КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 159
  • 231
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 0
Започва обещаващо . Току-що изгледах 1-ва серия ( побългарен накълцан вариант ) и мисля да го гледам ! Освен Каан много ми харесва и майката ( Нихан май беше ) .

# 32
  • Мнения: 0
ББ Погледнах края на финалната серия и там сестрата ветеринарката се жени за  Атакан , приятеля на Каан. Ще е интересно  значи . Аз мислех , че ще се вземат с Каан  Simple Smile .

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Вчера го гледах и ми хареса.  Peace

# 34
  • Мнения: 3 499
Допада ми, първият епизод беше интересен...

# 35
  • Мнения: 118
И аз да се запиша тук, филма е приятен хареса ми  Peace

# 36
  • Мнения: 0
Допада ми, първият епизод беше интересен...

ами това беше първата половинка от първи епизод (бТВ даваха 39 мин). Сега дават втората половина от първи епизод. В програмата пише "Епидод 2"

Почна.. приятно гледане от мен

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 11:21 от BGpapa

# 37
  • Мнения: 0
1 eп.
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп.
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?
 

# 38
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Все повече ми харесва сериала,проверих и края какъв ще е.
Вече съм спокойна Mr. Green

# 39
  • Мнения: 0
Все повече ми харесва сериала,проверих и края какъв ще е.
Вече съм спокойна Mr. Green

ее, това вече не е хубаво. Пусто любопитство. Аз видя ли края... спирам да гледам и сериала. То се разваля удоволствието от гледането.
Тръпката е ДА НЕ ЗНАЕШ КАКВО следва и да очакваш каква ли не развръзка и да се надяваш да станат нещата, както ти се иска, а не да ти е предизвестено какво ще стане.

Иначе,... за по-наблюдателните... видяхте ли как свърши? Майката на стоп кадър и отстрани започнаха надписите (тоест така завършва оригиналния първи епизод), а вчера резнаха серията по средата и нямаше стоп кадър, даваха други надписи.
Утре сигурно ще резнат и 2.bölüm в началото,  да не се вижда, защото при нас е вече трети епизод , хаха

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Айде хоп и аз в темата. Гледам Перличка, мисля и този сериал да гледам, добро начало.
И аз така!!!!  Peace

# 41
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Все повече ми харесва сериала,проверих и края какъв ще е.
Вече съм спокойна Mr. Green

ее, това вече не е хубаво. Пусто любопитство. Аз видя ли края... спирам да гледам и сериала. То се разваля удоволствието от гледането.
Тръпката е ДА НЕ ЗНАЕШ КАКВО следва и да очакваш каква ли не развръзка и да се надяваш да станат нещата, както ти се иска, а не да ти е предизвестено какво ще стане.


Така е, прав си,обаче пусто любопитство.Пък и ми с спокойно като знам края,ако свършва кофти поне няма да ме е яд,че съм го гледала.

# 42
  • Мнения: 0
Странно. На книгите, четеш ли им последните страници предварително?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Записвам се, първите два епизода ги изтървах, но следващите мисля да гледам.

# 44
  • BG
  • Мнения: 4 457
Здравейте! И на мен ми хареса сериала, но ми се струва, че са повече епизодите, или има няколко сезона.Вероятно БТВ са купили само първия.

Общи условия

Активация на акаунт