КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 650
  • 231
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 62
Не, наистина много избозява тоз сериал. Как бяха гримирани на годежа, особено скромната сестричка от планината.  newsm62 rotfImbo rotfImao

# 106
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Хванах последните 15 мин.
Какъв им е стилиста на тия хора?Грима и прическите им са потресаващи. Shocked
Особено двете сестри бяха ненадминати просто.

# 107
  • Мнения: 380
е тази Наз Елмаз каквото и да облече все ще и стой провисено като на закачалка-никаква женственост не виждам в нея,а за прическата и да не говорим :sick Но роклята на Гюркен ми хареса.
А някой да ми каже накрая Фиген като се запъти към сватята,и другите две като  се уплашиха и тръгнаха към тях-какво точно стана,нали Фиген не ги е издала?Точно тогава ми спря кабелната и на мен. Crossing Arms

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

# 108
  • Варна
  • Мнения: 17 994

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

Особено Атакан. Sick Иде ми собственоръчно да го избръсна.

# 109
  • Мнения: 380
Особено Атакан. Sick Иде ми собственоръчно да го избръсна.


 Joy Joy Joy
има нещо нежно в очите му,но от там надолу е ужас- мустаци,зъби,усмивка.... Sick

# 110
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
И на мен ми е малко странен кастинга, но Атакан на мен лично ми е по-симпатичен от Каан.Той ми е много лъскав и латино.

е тази Наз Елмаз каквото и да облече все ще и стой провисено като на закачалка-никаква женственост не виждам в нея,а за прическата и да не говорим :sick Но роклята на Гюркен ми хареса.
А някой да ми каже накрая Фиген като се запъти към сватята,и другите две като  се уплашиха и тръгнаха към тях-какво точно стана,нали Фиген не ги е издала?Точно тогава ми спря кабелната и на мен. Crossing Arms

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

Фиген поздрави родителите на Каан,но в този момент и Нихан и бабата отидоха при тях,и тя не успя н ищо да каже.Обаче здраво се изложи,защото си взе хапка с хайвер,отхапа малко и явно и стана гадно от хайвера,и върна отхапаното парче в подноса.
Естествено след това всички снобари и се смяха след годежа.

# 111
  • Мнения: 351

Иначе историята е интересна,но някои от актьорите са отвратителни  Peace

Особено Атакан. Sick Иде ми собственоръчно да го избръсна.
JoyМустакът му е убийствен Joy
Гюлен ми е отвратителна, та тя има повече бръчки от актрисата, която й е майка в сериала

# 112
  • Русе
  • Мнения: 70
Tъкмо преди малко прочетох, че тази майката на НИХАН с многото бръчки когато се снималала във филма е била на 82 години и по време на снимането е получила инфаркт и след 2 месеца е починала. 

# 113
  • Мнения: 380
Tъкмо преди малко прочетох, че тази майката на НИХАН с многото бръчки когато се снималала във филма е била на 82 години и по време на снимането е получила инфаркт и след 2 месеца е починала. 

ee,ако е вярно е наистина много тъжно.Но тогава се предполага че трябва да умре и във филма героинята,някой знае ли след колко серии ще е това?знам че ги има всичките серии,ама като не разбирам турски-няма смисъл да ги гледам.
А за днешния епизод най-интересното беше срещата на Нихан с бившия,а той как затвори телефона на Фиген,утре ще се кефя тя как ще се пука от яд,ако  и каже истината къде е бил,де Mr. Green

# 114
  • Мнения: 380
нещо става със скапаната BTV,от сутринта липсва #2gunfire

# 115
  • Мнения: 0
ЕПИЗОДИТЕ 28-30 ОКТОМВРИ

1 eп. Трейлър
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп. Трейлър
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?

3 еп.  Трейлър
Присъствието на Гюлен в дома на майка й е добра новина само за Нихан. Действията на Каан и Атакан притесняват Гюркем и Сууде, заради нескрития интерес на момчетата. Дали подготовката за предстоящия годеж няма да бъде прекъсната от неочакваното развитие на събитията? Междувременно Енгин се разкъсва между годеницата си и ината на дъщеря си.

ЕПИЗОДИТЕ 2- НОЕМВРИ

ЕП.4
Семейните тайни, които са разрушили брака на Нихан и Енгин започват да излизат наяве. Постепенно Гюлен се превръща в център на вниманието и това не се харесва на Гюркем. Тя и Сууде са решени да не загубят любовта на Каан и Атакан, но ги очаква изненада. Междувременно Енгин се опитва да си върне доверието на Гюлен.
 

EП.5

Недоразумение е на път да провали предстоящия годеж между Гюркем и Каан. Гюлен се чувства виновна за случилото се, а една мила постъпка на Атакан влошава още повече отношенията между двете сестри. Дали инатът на Каан е единствената причина той да не иска годежът да се състои?


ЕП.6

Тайната на Каан е разкрита от Атакан. Това обаче не попречва на Каан да се извини на Гюркем и да се сгоди за нея. Въпреки че не е желана в дома на Нихан, Фиген отива на празненството. Дали тайната, която е научила наскоро няма да провали годежа или Фиген е решила да я запази за по-удачен момент?

