Как да си намеря гадже?

  • 16 003
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Лори, я пусни ти или някой друг нова тема, за да продължим за "запознанствата в интернет". Перефразирай я, примерно "проблеми при запознанствата в интернет", или нещо такова, за да ни е по-широка дискусията. Много добре си вървеше, нещо Tatti не е бил на кеф, не разбрах защо ни заключи, тъкмо почна да става забавно и интересно.
Кремчето да се прехвърли и чете там, толкова сме писали.

# 16
  • Мнения: 174
Тиндър пробва ли ?

# 17
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Според тебе външността ти привлекателна ли е за хората? Има ли нещо, което ме харесваш - коса, кожа, нокти? Избери жена с твоите габарити и черти, която е харесвана и я помоли да ти помогне в избора на облекло, козметика, дрехи, грим.

Влез в подфорум Красива мама. Има теми за избавяне от акне, грим, нокти, поддържане на коса, къдрене на мигли.

Фитнес е добра идея.

Готварство, четене и рисуване са и моите хобита, но обичам да танцувам и това променя картинката. Готварството не е самотно хоби, става такова чак след подписа Laughing У нас сега си разпределихме хобитата - аз готвя, а мъжът ми чете и си рисува. И така вече 20 години. Казва, че е прекрасно. Два пъти опита да готви сам, ама на третия го накарах да измие плота с котлоните и тавана над печката и се кротна.

А приятели имаш ли? Излизаш ли с тях?

# 18
  • Мнения: 866
Страхотен съвет няма що, то вече е всеизвестно, че това приложение го ползват най-вече за търсене на секс, а не толкова за сериозни връзки. Жалко, че няма някоя добра приятелка, която няма този проблем и знае как да се подържа като жена с всичките му подробности. Така по лесно може да се направят промените (ако иам нужда от такива) по визията.

Момичетата трябва да са женствени, гримовете не са задъжлитени на всяка цена ако момичето си има дадености, но пък те могат да направят чудеса ако жената умее да ги ползва. Хубава прическа и облекло също са важни. При вас жените обаче е хубаво, че ако сте стеснителни и срамежливи, това не винаги е проблем, много мъже дори адски много си падат по срамежливи жени.

Веднъж една приятелка ми споделя колко зле се чувства, когато се изчерви пред мъж заради някой комплимент, а аз и казах ти луда ли си, това е страхотно аз много харесвам това. Изчервена жена е толкоа сладка гледка Heartpulse

При мъжете разбира се това е само минус ако те не излъчват самоувереност ! Друг проблем е, че навярно общуването ти с приятели е най-вече в интернет чрез писане, то това си е и глобален проблем и много мъже/момчета като се наложи да излезнат на среща и са пълно дърво, тъй като те просто не комуникират със жени на живо, а само във социланите мрежи с писане и тъпи свалки !

Тъй като нямам информация, за това ще ти дам следният съвет.

Вземи един листи и химикал и си запиши честно за себе си, всички неша което ти влияят за това да не се харесваш и да нямаш самочувствие. Убеден съм, че много от тези неща могат да се променят, а други ще са проблем само за теб ! Трябва да набележиш проблемите и да работиш по тяхното разрешаване.

Разбираш ли защо това е важно, защото ние и да ти кажеш отиди там и там да си намериш приятел, ако пречките все още са налице да се чувстваш уверена и да се харесваш, просто нищо няма да се получи ! Това е абсолютен зкон и е описан в много книги, че ако човек не се харесва, той излъчва такава енергия, която околните улавят !

Не случайно има хора, които въобще не са най-красивите с най-хубавите тела, но привличат такова голямо внимание и са много по-харесвани от други, които са реално по-красиви ! ЧОВЕК ИЗГЛЕЖДА ТАКА КАКТО СЕ ЧУВСТВА,  запомни това !

Второто много важно, което трябва да направиш е да започнеш да общуваш на живо с хората колкото може повече ! Трябва да придобиеш и тази увереност в общуването (ако има нужда и там). Въпроса не е толкова, къде да срещнеш тези мъже, а как да имаш по-голям шанс за успех при запознаствата, защото за мен няма съмнение, че проблема не е във това "къде да срещнеш тези мъже" !

# 19
  • Мнения: 162
Ама защо държиш на всяка цена да си намираш гадже? Момента явно не е дошъл. Защо млади хора се отчайват, че нямат половинки, а такива на 40-50 години с по няколко развода и деца, си намират?!

Колкото повече го мислиш това, че нямаш гадже, толкова повече време ще стоиш без такова. На 25 години няма ли други забавни неща в живота освен гаджета?
Намери с хоби, забавлявай се, пък гаджето сАмо ще дойде.
Успех, и без депресии на 25, моля. 😃

# 20
  • Мнения: 8 937
А може да се заложи тук и да чака - в последно време доста хора споделят за подобен проблем.
И аз съм "за" да пише на господина от съседната тема. Малко песимистично е настроен, но любовта променяла хората. Blush
Относно места - вече е пълно със всякакви курсове, кръжоци, клубове. Не е гаранция, че ще стане веднага, но никой няма да Ви намери вкъщи освен може би доставчикът на пица.

# 21
  • Мнения: 7 352
Излизай повече -ресторанти, барове ,дискотеки.
И никога не излизай с мъж с идеята да ти " стане гадже", звучи отчаяно , забавлявай се и се радвай на живота,мъжете сами ще дойдат.

# 22
  • Мнения: X
мъжете сами ще дойдат.
Я дойдат, я не....
Или идват такива, дето и за едното забавление не стават.
По принцип говоря.
Не на всички жени им се лепят от въздуха.
Може даже да не са грозни, а просто да изглеждат съвсем недостъпни или особени.

# 23
  • Мнения: 174
Страхотен съвет няма що, то вече е всеизвестно, че това приложение го ползват най-вече за търсене на секс, а не толкова за сериозни връзки.

Хмм .. мината година бях на 2 сватби на хора, които са се заползнали през тиндър. Сигурно са единствените такива, които първо са се потърсили за секс и после им е щукнало, че могат да правят сериозна връзка и деца.

Stallion001, прочети предишната тема на авторката. Момичето живее в някакъв нейн илюзионен свят, на 25г е, дествена и даже май дори не се натискала с момче ( или момиче ). В предишната ѝ тема, са ѝ дали добри съвети и тя отхвърли всички, защото не иска да излиза от комфортната си зона или да промени нещо

# 24
  • Мнения: 247
Пробвам Тиндър но за кратко....
Май това за секса се отнася за всички сайтове за запознанства.
Не съм отхвърлила съветите, напротив питам за детайли от към места какво да променя в себе си и т. н.
Какво разбираш под илюзорен свят?

# 25
  • Мнения: X
Пробвай в Тиндър. Аз лично не съм , но мои приятели оттам си намериха приятелки. И то сериозни хора, не бройкаджии. Мисля, че това за секса е някакъв мит, в последно време заради забързаното ежедневие все повече хора прибягват към онлайн запознанства. Не може всички да са някакви отрепки.

# 26
  • Мнения: X
А ти писа ли на онова момче?

# 27
  • Мнения: 174
Пробвам Тиндър но за кратко....
Защо за кратко ? Ползвай го докато си намериш гадже. Нищо не губиш. Поста ви си ясни цели, например:
1. 10 нови мача за седмица
2. 3 първи срещо с нови момчета на седмица
3. 1-2 втора, трета и т.н. срещи на седмица
4. Секс до 1 април 2020 Simple Smile


Не съм отхвърлила съветите, напротив питам за детайли от към места какво да променя в себе си и т. н.

Чудестно. Радвам се за теб. Сподели до момента, какво си успяла да промениш ( макар и малко ). Над какво работиш и си се фокусирала.

# 28
  • Мнения: 247
Това с поставянето на цели в тиндър не е ли малко нереалистично..Смисъл като онлайн пространство не зависи изцяло от теб и може лесно да се разочароваш. Пък и аз търся сериозна връзка не просто гадже за секс.

Трудно ми е да кажа какво съм променила досега все пак не съм си страничен наблюдател... Може би леко външния вид и съм малко по общителна

# 29
  • Мнения: 174
В истинският свят сериозните връзки не се случват като пред теб се появи момоче и т ти каже:

"Здравей, аз съм Георги и искам да имам сериозна връзка с теб"

Изграждането на сериозна връка е процес, който продължава с години и се надгражда с десетилия. Малко като максимата, че едно голяма пътуване започва с една малка стъпка и ти трябва да направиш малката стъпка - да излезеш с няколко момчета. Да си говориш с тях, да се опознаете и т.н.

Колкото до целите, според мен са абсолютно реалистични. Имам един приятел, който прави по 10-12 първи срещи в събота. Наредил си ги е по график, 40 мин на момиче + 5 мин за трансфер. Сега, неговитите цели са доста по-амбициозни от твоите и времето което отделя е много, но е възможно. Числата, които съм ти написал са ориентировачни. Ти може да си ги напаснеш с каквото сметнеш за добре.

Общи условия

Активация на акаунт