КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 658
  • 231
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
БГ-ПАПА, имаш ли идея за развитието по нататък?

виж на 8 стр. последния ми постинг

ББ: Сууде не може да си намери място, когато Атакан и Гюлен излизат заедно на вечеря.
Гюлен разбира, че Гьоркем няма да се върне у дома, докато тя е в къщата, започва да изпитва тъга по баща си.
Сена съобщава на Гюлен, че бъдещето на брака на Гьоркем и Каан зависи от това дали тя и Нихан ще си тръгнат. Гюлен решава да напусне майчиния си дом и работата си. Атакан се опитва да я убеди да остане.
Сууде кани Атакан на вечеря, за да му разкрие чувствата си.

Гюлен убеждава Гьоркем да се върне вкъщи, решава да се прибере при баща си. Фиген обаче не е доволна от това и ускорява подготовката на сватбата.
Енгин и Нихан се срещат, за да обсъдят положението на момичетата си и отново се чувстват близки. Фиген е разтревожена от срещата им.
Каан показва на Гьоркем къщата, в която ще живеят, след като се оженят. Тя не харесва жилището.

Нихан изпитва угризения, че е излъгала Енгин. Опитва се да се свърже с него по телефона, но не успява. Тогава решава да отиде на сватбата.
Сууде разказва за срещата с Атакан. Сена е ядосана, че той е отхвърлил дъщеря й и тръгва да му търси сметка.
Енгин си намира работата, тъй като знае, че разходите ще се увеличат, когато се роди детето.
Гьоркем иска да покаже на Каан къщата, която тя е харесала, но премълчава, че я строи Башар. Каан и Башар обаче се срещат на строежа и се скарват.
Нихан признава пред Гьоркем истината за финансовото им състояние и й казва, че трябва да работят.

Башар изпраща скъп подарък на Гьоркем, чака я пред дома й. Тя прекарва една нощ с него.
Г-жа Леман и Гьоркем умуват как да излязат от безизходицата, в която е изпаднало семейството им, Гьоркем започва да играе опасна игра с Башар и Каан.
Нихан е много притеснен заради лъжата за бремеността на Фиген, споделя с Гюлен.
Сууде влиза в дома на атакан с помощта на ключар и взима снимката на Гюлен, която вижда там.
Фиген е съсипана, когато Енгин научава истината. Той решава да се върне в Гьойнюк. Гюлен го разубеждава.

Гюлен е шокирана, когато вижда Гьоркем и Башар заедно.
Нихан последва Енгин в Гьойнок, но той е толкова сърдит на всички, че отказва да се срещнат.
Каан признава за чувствата си пред баща си. Еркут е много изненадан, когато чува , че синът му е влюбен в Гюлен.
Гюлен казва на Гьоркем, че ги е видяла с Башар.
Сууде поръчва на Джунейт да следи Гюлен. Джунейт прави снимки на Гюлен, докато тя разговаря с Башар за връзката му със сестра й. Показва ги на всички по време на презентацията


# 136
  • Мнения: 0
все още не намирам 10-ти епизод в нета.
Иначе... да ви кажа, че последният епизод ще е на 17 декември

# 137
  • Варна
  • Мнения: 634
все още не намирам 10-ти епизод в нета.
Иначе... да ви кажа, че последният епизод ще е на 17 декември
10 епизод е от вчера, нали
снощи го гледах в vbox, или имаш предвид като торент ?

# 138
  • Мнения: 0
Вече са качени и 10. и 11.еп в ЛАПАЧЕ и НИТРОБГ
http://www.nitrobg.org/browse.php?search=candan&cat=0

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 23:57 от BGpapa

# 139
  • Мнения: 135
Записвам се и аз при вас(ако ме приемате)следя филма и ми е много интересен.Радвам се,че сериала ще е 30 серии,поне няма да е разводнен като някой други турски сериали

# 140
  • Мнения: 8 717
Ами то при толкова малко сюжетни линии, които отгоре на всичко се развиват доста бавно, и 30 серии са му много.
БГ папа, сигурно пак ще направиш сравнение със САХРА /Цвете от изтока/, но той беше много по-интересен, разнообразен и динамичен - имаше и доста екшън, да не говорим, че беше много по-пищен и с доста по-красиви актьори! Мое мнение, но като гледам и интересът във форума към този филм /Късчета живот/  не е особено голям.
Пишете, момичета! Споделете впечатления!

# 141
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Не е кой знае какво,но аз го следя.
Верно е,че този е по-сапунен,но не ме натоварва.Просто ми минава един час приятно,като гледам добре облечени и симпатични артисти,хубави къщи.