ЕП.7
Гюлен крои план как да премахне Фиген от живота на баща си, като я замести с друга жена. Междувременно, Каан се чувства все по-объркан и започва да страни от Гюркем. Ревността на Сууде я кара да прибегне към крайни мерки, за да задържи Атакан до себе си.  
Фиген е твърдо решена да се пребори за любовта на Енгин. Когато планът й е разкрит, тя заплашва Нихан. Междувременно, Гюлен не се отказва от мечтата си да събере майка си и баща си отново.

ЕП.8
Гьоркем иска от майка си да избере между нея и Гюлен. След като чува отговора й, напуска къщата и отива у Каан. Леман е гневна от случилото се.
При създалите се обстоятелства Каан, който е възнамерявал да предложи да отложат сватбата, решава да премълчи.
След проверка на банковите сметки на Нихан, Сенна узнава истината. Сууде и Джунейт заговорничат за изгонването на Гюлен от фирмата.


ЕПИЗОДИТЕ 9-13 НОЕМВРИ

ЕП.9
Сууде не може да си намери място, когато Атакан и Гюлен излизат заедно на вечеря.
Гюлен разбира, че Гьоркем няма да се върне у дома, докато тя е в къщата, започва да изпитва тъга по баща си.
Сена съобщава на Гюлен, че бъдещето на брака на Гьоркем и Каан зависи от това дали тя и Нихан ще си тръгнат. Гюлен решава да напусне майчиния си дом и работата си. Атакан се опитва да я убеди да остане.
Сууде кани Атакан на вечеря, за да му разкрие чувствата си.


ЕП.10
Гюлен убеждава Гьоркем да се върне вкъщи, решава да се прибере при баща си. Фиген обаче не е доволна от това и ускорява подготовката на сватбата.
Енгин и Нихан се срещат, за да обсъдят положението на момичетата си и отново се чувстват близки. Фиген е разтревожена от срещата им.
Каан показва на Гьоркем къщата, в която ще живеят, след като се оженят. Тя не харесва жилището.


ЕП.11
Нихан изпитва угризения, че е излъгала Енгин. Опитва се да се свърже с него по телефона, но не успява. Тогава решава да отиде на сватбата.
Сууде разказва за срещата с Атакан. Сена е ядосана, че той е отхвърлил дъщеря й и тръгва да му търси сметка.
Енгин си намира работата, тъй като знае, че разходите ще се увеличат, когато се роди детето.
Гьоркем иска да покаже на Каан къщата, която тя е харесала, но премълчава, че я строи Башар. Каан и Башар обаче се срещат на строежа и се скарват.
Нихан признава пред Гьоркем истината за финансовото им състояние и й казва, че трябва да работят.


ЕП.12
Башар изпраща скъп подарък на Гьоркем, чака я пред дома й. Тя прекарва една нощ с него.
Г-жа Леман и Гьоркем умуват как да излязат от безизходицата, в която е изпаднало семейството им, Гьоркем започва да играе опасна игра с Башар и Каан.
Нихан е много притеснен заради лъжата за бремеността на Фиген, споделя с Гюлен.
Сууде влиза в дома на атакан с помощта на ключар и взима снимката на Гюлен, която вижда там.
Фиген е съсипана, когато Енгин научава истината. Той решава да се върне в Гьойнюк. Гюлен го разубеждава.


ЕП.13
Гюлен е шокирана, когато вижда Гьоркем и Башар заедно.
Нихан последва Енгин в Гьойнок, но той е толкова сърдит на всички, че отказва да се срещнат.
Каан признава за чувствата си пред баща си. Еркут е много изненадан, когато чува , че синът му е влюбен в Гюлен.
Гюлен казва на Гьоркем, че ги е видяла с Башар.
Сууде поръчва на Джунейт да следи Гюлен. Джунейт прави снимки на Гюлен, докато тя разговаря с Башар за връзката му със сестра й. Показва ги на всички по време на презентацията

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 12:45 от BGpapa

# 116
  • София
  • Мнения: 15 483
Значи и на вас не ви харесва грима в този филм. Свикнахме  от другите филми, да са красиви с много малко грим, и сега това дразни.

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 12:44 от Тайна

# 117
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Пак ханах последните 15 мин.Нещо БТВ е много зле тия дни #2gunfire

А грима е ужасен,какъв стилист са ползвали?


Сега се поразрових в нета и наистина е вярно,че актрисата Лале Оралоулу,която изпълнява ролята на Леман е починала докато се е снимал сериала.
Била е доста известна и награждавана актриса и сценарист.

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 14:03 от Indira

# 118
  • Мнения: 0
При мен си беше добре днес БТВ и записах 8 еп. и го качих в банана, така че които не са го гледали да си го свалят и да го изгледат.

# 119
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
При мен си беше добре днес БТВ и записах 8 еп. и го качих в банана, така че които не са го гледали да си го свалят и да го изгледат.

  bouquet Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт