КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 651
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Епизод 19 е качен в лапаче  Laughing
http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=f9 … a4d9d2ac1c8e59410

# 166
  • Мнения: 0
Филма почва малко да ме дразни.Много бавно се развиват нещата и все едно и също. newsm78 Ама все пак си го гледам ..  Laughing

Ето снимки на NEBAHAT ÇEHRE.По принцип тя е актрисата,която най-ми харесва във филма,нищо че може да ми бъде баба,ама е сладурана. Wink









# 167
  • Мнения: 683
Сменили са бабата. Тази е доста по поносима....

# 168
  • Мнения: 135
Има ли я серията качена някъде,че днес я изтървах

# 169
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Все още не е качена никъде. Трябва да се обработи записа. Но в лапаче ги качват вечерта  Peace

Вече е качен еп. 22
http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=0c … 4174d5e9bbc52b806

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 13:38 от Томасе

# 170
  • Мнения: 135
Томасе  Благодаря ти   bouquet

# 171
  • Мнения: 380
във vbox  още я няма днешната серия. Crossing Arms
А колкото до бабата-тази актриса ,като че ли не излъчва такава злоба като другата.Значи можем да кажем че предната актриса вече е починала преди този епизод ли ,или може би е била на легло вече newsm78 Много добре си докарваше ролята ей,мир на праха и  Flowers Rose Flowers Rose

# 172
  • Мнения: 0
Има ли я серията качена някъде,че днес я изтървах

за да не се задава този въпрос след всяка серия, дали сме на няколко пъти линковете към сериалите, линкове, които важат за всички серии, не само за дадена конкретна


отиди на 5 стр. най-горе... там са линковете. И винаги си кликвай на тях за всеки следващ епизод

# 173
  • Мнения: 380
ихууу,мустака и брадата на Атакан вече са обръснати,не толкова гладко де,но почит не се забелязва.Много ми харесва така,явно на Наз Елмаз не и е понесъл мустака му,че доста често започнаха да се целуват Laughing

# 174
  • Мнения: 135
И аз така повече го харесвам,а и Гюлен с този цвят на косата е по добре

# 175
  • Мнения: 380
Гюлен няма ли вече да спрат да я обличат като клошар Sick  ,как си позволяват така да ходят по ресторанти да празнуват- това в никои друг филм го няма,от работа и хоп в ресторанта.Голяма парцалана е Crossing Arms

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 384
  tiptoe book

# 177
  • Мнения: 51
И аз харесвам филма Peace.

# 178
  • Мнения: 135
ББ  Фиген продължава да преследва Енгин.
Енгин ,Нихан и семейството им продължават да издирват Гьоркем.Сууде разкрива истинската причина да се сприятели с Гюлен-разказва на Каан за любовта на Гюлен и Атакан.Гьоркем се отрича от семейството си.Фиген все още не може да се примири,че ще изгуби Енгин и подготвя поредния удар срещу семейството му.Леман търси начин да се махне от къщата на Енгин,защото въпреки поражението си двете с Гьоркем не могат да сведат глава.Нихан,обаче предпочита да заработи прехраната си.
Атакан е решен да докаже на Гюлен,че любовта му е искрена и прибягва към крайни действия.Но задачата му се усложнява,когато в решаващия момент в дома на Гюлен идва Каан.
Въпреки съветите на баща му,Каан не е готов да се откаже от Гюлен.Последната надежда на Атакан да си върне приятелството на Каан е изгубена. 


Източник:в-к"Тв сага"

# 179
  • Мнения: 106
mamast , от кога е тази информация? това означава още разводняване на действието. аз си мислех, че филмът върви към развръзка вече. следващата седмица, честно казано, мислех, че ще свършва

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт