Как да си намеря гадже?

  • 16 253
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Оня ден вечеряхме заедно с много хубава и приятна, финансово независима жена, която си търси приятел (така, де) и не намира.
Така и не разбрах защо не й се получава....
Вярно, има дете, ама....какво от това?
Даже доста снижени ми се видяха претенциите й.

# 106
  • Мнения: 18 612
Чак съжалявам че не съм един готин мъж да ги взема в един харем тези мацки та да се свърши.Големи драми. Сякаш някой тук решава проблеми с пръчица.Може и да има ,но не е обявил нищо такова.

# 107
  • Мнения: 8 937
Чак съжалявам че не съм един готин мъж да ги взема в един харем тези мацки та да се свърши.Големи драми. Сякаш някой тук решава проблеми с пръчица.Може и да има ,но не е обявил нищо такова.

Видях, че има раздел Предсказания и паранормално или нещо подобно - там май са по тази част. Обсъждат руни и любовна магия, но не знам колко са ефикасни. Авторката може да ги има предвид.

FragranceFanatic, да беше само Криско проблемът, щеше да е добре. От друга страна, с пластиката наистина е сериозно положението, но май трябва да обвиним родителите или модерните идеи за либерално възпитание. Ако аз бях поискала силикон за бала, майка ми щеше да изперка. А колкото за надписа Reserve - може даже да се татуирам или да си направя тениска, за да се знае. Flushed

# 108
  • Мнения: 127
Това не е ли девойката,която не искаше да посещава танци,курсове и т.н. ,за да не плаща. И държеше мъжа да е финансово стабилен,че тя да не работи?

# 109
  • Мнения: 866
Този случай ми става все по интересен и би било много хубави тази история да има щастлив край.

Отедлих време да разгледам публикуваните теми и картината ми се изяснява все повече. Още от преди почти 2 години си потърсила помощ тук и си получила много съвети, както и сега, но нещата не са се случили и мисля, че разбирам причините.

Ще прозувача малко като коуч по личностно развитие, но истината е, че ти трябва да имаш план и да работиш по него всеки ден, всеки ден. Ти нямаш никакъв план и просто чакаш нещо да се случи от самосебе си !
Задължително трябва да промениш приоритети си и на първо място да сложиш намирането на приятели ! Това и изключително важно и то ще ти помгне за постигането на втората цел, да си намериш партньор !

Ако не може да изграждаш приятелства, няма смисъл дори да опитваш да търсиш партньор, защото нищо няма да се получи и после ще се вкараш в кофти дпересии.

Изкарал съм някои цитати от другите ти теми и ще отговоря на тях:

Цитат
Как да стана по-общотелна ? Кои качества и теми хората харесват ?
Кои ги отблъскват ? Какво поведение се харесва ? Какви други съвети бихте ми дали ?
Готова съм да се променя, искам да стана по-приятна и да имам повече приятели ?

Още днес си поръчай книгата - "Как да печелим приятели и да влияем на другите"
автор: Дейл Карнеги
и някой ден ще ме споминаш с добро.

Цитат
проблемът е, че искам да стартирам някакво по-така общуване с него, а никак ме няма в тези взаимоотношения. Чудя се дали няма да е странно ако го потърся при все че сме завършили а и като колеги не сме говорили много

Ти знаеш, че имаш този проблем и аз много искам да стигна до първоизточника на проблема, защото точно там се крие разковничето, осаналото е просто следствие. Ако отидеш на психолог той ще иска да разбере точно първоизточника на проблема, за да може да ти помогне. Сега много хора ще ти кажат бъди по-общителна, бъди това, бъди онова, без да осъзнават, че има прична да ти е трудно да правиш тези неща. Това което ти е пречило в миналото още като си била ученичка и си избягвала общуването, тази пречка все още си е там.

Категорично и напълно съм убеден, че единственият начин да успееш е ако има човек на живо, който да ти помогне и той се казва психолог, някой добър и с опит в тези случаи ! Разбира се има и коучове, като Кобилкина и други които със сигурност са по читави от нея и уж помагат за такива проблеми. Но и в този бизнес много се навъдиха и не може да ги разбереш дали вършат работа.

Добър психлог с опит при подобни проблеми е правилният избор според мен ! Ако не го направиш мога да се обзаложа, че нищо няма да се промени, щом след две години и стотици мнения няма резултат.

Цитат
Много съм емоционална и когато ми се случи нещо го приемам на много дълбоко и емоциите много ми пречат на разума. Примерно, когато ми се случи нещо и после не мога да седна да се занимавам с друго, не мога една книга да прочета, всичко от вътре ми трепери

ПСИХОЛОГ !

Нито е срамно нито е ненормално, просто човек който ще те изслуша, ще поговори с теб, ще опита да разбере от къде тръгва всичко и ще ти помогне да решиш този проблем !


Цитат
Имам въпрос за изпъкване и натрупване на мазнини .....
Второ, понеже нямам мн. време за спорт- най-много веднъж седмично. Искам да питам кои храни да се избяхват за да не се образува. И има ли други хитрини да се разкара и да не се образува?

Като човек който се занимава с фитнес и съм част от една фейсбук група - "Aesthetic By Science - Тренировки и Правилно хранене",  искам да се включиш в нея, там ако те намеря ще ти помогна със информация, защото виждам, че си с никакви познания в тази област и е време да направиш най-голямата си трансформация, която ще промени целият ти живот.

Мога да ти препоръчам и добър треньор и да постигнеш визия която не си си и представяла.

Ядосах се като прочетох това Angry - "понеже нямам мн. време за спорт- най-много веднъж седмично".
Това което нямаше е желание, а не липса на време ! Хайде да не казвам какви случаи има на майки с малки деца и куп задължения, работа, домакинство и пак успяват да намерят време да тренират било във зала или вкъщи.

Не искам да обидя много жени, които са с доста отпуснати тела и то още млади младини, но всичко това е просто заради мързела и непаривлното хранене. Елате в групата и вижте за какви трансформации става въпрос.
Друго важно, което се сещам е да опиташ да мислиш положително и да вярваш, да си представяш това което искаш, че вече се е случило. Доказано е и научно това влиание на нашите мисли, има и книги по-тази тема.

# 110
  • Мнения: X
Чак съжалявам че не съм един готин мъж да ги взема в един харем тези мацки та да се свърши.Големи драми. Сякаш някой тук решава проблеми с пръчица.Може и да има ,но не е обявил нищо такова.
Харем от българки, които не им се прави секс и само мрънкат и капризничат - една кратка дефиниция на Ада 😃

# 111
  • Мнения: 7 968
Братане, май не четеш повечето теми дето жените се оплакват от липса на достатъчно секс? LaughingЯвно им се прави, но няма с кой.

# 112
  • Мнения: X
То в днешно време ако жени не могат да си намерят мъже за секс... Или са се запуснали до крайна степен, или най-накрая мъжете са започнали да мислят с правилната глава 😃

# 113
  • Мнения: 18 612
Е,  пък аз няма да огрявам наред, през   седмица -три, то много дами тук недоволни и не намират  другарче.Разбира се се шегувах.Но съм изплашена как млади жени и с децата си не се справят ,искат деца ,наиграят се на майки и търсят да ги шитнат и не само на мъжете си , но на тях първо.Въобще кекав свят стана, ние от село  се наработихме и скоро   ще ни вкарат в зоологическата градина.
Днес не може това, утре -онова, накрая нищо не може съвременния човек.Добре че има и да могат, че се затри света.Лесното има и недостатъци, и то големи-закърняват органи и  вече има излишни.Имаше един филм  и един  само мозък останал  , но имам съмнения, че и мозък няма да остане от нас, не го ползваме и него.Извинявам се на онези ,дето си го ползват и не ги мързи.

# 114
  • Мнения: X
То в днешно време ако жени не могат да си намерят мъже за секс... Или са се запуснали до крайна степен, или най-накрая мъжете са започнали да мислят с правилната глава 😃
Ама тя иска любов завинаги....(или почти).
Ето и ти си лесен за секс, ама за любов със сърцето - хич май.

# 115
  • Мнения: X
Ами то кой не иска вечна любов, боготворене и да му се случват нещата според помислите.
Ама тези вечни неща са изчезнали малко след мамутите, хората са поумняли, станали задници и се надцакват до ден днешен Simple Smile Играем играта и така.

# 116
  • Мнения: X
Ама всичките ли са задници?  Sad

# 117
  • Мнения: X
В различни степени, да. Различно във времето. Като цяло субективно понятие.

# 118
  • Мнения: 19 985
То като си пасивно таларче (дървена дъска), ако ще и еднорог да ти поднесат на поднос, пак ще му намериш кусур и ще го подминеш.
Та така.
Авторката не си търси гадже, търси си внимание.

# 119
  • Мнения: 2 478
Готина си, Thaicho. Wink
Разбира се, безброй са причините, Криско го дадох за бърз пример. Отегчителни дълги постове нямам желание да пиша, нямам и времето, а също и желанието, имам много неща за вършене, и форумът ми е между другото.
Свободни приятелки имаш ли да доведеш на едно своебразно събиране? Satisfied
Може да си сложите тениски yes/no, сещаш се. Mr. Green

Така е, Базила. Активност от двете страни трябва да има. Или, айде, мъжът да е дейният, ама отсрещната да не седи, като пън. Срещал съм такива не малко, депресирани, отегчени, чак ми се отщява, без значение каква красавица е, или поне в моите очи. Че имам вкус, имам, но това е друга тема. Wink Да чака, кой, каквото иска. Трябва да се научат да си живеят живота, другото си идва, ако го искаш, и си отвориш сетивата, първо ти да виждаш, след което и теб да те забелязват. Не е само до опаковка, както си мислят някои. Тя е до време, но има ли я, чудесно. Аз я имам за себе си, аз така се чувствам добре, на мен ми е гот еди си как. Дали искам и такава жена? Да, с други не съм бил и не ми е гот, ако не полага усилия, както във физически, така и психически, и личностен план.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 20:03 от FragranceFanatic

Общи условия

Активация на акаунт