КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 160
  • 231
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
CANDAN ÖTE*

ОТ 28 ОКТОМВРИ ПО бТВ
ВСЕКИ ДЕЛНИК ОТ 11.00 и 03.20ч


Съдбите на четирима непознати са завинаги свързани от общата кръв, която тече във вените им. Болката, която чувстват, ги кара да търсят отговори. Две любовни истории изясняват всичко. Цялата разтърсваща история за семейството, за отношенията между братя и сестри, майки и бащи, зрителите могат да проследят в новия турски сериал „Късчета живот”.

Едно семейство е разбито преди години и членовете му – Нихан, Енгин и дъщерите им Гьоркем и Гюлен – са се пръснали в различни посоки. Миналото оставя у тях отворени рани и недовършени битки. Те ще намерят реванш при изплуването на две любовни истории – любовта на Енгин към Фиген и неочаквания интерес на Каан към Гюлен.

Енгин е учител и поради различните си назначения из страната на семейството често се налага да се мести от град в град, а Нихан е израснала и влюбена в Истанбул. Нихан и Енгин са прекрасно семейство до момента, в който тя взема трудното решение да се разведе. По това време те вече имат две дъщери – Гюлен на 8 г. и Гьоркем – на 7 г. След развода Гюлен, която е по-естествената и скромната от двете сестри, продължава да обикаля страната с баща си, живеейки с него в малки градове. А Гьоркем заживява с майка си и баба си в Истанбул. За разлика от Гюлен, тя е капризна, разглезена, превзета и провинцията я отвращава. И оттук започва истинската история…

Още в първия епизод зрителите ще станат свидетели на потресаваща развръзка. Заради огромен дълг, който Нихан дължи, тя ще се опита да омъжи дъщеря си Гьоркем за богаташа Каан, с когото дълго се опитва да я сближи. В крайна сметка успява и двамата се сгодяват. Неочаквано обаче, когато Каан заедно със своя най-близък приятел Атакан отива да иска ръката на Гьоркем от баща й, среща Гюлен и се влюбва безумно силно в нея. В същото време, след като научава, че баща й Енгин има сериозна връзка с коварната и лоша Фиген, Гюлен оконателно се мести при майка си в Истанбул. С това новозародилата се любовна връзка между Гюлен и Каан се здълбочава, въпреки опитите на по-малката сестра на Канн – Сууде и майка им – Сена да ги разделят. Сууде пък е влюбена в Атакан. Дали Каан ще се откаже от Гюлен заради годежа си с Гьоркем – зрителите ще разберат от сериала.

„Късчета живот” показва негативните последици, които един развод може да има не само върху децата, но и върху родителите. Въпреки конфликтите и желанието за отмъщение обаче винаги има някой, който се опитва да съхрани семейството




Основни персонажи

Мъже:

Каан – син на богато семейство, сгоден за Гьоркем, впоследствие се влюбва в Гюлен
Енгин – баща на Гьоркем и Гюлен, бивш съпруг на Нихан, пенсиониран учител
Атакан – приятел на Каан, работи за семейството му
Еркут – баща на Каан

Жени:

Гюлен – главна героиня, дъщеря на Енгин и Нихан, сестра на Гьоркем
Гьоркем – дъщеря на Енгин и Нихан, по-малката сестра на Гюлен, сгодена за Каан
Леман – майка на Нихан, обича повече Гьоркем, загрижена за семейното благоденствие
Нихан – майка на Гьоркем и Гюлен, обича и двете момичета еднакво
Фиген – годеница на Енгин, отрицателен персонаж
Сууде – по-малка сестра на Каан, влюбена в Атакан
Сена – майка на Сууде и Каан, отрицателен персонаж
Седеф – прислужница на Сена
Емине – приятелка на Гюлен
Айсен – прислужница на семейството на Гьоркем
Хюля – секретарка




в главните роли: Небахат Чехре, Айтач Арман, Наз Елмаз, Рожда Демирер, Дженгиз Джошкун, Умут Темизаш, Джевдет Аръджълар и др.

режисьор: Ясемин Тюркменли
сценарист: Дениз Акчай
музика: Гюрдал Карагьоз
продукция: Star TV




Основна музикална тема
Началото на сериала
Финална сцена
*Оригинално заглавие: Candan öte (Отвъд душата; От другата страна на душата)

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 01:03 от BGpapa

# 1
  • Мнения: 8 717
Колко серии е този филм? Пак ли над 100?

# 2
  • Мнения: 0
24 (с дължина 75-85 мин.). Но тук ще дават 45-47 мин. епизоди (както режат и "Перла"), тоест... може и да са над 30

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 23:54 от BGpapa

# 3
  • Мнения: 8 717
Благодаря за отговора! Около 30 серии е поносимо - надявам се, че няма да е разводнен филмът. Иначе като са 100 - 150 забравям как е започнал. Някой гледал ли го е да сподели дали е интересен?

# 4
  • Мнения: 0
не е баш така. Качеството на един сериал не зависи от дължината. Може да е страхотен и да е много дълъг.
"1001 нощ" беше 90 серии. Ако и него го бяха късали на серийки от 45 мин (както прави бТВ) щеше да е над 120 епизода.

А за кратък сериал, мога да дам пример "Цвете от изтока", който излъчи Нова ТВ.  34 епизода и какво? най-нискорейтинговият сериал, от всичките турски, които са излъчени досега. А и е пълна скука. Слаб сериал. ПОчна много добре и после стана пълна боза

# 5
  • Мнения: 25
Звучи доста интересно и доста объркано.Два пъти прочетох рецензията докато схвана смисъла Joy Joy JoyЩе го гледаме и ще видим!

# 6
  • Мнения: 31 195
Ще го видя.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
доста интересно

# 8
  • Мнения: 0


Наз Елмаз

Наз Елмаз (родена на 16 юни 1983 г.) завършва университета Yeditepe, Факултет за изящни изкуства, катедра "Театър”. Нейната кариера започва още по време на следването й с участия в телевизионни сериали. Талантът и красотата й я превръщат ден след ден в изключително известна актриса. От 2002 г. насам участва в общо шест телевизионни сериала, а в „Късчета живот” влиза в ролята на по-скромната и мила сестра - Гюлен.


Небахат Чехре

Небахат Чехре (родена на 15 март 1944 г.) още на 15-годишна възраст е избрана за Кралица на красотата на Турция. До 1962 г. работи като модел до момента, в който киното я изкушава и същата година прави своя професионален дебют. За кратко време участва в много филмови продукции. Четири години по-късно (1966г.) се омъжва за известен турски режисьор и за кратко спира участията си. Започва да се снима отново във филми след развода с мъжа си. Тогава се появяват и най-силните й роли в телевизионните сериали, сред които в Aşk-ı Memnu (Forbidden Love), който ще бъде излъчен по bTV. От зората на професионалната си кариера участва в общо 69 филмови продукции. В „Късчета живот” играе ролята на майката на Гюлен и Гьоркем и съпруга на Енгин - Нихан.
  

Айтач Арман

Айтач Арман (роден на 22 юни 1949 г.) започва филмовата си кариера през 1971 г. Най-популярното турско списание SES му отрежда второ място в организиран конкурс за най-известни актьори. През 2003 г. на филмовия фестивал Golden Orange в Анталия печели награда за най-добра поддържаща роля във филм (Gönderilmemiş Mektuplar). Участва в общо 41 филма. В сериала „Късчета живот” е в ролята на съпруга на Нихан - Енгин.


Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 00:52 от BGpapa

# 9
# 10
  • Мнения: 53
хоп и аз тук

# 11
  • Мнения: 11
Много готин фил гледала съм го заслужава си  Hug

# 12
  • Мнения: 343
Записвам се при вас Hug

# 13
  • Мнения: 0
Бре бре,... сестрата на Кенан от "Мелодия на сърцето" играе и тук. А тази, която озвучава половината женски роли от "Пътищата на съдбата", и в този сериал дублира половината жени

# 14
  • Мнения: 106
добре почва. жалко, че няма да мога да го доглеждам, защото към 11:40 тръгвам към училището да взимам малкия. е така "любов край езерото гарда" го гледах накъсано.
но този за сега изглежда по вкуса ми.

  bouquet и благодаря за чудесно оформление на темата

# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
Много ми харесва началото  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 50
Айде хоп и аз в темата. Гледам Перличка, мисля и този сериал да гледам, добро начало.

# 17
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Добре започна, а този Каан очевидно ще бъде новия ни любимец. Много е красив.

# 18
  • Мнения: 343
Дали ще го качват някаде , че и аз излизам с малкия по средата на филма

# 19
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Първия епизод ми хареса,заинтригува ме.
Дано бързо да въри действието.

# 20
  • Мнения: 130
дано го качат някъде, че и аз да го изгледам

# 21
  • софия
  • Мнения: 2 140
Харесва ми. PeaceЩе го гледам с удоволствие.

# 22
  • Мнения: 0
1. епизод VBOX7

1 - http://vbox7.com/play:1adc16ec
2 - http://vbox7.com/play:363c3510
3 - http://vbox7.com/play:eacb5342
4 - http://vbox7.com/play:baf94db4
5 - http://vbox7.com/play:16019357

1. епизод BANANA (torrent)
http://bananabg.com/details.php?id=20485

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 23:43 от BGpapa

# 23
  • Мнения: 106
 BGpapa, ще съм ти безкрайно благодарна да даваш редовно линкове, за да мога да доглеждам последните  15-20 минути   bouquet

Фиген – годеница на Енгин, отрицателен персонаж - това е тази, която играеше сестрата на кенан в мелодията. нали? в първата серия не даваше вид да е отрицателен персонаж. стана ми интересно. пък и в този филм като че ли изглежда по-добре, отколкото в мелодията. ще видим Hug

# 24
  • Мнения: 53
На мен също ми харесва. Музиката също, много ще съм благодарна ако някой  ми даде линк, за да си я сваля. Embarassed

# 25
  • Мнения: 0
VBOX7 КАНАЛ
TORRENT КАНАЛ

Ето че и тук клъцкат сериите, даже на половината на реалния епизод.
39 мин. беше първи епизод, а в оригинал е 80 мин (но като дават два пъти надписите на т.нар. наш втори епизод, става точно... двойно)
Първи епизод, който бТВ излъчи свърши точно тук
http://www.youtube.com/watch?v=6Q1GSWCMWxI&feature=related
на 5.35 мин.
Явно епизодите, които ще гледаме няма да са 24, а 48 (ако ги делят точно на две и занапред)


първи епизод в оригиналния вариант завършва точно когато двете сестри се стрещат на вратата, едната плаче...

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 10:41 от BGpapa

# 26
  • Мнения: 683
Добре започна, а този Каан очевидно ще бъде новия ни любимец. Много е красив.
Много си права  Peace ще видим каква роля играе но си е симпатяга. Изобщо има хубави артисти.

# 27
# 28
# 29
# 30
# 31
  • Мнения: 0
Започва обещаващо . Току-що изгледах 1-ва серия ( побългарен накълцан вариант ) и мисля да го гледам ! Освен Каан много ми харесва и майката ( Нихан май беше ) .

# 32
  • Мнения: 0
ББ Погледнах края на финалната серия и там сестрата ветеринарката се жени за  Атакан , приятеля на Каан. Ще е интересно  значи . Аз мислех , че ще се вземат с Каан  Simple Smile .

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Вчера го гледах и ми хареса.  Peace

# 34
  • Мнения: 3 499
Допада ми, първият епизод беше интересен...

# 35
  • Мнения: 118
И аз да се запиша тук, филма е приятен хареса ми  Peace

# 36
  • Мнения: 0
Допада ми, първият епизод беше интересен...

ами това беше първата половинка от първи епизод (бТВ даваха 39 мин). Сега дават втората половина от първи епизод. В програмата пише "Епидод 2"

Почна.. приятно гледане от мен

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 11:21 от BGpapa

# 37
  • Мнения: 0
1 eп.
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп.
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?
 

# 38
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Все повече ми харесва сериала,проверих и края какъв ще е.
Вече съм спокойна Mr. Green

# 39
  • Мнения: 0
Все повече ми харесва сериала,проверих и края какъв ще е.
Вече съм спокойна Mr. Green

ее, това вече не е хубаво. Пусто любопитство. Аз видя ли края... спирам да гледам и сериала. То се разваля удоволствието от гледането.
Тръпката е ДА НЕ ЗНАЕШ КАКВО следва и да очакваш каква ли не развръзка и да се надяваш да станат нещата, както ти се иска, а не да ти е предизвестено какво ще стане.

Иначе,... за по-наблюдателните... видяхте ли как свърши? Майката на стоп кадър и отстрани започнаха надписите (тоест така завършва оригиналния първи епизод), а вчера резнаха серията по средата и нямаше стоп кадър, даваха други надписи.
Утре сигурно ще резнат и 2.bölüm в началото,  да не се вижда, защото при нас е вече трети епизод , хаха

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Айде хоп и аз в темата. Гледам Перличка, мисля и този сериал да гледам, добро начало.
И аз така!!!!  Peace

# 41
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Все повече ми харесва сериала,проверих и края какъв ще е.
Вече съм спокойна Mr. Green

ее, това вече не е хубаво. Пусто любопитство. Аз видя ли края... спирам да гледам и сериала. То се разваля удоволствието от гледането.
Тръпката е ДА НЕ ЗНАЕШ КАКВО следва и да очакваш каква ли не развръзка и да се надяваш да станат нещата, както ти се иска, а не да ти е предизвестено какво ще стане.


Така е, прав си,обаче пусто любопитство.Пък и ми с спокойно като знам края,ако свършва кофти поне няма да ме е яд,че съм го гледала.

# 42
  • Мнения: 0
Странно. На книгите, четеш ли им последните страници предварително?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Записвам се, първите два епизода ги изтървах, но следващите мисля да гледам.

# 44
  • BG
  • Мнения: 4 457
Здравейте! И на мен ми хареса сериала, но ми се струва, че са повече епизодите, или има няколко сезона.Вероятно БТВ са купили само първия.

# 45
# 46
# 47
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
ЗДРАВЕЙТЕ !   Hug Hug Hug
АНИИИИ, И ТУК СЕ СРЕЩАМЕ!
АМИ ТАКАВА СЪМ СИ, ХАРЕСВАМ ХУБАВОТО !
ОСОБЕНО АКО Е ПРИТЕЖАВАНО ОТ МЛАД МЪЖ!
И КАТО ТЪРСЯ, НАМИРАМ!  ЕТО...


Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 14:58 от mar_tomova

# 48
# 49
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 14:47 от mar_tomova

# 50
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


ХАЙДЕ , СТИГА ТОЛКОВА СНИМКИ ПЪЛНИ С КРАСОТА!
МНОГОТО ХУБАВО НЕ Е НА ХУБАВО!
ДА НЕ ВЗЕМЕ ДА МУ ПРИЛОШЕЕ НА НЯКОЙ !

# 51
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ехе,и тука пълно с приятелки Hug Hug Hug

Мар Томова,може ли и снимчица на Атакан Grinning


   
Странно. На книгите, четеш ли им последните страници предварително?

Да,и вестника започвам от зад на пред Laughing

# 52
  • Мнения: 683
Indira, ето го и него но и аз като Марчето по си падам по Каан  Peace

# 53
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
 Hug  bouquetМного благодаря,Ани!
Ако и тука ще се заформят опашки,да знаете,че аз на вашата няма да се редя Grinning Hug

# 54
# 55
  • Мнения: 683
И ний на твойта така че нищо няма да ни помрачи приятелството  Peace Hug Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 683
Индира, ето тук има много негови снимки ако искаш да разгледаш Peace
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=9409

# 57
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Тешекюр едерим,джанъм!  bouquet

# 58
  • Мнения: 380
Филма и аз мисля да го гледам редовно,че от както свърши "Мелодия на сърцето" не съм гледала друга сапунка.Но часът на излъчване на този ме устройва и затова ще го гледам.
Не ми харесва особено засега,главната героиня е прекалено захаросана,такива зъбати усмивки вади-просто не са и прилични за годините,страшно детински изражения....
А нищо не коментирате  още за сериите-мислите ли че чак толкова трябваше да преиграят в реакцията  на Гюлен,когато подслуша че баща и има връзка с Фиген???Супер детинско поведение,изобщо няма право на такова отношение към този човек. Peace

# 59
  • Мнения: 1 650
И аз се записвам да гледам филма.

# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 3
Някой  знае ли как се казва песента от филма

# 63
# 64
  • Мнения: 23
Някой  знае ли как се казва песента от филма
http://www.youtube.com/watch?v=MHIW3jHjKkQ  пее ЕЛИФ НУН

# 65
  • Мнения: 351
Записвам се да следя и аз. Хареса ми сериалчето, а и няма да е много серии

# 66
  • Мнения: 3
Някой  знае ли как се казва песента от филма
http://www.youtube.com/watch?v=MHIW3jHjKkQ  пее ЕЛИФ НУН
 
Мерси много а знаеш ли от къде мога да си я изтегля

# 67
  • Мнения: 0
1 eп. Трейлър
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп. Трейлър
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?

3 еп.  Трейлър
Присъствието на Гюлен в дома на майка й е добра новина само за Нихан. Действията на Каан и Атакан притесняват Гюркем и Сууде, заради нескрития интерес на момчетата. Дали подготовката за предстоящия годеж няма да бъде прекъсната от неочакваното развитие на събитията? Междувременно Енгин се разкъсва между годеницата си и ината на дъщеря си.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 20:23 от BGpapa

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Някой гледал ли е сериите на пред да каже какво се случва с бб.  Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 0
ами виж ги в YouTube, има ги всичките 24 епизода. Тук просто са разделени на 2 и са двойно повече.

Подкрепете любимия си сериал и в тази анкета

# 70
  • Мнения: 23
хареса ми сериалчето въпреки,че не си падам много по Наз Елмаз-Гюлян а знаете ли майката Нихан,че лятото навърши 64,65 год

# 71
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Днес гледам вече втора серия, но още не мога да различавам коя девойка коя е. Confused

# 72
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Все повече ми харесва сериала,а и главните герои стават.Доста блъскат на латино актьори обаче.

# 73
  • Мнения: 106
днес не можах да гледам, защото имам майстор в къщи  Cry дано не съм изпуснала нещо съществено. ако някой има желание, може да разкаже акцентите на серията   bouquet

# 74
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
В общи линии се случиха няколко по-важни неща.
Гюлен си прибра багажа от бащината къща и започна ремонта на стаята си при майка си.Бабата продължава да се държи зле с нея и да фаворитизира сестра и,особено когато видяха папарашките снимки на Каан с Гюлен.Атакан се зае да търси работа на Гюлен,което вбеси сестрата на Каан.Не успяха да намерят работа за Гюлен като ветеринар и Атакан и Каан решиха да я назначат на работа във фирмата като помощник дизайнер.
Сутринта,когато Гюлен отиде на събеседване във фирмата,там я завари сестрата на Каан и я нагруби.Гюлен се разплака,Каан излезе от офиса си и я прегърна,за да се успокои,но в този момент дойде Гюркем и вдигна скандал и на двамата.
Атакан също разбра какво е станало,но докато разговарят с Каан какво да предприемат,Гюлен си тръгна от фирмата.

Горе-долу е това,дано да не съм пропуснала нещо,защото го гледам в офиса с половин око. Peace

# 75
  • Мнения: 106
Indira , много благодаря.   bouquet стана ми общо взето ясно. утре ще се постаря да го гледам. чудна интрига се заформя

# 76
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Сега вече става интересно. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 0
днес не можах да гледам, защото имам майстор в къщи  Cry дано не съм изпуснала нещо съществено. ако някой има желание, може да разкаже акцентите на серията   bouquet

EП.04
Семейните тайни, които са разрушили брака на Нихан и Енгин започват да излизат наяве. Постепенно Гюлен се превръща в център на вниманието и това не се харесва на Гюркем. Тя и Сууде са решени да не загубят любовта на Каан и Атакан, но ги очаква изненада. Междувременно Енгин се опитва да си върне доверието на Гюлен.

http://btv.bg/movies_serials/br_details.pcgi?cont_id=344

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Нихан е много тунингована....не и личат 65те години

# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 0
те даже вече и на половина не ги режат.
4 еп. по бТВ завърши със сцена, която е 7 мин. след началото на реалния 3 епизод http://www.youtube.com/watch?v=L9_N115i0lA
МНого е тъпо така... По средата на най-обикновен разговор сложиха надписите. Хората са си го измислили, да е на напрегнат момент... точно когато Гюркен влезе в офиса на Каан и го видя прегърнат с Гюлен, така завършва епизода в оригинал на стоп кадър... а тука премина по средата на серийката, но пък завърши на най-обикновен разговор, с надписи взети от друг епизод (по стоп кадъра личи)
Това не са подробности, просто... тези неща се забелязват, адски е смехотворно да си оставят ръцете така

# 82
  • Мнения: 62
Бре бре,... сестрата на Кенан от "Мелодия на сърцето" играе и тук. А тази, която озвучава половината женски роли от "Пътищата на съдбата", и в този сериал дублира половината жени
Изглежда ще е приятно сериалче но  по повод на дублажа отново много дразнещ , особено на  Гюлен и Атакан. Доколкото разбирам до този момент положителни герои а с отблъскваш дублаж. Как тия режисьори не чуват какво правят.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 12:08 от Marya1953

# 83
  • Мнения: 380
който е гледал серията днес,ако може да ми каже точно преди да свърши,каква идея даде Гюркен на Сууде,ставаше нещо въпрос за Атакан???

# 84
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
До колкото можах да гледам и каза,че трябва да е по-близо до Атакан и за целта да си намери работа във фирмата,защото така,или иначе била акционер. Peace

# 85
  • Мнения: 683

Cengiz Coşkun - Kaan

# 86
  • Мнения: 380
До колкото можах да гледам и каза,че трябва да е по-близо до Атакан и за целта да си намери работа във фирмата,защото така,или иначе била акционер. Peace

Мерси
А тя беше толкова възхитена от идеята да започне работа във фирмата на баща си-на кой досега да му доиде на ум че работата му е пред очите.Голяма глезла е.

# 87
  • Мнения: 683

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 12:55 от anna3com

# 88
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
До колкото можах да гледам и каза,че трябва да е по-близо до Атакан и за целта да си намери работа във фирмата,защото така,или иначе била акционер. Peace

Мерси
А тя беше толкова възхитена от идеята да започне работа във фирмата на баща си-на кой досега да му доиде на ум че работата му е пред очите.Голяма глезла е.

Още по-интересно ми е като каква ще работи?Сигурно веднага за директор ще я назначат! Grinning

# 89
# 90
  • Мнения: 62
Хубави очи има, но около устата е отблъскваща малко ,не мислите ли. Знае ли някой на колко години е?

# 91
  • Мнения: 380
Хубави очи има, но около устата е отблъскваща малко ,не мислите ли. Знае ли някой на колко години е?

Най-не ми харесва устата и ,и детинските физиономии дето прави с нея SickНезнам каква е била целта на сценаристите точно Наз Елмаз да играе по-голямата сестра...но хич не и отива.Това което намерих е че е "83 набор,а по време на филма е 23год. Peace

# 92
  • Мнения: 130
Това е първият турски сериал който ми заприлича на латиносапунка, както вече писа някой. идеята не е лоша, но може би изорът на актьорите е крайно неподходящ и разваля всичко. гледам го, но колкото за фон.

# 93
  • Мнения: 0
Това е първият турски сериал който ми заприлича на латиносапунка, както вече писа някой. идеята не е лоша, но може би изорът на актьорите е крайно неподходящ и разваля всичко. гледам го, но колкото за фон.

да, и Мелодия на сърцето прилича на сапунка, и  Перла, и още доста, които не са ги давали в България.
Главните герои (младите) са точно като латиноамерикански актьори на визия.
А бабето изглежда ужасно, какъв е този грим, направо сменям канала като я дадат. Много грозна картинка. Само плашат децата

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 15:42 от BGpapa

# 94
  • Мнения: 62
Хубави очи има, но около устата е отблъскваща малко ,не мислите ли. Знае ли някой на колко години е?

Най-не ми харесва устата и ,и детинските физиономии дето прави с нея SickНезнам каква е била целта на сценаристите точно Наз Елмаз да играе по-голямата сестра...но хич не и отива.Това което намерих е че е "83 набор,а по време на филма е 23год. Peace
Но тя в дадени моменти ми изглежда на около 30. Отгоре на всичко, както казах по-горе и много дразнещо я дублират на бг.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 15:35 от Marya1953

# 95
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Бабата наистина е Ужас!!!
Можеше нещо по-нормано изглеждащо да вземат за ролята.

# 96
  • Мнения: 0
Индира, виж какъв аватар ти намерих

# 97
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Оу,мерси  bouquet
Задължена съм ти Grinning

# 98
  • Мнения: 0
това е твоята адашка Индира Радич

# 99
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ма,знам,как да не знам.
Аз тоя стил ритми доста ги поназнайвам Mr. Green

# 100
  • Мнения: 380
Бабата наистина е Ужас!!!
Можеше нещо по-нормано изглеждащо да вземат за ролята.

Бабата ми е супер отврат в лицето и се чудя дали нарочно е с подсилен грим за по-дълбоки бръчки,или така си изглежда самата актриса newsm78 но е много неприятно. Confused

# 101
  • Мнения: 0
леле, вярно прилича на латино сапунка... "онази дрипла", "къде е онази провинциалистка", "ще видиш ти коя съм аз" ... точно реплики от теленовелите

# 102
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Днес любимия ми доставчик на кабелна телевизия на излъчва БТВ. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
После ще питам какво е станало в епизода.

# 103
  • Мнения: 503
Фиген в кои други сериали играе ,че не мога да се сетя?И каква тайна знае ?Някой ще ми разкаже ли в резюме какво става досега във филма,изтървах предните епизоди. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 23
Фиген в кои други сериали играе ,че не мога да се сетя?И каква тайна знае ?Някой ще ми разкаже ли в резюме какво става досега във филма,изтървах предните епизоди. Simple Smile
фиген игреше в Мелодията
знае,че семейството на Гюлен е пред фалит

# 105
  • Мнения: 62
Не, наистина много избозява тоз сериал. Как бяха гримирани на годежа, особено скромната сестричка от планината.  newsm62 rotfImbo rotfImao

# 106
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Хванах последните 15 мин.
Какъв им е стилиста на тия хора?Грима и прическите им са потресаващи. Shocked
Особено двете сестри бяха ненадминати просто.

# 107
  • Мнения: 380
е тази Наз Елмаз каквото и да облече все ще и стой провисено като на закачалка-никаква женственост не виждам в нея,а за прическата и да не говорим :sick Но роклята на Гюркен ми хареса.
А някой да ми каже накрая Фиген като се запъти към сватята,и другите две като  се уплашиха и тръгнаха към тях-какво точно стана,нали Фиген не ги е издала?Точно тогава ми спря кабелната и на мен. Crossing Arms

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

# 108
  • Варна
  • Мнения: 17 960

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

Особено Атакан. Sick Иде ми собственоръчно да го избръсна.

# 109
  • Мнения: 380
Особено Атакан. Sick Иде ми собственоръчно да го избръсна.


 Joy Joy Joy
има нещо нежно в очите му,но от там надолу е ужас- мустаци,зъби,усмивка.... Sick

# 110
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
И на мен ми е малко странен кастинга, но Атакан на мен лично ми е по-симпатичен от Каан.Той ми е много лъскав и латино.

е тази Наз Елмаз каквото и да облече все ще и стой провисено като на закачалка-никаква женственост не виждам в нея,а за прическата и да не говорим :sick Но роклята на Гюркен ми хареса.
А някой да ми каже накрая Фиген като се запъти към сватята,и другите две като  се уплашиха и тръгнаха към тях-какво точно стана,нали Фиген не ги е издала?Точно тогава ми спря кабелната и на мен. Crossing Arms

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

Фиген поздрави родителите на Каан,но в този момент и Нихан и бабата отидоха при тях,и тя не успя н ищо да каже.Обаче здраво се изложи,защото си взе хапка с хайвер,отхапа малко и явно и стана гадно от хайвера,и върна отхапаното парче в подноса.
Естествено след това всички снобари и се смяха след годежа.

# 111
  • Мнения: 351

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

Особено Атакан. Sick Иде ми собственоръчно да го избръсна.
JoyМустакът му е убийствен Joy
Гюлен ми е отвратителна, та тя има повече бръчки от актрисата, която й е майка в сериала

# 112
  • Русе
  • Мнения: 70
Tъкмо преди малко прочетох, че тази майката на НИХАН с многото бръчки когато се снималала във филма е била на 82 години и по време на снимането е получила инфаркт и след 2 месеца е починала. 

