КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 656
  • 231
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 62
Хубави очи има, но около устата е отблъскваща малко ,не мислите ли. Знае ли някой на колко години е?

# 91
  • Мнения: 380
Хубави очи има, но около устата е отблъскваща малко ,не мислите ли. Знае ли някой на колко години е?

Най-не ми харесва устата и ,и детинските физиономии дето прави с нея SickНезнам каква е била целта на сценаристите точно Наз Елмаз да играе по-голямата сестра...но хич не и отива.Това което намерих е че е "83 набор,а по време на филма е 23год. Peace

# 92
  • Мнения: 130
Това е първият турски сериал който ми заприлича на латиносапунка, както вече писа някой. идеята не е лоша, но може би изорът на актьорите е крайно неподходящ и разваля всичко. гледам го, но колкото за фон.

# 93
  • Мнения: 0
Това е първият турски сериал който ми заприлича на латиносапунка, както вече писа някой. идеята не е лоша, но може би изорът на актьорите е крайно неподходящ и разваля всичко. гледам го, но колкото за фон.

да, и Мелодия на сърцето прилича на сапунка, и  Перла, и още доста, които не са ги давали в България.
Главните герои (младите) са точно като латиноамерикански актьори на визия.
А бабето изглежда ужасно, какъв е този грим, направо сменям канала като я дадат. Много грозна картинка. Само плашат децата

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 15:42 от BGpapa

# 94
  • Мнения: 62
Хубави очи има, но около устата е отблъскваща малко ,не мислите ли. Знае ли някой на колко години е?

Най-не ми харесва устата и ,и детинските физиономии дето прави с нея SickНезнам каква е била целта на сценаристите точно Наз Елмаз да играе по-голямата сестра...но хич не и отива.Това което намерих е че е "83 набор,а по време на филма е 23год. Peace
Но тя в дадени моменти ми изглежда на около 30. Отгоре на всичко, както казах по-горе и много дразнещо я дублират на бг.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 15:35 от Marya1953

# 95
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Бабата наистина е Ужас!!!
Можеше нещо по-нормано изглеждащо да вземат за ролята.

# 96
  • Мнения: 0
Индира, виж какъв аватар ти намерих

# 97
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Оу,мерси  bouquet
Задължена съм ти Grinning

# 98
  • Мнения: 0
това е твоята адашка Индира Радич

# 99
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Ма,знам,как да не знам.
Аз тоя стил ритми доста ги поназнайвам Mr. Green

# 100
  • Мнения: 380
Бабата наистина е Ужас!!!
Можеше нещо по-нормано изглеждащо да вземат за ролята.

Бабата ми е супер отврат в лицето и се чудя дали нарочно е с подсилен грим за по-дълбоки бръчки,или така си изглежда самата актриса newsm78 но е много неприятно. Confused

# 101
  • Мнения: 0
леле, вярно прилича на латино сапунка... "онази дрипла", "къде е онази провинциалистка", "ще видиш ти коя съм аз" ... точно реплики от теленовелите

# 102
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 890
Днес любимия ми доставчик на кабелна телевизия на излъчва БТВ. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
После ще питам какво е станало в епизода.

# 103
  • Мнения: 503
Фиген в кои други сериали играе ,че не мога да се сетя?И каква тайна знае ?Някой ще ми разкаже ли в резюме какво става досега във филма,изтървах предните епизоди. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 23
Фиген в кои други сериали играе ,че не мога да се сетя?И каква тайна знае ?Някой ще ми разкаже ли в резюме какво става досега във филма,изтървах предните епизоди. Simple Smile
фиген игреше в Мелодията
знае,че семейството на Гюлен е пред фалит

Общи условия

Активация на акаунт