за още две неща и моля за съвети, без обиди.
Какво трябва да променя в себе си за да имам повече успех с мъжете?
Къде мога да срещна някой? Не вярвам да е малшанс- става дума за София..
Но какви места и събития.Всичките ми хобита са самотни-готвене, четене, рисуване...
Моля, за съвети..

# 1
  • Мнения: 18 353
Мислиш че всички те помнят, та не си писала години , нещо друго...То в сайт си пишеш данни разни, тук може по  други-хобита, интереси , ама по подробничко ,похвали се сама дано пък те хареса някой  и от тук, има младежи да четат  и така.Като те гръмне  харесването  и готово,  няма правила.

# 2
  • Мнения: X
Свържи се веднага с автора на тази тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1166083

Мисля, че много ще си допаднете.
Помня те от предишни твои теми.

# 3
  • Мнения: 4 518
Свържи се веднага с автора на тази тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1166083

Мисля, че много ще си допаднете.
Помня те от предишни твои теми.
Аууу, ще е много яко, ако се сгаджосат. Аз бих му писала.
Не те познавам, така че няма как да кажа какво да промениш.
Приятели имаш ли? Излизай с тях.
Иначе аз с моя мъж се запознах на работа. Една година след като завърших училище, работих като сервитьорка и той беше клиент. Мега банана история, която не предвещава нищо хубаво, ама ей на, с еднакви пръстени сме.
Никога не знаеш...

# 4
  • Мнения: 12 622
Ти сама си отговорила на въпроса си: проблемът е в затворения начин на живот. Излизай повече, намери си по-"общителни" занимания. Бъди усмихната, лъчезарна, открита. Ако по характер си срамежлива - лошо няма. Ще те харесат, каквато си, за всеки влак си има пътник. Но не се самоизолирай.

# 5
  • Мнения: 1 119
Този форум стана, като сайт за запознанства.

Отиди на кръжоци по рисуване, кулинарни сбирки или изложби. Или почиствай по домовете.

Не е много сложно да си хванеш гадже...

# 6
  • Мнения: 19 668
Има някои хора, които само като излъчване, присъствие, поглед, поведение, движения те напрягат и държат другите хора на дистанция, разстояние. В тяхно присъствие чак човек се чувства неудобно, неловко. Бе усещаш ги, че са странни (то всички сме малко странни, но някои повече).
Авторката е може би такава. Излъчва подобни сигнали и затова мъжете я отбягват. Единственият начин за промяна е практика – общуване с различни хора и търсене на обратна връзка за себе си чрез общуването с тях. Така човек се научава да общува и с другите, калибрира себе си.

# 7
  • Мнения: 588
Аз също съм чела твоя тема и единственото, което бих те посъветвала е да гледаш по-оптимистично. Бъди усмихната, ведра, позитивна.. Бъди себе си и правилният човек ще те хареса заради това, което си. Общувай, не отбягвай контакти. Когато бях в училище и аз се смущавах да направя контакти, но в университета нещата стояха по съвсем различен начин. И сега за запознавам с хората, много е хубаво.
Поддържай външния си вид - не прекалено, но слагай червилце, спирала, прави си прическа, излъчвай настроение. Иначе нищо не пречи да се запишеш на някой лек спорт, а и ще се разнообразиш. Wink

# 8
  • Мнения: 866
Проблема идва, както и по-горе споменаха от затвореният ти начин на живот, но също и от липсата на увереност и самочувствие !

Трябва да работиш по тези неща, защото те са ключа към постигането на успех и то не само в любовта, а и въобще в живота !

Мога да ти дам и конкретни насоки ако имаш липса на самочувствие, какво може да направиш. Човек винаги може да промени много неща по визията си, които да му повишат самочувствието. Примерно да се започне с фитнес, да направи едно секси тяло, както и останалите неща със прически, гримове, облекло, които биха помогнали на една жена да се харесва. Особенно когато получава комплименти това директно се отразява на самочувствието.

Тея неща ги казвам по-принцип да се знаят, а и други ако четат и имат подобен проблем. Аз като човек, който се занимава с фитнес съм виждал уникални трансформации не само от към визия, а и от към самочувствие, тъй като двете са силно свързани. И жени които се харесват и имат такова излъчване са като магнит за мъжете !

След това вече, нещата ще се случат по-естествен начин, ще може да срещнеш много мъже и във фейсбук, но препоръчвам опознаването да става на живо, а не чрез общуване в интернет !

Друг вариант е ако може да работиш работа в която се срещаш с хора мъже или да започнеш да посещаваш социални събития, примерно танцова школа или някакви курсове, събития където ще има мъже с които ще може да се запознаваш.

Просто трябва да счупиш тази черупка в която си се затворила.

А дори има и специалисти психолози, които предлагат и такива курсове точно за хора, които имат проблем с намирането на партньор ! Има дори такива агенции, които помагат за намиране на партньори според критериите и интересите на двамата.

Разбира се изключвам онази патка псевдо коуча Наталия Кобилкина, за мен тя е просто един маркетингов продукт ! Тая патка има два развода и учи другите как да имат стабилни и щастливи връзки, о Божее !

# 9
  • Мнения: 35
https://www.bg-mamma.com/?topic=1113597 

В тези 53 страници няма ли поне 1 добър съвет,който да си последвала?

# 10
  • Мнения: 866
https://www.bg-mamma.com/?topic=1113597 

В тези 53 страници няма ли поне 1 добър съвет,който да си последвала?

Май май съм си изгубил времето да пиша, ако не приема съвети, което би било парадокс след като пуска такава тема, но има и такива случаи.

А то явно има и неща които ние не знаем и може да даваме само общовалидни съвети. Thinking

# 11
  • Мнения: 247
Благодаря.. Разбира се, че давате добри съвети. Просто ме интересува на какви като вид места мога да го срещна..
В работата няма как бих се записала на нещо, ако не е много пари и питам за друго освен танци,че не съм по тях

# 12
  • Мнения: 1 119
На колко си години?

# 13
  • Мнения: 18 227
Винаги може да се направи още нещо по отношение на външността. Фактически мъжете гледат основно нея, така че и там трябва да са насочени усилията ти - както ти казаха: фитнес, грим, прическа... Пък ако си ходиш как да е, и да срещаш достатъчно мъже, те няма да те „виждат”. Иначе, предлагам ти за хоби планинарството. Какво ще кажеш? (Там може и без грим и прическа). Smiley

# 14
  • Мнения: 247
На 25 год съм

Общи условия

Активация на акаунт