Как да си намеря гадже?

  • 16 251
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 782
Black_Sapphire, нейната работа е малко хем-сърби, хем-боли. Иска да си хване гадже, ама да стане още от първия път. С една дума да си спести разочарованията, изобщо да не бъде наранена.
Сигурен съм, че всички потребителки, са имали поне едно любовно разочарование.

# 91
  • Мнения: 8 937
Имам подобна позната като Авторката. На същата възраст, никога не е имала връзка, няма приятели и е много затворена.
Опитахме да я каним с колеги, да предлагаме да излиза с нас, все оправдания - рано е, късно е, не я пускат техните (на 25), а после се оплаква защо е сама и няма приятели.

# 92
  • София
  • Мнения: 35 156
Дали авторката е девица?

# 93
  • Мнения: 18 595
То някои  очарование са нямали...
Едни тихички потребителки и като ги настъпиш  се озъбят, чудя се  що за заблуда, че се затворени деца.Не са,  доста отракани са, а защо пишат тук  щекотливи неща не знам.
Повечето хора не са стигали до  мечтите си, та не е задължително всяка мечта да се сбъдва.Както стане  е животът и както е писано.Някои  се борят да оцелеят.Други търсят идеала си ,но не става с форумна магия, това всеки сам постига като  достигне една зрялост и  не от годините е зрелостта.
Инфантилните на са инфанти на Испания например.Момчета и момичета  под крило са  и искат...сега и веднага ,но не знаят още какво.

# 94
  • Мнения: 2 478
 Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.
Чудесно предложение. Аз лично се сещам за 10-на човека, с които с кеф бих се видял и запознал, не с цел "сгаджосване", че някои са ангажирани и не са ми в таргета, принципно, но са много готини хора. Гаранция ще падне много смях и "дежа-вюта". Grinning
Иначе девойките 24-29 да заповядат. Wink Sunglasses

Говорейки за събирания - много е трудно вече, хората са станали много особени, и тук не говоря за женени с деца, кой в чужбина и т.н. Всички имат ангажименти, това е ясно и различно ежедневие, но масата са много странни. Съдя и по хора, с които съм отраснал, дето се вика.
Обществото се е капсулирало много сериозно. Аз също в някаква степен, но не бих казал, супер отворен съм и усмихнат, позитивен, за разлика от повечето хора.
По комшийски и квартално не се събират хората, съученици, или става много трудно, какво остава за уговорки от форуми. Но пак си е до хора. Hands V

Edit: bratan, естествено, HardwareBG си е класика.
В Красна Поляна ли живееш?

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 22:59 от FragranceFanatic

# 95
  • Мнения: 8 937
  Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.
Чудесно предложение. Аз лично се сещам за 10-на човека, с които с кеф бих се видял и запознал, не с цел "сгаджосване", че някои са ангажирани и не са ми в таргета, принципно, но са много готини хора.
Иначе девойките 24-29 да заповядят. Wink Sunglasses

Говорейки за събирания - много е трудно вече, хората са станали много особени, и тук не говоря за женени с деца, кой в чужбина и т.н. Всички имат анагжименти, това е ясно и различно ежедневие.
По комшойски и квартално дето се вика не се събират хората, и съученици, или става много трудно, какво остава за уговорки от форуми. Но пак си е до хора. Hands V
Трябва да Ви черпя - щом на 29 още минавам за девойка. Blush

# 96
  • Мнения: 2 478
Thaicho, на "ти" си говорим. :_)
Не знам защо толкова хора ми пишат на "вие".
Под "девойки" имах предвид сингълките. Stuck Out Tongue
Е, на 29 една жена е много млада все още, ти за "стара" ли се имаш? Wink
Oсобено има едни младолики такива, непушещи, непиещи, с бебешко мека кожа, ще кажеш, че е тийнка.

# 97
  • Мнения: 4 577
До авторката - смътно си спомням поне две твои теми със същия проблем. Искам  да те попитам, ако в последните 2-3 години имаше  поне 10-тина първи  срещи с момчета и 2-3 мимолетни връзки, завършили с бърза раздяла, нямаше ли да бъде по-добре, отколкото да стоиш и чакаш? Ако излезеш с някой от Tinder, който най-вероятно търси секс, какво толкова лошо може да се случи? Най-много да не ти хареса въобще и да не го видиш втори път. Обаче дори и едно излизане е възможност да пофлиртуваш, да експериментираш в общуването с мъже. Дали ще има секс или не скоро след това - ти решаваш. Ако има взаимно привличане, и да не се получи връзка, какво от това? Казвам ти всички тези неща през погледа на жена, чийто връзки са започвали след дългогодишни познанства и приятелства. Но имам и 1-2 прибързани "грешки", за които всъщност не съжалявам и не бих ги махнала от живота си, напротив, приятен спомен са. Основният ти проблем е страхът от провал и отхвърляне. Без да го преодолееш, ще ти бъде много трудно. При липсата на опит във взаимоотношенията с мъже, не е реалистично да очакваш, че няма да имаш разочарования. След като нямаш среда , пробвай през сайтове за запознанства. Отсей мъже, които поне в чата да са ти приятни и пробвай. По-добре да пробваш и да сгрешиш, отколкото с години да си седиш сама вкъщи.

# 98
  • Мнения: 8 937
Thaicho, на "ти" си говорим. :_)
Не знам защо толкова хора ми пишат на "вие".
Под "девойки" имах предвид сингълките. Stuck Out Tongue
Е, на 29 една жена е много млада все още, ти за "стара" ли се имаш? Wink
Oсобено има едни младолики такива, непушещи, непиещи, с бебешко мека кожа, ще кажеш, че е тийнка.
Язък, отпадам от купона, а обичам да срещам нови хора, но ММ няма да е доволен, ако кажа, че съм сингъл. Joy
Говоря на "вие", когато не познавам някого. Не знам защо прави такова впечатление във форума.
А иначе, на 29 не съм стара, но чак девойка...Факт, в сравнение с много от сегашните 15-16 годишни и аз, и приятелките ми младеем.

# 99
  • Мнения: 7 608
За Тиндер е доста преувеличено, създаден е за бърз секс, но повечето хора си го разцъкват от скука. Нищо не пречи да излезеш на няколко срещи от там , дали ще се харесате си е до късмет, но гаранция нямаш никога . Щом нямаш социални контакти и не излиаш много е някакъв вариант.

# 100
  • София
  • Мнения: 10 594
Друга опция е да видиш кои са куриерите на фирмите за вашия район и ако си харесаш някой, да започнеш ден през да си поръчваш някакви неща да ти ги носи.
Скъпо удоволствие, но може да изживееш мечтата мъжът да се появи на вратата ти.

# 101
  • Мнения: 2 478
Thaicho, що да отпадаш, добре ще си дошла, то на челото ще ти е изписано "reserve", сещаш се. Mr. Green

Форумът е неформална среда, по-скоро е прието да се говори на "ти", не е бизнес кореспонденция или нещо служебно, нищо, че не се познаваш с човека отсреща.

Мани, мани, сегашните тийнки са майка плаче, грамофон свири. Само Криско им е в главата, селфита и соц.мрежи. А за бала на много мечта им е я джуки, я цици, я ринопластика. Outta Joint

# 102
  • Мнения: 427
Аз си мисля, че проблемът на авторката е, че на 24 години няма не само любовен живот, но и никакъв социален живот. Което значи, че дори да срещне принца, ще е толкова задушаваща, че трудно ще се  получат нещата. Ако не се поразчупи да общува и излиза сега, с времето ще става все по-трудно и по-трудно.

# 103
  • Мнения: 2 749
Авторката е като малко дете, което все не си получава мечтаната играчка и става все по -кисело. В поредна тема тропа с краче и вика "Искам сериозна връзка!". Ти първо имай изобщо някаква връзка, пък тогава я прави сериозна. Ама без секс едва ли ще се получи.

# 104
  • София
  • Мнения: 10 594
Ей, това, 5та година не мога го бия в главата на вече 32год дама.
Иска да се появи Единственият, с пръстен в кутийка...
А не е като да не я канят. Канят я, с никого не иска да излиза... Е, как да стане.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 00:19 от Dicewithoutnumbers

Общи условия

Активация на акаунт