# 113
  • Мнения: 380
Tъкмо преди малко прочетох, че тази майката на НИХАН с многото бръчки когато се снималала във филма е била на 82 години и по време на снимането е получила инфаркт и след 2 месеца е починала. 

ee,ако е вярно е наистина много тъжно.Но тогава се предполага че трябва да умре и във филма героинята,някой знае ли след колко серии ще е това?знам че ги има всичките серии,ама като не разбирам турски-няма смисъл да ги гледам.
А за днешния епизод най-интересното беше срещата на Нихан с бившия,а той как затвори телефона на Фиген,утре ще се кефя тя как ще се пука от яд,ако  и каже истината къде е бил,де Mr. Green

# 114
  • Мнения: 380
нещо става със скапаната BTV,от сутринта липсва #2gunfire

# 115
  • Мнения: 0
ЕПИЗОДИТЕ 28-30 ОКТОМВРИ

1 eп. Трейлър
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп. Трейлър
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?

3 еп.  Трейлър
Присъствието на Гюлен в дома на майка й е добра новина само за Нихан. Действията на Каан и Атакан притесняват Гюркем и Сууде, заради нескрития интерес на момчетата. Дали подготовката за предстоящия годеж няма да бъде прекъсната от неочакваното развитие на събитията? Междувременно Енгин се разкъсва между годеницата си и ината на дъщеря си.

ЕПИЗОДИТЕ 2- НОЕМВРИ

ЕП.4
Семейните тайни, които са разрушили брака на Нихан и Енгин започват да излизат наяве. Постепенно Гюлен се превръща в център на вниманието и това не се харесва на Гюркем. Тя и Сууде са решени да не загубят любовта на Каан и Атакан, но ги очаква изненада. Междувременно Енгин се опитва да си върне доверието на Гюлен.
 

EП.5

Недоразумение е на път да провали предстоящия годеж между Гюркем и Каан. Гюлен се чувства виновна за случилото се, а една мила постъпка на Атакан влошава още повече отношенията между двете сестри. Дали инатът на Каан е единствената причина той да не иска годежът да се състои?


ЕП.6

Тайната на Каан е разкрита от Атакан. Това обаче не попречва на Каан да се извини на Гюркем и да се сгоди за нея. Въпреки че не е желана в дома на Нихан, Фиген отива на празненството. Дали тайната, която е научила наскоро няма да провали годежа или Фиген е решила да я запази за по-удачен момент?

ЕП.7
Гюлен крои план как да премахне Фиген от живота на баща си, като я замести с друга жена. Междувременно, Каан се чувства все по-объркан и започва да страни от Гюркем. Ревността на Сууде я кара да прибегне към крайни мерки, за да задържи Атакан до себе си.  
Фиген е твърдо решена да се пребори за любовта на Енгин. Когато планът й е разкрит, тя заплашва Нихан. Междувременно, Гюлен не се отказва от мечтата си да събере майка си и баща си отново.

ЕП.8
Гьоркем иска от майка си да избере между нея и Гюлен. След като чува отговора й, напуска къщата и отива у Каан. Леман е гневна от случилото се.
При създалите се обстоятелства Каан, който е възнамерявал да предложи да отложат сватбата, решава да премълчи.
След проверка на банковите сметки на Нихан, Сенна узнава истината. Сууде и Джунейт заговорничат за изгонването на Гюлен от фирмата.


ЕПИЗОДИТЕ 9-13 НОЕМВРИ

ЕП.9
Сууде не може да си намери място, когато Атакан и Гюлен излизат заедно на вечеря.
Гюлен разбира, че Гьоркем няма да се върне у дома, докато тя е в къщата, започва да изпитва тъга по баща си.
Сена съобщава на Гюлен, че бъдещето на брака на Гьоркем и Каан зависи от това дали тя и Нихан ще си тръгнат. Гюлен решава да напусне майчиния си дом и работата си. Атакан се опитва да я убеди да остане.
Сууде кани Атакан на вечеря, за да му разкрие чувствата си.


ЕП.10
Гюлен убеждава Гьоркем да се върне вкъщи, решава да се прибере при баща си. Фиген обаче не е доволна от това и ускорява подготовката на сватбата.
Енгин и Нихан се срещат, за да обсъдят положението на момичетата си и отново се чувстват близки. Фиген е разтревожена от срещата им.
Каан показва на Гьоркем къщата, в която ще живеят, след като се оженят. Тя не харесва жилището.


ЕП.11
Нихан изпитва угризения, че е излъгала Енгин. Опитва се да се свърже с него по телефона, но не успява. Тогава решава да отиде на сватбата.
Сууде разказва за срещата с Атакан. Сена е ядосана, че той е отхвърлил дъщеря й и тръгва да му търси сметка.
Енгин си намира работата, тъй като знае, че разходите ще се увеличат, когато се роди детето.
Гьоркем иска да покаже на Каан къщата, която тя е харесала, но премълчава, че я строи Башар. Каан и Башар обаче се срещат на строежа и се скарват.
Нихан признава пред Гьоркем истината за финансовото им състояние и й казва, че трябва да работят.


ЕП.12
Башар изпраща скъп подарък на Гьоркем, чака я пред дома й. Тя прекарва една нощ с него.
Г-жа Леман и Гьоркем умуват как да излязат от безизходицата, в която е изпаднало семейството им, Гьоркем започва да играе опасна игра с Башар и Каан.
Нихан е много притеснен заради лъжата за бремеността на Фиген, споделя с Гюлен.
Сууде влиза в дома на атакан с помощта на ключар и взима снимката на Гюлен, която вижда там.
Фиген е съсипана, когато Енгин научава истината. Той решава да се върне в Гьойнюк. Гюлен го разубеждава.


ЕП.13
Гюлен е шокирана, когато вижда Гьоркем и Башар заедно.
Нихан последва Енгин в Гьойнок, но той е толкова сърдит на всички, че отказва да се срещнат.
Каан признава за чувствата си пред баща си. Еркут е много изненадан, когато чува , че синът му е влюбен в Гюлен.
Гюлен казва на Гьоркем, че ги е видяла с Башар.
Сууде поръчва на Джунейт да следи Гюлен. Джунейт прави снимки на Гюлен, докато тя разговаря с Башар за връзката му със сестра й. Показва ги на всички по време на презентацията

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 12:45 от BGpapa

# 116
  • София
  • Мнения: 15 466
Значи и на вас не ви харесва грима в този филм. Свикнахме  от другите филми, да са красиви с много малко грим, и сега това дразни.

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 12:44 от Тайна

# 117
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Пак ханах последните 15 мин.Нещо БТВ е много зле тия дни #2gunfire

А грима е ужасен,какъв стилист са ползвали?


Сега се поразрових в нета и наистина е вярно,че актрисата Лале Оралоулу,която изпълнява ролята на Леман е починала докато се е снимал сериала.
Била е доста известна и награждавана актриса и сценарист.

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 14:03 от Indira

# 118
  • Мнения: 0
При мен си беше добре днес БТВ и записах 8 еп. и го качих в банана, така че които не са го гледали да си го свалят и да го изгледат.

# 119
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
При мен си беше добре днес БТВ и записах 8 еп. и го качих в банана, така че които не са го гледали да си го свалят и да го изгледат.

  bouquet Благодаря!

# 120
  • Мнения: 1
При мен си беше добре днес БТВ и записах 8 еп. и го качих в банана, така че които не са го гледали да си го свалят и да го изгледат.

Благодаря.Вече го свалих и изгледах.Ще ти бъдем благодарни ако продължиш да качваш.

# 121
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.
Някой знае ли дали този сериал се качва в v box?
Ако може линк/разбира се ако се качва/ Joy

# 122
  • Мнения: 683
Снимка от годежа.... hahaha

# 123
# 124
# 125
  • София
  • Мнения: 15 466
  Атакан вие как го чувате? Аз все чувам Атака, Атака, викам си за каква атака става дума, и там ли знаят за Атака?

# 126
# 127
  • Мнения: 683
Някой знае ли дали тя остава до края или се разделят с бащата?

# 128
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Някой знае ли дали тя остава до края или се разделят с бащата?


Не знам дали остава ,но аз искам да ми се маха от очите.  Crossing Arms
Тайна ти ме уби.  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

# 129
  • Мнения: 0
 Атакан вие как го чувате? Аз все чувам Атака, Атака, викам си за каква атака става дума, и там ли знаят за Атака?

хаха, просто тука, както винаги изричат имената с неправилното им ударение. Там го казват повече на второто А, затова така ти се счува.

Тук казваха Сáхра, а тя е Сахрá.  По същия начин нашите казват Кáхраман, а той си е Кахрамáн. В Пътищата на съдбата казват Тýна, а тя е Тунá.
Имената на повечето градове са на първа сричка: Измир, Сáмсун, Трáбзон, Бóдрум, Мáрмарис, áнкара... а тука казват измИр, трабзОн, самсýн, анкáра, Истанбýл... много тъпо, мнооого тъпо. Истáнбул е на турски. 80 милиона турци по света го наричат истáнбул, но тука... истанбУл. А в страните от бивша Югославия е Истанбул (с ударение на И), хаха

# 130
  • Мнения: 683
И аз така ама само с желание не става...пробвах на другите сериали  Joy

# 131
  • Мнения: 683
БГ-ПАПА, имаш ли идея за развитието по нататък?

# 132
  • Мнения: 106
Някой знае ли дали тя остава до края или се разделят с бащата?


Не знам дали остава ,но аз искам да ми се маха от очите.  Crossing Arms
Тайна ти ме уби.  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

а аз пък не мога изобщо да я възприема в този филм. с онова нейно телешко "баткооо" от мелодията я възприех като патица. и сега в ролята на коварна злобарка и интригантка някак не ми идва нАместо

# 133
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Аз пък я възприемам само като интригантка,защото сега започвам да гледам Мелодията и я още не се е появила.

# 134
  • Мнения: 16
Здравейте момичета.
Някой знае ли дали този сериал се качва в v box?
Ако може линк/разбира се ако се качва/ Joy

http://www.vbox7.com/channel:116554
http://www.vbox7.com/channel:116901
http://vbox7.com/collection:803209
 Hug

# 135
  • Мнения: 0
БГ-ПАПА, имаш ли идея за развитието по нататък?

виж на 8 стр. последния ми постинг

ББ: Сууде не може да си намери място, когато Атакан и Гюлен излизат заедно на вечеря.
Гюлен разбира, че Гьоркем няма да се върне у дома, докато тя е в къщата, започва да изпитва тъга по баща си.
Сена съобщава на Гюлен, че бъдещето на брака на Гьоркем и Каан зависи от това дали тя и Нихан ще си тръгнат. Гюлен решава да напусне майчиния си дом и работата си. Атакан се опитва да я убеди да остане.
Сууде кани Атакан на вечеря, за да му разкрие чувствата си.

Гюлен убеждава Гьоркем да се върне вкъщи, решава да се прибере при баща си. Фиген обаче не е доволна от това и ускорява подготовката на сватбата.
Енгин и Нихан се срещат, за да обсъдят положението на момичетата си и отново се чувстват близки. Фиген е разтревожена от срещата им.
Каан показва на Гьоркем къщата, в която ще живеят, след като се оженят. Тя не харесва жилището.

Нихан изпитва угризения, че е излъгала Енгин. Опитва се да се свърже с него по телефона, но не успява. Тогава решава да отиде на сватбата.
Сууде разказва за срещата с Атакан. Сена е ядосана, че той е отхвърлил дъщеря й и тръгва да му търси сметка.
Енгин си намира работата, тъй като знае, че разходите ще се увеличат, когато се роди детето.
Гьоркем иска да покаже на Каан къщата, която тя е харесала, но премълчава, че я строи Башар. Каан и Башар обаче се срещат на строежа и се скарват.
Нихан признава пред Гьоркем истината за финансовото им състояние и й казва, че трябва да работят.

Башар изпраща скъп подарък на Гьоркем, чака я пред дома й. Тя прекарва една нощ с него.
Г-жа Леман и Гьоркем умуват как да излязат от безизходицата, в която е изпаднало семейството им, Гьоркем започва да играе опасна игра с Башар и Каан.
Нихан е много притеснен заради лъжата за бремеността на Фиген, споделя с Гюлен.
Сууде влиза в дома на атакан с помощта на ключар и взима снимката на Гюлен, която вижда там.
Фиген е съсипана, когато Енгин научава истината. Той решава да се върне в Гьойнюк. Гюлен го разубеждава.

Гюлен е шокирана, когато вижда Гьоркем и Башар заедно.
Нихан последва Енгин в Гьойнок, но той е толкова сърдит на всички, че отказва да се срещнат.
Каан признава за чувствата си пред баща си. Еркут е много изненадан, когато чува , че синът му е влюбен в Гюлен.
Гюлен казва на Гьоркем, че ги е видяла с Башар.
Сууде поръчва на Джунейт да следи Гюлен. Джунейт прави снимки на Гюлен, докато тя разговаря с Башар за връзката му със сестра й. Показва ги на всички по време на презентацията


# 136
  • Мнения: 0
все още не намирам 10-ти епизод в нета.
Иначе... да ви кажа, че последният епизод ще е на 17 декември

# 137
  • Варна
  • Мнения: 634
все още не намирам 10-ти епизод в нета.
Иначе... да ви кажа, че последният епизод ще е на 17 декември
10 епизод е от вчера, нали
снощи го гледах в vbox, или имаш предвид като торент ?

# 138
  • Мнения: 0
Вече са качени и 10. и 11.еп в ЛАПАЧЕ и НИТРОБГ
http://www.nitrobg.org/browse.php?search=candan&cat=0

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 23:57 от BGpapa

# 139
  • Мнения: 135
Записвам се и аз при вас(ако ме приемате)следя филма и ми е много интересен.Радвам се,че сериала ще е 30 серии,поне няма да е разводнен като някой други турски сериали

# 140
  • Мнения: 8 717
Ами то при толкова малко сюжетни линии, които отгоре на всичко се развиват доста бавно, и 30 серии са му много.
БГ папа, сигурно пак ще направиш сравнение със САХРА /Цвете от изтока/, но той беше много по-интересен, разнообразен и динамичен - имаше и доста екшън, да не говорим, че беше много по-пищен и с доста по-красиви актьори! Мое мнение, но като гледам и интересът във форума към този филм /Късчета живот/  не е особено голям.
Пишете, момичета! Споделете впечатления!

# 141
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Не е кой знае какво,но аз го следя.
Верно е,че този е по-сапунен,но не ме натоварва.Просто ми минава един час приятно,като гледам добре облечени и симпатични артисти,хубави къщи.

# 142
  • Мнения: 135
Мен сериала ме грабна още от самото начало,само не ми допада като визия Гюлен.Някак си простее на фона на останалите.Не знам това е мое мнение не искам да ангажирам никого с него  Hug

# 143
  • Мнения: 380
И аз следя сериала просто от няма и какво.Гюлен ми е ужасна,и хич не се връзва като двойка с Каан примерно,нали защото той май започва да се влюбва в нея. ooooh!Направо си ги представям като Тарзан и Джеин(със сменени места)  Joy
А сериала не излизаше ли някъде към 48 серии newsm78

# 144
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
И на мен на ми харесва Гюлен,пък и доста изкуствено играе.

# 145
  • Мнения: 0
Радвам се,че сериала ще е 30 серии,поне няма да е разводнен като някой други турски сериали

не, кой измисли, че е 30 серии. В оригинал са 24, а при нас са 37, защото ги режат на 40 мин. На 17 декември приключва сериалът


сигурно пак ще направиш сравнение със САХРА /Цвете от изтока/, но той беше много по-интересен, разнообразен и динамичен - имаше и доста екшън, да не говорим, че беше много по-пищен и с доста по-красиви актьори! Мое мнение, но като гледам и интересът във форума към този филм /Късчета живот/  не е особено голям.
Пишете, момичета! Споделете впечатления!


САХРА беше интересен в началото. Доста грабва в първите серии, после става... абсолютни фантасмагории и измишльотини.  Сахра се представя с името Салма и с покривало на лицето, та никой , дори собствения й мъж и собствената й дъщеря не може да я разпознае. Хаха... Нито един приятел, нито семейството й, ... никой. Нито по гласа, нито по очите. Толкова наивно нещо не бях виждал.

А за темата, че върви бавно... въпросът е, че това е 7-мият турски сериал, който пускат в рамките на един ден и хората вече са захванали останалите. Този идва твърде отгоре.
И нещо много важно... пуснат е в НОВ ЧАС. А навиците са важно нещо. Ако го бяха пуснали по Нова ТВ в 16ч., считай, че щеше да има повече теми, отколкото Мелодия на сърцето и Изгубени години. Каквото и да се пусне в този пояс от 16ч по Нова, така ще вървят темите, защото си имат навика от предишния сериал тогава да гледат тв

# 146
  • Мнения: 343
Цитат
Ако го бяха пуснали по Нова ТВ в 16ч., считай, че щеше да има повече теми, отколкото Мелодия на сърцето и Изгубени години. Каквото и да се пусне в този пояс от 16ч по Нова, така ще вървят темите, защото си имат навика от предишния сериал тогава да гледат тв
BGpapa аз гледах Мелодията но сега не гледам Изгубените години защото не ми харесва
не гледам всичко което е от 16 часа, а за Късчета и в 16 часа и 17 да е пак няма да има повече фенове от Мелодията Peace

# 147
  • Мнения: 0
ЕПИЗОДИТЕ 28-30 ОКТОМВРИ

1 eп. Трейлър
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп. Трейлър
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?

3 еп.  Трейлър
Присъствието на Гюлен в дома на майка й е добра новина само за Нихан. Действията на Каан и Атакан притесняват Гюркем и Сууде, заради нескрития интерес на момчетата. Дали подготовката за предстоящия годеж няма да бъде прекъсната от неочакваното развитие на събитията? Междувременно Енгин се разкъсва между годеницата си и ината на дъщеря си.

ЕПИЗОДИТЕ 2-6 НОЕМВРИ

ЕП.4
Семейните тайни, които са разрушили брака на Нихан и Енгин започват да излизат наяве. Постепенно Гюлен се превръща в център на вниманието и това не се харесва на Гюркем. Тя и Сууде са решени да не загубят любовта на Каан и Атакан, но ги очаква изненада. Междувременно Енгин се опитва да си върне доверието на Гюлен.
 

EП.5

Недоразумение е на път да провали предстоящия годеж между Гюркем и Каан. Гюлен се чувства виновна за случилото се, а една мила постъпка на Атакан влошава още повече отношенията между двете сестри. Дали инатът на Каан е единствената причина той да не иска годежът да се състои?


ЕП.6

Тайната на Каан е разкрита от Атакан. Това обаче не попречва на Каан да се извини на Гюркем и да се сгоди за нея. Въпреки че не е желана в дома на Нихан, Фиген отива на празненството. Дали тайната, която е научила наскоро няма да провали годежа или Фиген е решила да я запази за по-удачен момент?

ЕП.7
Гюлен крои план как да премахне Фиген от живота на баща си, като я замести с друга жена. Междувременно, Каан се чувства все по-объркан и започва да страни от Гюркем. Ревността на Сууде я кара да прибегне към крайни мерки, за да задържи Атакан до себе си.  
Фиген е твърдо решена да се пребори за любовта на Енгин. Когато планът й е разкрит, тя заплашва Нихан. Междувременно, Гюлен не се отказва от мечтата си да събере майка си и баща си отново.

ЕП.8
Гьоркем иска от майка си да избере между нея и Гюлен. След като чува отговора й, напуска къщата и отива у Каан. Леман е гневна от случилото се.
При създалите се обстоятелства Каан, който е възнамерявал да предложи да отложат сватбата, решава да премълчи.
След проверка на банковите сметки на Нихан, Сенна узнава истината. Сууде и Джунейт заговорничат за изгонването на Гюлен от фирмата.


ЕПИЗОДИТЕ 9-13 НОЕМВРИ

ЕП.9
Сууде не може да си намери място, когато Атакан и Гюлен излизат заедно на вечеря.
Гюлен разбира, че Гьоркем няма да се върне у дома, докато тя е в къщата, започва да изпитва тъга по баща си.
Сена съобщава на Гюлен, че бъдещето на брака на Гьоркем и Каан зависи от това дали тя и Нихан ще си тръгнат. Гюлен решава да напусне майчиния си дом и работата си. Атакан се опитва да я убеди да остане.
Сууде кани Атакан на вечеря, за да му разкрие чувствата си.


ЕП.10
Гюлен убеждава Гьоркем да се върне вкъщи, решава да се прибере при баща си. Фиген обаче не е доволна от това и ускорява подготовката на сватбата.
Енгин и Нихан се срещат, за да обсъдят положението на момичетата си и отново се чувстват близки. Фиген е разтревожена от срещата им.
Каан показва на Гьоркем къщата, в която ще живеят, след като се оженят. Тя не харесва жилището.


ЕП.11
Нихан изпитва угризения, че е излъгала Енгин. Опитва се да се свърже с него по телефона, но не успява. Тогава решава да отиде на сватбата.
Сууде разказва за срещата с Атакан. Сена е ядосана, че той е отхвърлил дъщеря й и тръгва да му търси сметка.
Енгин си намира работата, тъй като знае, че разходите ще се увеличат, когато се роди детето.
Гьоркем иска да покаже на Каан къщата, която тя е харесала, но премълчава, че я строи Башар. Каан и Башар обаче се срещат на строежа и се скарват.
Нихан признава пред Гьоркем истината за финансовото им състояние и й казва, че трябва да работят.


ЕП.12
Башар изпраща скъп подарък на Гьоркем, чака я пред дома й. Тя прекарва една нощ с него.
Г-жа Леман и Гьоркем умуват как да излязат от безизходицата, в която е изпаднало семейството им, Гьоркем започва да играе опасна игра с Башар и Каан.
Нихан е много притеснен заради лъжата за бремеността на Фиген, споделя с Гюлен.
Сууде влиза в дома на атакан с помощта на ключар и взима снимката на Гюлен, която вижда там.
Фиген е съсипана, когато Енгин научава истината. Той решава да се върне в Гьойнюк. Гюлен го разубеждава.


ЕП.13
Гюлен е шокирана, когато вижда Гьоркем и Башар заедно.
Нихан последва Енгин в Гьойнок, но той е толкова сърдит на всички, че отказва да се срещнат.
Каан признава за чувствата си пред баща си. Еркут е много изненадан, когато чува , че синът му е влюбен в Гюлен.
Гюлен казва на Гьоркем, че ги е видяла с Башар.
Сууде поръчва на Джунейт да следи Гюлен. Джунейт прави снимки на Гюлен, докато тя разговаря с Башар за връзката му със сестра й. Показва ги на всички по време на презентацията


14-18 ЕП.(16-20 ноември)

Гюлен отказва да даде на Еркут обяснение за снимката с Башар, което разклаща доверието му в нея и той се отказва от бизнеса с детските мебели. Атакан също настоява Гюлен да им обясни историята със снимката, тя обаче е решена да запази в тайна връзката между Башар и Гьоркем. Но освен Гюлен, и Емине знае истината за снимките и въпреки, че е обещала на Гюлен да мълчи, разказва всичко на Атакан.
Когато научава каква е работата, Атакан иска от Гьоркем да каже истината на Каан и тръгва да търси сметка от Башар, двамата се скарват.
Нихан не успява да се справи финансово и е принудена да продаде къщата си.
Сена разказва на Нихан какво е направила Гюлен и споделя, че не знае какво ще стане със сватбата.
Нещата наистина се затягат и Башар иска от Гьоркем да избере между него и Каан.
Атакан и Гюлен обсъждат връзката между Башар и Гьоркем, когато влиза Каан и ги пита какво крият от него. Те отвръщат, че обсъждат новата фирма, която ще основат. Каан също иска да стане сътрудник в нея.
Башар дава на Гьоркем нотариалния акт на ипотекираната къща. Тя не знае каква игра играе Башар и изпада във възторг, когато вижда, че къщата е на нейно име.
Гьоркем използва за претекст отношението на Сена към семейството й и иска от Каан да скъсат. Той е много изненадан от решението й. Объркан, споделя пред Еркут за чувствата с към Гюлен.
Гюлен иска да помогне на затрудненото семейство на майка си и се обръща за помощ към баща си. Енгин е шокиран, тъй като не знае за случилите се събития.
Каан смята, че Гьоркем го е оставила, заради майка му, но когато я заварва с Башар, избухва и насочва оръжие към тях.
Гюлен и Атакан намират бележката с адреса на Башар и се опасяват, че Каан може да извърши нещо неразумно.
Каан проумява, че Гюлен не му е казала нищо, за да защити сестра си.
Енгин пристига в Истанбул и се среща с Нихан.
Башар продължава да лъже, че иска да се жени за Гьоркем.
Сууде подкрепя Гьоркем в новата й любов.
Нихан не одобрява връзката на дъщеря си с човек като Башар, но разбира, че не може да направи нищо. , и иска да се запознае със семейството му.
Каан не разговаря с Атакан, защото му е сърдит за това, че не му е казал какво знае. За да ги сдобри, Гюлен измисля една игра.
Сууде онемява, когато вижда Атакан да целува Гюлен, разбира, че двамата се обичат.
Когато Гьоркем чува от Сууде за Гюлен и Атакан, започва да проучва каква е тази работа.
Сууде решава да осуети връзката с Атакан и Гюлен, като за целта се опитва да се сближи с тях. В същото време тя ги оставя насаме при всеки удобен случай, тъй като знае, че Каан харесва Гюлен.
Леман се сближава с Гюлен, защото се опасява, че Гюлен ще се противопостави на брака между Башар и Гьоркем.
Енгин си разделя къщата с Фиген и се премества по-близо до семейството си.
Башар едновременно урежда брак с Гьоркем и се потготвя да замине за Америка.
Гьоркем го кани на вечеря, за да го запознае със семейството си. Башар се хвали с плановете си в ресторанта, в който работи Енгин, той го чува.
Башар идва на вечеря в дома на Нихан, оставя изненадан, когато вижда Енгин там. Енгин го изгонва. Гьоркем негодува срещу постъпката на баща си, обвинява семейството си, че е срещу нея. Гьоркем иска прошка от Башар. Той продължава играта си.
Нихан е шокирана, когато в дома й се появява агент за продажба на имоти.  Гьоркем разбира, че Башар не е купил къщата на нейно име. А когато Месут й разкрива истината, тя изпада в нервна криза и започва да скита обезумяла по улиците.
Нихан и Леман са принудени да напуснат дома си. Тъй като няма къде да отидат, се нанасят у Енгин за голямо неудоволствие на Леман.
Всички празнуват годишнината на Гюлен и Атакан. Но Сууде е подготвила изненада.

# 148
  • Мнения: 380
този Атакан взема да ми става симпатичен и горе-долу ми се връзва с Гюлен,но Каан е къде къде над неината категория.Вижте каква стара клюка намерих за актрисата която играе Нихан http://3.bp.blogspot.com/_ZFvXVpM_dg0/Sum73xzcOhI/AAAAAAAAJWk/VH … Zp8/s1600-h/1.jpg    и красавеца Къванч.Какви са тия флиртове,тя ми изглежда по-скоро да му е майка,но сигурно е лъжа това. Peace

# 149
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Оле-мале ooooh!
Предната беше 13 год по-голяма от Къванч,тази е около 63 годишна.Ашколсун на жената,ако е завъртяла младото Mr. Green

# 150
  • Варна
  • Мнения: 2 313
За почитателите на клипчета.   Hug Hug Забранено за хора които не искат да знаят какво става по нататък в сериала.  Peace
http://vbox7.com/play:4efdb018
http://vbox7.com/play:b9e0a071
http://vbox7.com/play:daec0b45
http://vbox7.com/play:37676d1a
http://vbox7.com/play:b9314e48
http://www.youtube.com/watch?v=hQjTgrXJ4WU

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 14:12 от Magosniwa

# 151
  • Мнения: 683
и понеже стана въпрос за Нихан ето малко снимки от младостта. Тя също е участвала в конкурса за красавици през 1967 г. Родена е 1944 година което я прави на 65. Дай Боже всеки да изглежда така на тези години  Praynig


# 152
# 153
  • Мнения: 683
Сватбата и с Yilmaz güney

# 154
  • Мнения: 683
.

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 22:20 от anna3com

# 155
  • Варна
  • Мнения: 2 313
А тук е в наши дни на 65 години  Shocked

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ама тя ще вземе да надмине Лили Иванова  ако продължава все тъй.
Много хубави снимки anna3com.   bouquet   bouquet   bouquet

# 156
  • Мнения: 106
А тук е в наши дни на 65 години  Shocked


пу да изглеждам така и аз на 65 години Shocked

# 157
  • Мнения: 140
А тук е в наши дни на 65 години  Shocked


пу да изглеждам така и аз на 65 години Shocked


И аз и аз  Laughing Laughing

# 158
  • Мнения: 0
Явно и в живота си е същата Барби...

# 159
# 160
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Тая баба какви съвети й дава на Гьоркем .  #Crazy #Crazy

# 161
  • Мнения: 380
Тая баба какви съвети й дава на Гьоркем .  #Crazy #Crazy

Хммм,бабата и светнаха очите и видя по-добра партия за женене за принцесата. Laughing
А Гюлен страшно ме изнерви през целия епизод с държанието си към Атакан.Ако трябва да се сърди на някои,то е на себе си,тя допусна да се влюби в него,а си го изкарва на Атакан.И така ли не разбра че той е отхвърлил Сууде newsm78 особено след като я видя пияна да му се моли на вратата....

# 162
  • Русе
  • Мнения: 70
тази в горните снимки не е Нихан, а Хюлия Авшар съвсем
 друга актриса, която е на 46 години и е най-красивата жена на Турция.

# 163
  • Мнения: 380
тази в горните снимки не е Нихан, а Хюлия Авшар съвсем
 друга актриса, която е на 46 години и е най-красивата жена на Турция.

мен ме усъмни снимката на сватбата и тази с лилавата рокля че хич не прилича на Нихан,но по-горната май си е тя.

# 164
  • Мнения: 0
Следва в КЪСЧЕТА ЖИВОТ:
Сууде показва на Каан снимки, които недвусмислено доказват връзката между Атакан и Гюлен.
Гьоркем е отведена в участъка, след като счупва витрината на един магазин. В семейството й цари тревога, защото близките й не знаят къде е.
Леман не се чувства комфортно в къщата на Енгин. За да си подсигури друго място за престой, продава брошката, семейната реликва.
Поради настъпилите промени Нихан решава да работи и приема предложението на един антиквар, нейн стар приятел. енгин се чувства неудобно от това.
Недоволството на Фиген от факта, че Енгин се е събрал отново със семейството си, преминава в омраза и тя заявява, че би се развела, само ако получи пари.
Когато Атакан казва на Гюлен, че Каан е влюбен в нея, тя не може да го приеме и напуска Атакан.
Атакан отново предупреждава Сууде, която продължава със своите лукави планове, че не желае никоя друга, освен Гюлен.
Енгин, който не е наясно докрай със ситуацията, кани Каан в дома си. Докато трае визитата на Каан, пристигат Атакан, придружен от Уста, за да говори за Гюлен със семейството й. Всички са много изненадани от появата им, най-вече Гюлен. Присъстващите обръщат погледи към нея, остават шокирани, когато тя съобщава на Атакан за срещата си с Каан.
Гьоркем и Сууде злорадстват.
Атакан е разочарован от Гюлен и решава да замине за чужбина. Гюлен научава случайно за неговия план.
Въпреки разочарованието си Каан продължава да храни надежда, че ще спечели Гюлен.
Гьоркем започва работа в рекламна агенция.
Гюлен решава да сложи край на напрежението между Атакан и Каан и отива да говори с Каан, без да предупреди Атакан. Обзема я ужас, когат овижда баща си, паднал пред вратата.
Сууде разказва само на майка си за злополуката с колата, двете решават да не казват на никого за случилото се.
Състоянието на Енгин се влошава. Сена идва да го посети в болницата.
След инцидента с баща й, у Гьоркем се събуждат непознати досега чувства.

# 165
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Епизод 19 е качен в лапаче  Laughing
http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=f9 … a4d9d2ac1c8e59410

# 166
  • Мнения: 0
Филма почва малко да ме дразни.Много бавно се развиват нещата и все едно и също. newsm78 Ама все пак си го гледам ..  Laughing

Ето снимки на NEBAHAT ÇEHRE.По принцип тя е актрисата,която най-ми харесва във филма,нищо че може да ми бъде баба,ама е сладурана. Wink









# 167
  • Мнения: 683
Сменили са бабата. Тази е доста по поносима....

# 168
  • Мнения: 135
Има ли я серията качена някъде,че днес я изтървах

# 169
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Все още не е качена никъде. Трябва да се обработи записа. Но в лапаче ги качват вечерта  Peace

Вече е качен еп. 22
http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=0c … 4174d5e9bbc52b806

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 13:38 от Томасе

# 170
  • Мнения: 135
Томасе  Благодаря ти   bouquet

# 171
  • Мнения: 380
във vbox  още я няма днешната серия. Crossing Arms
А колкото до бабата-тази актриса ,като че ли не излъчва такава злоба като другата.Значи можем да кажем че предната актриса вече е починала преди този епизод ли ,или може би е била на легло вече newsm78 Много добре си докарваше ролята ей,мир на праха и  Flowers Rose Flowers Rose

# 172
  • Мнения: 0
Има ли я серията качена някъде,че днес я изтървах

за да не се задава този въпрос след всяка серия, дали сме на няколко пъти линковете към сериалите, линкове, които важат за всички серии, не само за дадена конкретна


отиди на 5 стр. най-горе... там са линковете. И винаги си кликвай на тях за всеки следващ епизод

# 173
  • Мнения: 380
ихууу,мустака и брадата на Атакан вече са обръснати,не толкова гладко де,но почит не се забелязва.Много ми харесва така,явно на Наз Елмаз не и е понесъл мустака му,че доста често започнаха да се целуват Laughing

# 174
  • Мнения: 135
И аз така повече го харесвам,а и Гюлен с този цвят на косата е по добре

# 175
  • Мнения: 380
Гюлен няма ли вече да спрат да я обличат като клошар Sick  ,как си позволяват така да ходят по ресторанти да празнуват- това в никои друг филм го няма,от работа и хоп в ресторанта.Голяма парцалана е Crossing Arms

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 384
  tiptoe book

# 177
  • Мнения: 51
И аз харесвам филма Peace.

# 178
  • Мнения: 135
ББ  Фиген продължава да преследва Енгин.
Енгин ,Нихан и семейството им продължават да издирват Гьоркем.Сууде разкрива истинската причина да се сприятели с Гюлен-разказва на Каан за любовта на Гюлен и Атакан.Гьоркем се отрича от семейството си.Фиген все още не може да се примири,че ще изгуби Енгин и подготвя поредния удар срещу семейството му.Леман търси начин да се махне от къщата на Енгин,защото въпреки поражението си двете с Гьоркем не могат да сведат глава.Нихан,обаче предпочита да заработи прехраната си.
Атакан е решен да докаже на Гюлен,че любовта му е искрена и прибягва към крайни действия.Но задачата му се усложнява,когато в решаващия момент в дома на Гюлен идва Каан.
Въпреки съветите на баща му,Каан не е готов да се откаже от Гюлен.Последната надежда на Атакан да си върне приятелството на Каан е изгубена. 


Източник:в-к"Тв сага"

# 179
  • Мнения: 106
mamast , от кога е тази информация? това означава още разводняване на действието. аз си мислех, че филмът върви към развръзка вече. следващата седмица, честно казано, мислех, че ще свършва

# 180
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз пък гледах малко напред и бб [Сууде ще блъсне Енгин с колата и той ще умре в болницата.]

# 181
  • Мнения: 135
По принцип го дават за седмица напред но ми се струва че в случая е повече от седмица   newsm78
Писах това което пишеше във вестника Peace

# 182
  • Мнения: 0
mamast , от кога е тази информация? това означава още разводняване на действието. аз си мислех, че филмът върви към развръзка вече. следващата седмица, честно казано, мислех, че ще свършва

ТВ Сага отдавна не са в час с номерацията на Нова и бТВ и си взимат резюметата от сайтовете на телевизиите, които са излъчвали сериалите в Турция, а там оригиналната номерация е друга. Оттам идва и това объркване.
Този сериал е точно 24 епизода. У нас по системата "Клъцни-срежи" е 37 серии и ще завърши на 17 декември.

# 183
  • Мнения: 361
Аз сега се включвам в гледането на сериала и искам да ви питам до  коя серия са стигнали по телевизията?

# 184
  • Мнения: 380
днес мисля че беше 29 серия. Peace но още я няма в vbox

# 185
  • Мнения: 0
ето това са 5-те линка, където можеш да гледаш сериите:

http://www.lapache.info/index.php?page=torrents&search=candan
http://bananabg.com/browse.php?search=candan&incldead=0&cat=0
http://www.nitrobg.org/browse.php?search=candan&cat=0
http://www.vbox7.com/channel:116554
http://www.vbox7.com/channel:116901

Иначе леко обърках сериите. На 24-ти дек. трябва да свърши. (42 еп.) след точно 2 седмици

# 186
# 187
  • Мнения: 0
СЛЕДВА В "КЪСЧЕТА ЖИВОТ"

Сена крои планове как да унижи Нихан, която е започнала работа.
Сууде прави опити да си върне Атакáн.
Гьоркем смята да отмъсти на всички, които счита за виновни за своето нещастие. След Каан тя насочва силите си към Гюлен.
Енгин прави неочаквано предложение на Нихан.
Гюлен се опитва да сдобри Каан и Атакáн преди сватбата си.
Нихан прави опити да сплоти отдавна разбитото си семейство, но Леман и Гьоркем се противят.
Сватбата на Нихан и Енгин е отложена, заото Енгин катастрофира.  Вината за инцидента е на Сууде.
Гьоркем започва да се разкайва и търси начин да се извини на баща си.
Свидетел на катастрофата решава да изнудва Сууде за пари.
След отменянето на сватбата на Гюлен и Атакáн, Каан решава да се бори за нея


Последният (42 еп.) ще се излъчи на 24 декември от 11ч

# 188
  • Мнения: 380
Еее,много гадно че умря бащата,защо трябваше да го измислят това....сигурно за да дадат урок на Сууде.Ама на края на филма(когато за всички трябва да има щастлив край)- на Нихан не и дават никакъв шанс за щастие.Пфффуу,много съм ядосана-пълни безсмислици Cry

# 189
  • Мнения: 0
 Еееее наистина много гадно че умря бащата. До последно мислех че ще оживее дори и като му спря сърцето, но в турските сериали не стават чудеса

# 190
  • Мнения: 11 016
оказа, се че на 28 декември ще е последният епизод (защото няма да има на 24 и 25 дек)

# 191
  • Мнения: 262
здравейтеееее, аз също следя сериала   и  ми е интересен. Кой знае нещо повече за предстоящото, малко бели букви ако може

# 192
  • Мнения: 62
къде мога да намеря вчерашната серия

# 193
# 194
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Филма почва малко да ме дразни.Много бавно се развиват нещата и все едно и също. newsm78 Ама все пак си го гледам ..  Laughing
Ето снимки на NEBAHAT ÇEHRE.По принцип тя е актрисата,която най-ми харесва във филма,нищо че може да ми бъде баба,ама е сладурана. Wink


Ха, значи ще я гледаме в Ask-i memnu, когато му дойде времето Rolling Eyes

# 195
  • Мнения: 11 016
aşk-ı memnu ... доста трябва да почакаме, за да почне. НО знаем, че поне бТВ са купили първия сезон

# 196
  • Мнения: 135
aşk-ı memnu ... доста трябва да почакаме, за да почне. НО знаем, че поне бТВ са купили първия сезон

А как е името на филма на български

# 197
  • Мнения: 11 016
Ашкъ мемну (Любов забранена)

# 198
  • Мнения: 135
Ашкъ мемну (Любов забранена)

Благодаря ти ,дано скоро го пуснат бтв да то гледаме

# 199
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Ашкъ мемну (Любов забранена)

Благодаря ти ,дано скоро го пуснат бтв да то гледаме
Между другото в vbox има превод на по голямата част от 1 ипизод и на части от други епизоди ето
http://vbox7.com/play:3e8b30b6
http://vbox7.com/play:0cdd83c3
http://vbox7.com/play:e23cabda
http://vbox7.com/play:f3c06a89
http://vbox7.com/play:f7c2b501
http://vbox7.com/play:35e59835
http://vbox7.com/play:7df68e26
А за някои тази сцена е най хубавата в сериала Забранена любов  Mr. Green http://vbox7.com/play:8ce877be
Извинявам се за отклонението.  Hug Hug Hug

# 200
  • Мнения: 11 016
този сериал Късчета живот започва да става супер досаден, не знам какво е вашето мнение, но... по-зле е и от латино сапунка

# 201
  • Варна
  • Мнения: 2 313
този сериал Късчета живот започва да става супер досаден, не знам какво е вашето мнение, но... по-зле е и от латино сапунка
Напълно съм съгласна . Аз вече го гледам 2 или 3 пъти в седмицата. Надявам се скоро да свърши.

# 202
  • Мнения: 351
Аз се чудя дали Гюлен ще е облечат с нещо по-добро, като повлекана е с тези парцали

# 203
  • Мнения: 11 016
да. А напоследък е все негриминарана. Дори и в сериите, където беше облечена доста по-добре, пак без никакъв грим, за разлика от сестра й.

А най ми е смешно като на Атакáн, нашите дубльори му казват Атáкан  Joy
Като в Брак с чужденец на Кахрамáн, му казват Кáхраман българските озвучители.
Това не са чак толкова безизвестни имена... Следващия път какво ли няма да чуя вече... áхмед може би

# 204
  • Мнения: 135
Аз се чудя дали Гюлен ще е облечат с нещо по-добро, като повлекана е с тези парцали

Явно не,той и филма ще свърши скоро няма за кога да я променят.Стила на Гьоркем по ми допада,но Гюлен горката е ужас

# 205
  • Мнения: 351
И на мен Гьоркем по ми допада и като жена, Гюлен е като пръчка нищо женствено няма в нея, а и какво коремче има, уж клечава

# 206
  • Мнения: 1 650
Аз се чудя дали Гюлен ще е облечат с нещо по-добро, като повлекана е с тези парцали

Явно не,той и филма ще свърши скоро няма за кога да я променят.Стила на Гьоркем по ми допада,но Гюлен горката е ужас
И от както е с черна коса е като рошава гарга.

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
А някой ще даде ли малко ББ какво следва?

# 208
  • Перник
  • Мнения: 396
Токух що гледах реклама на нов сериал, от 11 ч., от 4 януари. Дали този скоро ще свърши или ще го спрат, или просто ще го преместят в друг час?

# 209
  • Мнения: 11 016
чети назад, виж предната страница. Вече няколко пъти уточнихме кога свършва този сериал и колко серии е

# 210
  • Мнения: 380
офф,айде да свършва тоз тъп филм.Още веднъж ако чуя Гюлен от какво имала нужда,че Гюлен най-много тъгувала,Гюлен Гюлен..... Sick прекаляват всички вече.
А майката май  си намери ухажьор и бързо ще забрави Енгин WhistlingПредричам щастлив край и за нея.

А Гюлен сега се появи с много хубав тоалет-бяла рокля и черно дълго палто по нея.Хареса ми.Нямаше ги разни висулки,раздърпани шалове и коси.

И колко серии трябва да чакаме Г-жа Первин и Еркут да се награбят,и той да бие шута на Сена Wink

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 11:47 от miss_kissesil

# 211
  • Мнения: 11 016
в момента дават предпоследна серия, едва го издържам този филм вече, най-вече заради отвратителния дублаж.
В понеделник е последният епизод

# 212
  • Мнения: 8 717
И аз така. Бавно действие, беден сюжет, не много добри актьори, лош дублаж /може би точно заради това и не са намерили достатъчно добри дубльори?/... И "Сахра" беше малко серии /34/, но беше много, много по-интересен, въпреки малкия рейтинг.

# 213
  • Перник
  • Мнения: 396
Току що изгледах последната част на последния епизод в ютюб. Очаквах някакъв обрат или нещо съществено да се случи, но не. Изобщо не разбрах какъв беше замисълът на този филм. Изобщо имаше ли такъв newsm78

# 214
  • Мнения: 11 016
да, но в Сахра си бяха в оригинал 34 епизода, а тука в оригинал са 24 и ни го разделиха на 42.
Остава да видим втората част от оригиналния 24-ти епизод (тоест последния за нас 40-ти) в понеделник 11ч. А от идния понеделник (4 януари) започва испански сериал

# 215
  • Мнения: 8 717
Bgpapa, нали няколко епизода повече или по-малко не правят този филм по-добър?! Гледам го само от любопитство и за сравнение, но... голяма скука! "Сахра" ми беше много по-интересен! Мое мнение, не искам да ангажирам никого с него.

# 216
  • Мнения: 11 016
42 eпизод - финал (понеделник 28 декември)

Атакан и Каан влизцат в решителната битка за сърцето на Гюлен.
Всички очакват Сууде да се събуди, за да даде показания кой е убиецът на Бурак.
Изненадващо човекът, който подкрепя Гюлен в нейния избор, е Гьоркем


ПОСЛЕДЕН ЕПИЗОД
Първа част
Втора част
Трета част
Четвърта част

Последна редакция: чт, 24 дек 2009, 16:57 от diziler

# 217
  • Мнения: 8
Някой знае ли дали Гюлен и Каан ще се съберат.

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 12:16 от didi_st

# 218
  • Мнения: 380
Някой знае ли дали Гюлен и Каан ще се съберат.

това пък откъде го измисли newsm78  Кога Гюлен е дала сигнали че има някакви чувства към Каан??През цялото време имаха любовни терзания с Атакан,и най-накрая ще са си заедно разбира  се. Wink

# 219
  • Русе
  • Мнения: 70
В последната серия Гюлен и Атакан се женят и Суде я задържат полицаите

# 220
  • Мнения: 11 016
какво стана с последната серия днеска?
не я гледах . Ще я дръпна от нета и ако имам нерви, ще изгледам последните 40 мин. от този сериал

# 221
  • Варна
  • Мнения: 634
Изгледах и последната серия на това недоразумение  Mr. Green, не повярвах че успях да изгледам толкова глупав сериал  Laughing

# 222
  • Мнения: 11 016
да, и аз... хаха. Едва го издържах вече.
А последната серия не я видях, няма я и в нета още...

# 223
  • Мнения: 1 265
сериала много ми харесваше.Затрогваща семейна история и за разлика от другите турски сериали само 42 серии.
Не ми хареса финала-всичко се разви в последната минута и историята и бъдещето на другите герои /без Атакан и Гюлен/ като, че ли остана с отворен край.

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 22:04 от viola2003

# 224
  • Мнения: 11 016

другите герой?  Joy или "другия герой" или "другите герои"...
Ама как да го гледам, като не го качват още никъде в нета...

# 225
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Честно казано това предаване ,,Разбулените тайни на магията'' е хиляда пъти по интересно от ,,Късчета живот'' . Не мога да отделя поглед от телевизора .  Grinning  Wink

# 226
  • Мнения: 1 271
Има ли някъде последния епизод на български вече??

# 227
# 228
  • Мнения: 1 271
Благодаря!

# 229
  • Мнения: 356
Сериала не е никак лош , аз го изтеглих от Замунда.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Свърши ли филма,какво стана с него?

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
свърши....

Общи условия

Активация на акаунт