# 142
  • Мнения: 135
Мен сериала ме грабна още от самото начало,само не ми допада като визия Гюлен.Някак си простее на фона на останалите.Не знам това е мое мнение не искам да ангажирам никого с него  Hug

# 143
  • Мнения: 380
И аз следя сериала просто от няма и какво.Гюлен ми е ужасна,и хич не се връзва като двойка с Каан примерно,нали защото той май започва да се влюбва в нея. ooooh!Направо си ги представям като Тарзан и Джеин(със сменени места)  Joy
А сериала не излизаше ли някъде към 48 серии newsm78

# 144
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
И на мен на ми харесва Гюлен,пък и доста изкуствено играе.

# 145
  • Мнения: 0
Радвам се,че сериала ще е 30 серии,поне няма да е разводнен като някой други турски сериали

не, кой измисли, че е 30 серии. В оригинал са 24, а при нас са 37, защото ги режат на 40 мин. На 17 декември приключва сериалът


сигурно пак ще направиш сравнение със САХРА /Цвете от изтока/, но той беше много по-интересен, разнообразен и динамичен - имаше и доста екшън, да не говорим, че беше много по-пищен и с доста по-красиви актьори! Мое мнение, но като гледам и интересът във форума към този филм /Късчета живот/  не е особено голям.
Пишете, момичета! Споделете впечатления!


САХРА беше интересен в началото. Доста грабва в първите серии, после става... абсолютни фантасмагории и измишльотини.  Сахра се представя с името Салма и с покривало на лицето, та никой , дори собствения й мъж и собствената й дъщеря не може да я разпознае. Хаха... Нито един приятел, нито семейството й, ... никой. Нито по гласа, нито по очите. Толкова наивно нещо не бях виждал.

А за темата, че върви бавно... въпросът е, че това е 7-мият турски сериал, който пускат в рамките на един ден и хората вече са захванали останалите. Този идва твърде отгоре.
И нещо много важно... пуснат е в НОВ ЧАС. А навиците са важно нещо. Ако го бяха пуснали по Нова ТВ в 16ч., считай, че щеше да има повече теми, отколкото Мелодия на сърцето и Изгубени години. Каквото и да се пусне в този пояс от 16ч по Нова, така ще вървят темите, защото си имат навика от предишния сериал тогава да гледат тв

# 146
  • Мнения: 343
Цитат
Ако го бяха пуснали по Нова ТВ в 16ч., считай, че щеше да има повече теми, отколкото Мелодия на сърцето и Изгубени години. Каквото и да се пусне в този пояс от 16ч по Нова, така ще вървят темите, защото си имат навика от предишния сериал тогава да гледат тв
BGpapa аз гледах Мелодията но сега не гледам Изгубените години защото не ми харесва
не гледам всичко което е от 16 часа, а за Късчета и в 16 часа и 17 да е пак няма да има повече фенове от Мелодията Peace

# 147
  • Мнения: 0
ЕПИЗОДИТЕ 28-30 ОКТОМВРИ

1 eп. Трейлър
Каан е богат и красив младеж, чиято страст са партитата и приятелката му Гюркем. Бракът на родителите на Гюркем се е разпаднал, когато тя е била на 7 и е заминала с майка си Нихан за Истанбул, докато сестра й Гюлен е останала при баща им Енгин в малко планинско градче. Заради предстоящия годеж на Гюркем с Каан, семейството се събира за пръв път от дълго време. Въпреки че бъдещето на двамата влюбени е решено, а Гюлен е щастлива в планината, съдбата е решила друго и нещата съвсем скоро ще се променят.
 
2 еп. Трейлър
Енгин все още крие годежа си от дъщеря си и й предлага да се преместят по-близо до Нихан и Гюркем в Истанбул. Междувременно, Сууде започва все повече да се съмнява в чувствата на Атакан към нея. Дали идването на Гюлем не е причина за тези съмнения? Нихан припряно готви годежа на Каан и Гюркем, но дали общественото мнение е единствената причина за нейната прибързаност?

3 еп.  Трейлър
Присъствието на Гюлен в дома на майка й е добра новина само за Нихан. Действията на Каан и Атакан притесняват Гюркем и Сууде, заради нескрития интерес на момчетата. Дали подготовката за предстоящия годеж няма да бъде прекъсната от неочакваното развитие на събитията? Междувременно Енгин се разкъсва между годеницата си и ината на дъщеря си.

ЕПИЗОДИТЕ 2-6 НОЕМВРИ

ЕП.4
Семейните тайни, които са разрушили брака на Нихан и Енгин започват да излизат наяве. Постепенно Гюлен се превръща в център на вниманието и това не се харесва на Гюркем. Тя и Сууде са решени да не загубят любовта на Каан и Атакан, но ги очаква изненада. Междувременно Енгин се опитва да си върне доверието на Гюлен.
 

EП.5

Недоразумение е на път да провали предстоящия годеж между Гюркем и Каан. Гюлен се чувства виновна за случилото се, а една мила постъпка на Атакан влошава още повече отношенията между двете сестри. Дали инатът на Каан е единствената причина той да не иска годежът да се състои?


ЕП.6

Тайната на Каан е разкрита от Атакан. Това обаче не попречва на Каан да се извини на Гюркем и да се сгоди за нея. Въпреки че не е желана в дома на Нихан, Фиген отива на празненството. Дали тайната, която е научила наскоро няма да провали годежа или Фиген е решила да я запази за по-удачен момент?

ЕП.7
Гюлен крои план как да премахне Фиген от живота на баща си, като я замести с друга жена. Междувременно, Каан се чувства все по-объркан и започва да страни от Гюркем. Ревността на Сууде я кара да прибегне към крайни мерки, за да задържи Атакан до себе си.  
Фиген е твърдо решена да се пребори за любовта на Енгин. Когато планът й е разкрит, тя заплашва Нихан. Междувременно, Гюлен не се отказва от мечтата си да събере майка си и баща си отново.

ЕП.8
Гьоркем иска от майка си да избере между нея и Гюлен. След като чува отговора й, напуска къщата и отива у Каан. Леман е гневна от случилото се.
При създалите се обстоятелства Каан, който е възнамерявал да предложи да отложат сватбата, решава да премълчи.
След проверка на банковите сметки на Нихан, Сенна узнава истината. Сууде и Джунейт заговорничат за изгонването на Гюлен от фирмата.


ЕПИЗОДИТЕ 9-13 НОЕМВРИ

ЕП.9
Сууде не може да си намери място, когато Атакан и Гюлен излизат заедно на вечеря.
Гюлен разбира, че Гьоркем няма да се върне у дома, докато тя е в къщата, започва да изпитва тъга по баща си.
Сена съобщава на Гюлен, че бъдещето на брака на Гьоркем и Каан зависи от това дали тя и Нихан ще си тръгнат. Гюлен решава да напусне майчиния си дом и работата си. Атакан се опитва да я убеди да остане.
Сууде кани Атакан на вечеря, за да му разкрие чувствата си.


ЕП.10
Гюлен убеждава Гьоркем да се върне вкъщи, решава да се прибере при баща си. Фиген обаче не е доволна от това и ускорява подготовката на сватбата.
Енгин и Нихан се срещат, за да обсъдят положението на момичетата си и отново се чувстват близки. Фиген е разтревожена от срещата им.
Каан показва на Гьоркем къщата, в която ще живеят, след като се оженят. Тя не харесва жилището.


ЕП.11
Нихан изпитва угризения, че е излъгала Енгин. Опитва се да се свърже с него по телефона, но не успява. Тогава решава да отиде на сватбата.
Сууде разказва за срещата с Атакан. Сена е ядосана, че той е отхвърлил дъщеря й и тръгва да му търси сметка.
Енгин си намира работата, тъй като знае, че разходите ще се увеличат, когато се роди детето.
Гьоркем иска да покаже на Каан къщата, която тя е харесала, но премълчава, че я строи Башар. Каан и Башар обаче се срещат на строежа и се скарват.
Нихан признава пред Гьоркем истината за финансовото им състояние и й казва, че трябва да работят.


ЕП.12
Башар изпраща скъп подарък на Гьоркем, чака я пред дома й. Тя прекарва една нощ с него.
Г-жа Леман и Гьоркем умуват как да излязат от безизходицата, в която е изпаднало семейството им, Гьоркем започва да играе опасна игра с Башар и Каан.
Нихан е много притеснен заради лъжата за бремеността на Фиген, споделя с Гюлен.
Сууде влиза в дома на атакан с помощта на ключар и взима снимката на Гюлен, която вижда там.
Фиген е съсипана, когато Енгин научава истината. Той решава да се върне в Гьойнюк. Гюлен го разубеждава.


ЕП.13
Гюлен е шокирана, когато вижда Гьоркем и Башар заедно.
Нихан последва Енгин в Гьойнок, но той е толкова сърдит на всички, че отказва да се срещнат.
Каан признава за чувствата си пред баща си. Еркут е много изненадан, когато чува , че синът му е влюбен в Гюлен.
Гюлен казва на Гьоркем, че ги е видяла с Башар.
Сууде поръчва на Джунейт да следи Гюлен. Джунейт прави снимки на Гюлен, докато тя разговаря с Башар за връзката му със сестра й. Показва ги на всички по време на презентацията


14-18 ЕП.(16-20 ноември)

Гюлен отказва да даде на Еркут обяснение за снимката с Башар, което разклаща доверието му в нея и той се отказва от бизнеса с детските мебели. Атакан също настоява Гюлен да им обясни историята със снимката, тя обаче е решена да запази в тайна връзката между Башар и Гьоркем. Но освен Гюлен, и Емине знае истината за снимките и въпреки, че е обещала на Гюлен да мълчи, разказва всичко на Атакан.
Когато научава каква е работата, Атакан иска от Гьоркем да каже истината на Каан и тръгва да търси сметка от Башар, двамата се скарват.
Нихан не успява да се справи финансово и е принудена да продаде къщата си.
Сена разказва на Нихан какво е направила Гюлен и споделя, че не знае какво ще стане със сватбата.
Нещата наистина се затягат и Башар иска от Гьоркем да избере между него и Каан.
Атакан и Гюлен обсъждат връзката между Башар и Гьоркем, когато влиза Каан и ги пита какво крият от него. Те отвръщат, че обсъждат новата фирма, която ще основат. Каан също иска да стане сътрудник в нея.
Башар дава на Гьоркем нотариалния акт на ипотекираната къща. Тя не знае каква игра играе Башар и изпада във възторг, когато вижда, че къщата е на нейно име.
Гьоркем използва за претекст отношението на Сена към семейството й и иска от Каан да скъсат. Той е много изненадан от решението й. Объркан, споделя пред Еркут за чувствата с към Гюлен.
Гюлен иска да помогне на затрудненото семейство на майка си и се обръща за помощ към баща си. Енгин е шокиран, тъй като не знае за случилите се събития.
Каан смята, че Гьоркем го е оставила, заради майка му, но когато я заварва с Башар, избухва и насочва оръжие към тях.
Гюлен и Атакан намират бележката с адреса на Башар и се опасяват, че Каан може да извърши нещо неразумно.
Каан проумява, че Гюлен не му е казала нищо, за да защити сестра си.
Енгин пристига в Истанбул и се среща с Нихан.
Башар продължава да лъже, че иска да се жени за Гьоркем.
Сууде подкрепя Гьоркем в новата й любов.
Нихан не одобрява връзката на дъщеря си с човек като Башар, но разбира, че не може да направи нищо. , и иска да се запознае със семейството му.
Каан не разговаря с Атакан, защото му е сърдит за това, че не му е казал какво знае. За да ги сдобри, Гюлен измисля една игра.
Сууде онемява, когато вижда Атакан да целува Гюлен, разбира, че двамата се обичат.
Когато Гьоркем чува от Сууде за Гюлен и Атакан, започва да проучва каква е тази работа.
Сууде решава да осуети връзката с Атакан и Гюлен, като за целта се опитва да се сближи с тях. В същото време тя ги оставя насаме при всеки удобен случай, тъй като знае, че Каан харесва Гюлен.
Леман се сближава с Гюлен, защото се опасява, че Гюлен ще се противопостави на брака между Башар и Гьоркем.
Енгин си разделя къщата с Фиген и се премества по-близо до семейството си.
Башар едновременно урежда брак с Гьоркем и се потготвя да замине за Америка.
Гьоркем го кани на вечеря, за да го запознае със семейството си. Башар се хвали с плановете си в ресторанта, в който работи Енгин, той го чува.
Башар идва на вечеря в дома на Нихан, оставя изненадан, когато вижда Енгин там. Енгин го изгонва. Гьоркем негодува срещу постъпката на баща си, обвинява семейството си, че е срещу нея. Гьоркем иска прошка от Башар. Той продължава играта си.
Нихан е шокирана, когато в дома й се появява агент за продажба на имоти.  Гьоркем разбира, че Башар не е купил къщата на нейно име. А когато Месут й разкрива истината, тя изпада в нервна криза и започва да скита обезумяла по улиците.
Нихан и Леман са принудени да напуснат дома си. Тъй като няма къде да отидат, се нанасят у Енгин за голямо неудоволствие на Леман.
Всички празнуват годишнината на Гюлен и Атакан. Но Сууде е подготвила изненада.

# 148
  • Мнения: 380
този Атакан взема да ми става симпатичен и горе-долу ми се връзва с Гюлен,но Каан е къде къде над неината категория.Вижте каква стара клюка намерих за актрисата която играе Нихан http://3.bp.blogspot.com/_ZFvXVpM_dg0/Sum73xzcOhI/AAAAAAAAJWk/VH … Zp8/s1600-h/1.jpg    и красавеца Къванч.Какви са тия флиртове,тя ми изглежда по-скоро да му е майка,но сигурно е лъжа това. Peace

# 149
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Оле-мале ooooh!
Предната беше 13 год по-голяма от Къванч,тази е около 63 годишна.Ашколсун на жената,ако е завъртяла младото Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт